акція "Я МАЮ НАДІЮ"

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем nirvanka, 11 Лютий 2008.

  1. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Вітаю Лапчак Іванку з ДНЕМ АНГЕЛА! Мацьопа рости і поскорше одужуй!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. lvit

    lvit Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    А ми ростемо і одужуємо:)

    Сьогодні іменини в Іванки і їй прийшлось йти на хімію. Правда почувається досить добре.
    Дякую всім за привітання.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Мамчур Христинці дуже потрібна допомога! В цю п’ятницю їй заступати на чергову хімію, для Христинки потрібно 3 флакони вінорельбіна вартістю по 533,20 грн – це 1600 лише на п’ятницю! Препарату немає в лікарні, батьки мають придбати його самостійно, але в них немає такої суми, фінансовий стан сім’ї досить важкий, враховуючи, що лікування триває вже рік.
    Загалом, Христинці потрібно 12 флаконів вінорельбіну на місяць, це 6400 грн.
    Будь-ласка, допоможіть Христинці!!!
    Реквізити для надання допомоги:
    БФ "Крила надії"
    Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
    Рахунок 26000060442841
    ЄДРПОУ 35620901
    МФО 325321
    Призначення платежу – добровільна пожертва для Мамчур Христини
    контактний телефон мами 8-097-57-62-519 Зоряна
    волонтер 8-050-370-90-02 Марина Анісімова БФ «Крила Надії»
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Cитуація СОС
    У відділенні хірургії ЛОДСКЛ справжня криза із самими необхідними препаратами!!!
    Гостро не вистарчає препаратів сульперазон (антибіотик) і грастим (піднімає аналізи після хіміотерапії). Вартість одного флакону сульперазону – 125 гривень, а потрібно хочаб 10 шт, це 1250 гривень. А вартість флакону грастиму – 900 гривень і потрібно також хочад 10 шт!!!
    Ці препарати завжди необхідні «на вже» і від них в буквальному сенсі залежить життя дітей!

    Акщо ви можете допомогти, кошти можна переводити на реквізити БФ «Крила надії».

    Реквізити для надання допомоги
    БФ "Крила надії"
    Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
    Рахунок 26000060442841
    ЄДРПОУ 35620901
    МФО 325321
    Призначення платежу – добровільна пожертва напрямок «Сос фонд»

    Анісімова Маріна
    Координатор напрямку «адресна допомога»
    БФ "Крила надії"
    Тел.2407613
    Моб.80503709002
     
  5. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Мамчур Христинка - термінові потреби!!!!!!
    Христинці на середу терміново потрібно 2 флакони препарату грастим, ціною 900 грн за 1 флакон.Тобто до середи потрібно 1800 грн
    на наступну п'ятницю потрібно 3 уп. вінорельбіну, його загальна вартість 1600 грн за 3 упаковки. Всього Христинці буде потрібно 9 упаковок вінорельбіну, тобто ще 2 рази по 3 упаковки.
    ми вже писали що у відділенні хірургії ЛОДСКЛ справжня криза із найнеобхіднішими препаратами тому батьки змушені самостійно купувати препарати.

    Реквізити для надання допомоги:
    БФ "Крила надії"
    Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
    Рахунок 26000060442841
    ЄДРПОУ 35620901
    МФО 325321
    Призначення платежу – добровільна пожертва для Мамчур Христини
     
  6. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Наш Сидоров Юрчик повернувся з Москви.
    хлопчик був в шаленому захваті від поїзда, від вокзалу і від самої подорожі (нехай вона потрібна для лікування, але ж це справжня подорож). Зміна обстановки дуже добре вплинула на настрій Юри, він посміхався і дивувався і навпаки.
    Обстеження Юрі зробили ,московські лікарі сказали що пухлина суттєво зменшилась, :girl_claping:.
    Вчора робили томографію, сьогодні візьмуть біопсію. І тоді на основі цих всіх результатів аналізів будуть остаточно вирішувати як далі лікувати Юрчика.
     
    • Подобається Подобається x 10
  7. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Якими приємними є отакі новини... аж хочеться весь світ обійняти :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
    Юрчику,тримайся!!! Ти - справжній козак!
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. lvit

    lvit Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    сестрички Лапчак збираються до Одеси

    Іванка ще на минулому тижні закінчила черговий блок хімії, а оленка сьогодні прийняла чергову дозу вінкристин+ендоксан. Дівчатка здорові і готові до планової поїздки на обстеження в Одесі.
    Сподіваюсь привезти хороші новини.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Завтра Юрчика оперуватимуть... Подаруй Господи розуму лікарям, витривалості і ВІРИ батькам і не залиш маленького без своєї люблячої опіки... Господи допоможи.
     
    • Подобається Подобається x 9
  10. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Чи є якісь новини про Юрчика?
     
