Я ЗРОБИЛА ПОМИЛКУ?!

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем МАРИНКА, 16 Серпень 2009.

  1. Я зустрічаюсь з хлопцем чотири роки ( 2 з яких ми навчались у одному навчальному закладі, 1 рік я чекала його з армії). Після його повернення загинув його батько, і про одруження небуло і думки. Через два місяці переспали. Ні, його відношення до мене не змінилось. Ми часто розмовляємо про власну родину... Але у мене якийсь серйозний душевний біль ... Я так хотіла близькості після одруження... Він про це знає, і відчуває провину, від чого мені ще більш боляче! Я незнаю як себе поводити? Чи взагалі його непідпускати до себе, чи можливо я занадто себе картаю без приводу??? Мені 19 років, а Коханому 21.
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Я ЗРОБИЛА ПОМИЛКУ?!

    А просто жити далі і не думати про те, чого ітак не зміниш не пробували?
     
    • Подобається Подобається x 23
  3. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Я ЗРОБИЛА ПОМИЛКУ?!

    Якщо ви його любите-любіть і насолоджуйтесь вашими стосунками. Минулого не вернеш тому голову вище і думайте про майбутнє бо так себе і з"їсти можна псуючи своїм настроєм настрій всім хто навколо.
     
    • Подобається Подобається x 11
  4. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Я ЗРОБИЛА ПОМИЛКУ?!

    Ви могли б це вважати помилкою, якби в майбутньому у вас не склалось. А наразі ви є один в одного-і це найголовніше. І судячи з того,що ви пишете- у вас гарні стосунки:) . Якщо плануєте бути разом- хіба потім буде мати значення: до одруження це сталось,чи після?
     
    • Подобається Подобається x 24
  5. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Я ЗРОБИЛА ПОМИЛКУ?!

    Можливо ви розчаровані не саме тим, що це зробили до весілля, а вас розчарувала сама близькість, ви б попробували розібратися в собі.


    Для чого себе так картати, в вас це сталося з коханою людиною, багато дівчат вам би позаздрило.
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Я ЗРОБИЛА ПОМИЛКУ?!

    Що зробили, те зробили, назад все одно уже не вернеш, тому не зациклюйтесь на цьому, тим більше, що любите свого хлопця, живіть майбутнім
    Насправді думаю, у вас все добре
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Я ЗРОБИЛА ПОМИЛКУ?!

    дивно , що ніхто не звернув уваги на деталі :) а в них - суть
    я думав давно такого уже не буває :) Аплодисменти Вам і порада - не беріть дурного до голови, із таким початком далі все буде добре :)
     
    • Подобається Подобається x 28
  8. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Я ЗРОБИЛА ПОМИЛКУ?!

    Буавє-буває, ми цілий рік ходили і просто за ручки трималися :))) ну крім цьомчиків звичайно :)))
     
    • Подобається Подобається x 10
  9. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Я ЗРОБИЛА ПОМИЛКУ?!

    Маринко, нехай зараз мене закидають гнилими помідорами, чи будуть просто мовчки думати "свята знайшлася", але те, що у Вас цей біль душевний - то нормально. Просто люди в нашому теперішньому розбещеному світі зовсім не сприймають, що дошлюбні статеві відносини - то гріх. Тому і Вас підсвідомо мучить сумління.
    Моя Вам порада. Покайтеся у цьому гріху. Можете перед якимось священнослужителем, можете просто перед кимось, кому довіряєте. Щоби більше не було душевних болей, не вступайте зі своїм хлопцем більше у статеві відносини і поскоріше виходьте за нього заміж. :) Тоді все це буде приємністю без мук совісті. ;)
     
    • Подобається Подобається x 31
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Я ЗРОБИЛА ПОМИЛКУ?!

    Оля, дуже добре порадила. Те що у нього батько помер це не заперечує вам можливості взяти шлюб, лише не можете робити весілля з танцями. Моя тета взяла шлюб через три місяці після смерті мами нареченого. Ви подумайте що вам важливо? Чи ви його кохаєте? Адже ви стільки часу разом.

    Я розумію, що коли хлопець повертається з армії то у нього великий психологічний шрам на душі, але честь і хвала вашому хлопцеві що він не зачерствів і відчуває відповідальність за свій вчинок так само серйозно як і ви. Поговоріть з ним і сплануйте коли ви зможете одружитись.
     
    • Подобається Подобається x 21
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Я ЗРОБИЛА ПОМИЛКУ?!

