Новорічне та Різдвяне меню

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем sofcja, 10 Січень 2008.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    я колись робила і мені пішло дві баньки і то можна було більше. А свекруха моєї сестри робить такий самий торт на медовому тісті і з чорносливом і горіхами, а пересмаровує все сметанним кремом.
     
  2. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    знаю що в мами крем- густа сметана з цукровою пудрою, той "сніжок" файно застигає:)
     
  3. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Дівчатонька давайте вже будемо потрохи до Різдвяного меню переходити.... маю до вас прохання... написати страви без яких в вас не обходиться Свята Вечеря, бо шось незнаю шоб то приготувати шоб було 12 страв, а ще щоб було швидко і смачно... Дякую...
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А цю тему бачили? http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=47978
     
  5. Charovnisa

    Charovnisa Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А где она? Я тоже хочу)):girl_cray:
     
  6. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Ні, не бачила.... дякую, Лілю..
     
  7. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    поділися рецептом кремику!!!плізззз
     
  8. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Виклала рецепт крему в темі "Торти".
     
  9. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Меню на Новий Рік

    Отже справа така. Задумалася я про те що ще місяць і все, а тому починаю планувати меню зараз в очікуванні на чоловікову зарплату :girl_crazy:
    Він мене озадачив що хоче щось чи то у китайському чи то у яконському стилі, щоб їдло було гостре і щоб я йому зробила суші. Ну з суші то розберуся, ніби не складно, купимо сливового вина,червоної риби і ікру як завжди, а от що далі? Щось нема фантазії....
    Дівчата, допоможіть, а то що то за стіл такий новорічний з 3 страв, а як гості прийдуть? :girl_cray:
     
  10. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Меню на Новий Рік

    Рис, морепродукти-це традиційні скаладові японської кухні. Перемішайте рис з овочами і шматочками м*яса і вуаля - японська страва, або з морепродуктами перемішайте - теж варіант. Риба жарена, варена, запечена. Овочі в різних комбінаціях з куркою. Також приправи до суші: васабі, соєвий соус, маринованный імбир. На десерт салат з фруктів і зелений чай.
    Подавайте все маленькими порціями, відповідна сервіровка стола (обов*язково з китайськими паличками) і буде вам а-ля японська кухня:girl_yes2:
     
  11. RUSlana

    RUSlana Active Member

    Відповідь: Меню на Новий Рік

    Тоді прийдеться зробити олів'є і сховати в холодильник для гостей, а може й для чоловіка коли він втомиться від японських блюд і захоче чогось нашого.
     
  12. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Меню на Новий Рік

    а я просто приготую кролика, все таки рік Кроля (Кота) йде :)
     
  13. Tanita

    Tanita New Member

    Відповідь: Меню на Новий Рік

    Філе яловичини з зеленню
    На дві порції.
    Два стейки по 225 гр.
    морська сіль, чорний перець
    біла китайська капуста (може бути шпинат або інша зелень)
    8 ст. л. соєвого соусу
    зубчик часнику натертого на дрібній терці
    1 шматок свіжого імбиру, натертого на дрібній терці
    1 свіжий перчик чилі, мілко порізаний
    сік 1 лайма
    2 ст. л. оливкової олії
    Дуже сильно розігріти сковорідки (або сковорідку-гриль). Мясо посолити, поперчити і підсмажити до необхідної кондиції (тобто, майже сире 2хв з кожного боку, напів-сире 4-5 хв з кожного боку,смажене 7-9 хв. з кожного боку), якщо мясо, ще для Вас сире, а звверху вже майже підгоріло, то поставте на 10-15 хв в духовку на 250 град. Потім залиште мясо на декілька хвилин щоб відпочило. Змішайте соєвий соус, імбир, перець чилі, часник, лайм, олія і полийте цим мясо. Зелень необхідно злегка відварити у підсоленій воді 1 хв (треба щоб зелень злегка привяла, але не втратила кольору). Воду злити і сполоснути зелень в холодній воді. Викласти зелень на тарілки, порізати біфштекс на скибки, викласти на зелень зверху і полити рештою соусу. Якщо будете брати шпинат, то його краще трошки посмажити на сковорідці з маслом і часником. Тобто розтопили масло кинули 1 часник, через 30с. поклали шпинат, вимішали і через 30с. вимкнули газ. Все.
    Попереджаю, буде гостре, але таке СМАЧНЕ. :girl_crazy:
     
  14. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Меню на Новий Рік

     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Меню на Новий Рік

    я дико вибачаюсь але дл чого плодити нові теми? Оця не підходить?
     
  16. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Меню на Новий Рік

    Вибачайте, видно зле шукала
     
  17. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Я перепрошую, не боїтеся розізлити того Кролика який головний у наступаючому році?
    Якось завжди були рекомендації навпаки, щоб задобрити той символ. Наприклда, цього Нового року має бути багато зелені на столі, і вже точно ніякої кролятини!
     
  18. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Хтось вже склав меню на Новий Рік? Цікаво, що цього разу ви будете готувати нового, не такого як завжди?
     
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Кролик любить моркву ,я люблю моркву, отже ми подружимось) натру морквочки з яблуками, то для мене зараз супер делікатес)))
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    я ледь з крісла не впала... дякую, насмішили.:girl_crazy:

    А може щоб не помилитись то варто зразу дуо кріль з котом.:girl_haha: