Мистецтво бути дружиною (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Продовження.

    Початок тут


    ___________________________

    ;) Сьогодні я випадково натрапила на статтю, в якій йшлося про жінок, які повністю присвятили себе сімї, а точніше своєму коханому. Напр. дружина Генрі Форда. Він працював по 10 годин щодня, потім приходивши додому, до середини ночі сидів в гаражі і намагався винайти новий тип двигуна. Дружина завди його підтримувала, вона єдина вірила в нього, вона могла півночі тримати над його головою киросинову лампу, цокаючи зубами від холоду. Всі казали, що він божевільний, так коли через декілька років "божевільний" зі своєю дружиною виїхали з гаражу в колясці без коней, то.... Пізніше Форда запитали, ким би він хотів бути в іншому житті, він відповів, щро будь-ким, лиш би з ним була його ДРУЖИНА!!!! Хотіла би знати думку наших форумчан на рахунок цієї теми;)
    Я особисто буду йти до того, щоб цілком довіряти і вірити своєму коханому. Підтримувати його в будь-якій ситуації, бути завжди в курсі його справ, бути одночасно дружиною, мамою, домогосподаркою, секретарем, перекладачем....І бути другом, мудрим порадником. Це напевно важко, але хто сказав, що шлюб це легко?
    Може хтось скаже, що він такого не вартий та думаю, якщо ви вийшли за нього заміж, то вартий;)
    Чекаю дописів:o
     
    Останнє редагування модератором: 25 Березень 2013
  2. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    от читаю-читаю і приходжу до висновку - я від природи талановита! :girl_cool: от вчора встали, пішли собі сніданок робити... настрій файний, все супер. Я: НЕ змучена, НЕ з роботи, виспана, та й посуду небагато... поставила чайник і поки він гріється почала посуд мити підходить Коханий "що ти робиш?!" я здивовано кажу - ну як, посуд мию... він - "дай, я сам!"... ну і всьо... в результаті не мала чим зайнятися і дивилась, як закипає чайник
    :girl_in_dreams:

    я не знаю як це пояснити... і два роки тому так не було... може б тоді погла обгронтувати...

    спробую проаналізувати: ми ніколи не сварились за посуд... просто я думаю, воно все взаємоповязано... ще минулого року я вчилася сприймати його таким, яким є, і більше того - сприймати його потреби і речі, які роблять його щасливим. НЕ розуміти, а просто сприймати... І потім якось самим собою в нас пішов процес спілкування.... і не завжди буквально розмовами - вчинками... і не тому, що ти мені, і тоді - я тобі... а просто - бо хочу, щоб він був щасливим.

    Ще приклад - він захопився виробами з дерева, в нас на міні-кухонці стоїть станок. Ну і той деревяний пил - повсюду. Я не злюсь, я пишаюсь його хоббі, бо дивовижні речі робить і завжди заохочую! ну але кілька разів я замучилась то прибирати, особливо холодильник і фрукти на холодильнику стоять... нині я прибрала, Коханий в захваті, а я даю величезний кульок, як цирата, і просто прошу - коханий, то все-таки продукти, особливо яблучка (тільки я їх їм) - просто накривай коли робиш, бо все решта мити можна, а їжа - то їжа. У відповідь - посміхнувся і каже "добре кохана, вибач"

    мабуть я просто попросила і обгрунтувала і трошки закцентувала на своїй потребі - мати чисті яблучка (типу свої груші хоч обваляй в тому :girl_haha:)
     
  3. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    а піти від протилежного?
    чому думаєте що не сприймає?
    а як ви його сприймаєте?
     
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    А яка мета?
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Мета знайти себе, тільки формулювання неправильне. Ось і все, і тут GIS права, що треба йти з зворотнього шляху.
     
  6. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Як часто люди силоміць намагаються протистояти змінам у стосунках, думаючи, що те, що настає, то погано, неправильно, не романтично, а хочеться, щоб емоції постійно вирували так, як тоді коли лише познайомились. Ви теж так хочете? Чи маєте якусь іншу мету?
     
  7. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Мета- щоб цінували мене.
    Так просто словами я не поясню. Це як весь час тобе годують у навишуканішому ресторані, на сніданок, на вечерю, та на обід. Звикаеш( топто чоловік), думаєшь шо так так і має бути, сприймаєшь як належне. Навіть ніколи вже й не замислюешся чого тут так добре, і шо то не в кожному закладі так. Вихід- змінити ресторан( я не хочу щоб мене змінювали). Змінити кухаря (топто мене-як?).
    От як то перевести в людську мову й жіночи хитрощі?
     
