Сонячна галерейка!

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Музик, 16 Червень 2014.

  1. Музик

    Музик Мартуська

    Ділимось фото подаруночків, які Ви отримали.
    Все показуємо, розказуємо, заздримо...
     
  2. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Сонячна галерейка!

    Я вже буду хвалитись :)
    Подаруночок я отримала від чудової форумляночки Муська. Вже всі речі знайшли своє місце у домі. Дуже дякую :girl_in_love:.
    [​IMG]
     
  3. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: Сонячна галерейка!

    І я теж бути хвалитись, ось який чудий подаруночок дістався мені від форумляночки (DivineVanGate): дуже цікава гра- пазли про наше місто,чудові парфумки і надзвичайні а головне власноруч виготовлені відкриточка і цікавенька коробочка для дрібничок. Мар"янка, дуже і дуже Тобі дякую.[​IMG][/url][/IMG]
     
    Останнє редагування: 17 Червень 2014
  4. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Сонячна галерейка!

    І я буду хвалитись! Приніс чоловік - кур"єр мені таку радість... тому незнаю від кого ця краса і кому дякувати, тому просто дуже дякую тобі форумляночко за подаруночки і гарний настрій з самого ранку понеділка! Аметистове намисто і кульчики до нього, надзвичайно літні кульчики соняшники, відкриточка з теплими побажаннями, зелений чай з м"ятою (я його дуже люблю пити) і смачний чорний шоколад! Ще раз дякую!
    [​IMG]
     
  5. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Сонячна галерейка!

    Хотіла вчора бути другою з викладеним фотозвітом, але щось ввечері ДП не відкривались. Тому викладаю вже зараз.
    Отже, моєю дарувальницею була неперевершена NataliaFed . До останього я не знала свою дарувальницю, бо я чомусь навіть коли зустріла не впізнала Наталю(хоч декілька раз бачились).
    Ось що мені перепало:
    [​IMG]
    Гарний набір з ароматичною лампою, смачні цукерки, гарно підписана листівочка.
    А далі було таке, від чого я довольна, як слонь. Ось такий браслетик літній:
    [​IMG]

    Ну і саме основне. Це мабуть найоригінальніший та найсмачніший жовтий подарунок:

    [​IMG]

    Так-так , це мед в дуже гарному горщику. Ми його вже навіть повиїдали трохи.
    Тому дуже дякую своїй сонячній дарувальниці та такі веселі промінчики.:girl_tender: А організаторам за таку чудову гру.:girl_claping:
    Дякую!!!!!
     
    Останнє редагування: 17 Червень 2014
  6. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Сонячна галерейка!

    Дуже дякую Наталі AilataN за такий чудовий і корисний подаруночок. Все витримано в одній гамі і отак сонячно виглядає:
    [​IMG]
    А це власне найцікавіша і найінтригуюча річ, яку я хотіла з`їсти, але воно виявляється має смак мила, тож зрозуміла, що то Наталя начаклувала щось прекрасне косметичне своїми руками, чекаю на інструкцію до використання :girl_tender:. Ці штучки дуже смачно пахнуть і мені дуже кортить ними покористуватись :)
    [​IMG]
    Наталю, і Вам такого ж сонячного настрою!!! :girl_tender:
    П.с. Щодо дискусії про кількість предметів, відразу уточню, що горнятко було замотане в той рушничок, мабуть щоб не розбилось, тому не думаю, що варто це вважати перевищенням ліміту, але оскільки він теж мені знадобиться, то вирішила сфотографувати разом зі всім :)
     
  7. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Сонячна галерейка!

    моєю дарувальницею була Pulupjak
    і я отримала мабуть найкращий подарунок! це неймовірно. спочатку це було отак [​IMG] оце я витягла все з пакета [​IMG] - тут щось таємниче в папері, дуже красивенна листівка ручної роботи, ароматний чай, який я вже продегустувала і фіалки, які ідеально пасують до спальні :) в мене стеля там такого ж кольору, тому вони вже зайняли своє місце.
    ну а що ж там в пакунку. ага, Ви думали, що то все просто так, нєєє, дивіться: [​IMG] а під цим папером [​IMG] і нарешті я дісталась до свого подарунка. Така от то краса! [​IMG]
    Дякую дуже!
     
