Викинути не можна врятувати

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Ука, 21 Лютий 2011.

  1. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Колись мені бабуся розповідала про одну стареньку сусідку, яка навчила її багатьом цікавим кухонним секретам: "вона з малої кухаркою працювала, її ще їмость вчила". Оця сусідка свого часу вчила її, як врятувати м'ясо з душком (холодильників то не було), що робити зі зглевілим сиром тощо.

    Я не закликаю використовувати зіпсуті продукти, але ж часто буває так, що тої чи інший продукт або страва втратили вигляд чи консистенцію, однак цілком повоціно можуть бути використані для приготуваня інших страв. То ж пропоную ділитися такими секретами.

    Для прикладу, я використовую перекисле молоко, кефір чи йогурт для приготувая оладків або манника.
    Прокисле кип'ячене молоко використовую для випічки або алисників.
    Білий зчерствілий хліб підсушую і мелю для паніровки.
    А от що робити з чорного - не заю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    ми чорний теж для паніровки використовуємо, змішуємо з перемеленим білим
     
  3. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    нарізати кубиками, підсмажити на олії, і буде супер до супу п"юре чи "шарового" салату з грибочками
     
  4. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    як маю дриг-роблю домашні сухарики
    дрібно ріжу і в духовці підсушую, посипаю спеціями (душиця, майоран, базилік) і можна трохи часничком
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Каші дитячі розчинні ,якшо давно стоїть додаю в оладки,ті що несолодкі - для паніровки використовую. Можна і суміші молочні в оладки давати, але того в нас небуло, може кому знадобиться.
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Викинути не можна! врятувати?



    Ука мені нагадала як кажуть єврейські господині, що у доброї єврейської господині нічого не викидається а все можна якось використати.

    Мясо якщо не першої свіжості можна вимити водою з оцтом і вимочити в великій кількості холодної води з сіллю і оцтом.

    Вчорашній риж, який вже трошки підсох, можна відпарити в мікрохвильовій або на газі, якщо в банячок підлити 1/4 скл води і дати на маленькому вогні відпаритись. Буде як свіжий.

    Доречі лушпиння з креветок і кістки з риби можна використати як базу для рибного бульйону. Потім звичайно ж треба буде його добре процідити.
     
  7. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Викинути не можна! врятувати?



    в мене бабуся ще потім на ніч його "маринувала" у великій кількості тертої цибулі
     
  8. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Викинути не можна! врятувати?

    знаю, що ще вимочують в розчині марганцовки, щоб мікроорганізми поздихали
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Викинути не можна! врятувати?

    добре, що не в формаліні.


    або "для особо лінивих" варити зразу в марлевому мішечку.
     
  10. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Викинути не можна! врятувати?

    Я збираю "вчорашні" м’ясні вироби (ковбасу, курку, язик, сосиски, полядвицю, шпондер і т.д.), які були нарізаними до столу, але не з’їджені чи присохли і втратили привабливість, або просто, не встигаємо їх з’сти до кінця терміну придатності. Зберігаю в морозилці в лоточку вже нарізаним на кубики чи полоски, а потім роблю бігос, зупку чи ще що-небудь на тому м’яску.
     
  11. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Багато продуктів можна пустити в оборот по другому разу:)
    - з підкисшого не свіжого домашнього сиру можна зробити і пожарити сирні пончики, можна його використати як компонент до тіста на піцу, на пиріжки
    - трошки зачерствілий батон можна порізати на шматки і обжарити в збитому яйці і смакувати з майонезом з часничком, тобто зробити грінки, а зовсім черствий батон я використовую для паніровки відбивних або для котлет
    - присохші твердіі бублики можна замочити на кілька хвилин в теплому молоці, але так, щоб не розм"якли зовсім, наповнити заправленим м"ясним фаршем, затерти сиром і випікати в духовці до готовності
    - присохший голандський сир можна обрізати зі всіх сторін і середину натерти і використовувати до піци або інших гарячих страв
    - м"ясну нарізку, яка залишилася після дня народження чи іншого свята, можна заморозити і використати з часом для піци або додавати при варінні солянки
    - несвіжі сметану, масло або яйця можна використати для тіста певної випічки (крім крему, звичайно)
     
  12. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Я зі старого домашнього сиру (який завалявся в холодильнику) варю твердий сир.
     
  13. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    З картопляного пюре,яке залишається з попереднього дня роблю крокети,запіканку,з мясних нарізок,що залишились після свят варю солянку,додою у омлети,роблю піцу,або тушкую капусту.
     
  14. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    А я картопляні зрази
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    а я роблю розігріте картопляне пюре :girl_haha:.

    *а я то думаю, що ж в мене нічо не лишається?*
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  16. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    як?
    бо мій рецепт передбачає тривале "глевіння", а цей процес супроводжується малоприємними запахами. Знаю, що роблять без цього, а не знаю кя.
     
  17. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Можете собі спочатку закип"ятити молоко, а потім в іншу кастрюльку висипати сир і залити тим молоком.Якщо маєте домашнього сиру від 0,5л до1 л то висипаєте в кастрюльку і заливаєте молоком щоб накрило сир. Більше-не треба. Кастрюлю беріть нержавійку, бо в поливаній - пригорить.Варите той сир з молоком десь 5-10 хв. Постійно мішаєте (особливо по дні). Побачите, коли він стане трохи подібний до жуйки (такий ніби резиновий ) то тоді відціджуєте. Потім виб"єте 1 яйце, 1 ч.л. соди (без гірки) або й менше- в залежності від кількості сиру і сіль до смаку. Те все варите постійно помішуючи(теж приблизно 7-10хв). Потім побачите, коли воно стане густе і тянуче - перекидаєте в посудину змащену олією.
    чим довше будете тримати на вогні, тим твердіший получиться сир. (Я люблю робити мягенький)
    Точного рецепту дати не можу, бо завжди роблю «на око», в залежності від кількості сиру.
    Якщи сиру маєте мало (250-500гр), то все робите так само, тільки даєте менше соди.
    Взагалі, то все робиться дуже швидко і смачно.
    То все можна робити як зі свіжого домашнього сиру, так і з такого, що вже не дуже придатний до споживання.
     
  18. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    З млинців,які залишились,якщо таке трапляється, можна зробити "млинці закусочні".Для цього бером млинець змащуємо його залишками пюре,кладемо щось з мясного, сир якщо є у нетрях холодильника,додаємо корейську моркву,якщо така є,якщо ні, то можна маринованого огірочка,чи що забажаєте,загортаєте млинець,змочуєте у збитих яйцях і на сковорідку.Смачного.
     
  19. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Із залишків оселедця після свят роблю оселедцеве масло,тобто перемелюю оселедець та добре змішую з вершковим маслом,гарно смакує на канапки з багету,до пюре та до варених яєць,які можна ним начинити розтерши із жовтком,а хто бажає і з млинцями також.
     
  20. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Ніколи не викидаю шкірки та качани від яблук та груш. Варю з них компот з додаванням ягід. Соки я не купую, а компоти варю через день. То коли яблучно-грушовий сезон я зайві шкіркі-качани морожу, а потім з часом використовую в компот. Мій чоловік каже: "Безвідходне виробництво!" :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2