    Маринко, я вас дуже прекрасно розумію.. то дуже нелегко... особливо через те, що то напевно найбільша спокуса... не саме фізична, а в усіх значеннях... бо в стосунках часто пара готова до сексу швидше ніж до одруження і сімї...
    направду практично всі мої друзі заливаються сміхом, коли я кажу, що то до весілля гріх.. навіть ті, що дотримують певних релігійних догм і кожен наводить свої аргументи... але як казала колись одна монахиня - якщо ви вчинили гріх, то просто покайтесь в ньому... вистраждайте його і головне - не робіть більшого...
    якщо ви в душі відчуваєте себе міцною парою, то лиш варто з часом зіграти весілля...
    повірте, набагато краще мати близькі стосунки з своїм майбутнім чоловіком, аніж з чужою людиною... якщо в жінки багато стосунків до шлюбу, то вона ніби розпорошується на них і подальший постійний союз сприймає зовсім інакше... а якщо лише два чи декілька, то вони матимуть значний вплив на її майбутнє...
     
    • Подобається Подобається x 15
  12. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Я ЗРОБИЛА ПОМИЛКУ?!

    Цілком згодна з Багірою.
    Щодо одруження, то постарайтесь, щоб розмови про нього не були навязливими. Щоб то не виглядало зі сторони хлопця, щось типу "ми переспали тепер ти мусиш женитися".
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Я ЗРОБИЛА ПОМИЛКУ?!

    чесно кажучи я не рахую секс до шлюбу гріхом, якшо це не відбувається з малознайомою людиною, десь в під"їзді, по п"яну, коли ніц не соображаєш, ну варіацій на тему може бути багато. Ви довго зустрічались, в вас нормальні стосунки одне з одним, в принципі нічого тут такого немає. Ну правда для мене троха вік замаленький, чесно кажучи в 19 я була від того далека, але зрештою в 19 люди створюють сім"ї і часом навіть дуже міцні так шо. просто я чесно кажучи не можу зрозуміти чого саме Маринка це рахує помилкою. Чи її мучить шо вона взагалі тим зайнялась, чи саме з цією людиною??? :girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Відповідь: Я ЗРОБИЛА ПОМИЛКУ?!

    Мариночка, можливо вся проблема в тому, що ви самі про це думаєте забагато, і мовчите, а ваш коханий не розуміє що з вами сталося, і його мучить сумління, бо думає, що ви жалієте за те що ви переспали, що ви цього не хотіли. Я думаю, вам треба про це поговорити спочатку з ним і розібратися кого що мучить. Усе у вас буде добре. Головне кохайте і довіряйте одне одному.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Я ЗРОБИЛА ПОМИЛКУ?!

    А це міняє суть для людини, яка це гріхом вважає?
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Я ЗРОБИЛА ПОМИЛКУ?!

    Не зовсім зрозуміла запитання Лілю???? хтось рахує його право, хтось не рахує, те ж його право, ні кого не закликаю, але ні кому й не бороню? :girl_crazy:
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Я ЗРОБИЛА ПОМИЛКУ?!

    Я про те, що пишучи так людині, котра вважає подібний вчинок гріхом, ми ображаємо її релігійні почуття. І те, що я щось не вважаю гріхом, суті справи для тієї іншої людини не міняє.
    Я розумію, що сучасний світ став з ніг на голову, а про секуляризацію взагалі мовчу... але якщо хтось має такі переконання, то не треба робити з нього за це вар*ята. Мовляв, мені б твої проблеми, бо це зовсім не проблема.

    До Маринки.
    Про це варто поговорити із хлопцем, пояснити свою позицію й постановити відновити чистоту стосунків до одруження. Знаю пари, котрі через таке перейшли й винесли з того дуже позитивні плоди. Щиро вам обом бажаю того самого!
     
    • Подобається Подобається x 8
  18. Відповідь: Я ЗРОБИЛА ПОМИЛКУ?!

    Щиро дякую, за побажання та поради!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Я ЗРОБИЛА ПОМИЛКУ?!

    то дуже файний спосіб вирішення і не лише цієї проблеми...
    десь чула, що згрішити - людська річ, прощення гріха - Божа річ, а продовжувати грішити - диявольська річ...
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Хочу розповісти про свою помилку((
    Я вийшла звміж і зрозуміла, що не за ту людину. Вже 6 років ми одружені, а живемо к чужі люди. Я не помічала цього доти. доки не зустріла людину, яку дуже кохаю.Ми познайомились майже 2 роки тому і весь цей час дружимо, оскільки він каже, що не відчуває до мене того, що я. Чоловік знає про нього і його це дуже дратує, а я в розгубленості, що мені робити дальше

    Зараз він в Швеції і дзвонить мені по 2 рази на тиждень. Я відчуваю, що він теж мене любить, але чомусь приховує це. З одного боку я його розумію...чоловік, дитина, а з іншого - не можу заспокоїтись, доки не буду щаслива з ним. Щиро надіюсь на це...
     
    Останнє редагування модератором: 20 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 3