  11. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Вчора ввечорі дзвонила до його мами. Маленький ше був від наркозу не відійшов, мама дуже переживає... але за її словами ДЯКУВАТИ БОГУ операція пройшла планово, без ексцесів.
    Але молитви і надалі потрібні ... Поможи їм Боже і стверди у ВІРІ...

    П.С.Всім "Дякую!" від Юрчикової мами за молитви.
     
    • Подобається Подобається x 10
  12. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    В Юрчика проходить післяопераційний період, наразі все гаразд і вирішується подальше лікування. Дай Господи одужання всім діткам...
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. Liudmilita

    Liudmilita Active Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Отправили Марте Сусуловской подарок через Гюнсел, 3 недели назад (раньше не было возможности выйти в сеть), на имя Марины Анисимовой. Все нормально, дошло?
    Есть ли о Марте какие-нибудь новости?
     
  14. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    новини на сайті Крила надії.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    сльози на очах...сльози радості...
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Liudmilita

    Liudmilita Active Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Спасибо, эти новости я видела. Очень радостно от того, что успели. От того, что не подвели Марту.
    Я думала, может, волонтёры еще что-то знают, чего не успели разместить на сайте. Как Марта себя чувствует после поездки, как у неё настроение? Боевое? О результатах обследований спрашивать, наверное, еще рано...
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Наша Уляночка Бандурка стала ангелом.
    2 серпня, в 11:55 вона пішла від нас туди де їй більше не боляче і не страшно, і де немає чотирьох стін і стелі…
    Останні два тижні були для неї дуже важкими, вона часто марила, декілька днів була в реанімації, боротьба за життя була дуже виснажливою і складною.

    Спасибі всім, хто був з Уляночкою і її батьками весь цей час – ваша підтримка була дуже відчутною і необхідною.
     
    • Подобається Подобається x 11
  18. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Liudmilita: "Отправили Марте Сусуловской подарок через Гюнсел, 3 недели назад (раньше не было возможности выйти в сеть), на имя Марины Анисимовой. Все нормально, дошло?
    Есть ли о Марте какие-нибудь новости?"

    Подарунок для Мартусі був надісланий спочатку в Харків потім до Львова але не на ім*я Марини Анісімової, і за останніми даними він повернувся назад до Харкова, тобто Марина його не отримала і відповідно не змогла передати Мартусі. Прохання при надсилані посилок вказувати конкретне ім*я отримувача і обов'язково перезвонювати коли і на кого було відіслано і коли має надійти до Львова.

    Мартуся зараз в лікарні. Їй провели біопсію і оперування варикозного розширення вен шлунку. Попередні аналізи показали що можливою причиною розвитку хвороби і ускладнень може бути інфекційний збудник в крові. Ця інфекція не є дуже відома в медицині, тому австрійські лікарі розуміють чому в Україні Мартусі не могли поставити вірний діагноз, бо інфекцію протестувати досить важко.
    Після перших аналізів стало зрозуміло що для продовження діагностики і подальшого лікування Мартусі потрібно перебувати в клініці довше ніж планувалось, тому їй з мамою треба терміново продовжити візу.
    Зараз лікарі стараються нормалізувати загальний стан Марти щоб при наступній діагностиці і оперативних втручаннях уникнути крововиливів.
    Просимо підтримки для Мартусі і її швидкого одужання.
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Знову потрібен вінорельбін для Мамчур Христинки
    Христинці потрібно 15 флаконів препарату вінорельбін, по 533,20 грн за флакон, загальна вартість препарату становить 7998 грн.
    Христинка буде приймати вінорельбін ще довго і на кожну хімію, тому кошти на препарат будуть потрібні постійно.
    Допоможіть Христинці продовжити лікування.
     
  20. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: акція "Я МАЮ НАДІЮ"

    Новини Сидорова Юрчика!
    Результати біопсії, яку брали перед операцією, показали, що кістковий мозок чистий. Але результати гістології Юри виявились не такими хорошими як результати біопсії. Вони показали що пухлина не знищена повністю, ймовірно що клітини пухлини живі. Лікарі з Києва сказали що скоріш за все Юрі буде потрібна автотрансплантація – пересадка клітин кісткового мозку від самого себе. Ця процедура є досить складною, і не відомо як Юрчик в його віці перенесе таку операцію. Тому Юрі потрібна додаткова консультація в Москві і відповідно потрібні кошти на дорогу і обстеження.
    Орієнтовна вартість обстеження 14 000 рос. Рублів (3500 грн) і вартість дороги 5700 грн. В сумі 9200 грн – це без проживання в Москві, без харчування і без непередбачуваних витрат.
    Просимо всіх небайдужих людей допомогти з коштами для обстеження Юри в Москві, щоб остаточно визначити потребу в автотрансплантації.
    нагадуємо що оплатити квитки чи обстеження в Москві по перерахунку ми як фонд, на жаль, не можемо, тому кошти на обстеження потрібно надсилати на рахунок батьків !
     
    • Подобається Подобається x 3