дуже і дуже особисте!!!!!

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем чортинятко, 29 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. чортинятко

    чортинятко Active Member

    дівчатка в мене дуже велика біда!зустрічаюсь з хлопцем уже 5 місяців,дуже сильно його кохаю !ми вже мали близькість та я ніяк не можу отримати оргазм....порадьте щось буль-ласка!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

  3. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: дуже і дуже особисте!!!!!

    Не думаю, що то вже і така велика біда, просто не все одразу ;)
    Старайтесь розслабитись, старайтесь зробити так, щоб це було задоволення для двох, а ваш каоханий нехай старається також для двох, а не для одного
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: дуже і дуже особисте!!!!!

    Хлопцю подарувати Кама-сутру. Під ялинку :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: дуже і дуже особисте!!!!!

    Згідно зі статистикою не усі жінки здатні це відчувати, з іншого боку це може бути причиною дійсно невміння. Комусь - не дано років до 25, біологічний годинник певно. І основне - в певному віці, щоб його отримати необхідно налаштуватись на абсолютне єднання, а цього відчуття просто не можна отримати "за пару разів".

    До речі, а батьки знають?
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: дуже і дуже особисте!!!!!

    ви про відсутність огразму:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

    а до чого тут батьки...;) якщо про дату народження, то може бути помилка форуму, бо у багатьох на посиденьках рік народження - 1992;)
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. чортинятко

    чортинятко Active Member

    Відповідь: дуже і дуже особисте!!!!!

    ви тут стільки порад даєте а ми вже не знаємо що робити ми вже майже все перепробували та нічого не виходить!!!!!!!!батьки здається здогадуються....ааа як погано.,може я фригідна?може піти до сексопатолога?
     
  8. Kandy

    Kandy Well-Known Member

    Відповідь: дуже і дуже особисте!!!!!

    Чортенятко не варто себе приписувати до фригідних. У мене була ситуація схожа на вашу. Умене нічого не виходило приблизно біля року часу. Але я вам скажу таку штуку. Є багато різних способів зробити жінці приємне. Є декілька видів жіночих оргазмів. Я не знаю чи можна на цьому форумі усе детально описувати. Та полазьте в інтернеті пошукайте різні статті на цю тему. Якщо ваші стосунки з вашим партнером відкриті і ви довіряєте один одному на всі 1000 % і між вами немає жодних перегород то у вас усе получиться.
    У нас з чоловіком усе вийшло.:radist:. Деяким жінкам треба пару хвилин щоб отримати оргазм і деяким і півгодини мало. Мій чоловік знайшов до мене свій підхід. І я не соромлюсь і кажу йому відкрито що так а що ні (він попросив мене про це з самого початку). І все супер!!!! У вас теж усе получиться. Якщо будуть якісь питання пишіть у ПП.
     
    • Подобається Подобається x 10
  9. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: дуже і дуже особисте!!!!!

    А чим краще про це на форумі питати, коли є рідніші люди для того??

    Щодо сексопатолога - якщо це турбує - краще справді сходити і почути фахове пояснення. Хоч думаю проблема трохи перебільшена.
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: дуже і дуже особисте!!!!!

    Чортенятко, ну що ви таке говорите, який сесопатолог, яка фригідність???? Ви ще зовсім юна, а досягти оргазму в 16, можливо вдається декому, але точно не всім... Ви ще на стадії формування, як фізичного, так і психологічного (що значно важливіше), оргазм, як на мене можливо досягти лише при абсолютному єднанні і розумінні з коханим, а досягти оргазму постійно думаючи, як його досягти - практично неможливо, для цього потрібно просто повністю розслабитися. Деякі жінки можуть отримувати оргазм лише після народження дитинки (знаю такий приклад). Тому, говорити про фригідність у 16 років - це просто нерозумно. Не хвилюйтеся, все у вас буде добре, ви ще самі потім будете з того сміятися:)
     
    Останнє редагування: 29 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 7
  11. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: дуже і дуже особисте!!!!!

    Офтоп, читаю коментарі зі зверненням "Чортенятко", і спочатку не розумію, що усі від мене хочуть :D:D:D

    П.С. Якщо так дуже хочеться, спробуйте інші види інтимної близькості
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: дуже і дуже особисте!!!!!


    Перед тим як підете до сексопатолога, не перепсултати з сексопатологоанатомом :D, то поговоріть зі своєю мамою, бо дівчата успадковують темпераментність від своїх батьків.
    А в вашому віці, то думаю що просто зарано почали статеве життя. Напевне не знаєте ані свого тіла добре тай на великому О також небось зациклені.
     
    • Подобається Подобається x 12
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: дуже і дуже особисте!!!!!

    а з ішими чоловіками як було??? (якщо було) то ще все залежить від "хіміної сумісності"...
    якщо взагалі не можете отримати оргазм, ніяким способом :shy:
    то думаю це точно проблема, психологічна або фізична - до лікаря треба.. бо може просто сексуальна енергія по тілу блуждає-блуждає і не знайшла ще собі виходу...;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. чортинятко

    чортинятко Active Member

    Відповідь: дуже і дуже особисте!!!!!

    завтра новий рік...ну я надіюсь може хоч в новорічну ніч щось вийде....
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: дуже і дуже особисте!!!!!

    З огляду на ваш вік - Пам"ятайте про контрацепцію :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: дуже і дуже особисте!!!!!

    Ну що, получилось?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. чортинятко

    чортинятко Active Member

    Відповідь: дуже і дуже особисте!!!!!

    ех новий рік пройшов та здається нічого не вийшло,мені було дуже добре,легке запаморочення,мурашки по шкірі! ех навіть не знаю чому це так( та я не переймаюсь що новий рік не вийшов тому що ми заручились))))))
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: дуже і дуже особисте!!!!!

    Ого! То це той перший і єдиний?:)

    З Ваших кількох дописів взагалі важко трохи все зрозуміти. По-перше, скільки років Вашому обранцю? Наскільки він обізнаний в цій справі, чи Ви теж у нього перша? У Вас взагалі ні разу в житті не було оргазму, навіть при мастурбації? І як часто ви робите ці наполегливі спроби досягти успіху? Може варто зробити перерву хоч на місяць...:confused:
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. чортинятко

    чортинятко Active Member

    Відповідь: дуже і дуже особисте!!!!!

    моэму обранцю 20років мені 16,я в нього перша,він в мене також,оргазму ніколи не було,а про мастурбацію не можу сказати тому що ніколи не пробувала,ми це робим кожен день,ми пробували зробити перерву та нічого не вийшло не стримались!(
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: дуже і дуже особисте!!!!!

    Чому? Спробуйте, вивчіть спочатку сама своє тіло, а потім і руку "колеги" направите куди треба:).
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.