А чи правильно ЦЕ?:)

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Melynx, 24 Жовтень 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Melynx

    Melynx New Member

    Думаю, що кожну з дівчат після щасливої і романтичної(або не дуже) миті освідчення, після тихого "так" ,відвідує думка "А чи правильно я зробила?"."Чи не рано?" і взагалі "Можливо це ще не та людина". Так от , цікаво чи відвідували Вас такі сумніви?
     
  2. Melynx

    Melynx New Member

    Думаю, що кожну з дівчат після щасливої і романтичної(або не дуже) миті освідчення, після тихого "так" ,відвідує думка "А чи правильно я зробила?"."Чи не рано?" і взагалі "Можливо це ще не та людина". Так от , цікаво чи відвідували Вас такі сумніви?
     
  3. emelia

    emelia New Member

    Відповідь: А чи правильно ЦЕ?:)

    Думаю,що в кожної дівчини виникає це питання,а відповідь на нього ми можемо отримувати роками.Люба сварка,чи негарна поведінка твого партнера і ти в роздумах....Проте ідеальних людей немає і все залежитиме від вас обох:чи навчитесь пробачати одне одного і знаходити компроміси.Тож однозначної відповіді немає,лише час покаже....Тож успіхів всім і по меньше помилок:girl_bye:
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: А чи правильно ЦЕ?:)

    Гм-м-м...
    А я волію думоти ДО ТОГО, як... (створювати тему\приймати доленосні рішення). І всім раджу не поспішати...

    http://www.youtube.com/watch?v=zevEK3UhnQw
     
    Останнє редагування: 24 Жовтень 2010
Статус теми:
Закрита.