Скільки вкраяти?

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем levandivka, 8 Вересень 2010.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Бідкалася одна форумлянка, що ніяк не могла звикнути відрізати потрібну кількість хліба.
    Друга - не розуміла, чому "чоловікам хліба шкода".
    А ви? Скільки чаю наливаєте? 5 склянок, чи... скільки реально вип'єте?
    Любите "вчорашній борщ" (по який у анекдоті треба приходити завтра)? Смакує?

    ЗІ: поки писав - нова цитата:
    Невже не суттєво?
     
    Останнє редагування: 8 Вересень 2010
  2. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Скільки вкраяти?

    Коли макарони на холодну воду - значно суттєвіше виходить)))) В будь-якому випадку - ефектніше!))
     
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Скільки вкраяти?

    Перейменувати у "Як зіпсувати страву"?
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Скільки вкраяти?

    а чого?борщ,як день постоїсть,ще смачніший стає!!!То вже давно провірено!мій тато все зі мною сперечається,щоб я всі крупи(гречка,рис і т.д.) кидала у киплячу воду.І то саме з картоплею,бо так більше вітамінів зберігається.Може й так, але сила звички..З ним я роблю так як йому подобається,коли його нема,так як я звикла.:)
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Скільки вкраяти?

    ефєкт калабка, слизького і ужасного!!!!
     
  6. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Скільки вкраяти?

    Точно. От я вчора зварила борщ, то чоловік сказав, що буде їсти завтра, тобто сьогодні. І так завжди.
    А от чай люблю зробити цілий баняк з цитриною і попивати на зимно.
    На каву окремий пунктик, маю своє маленьке горнятко і з іншого мені не смакує і з великого не п"ю, хіба з молоком.
     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Скільки вкраяти?

    Глянула на теги:

    А ми тут про борщі і про хліб...
    :girl_impossible:
     
  8. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Скільки вкраяти?

    От злидні)))))
     
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Скільки вкраяти?

    головне щоб смачно.....а в ньюанси чоловiкам зовсiм не обовязково лiзти.....
    То вже не притирання один до одного а скорiше псування життя один одному. Хочеш сосиски щоб я зварила то прошу, а якщо не так то пардон - вари сам. Для чого прискiплюватись до дрiбниць? Е сiмейка де мама зупки готуе з "тих" пакетикiв....... то синок ii як вжениться то хiба теж буде повчати " ти що не знаеш що зупки правельно готувати кинувши все в кипяток"?
     
    Останнє редагування: 8 Вересень 2010
  10. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Скільки вкраяти?

    Тюююю. І зовсім не бідкалася. Я це всім як анекдот розповідаю. І сама б допис віднесла швидше до гілки - пунктики чоловіків :girl_blum:
    Його аргументація була, що скибочка швидше підсихає. Для мене це не аргумент, бо все одно полюбляли тости та грінки. ІМХО примха просто :haha:
    А щодо ощадливості - це був найменш ощадливий чоловік зі всіх кого я знаю по сьогоднішній день. ) В тому й дивина для мене була.:)
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Скільки вкраяти?

     
  12. Irusya

    Irusya Well-Known Member

  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Скільки вкраяти?

    +1.
    І смак завсім ІНШИЙ.

    Та й свиней люди можуть тримати, але...
    Хліб, який відрізали завчасно, змінює смак.

    Звиняйте, іншого спрямування талапалки є кому створити.
     
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Скільки вкраяти?

    Гілка для гурманів? Тоді варто злидні та ощадливість з тег прибрати)) Звичайне занудство.:) Та людина викидала 70% вмістимого свого холодильника. Бо все одно врешті більше харчувалася в ресторанах.
    Я думаю деякі люди, коли бачать, що немає до чего придертися, а дуже хочеться - просто вигадують собі екзотичне правило або тонке відчуття чогось. :)
     
    Останнє редагування: 8 Вересень 2010
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Скільки вкраяти?

    А може комусь смакує завчасно вкраяний хліб? Он мій муж не їсть свіжого хліба майже ніколи, хіба тут з одної італійської пекарні який продають темплим прямо з печі - ось цей ми взагалі не краємо а ламаємо хто якого кусня відломить і макаємо в приправлену оливкову олію.
     
  16. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Скільки вкраяти?

    також смак буде інший також, якщо розрізати ще гарячим