  8. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Незнаю чи ввійдете... Просто читайте...
    Я й досі не ввійшла "во вкус". Мені важко пояснити як ця книжка впливає, але те що впливає - це однозначно!
     
  9. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    самим змінити спеціалізацію (з повара - на кондитера)
     
  10. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Вас справді не цінують, чи вам здається, що вас не цінують? Бо то деколи двє бальшіє разніци.
     
  11. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Ага...Я колись таке чоловікові заліпила:girl_in_dreams: Мовляв, і що, тепер це вже назавжди так, і не будеш мене завойовувати і домагатись....А як жиж страсті-мордасті? А як жиж все те, що в жіночих романах пишуть?
    Ой находить на кобіт, ой находить....
    Але буйна фантазія, це класно для щастя сімейного))))
     
  12. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Супер! Гарний приклад правильних і здорових стосунків у сім"ї!

    Ви поважаєте те чим ваш чоловік займається, поважаєте його інтереси, тому чоловікові у відповідь хочеться вам зробити добре.
    Все дуже просто, але чомусь так важко зрозуміти це чоловікам і жінкам. Ми самі з дружиною багато дров наламали поки нарешті дійшли до цього висновку, що запорукою гарних і міцних стосунків у сім"ї є служіння один одному.
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Цікаві поради, якщо ще комусь треба.
     
  14. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Поради хороші, але на 9 року спільного життя, вже не актуальні.
    Якщо вже реальної поради хочу, доведеться уточнювати.
    Така розмова була тричі. Під час першої я прийняла пропоноване розставання; пі час другої- ні не хочу; під час третьої- як, після того що я роблю? Якісь проблеми, глобальні я виявила, даю тому раду. Та от як підняти свою вартісь- не знаю.
    Отже розмова.
    - Ти мене любишь?- Можливо.
    - Ти щасливий зі мною.- Так.
    - І все одно хочешь мене лишити?- Так.

    От як бути?
     
  15. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Ну а причини які? Шо каже?
    Наявність іншої не розглядали?
     
  16. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Amilada, якщо дозволите, кілька питань задам...
    Він пояснює якось своє небажання залишатися з вами? Яка причина (з його слів)?
    У вас є спільні діти?
    Які у вас спільні інтереси та як ви разом проводите свій вільний час?
     
  17. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Інші - ні, діти- ні. Але то вже "самокопание", а не мистецтво.

    От я напевно можу дати конкретну, дієву пораду тим жінкам, яких замучили сексом. По перше, тіштесь з того. По друге, якщо перше не допомогло, пересильте свої бажання та включить в собі актрису. Для чого? Є одна проста істина, яку дехто не знає дехто замовчує. Чоловіки бояться сексуальноактивних жінок, звісно, якщо мужчина нормальний і не "ізвращенец" .
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Самокопання дуже важливе в процесі досягнення мистецтва.

    У нас також була така ситуація. Якраз на 9-му році шлюбу. У чоловіка була криза, але я не розуміла, і він мусів піти. Я відпустила, і почала самокопання. Це дуже довгий і важкий процес, щоб працювати над собою. Але якщо чоловік справді просить відпустити, то думаю, що варто це зробити. Хоча, я не знаю вашої ситуації і на який час він хоче піти... бо мій мені не давав ніяких гарантій, але внутрішньо я відчувала, що це не на довго. Так і сталось. Було тільки на два з гачком місяці.

    А ви одружені? чи просто стільки часу живете разом?
     
  19. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Коли я хочу здивувати мужа, я беру до рук Хокінга. Вже рік періодично спрацьовує)))) Після такого інтелектуального чтива в моїх руках наступні 5 хв він прислуховується до того, що кажу.
    До речі читання чогось "етакого" то найкращий спосіб для мене здивувати мужа. Одяг і макіяж то таке, вдома зачухана, в театр при параді)))) А ось коли муж приходить, дитина спить, а жона вже дочитує "Термінатора" або якусь там статейку про нанотехнології. Ооооо, то він навіть не осмілюється відірвати мене від читання. А про стосунки мало який чоловік читатиме, бо то для них визнати, що вони щось не так роблять, то так само, як коли він за кермом сипати своїми репліками щодо його техніки водіння, - нічого, крім злості то не дасть.

    ---------- Додано в 21:37 ---------- Попередній допис був написаний в 21:33 ----------

    А треба піднімати вартість? Чи показати слабкість? Бо то може бути, що біля вас сильної, йому нема що робити. Може не відчуває себе потрібним?
     
  20. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Мені так здається чи для вас це НОРМАЛЬНО??
    Ну бо якщо так- то я вже взагалі нічого в цій темі не розумію...
     
Статус теми:
Закрита.