  8. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Сонячна галерейка!

    Ось і мій сонячний подарунок від форумлянки Галі mamvasulka. Все згідно з правилами. Ще раз дякую!

    [​IMG][/URL][/IMG]
     
  9. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Сонячна галерейка!

    Ось мій сонячний подаруночок від файнезної popelushka:
    [​IMG]

    львівська листівочка, пуделко з бедриками (ото вже точно - "Бедрики врятують світ! ", дуже хотіла щось з ними мати, а тепер матиму сонячних, піднімаючих настрій красенів), хендмейдовий блокнотик і солодощі.
    все таке настроєво-сонячне і піднімаюче настрій! окремим сюрпризом стали яскраві сторіночки у блокнотику (мушу похвалитись):

    [​IMG]

    Дуже суперовий подаруночок, який підніматиме настрій не лише цього літа!
     
    Останнє редагування: 17 Червень 2014
  10. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Сонячна галерейка!

    Прийшла і я хвалитись.
    Отримала чудовий подарунок від Оксанки Antivirus.
    Все потрбне, бажане і сонячне.
    Отже
    [​IMG]
    Горнятко, то взагалі дуже бажане вже давненько. А відкритка, то рукодільне диво.
    Дуже дякую за настрій, за чудові побажання і подаруночок).
    І організаторам велике дякую за забавку.
     
  11. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Сонячна галерейка!

    А це моя потіха, вже всім домашнім перехвалилась :girl_dance:
    еко-торбинка, запашні грушеві вершки для тіла, сонячнопомаранчевий посуд
    і прекрасна рукодільна листівка
    [​IMG]
    Велике дякую Терезці за гарні подарунки і світлий настрій!
     
    Останнє редагування: 17 Червень 2014
  12. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Сонячна галерейка!

    Похвалюсь і я :) Сонячний настрій мені подарувала форумляночка Magic, за що ще раз їй БЕЗМЕЖНЕ ДЯКУЮ! Дивіться і заздріть :girl_blum:

    [​IMG]
     
  13. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Сонячна галерейка!

    Отже, моєю дарувальницею була Hermi. Від неї я отримала чудову листівочку, свічечку, магніт із запевненням, що мені можна їсти все і я від цього точно-точно не поправлюся (ну-ну, перевіримо:girl_haha:), шоколадку і карту Європи:girl_crazy:

    І ось фотодоказ:
    [​IMG]
    Дякую!!!
     
  14. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Сонячна галерейка!

    Похвалюсь і я :girl_tender:
    [​IMG]
    Моєю дарувальницею була Burberry, і я дуже вдячна за чудовий подаруночок!!!
    Отже, листівочка з теплими словами, бальзам для тіла з неймовірним запахом :girl_dance:, чудова книга Бруно Ферреро (звідки Ви знали, що мені подобаються його книги? ;)) та шанс створити красивенну листівочку з курчатами. Мені просто бракує слів, щоб висловити свої емоції та радість :girl_yes2:
    Дякую всім вам за чудову гру :kiss:
     
  15. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Сонячна галерейка!

    Промінчик мені послала Trumbumbulja, що правда зловив його мій чоловік від курєра:girl_wink:Я думала що гостей чекатиму ввечері, але чоловік обрадував мене ,ще коли я була на роботі, допрацьовувати робочий день було важко, бо ж цікавість , то страшна сила:girl_yes: Отже , отримала відкритку, фото рамку , олійку для тіла, крем для рук, та блокнотик з золотим напиленням.
    Фото додаю[​IMG]
    Дякую своїй дарувальниці, всі предмети я знайду куди застусувати. Особливо фото рамка пасує до моєї мебелі просто в тон!
     
  16. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Сонячна галерейка!

