Парад наречених

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем sani, 3 Травень 2010.

  1. sani

    sani New Member

    В суботу 8 травня у Львові буде парад наречених.
    Парад Наречених дає змогу жінкам одягати весільну сукню щороку.

    Хочу спитатись вашої думки, як вам така ідея?
    Чи цікаво, чи потрібний він, і для кого?
    Чи будете Ви приймати учать у параді?
    Чи прийдете подивитись?
     
  2. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Парад наречених

    особисто мені дуже подобається такі заходи,минулого літа мала змогу прийняти участь у схожому заході
    (цього мабуть вже запізно почула за нього,тому прийняти участь не вийде:sad:
    перш за все,це хороша реклама,ну і зручно майбутнім нареченим прийти і подивитись на гарні плаття,та моделей в них.
     
  3. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Парад наречених

    Я вважаю, що білу весільну сукню (в мене така була) може вдягати жінка лише раз в житті.Я б у такому параді участі не приймала, бо весільна сукня у мене асоціюється зі шлюбом.
     
  4. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Парад наречених

    Я б з радістю вдягнула своє весільне плаття ще раз! Але то якось трохи дивно! Уявила собі, виходжу з дому вся така наречена, в дворі всі дивляться, як на якусь божевільну, тусую на маршутку:xaxa: (ну добре, на таксі поїду:xaxa:)
    Решту пригод навіть уявляти не хочу:lol::lol::lol:
     
    Останнє редагування: 3 Травень 2010
  5. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Парад наречених

    Бачила на 12 каналі :girl_smile: інтерв"ю з організатором цього дійства.Він сказав,що парад наречених буде у національних строях.Правда,не знаю,чи такий одяг є обов"язковою умовою,щоб прийняти участь у цьому параді.
     
  6. sani

    sani New Member

    Відповідь: Парад наречених

    Звичайно в маршрутці буде трохи некомфортно, бажано щоб хтось на машині підвіз до центру. Але ж відчуття я думаю незабуваємі.

    І чому в нас майже всі думають, а що про мене подумає он та бабка на лавочці? Чи он той рагулько з 4го поверху... Хіба жити для них?

    ---------- Додано в 21:04 ---------- Попередній допис був написаний в 21:03 ----------

    ні не обов"язково, достатнь просто весільного плаття :)

     
  7. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Парад наречених

    От ідея національних строїв є прекрасна:)
     
  8. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Парад наречених

    Якщо є бажаючі взяти участь, то добре (шкоди такий захід не принесе :)).
    Мені не цікаво; потрібний певно для тих, хто хоче таким чином розважитись.
    Брати участь не буду (свою сукню продала і тішуся, що в ньому вже цього місяця свій щасливий день проведе справжня наречена).
    Подивитись не прийду, допомагатиму батькам садити картоплю, бо це для мене важливіше :)
    ...Певно я зовсім неромантична, або чогось не розумію... Але цей захід зовсім не для мене.
     
  9. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Парад наречених

    а мене трохи здивувала і можливо навіть обурила інформація, що (так планувалось, не знаю чи буде) після параду наречені в сукнях влаштують бійку тортами... такими з кремом. як же вони потім ті плаття і вулицю відмиють?
     
  10. sani

    sani New Member

    Відповідь: Парад наречених

    тут пишуть що
     
  11. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Парад наречених

    Я б хотіла подивитися на таке, але участі точно не приймала би. Все таки дивно, що таке хочуть робити у нас: в нас інші цінності, ніж де-інде та й плаття нареченої є таким урочистим і святковим, шо така буденність чомусь лякає.
     
  12. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Парад наречених

    А мені подобається ідея. Я за позитив, а то включиш телевізор - а там один негатив - політика, ціни, жорстокість. Цікаво на реакцію своєї дитини подивитись. Напевно буде море задоволення. Хтось знає, на яку годину це все планується?
     
  13. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Парад наречених

    зустріч наречених відбуватиметься орієтовно о 10.00. Далі заплановані фотосесії, . На 14.00 запланований початок Параду вулицями міста. З 15.00 - урочистості на площі Ринок та святкова програма Параду Наречених.

    ---------- Додано в 11:39 ---------- Попередній допис був написаний в 11:30 ----------

    хіх,не запізно,прийматиму участь у параді:)
     
  14. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Парад наречених

    Класно!!! дуже хочу сходити і подивитись на це дійство. Сто відсотків, що буде цікаво і буде на що подивитись !
     
  15. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Парад наречених

    РЕСПЕКТ. Ось на таких ініціативних наша країна і тримається. Не забудьте потім фото у відповідні гілки!
     
  16. sani

    sani New Member

    Відповідь: Парад наречених

    Фотографій буде багато, буде ціла фотосесія, для кожної зареєстрованої нареченої :)
    І ще чимало призів від спонсорів
     
  17. януля

    януля Member

    Відповідь: Парад наречених

    Класно! Я також піду подивитись на наречених,головне щоб погодка не підвела:)GONE BABY GONE молодець що вирішила взяти участь!!!!
     
  18. sani

    sani New Member

    Відповідь: Парад наречених

    Сьогодні була маленька репетиція параду :)
    Парад має бути класним!
     
  19. malibu

    malibu Well-Known Member

    Відповідь: Парад наречених

    Ідея дуже цікава, щось новеньке та позитивне, :girl_claping: завжди підтримую. :girl_in_love: Прийти подивитись бажання є, велике ( та треба узгодити плани...). І по ходу, винокло питання, вбрання буде від модельєрів чи учасники вибирають на власний розсуд???
     
  20. Sveklyandiya

    Sveklyandiya New Member

    Відповідь: Парад наречених

    [​IMG]

    Це я на параді наречених у 2008 році) Класно було, просто супер. Щоправда страшенно холодно і мокро, але позитиву і гарних емоцій це не погіршило) Приймайте в цьому участь, воно додає приємного в житті.

    ---------- Додано в 09:28 ---------- Попередній допис був написаний в 09:16 ----------

    [​IMG]
    ось ще одне фото. Наступного року планую долучитися до того дійства) Може подружок за собою потягну))