    Нічого особистого, просто цікаво- а що в цій грі основна фішка- це заздрість:connie_pull-pigtail?

    І я вже отримала подарунка щойно і прийшла показати ці красоти:girl_tender:.
    Ось так воно виглядало запакованим:girl_yes::
    [​IMG]

    І там булоооо:
    [​IMG]
    Дуже дякую тобі, Іспаночко, за таку красу!!!
    І особливо за сонячну відкриточку:kiss:. Я запамятаю слово Sol(мрія вивчити іспанську почала втілюватися:girl_haha:).
    Малий вже помив стакани:girl_haha:.
    Сказав, що вже дуже файне, гарне і ще там якесь чудове:girl_tender:.
    P.S.:подарунка рівно 3- набір стаканчиків, набір прикрас і лак. І бомбезна відкриточка.
    Пишу для тих ,хто скурпульозно все рахує)))).
     
  17. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Сонячна галерейка!

    Покажу і я свої подаруночки, які отримала від чарівної форумляночки Gorgona!
    [​IMG]
    А саме: запашна кава, чарівна скринька з зображенням Парижу (і як дізналася, що Париж, то моя мрія?!), красивезна срібляста фоторамка та відкриточка з листом, який я прочитала на одному подиху)) Одним словом, Наталочка, величезне дякую за такі душевні подаруночки!:kiss:
     
  18. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Сонячна галерейка!

    Продемонструю і я свої подаруночки від форумлянки Gorda :girl_claping:
    [​IMG]
    Чудова листівочка ручної роботи, подушечка-сердечко на магнітику, набір з 3-ох вафельних рушничків для кухні та жовтенька коробочка, в якій виявилися парфумки
    [​IMG].
    Дякую:kiss:
     
  19. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Сонячна галерейка!

    Мій сонячний подарунок від Олі-Pobigaychyk:
    [​IMG]
    Усі подарунки були у цій чудовій скриньці, я так люблю різні скриньки-коробочки, в мене їх багато, але забагато ніколи не буває (дуже зрадів чоловік, бо мої прикраси матимуть своє місце):connie_pull-pigtail. Ще маю тепер таку красиву підвіску-стрекозу з моїм улюбленим камнем, а також крем і листівку з такими сонячними побажаннями:girl_tender: Солодкого було багато, на жаль, до фотозвіту не все залишилось:)
    Дякую моїй чарівній дарувальниці та організаторам за гарний настрій у такий нелегкий час:kiss:
     
  20. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Сонячна галерейка!

    Прийшла черга і до мене похвалитись!
    Моїм носієм гарного настрою була чарівна форумлянка Virchuk.
    Довго вона мене не мучила, бо напевне я отримала подаруночок найперша, але в інтризі потримала добряче.
    Отож, мій чарівний пакуночок містив:
    [​IMG]
    - набір для рук(рідке мило та лосьйон для рук);
    Ці засоби просто шаленний мають запах і дуже вдало влились до решти моїх косметичних засобів.
    -Яскравий жовтенький фартушок; Хоча кулінарка з мене не завзята, але з таким фартушком, буду старатись якомога більше готувати і головне з любов"ю.

    -Цитрусовий чай LOVARE;
    Тут Іринка попала в саму точку. Ви не повірите, але прийшовши на роботу в той самий день я зробила останню кружку свого попереднього чаю тієї ж фірми 1001 ніч. І на обіді мала йти з співробітницею поповнити запаси чаю. Коли ми мали виходити, то подзвонила сестра Іринки і ми відклали похід після зустрічі з сестрою. Ну і в результаті нам вже нікуди не потрібно було йти,бо в своєму пакуночку я отримала заміну. Здивуванню не було меж щоб так вгадати.
    Фото окремо, бо залишила чай на роботі, звісно, а з телефону маю лише таке:

    [​IMG].
    -Чудова з такими приємними та теплими словами листівка.

    Іринка величезне тобі дякую за створений тобою гарний та сонячний настрій. Мені все надзвичайно сподобалось. Дякую!!!