Чоловік вдома - стійка "струнко"?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 13 Грудень 2010.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    На створення такої теми "надихнув" мене ось цей "посібник" з догоджання та прислуговування "добытчику", або іншими словами - "як це було колись....."
    [​IMG][/URL][/IMG]
    Чи справді це так колись було? Чи справді така була роль жінки в домі, в суспільстві, чи можливо суспільство тільки хотіло бачити жінку в такій ролі, і насадити/навязати, як на мене, таке хворобливе уявлення про місце жінки в сімї. Чи прийнятна для вас така модель стосунків - "цар/служниця"?
    Любі форумляночки, а як ви зустічаєте своїх чоловіків з роботи? Дітей не забуваєте в святковий одяг вдягнути?:connie_pull-pigtail
     
  2. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Чоловік вдома - стійка "струнко"?

    ну в чисту не в чисту, але стараюся, щоби в хаті було тихо і прибрано. як бачу, що не дусі, то не чіпаю (собі дорожче)...
     
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Чоловік вдома - стійка "струнко"?

    Та йой...
    То ж для жінок парт-работніков друкувалося.
    Нє?
     
  4. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Чоловік вдома - стійка "струнко"?

    Клас!!!
    Я під столом...Це наші з друзями улюблені цитати з тої книжки:girl_crazy:
    Іду, мабуть, пов"яжу собі БАНТ:lol::lol::lol:
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Чоловік вдома - стійка "струнко"?

    Головне не переплютати де його пов’язати. Я як буду в’язати то виберу такий побільше щоб відвернув увагу від незамітаної хати чи незвареного обіду.:girl_blum:

    ---------- Додано в 18:50 ---------- Попередній допис був написаний в 18:48 ----------

    Мдям, а деякі тут використовують в книжці - який руль в жінки.
     
  6. Аліса

    Аліса Well-Known Member

    Відповідь: Чоловік вдома - стійка "струнко"?

    Короче, вяжи не вяжи банти - а після "совершения интимного акта" все рівно плакати )))
     
  7. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Чоловік вдома - стійка "струнко"?

    гггг
    +100 !!!
     
  8. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Чоловік вдома - стійка "струнко"?

    ой.. тобто доки коханий ввечері не прочитає газету, то з ним і розмовляти не можна?
    та не читає він ввечері газети взагалі:sad:
    тре собі завтра в Хмельницьку на базарі бант купити, і вчитись його в"язати:)))
     
  9. kawwa

    kawwa Active Member

    Відповідь: Чоловік вдома - стійка "струнко"?

    Після прочитаного не знаходила слів (крім нецензурних вигуків). Покликала чоловіка, прочитала текст йому. Завтра буду в банті і фартусі, і дитину помию про всяк випадок. Головне, щоб муж не перестрашився.
     
  10. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Чоловік вдома - стійка "струнко"?

    Просто, я як прочитала, то просто випала......ніколи не подумала, що комусь прийшло б в голову таке писати, то ж маразм якийсь. А чого жінка має плакати після СА, то взагалі загадка.....
    Як мій чоловік приходить з роботи, то я йому першим ділом їсти даю (деколи може й сам собі взяти), ну і звичайно, розпитую що і як там на роботі, що нового і т.д., ага, газет в мене чоловік теж не читає, виявляється не правильно ми живем, не по-книжному:)
    Мені цікаво чи хтось колись так робив як ото в книжчі тій написано, чи ті жінки партпрацівників дійсно так робили (і плакали в тому числі:))
     
  11. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Чоловік вдома - стійка "струнко"?

    аха... я плачу вже і без інтиму... від сміху :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

    нє, ну буває, що чоловік злий-голодний приходить, як нині, наприклад, але то ж не критично - вечеря на столі, в процесі "приема пищи" і поговорити можна... в нас в хаті газетою хіба кіт користувався до недавнього часу... поки на наповнювач не перейшли :girl_haha:
     
  12. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Чоловік вдома - стійка "струнко"?

    А може то в них такі рольові ігри були? поді знай тих апаратчиків:girl_crazy:
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Чоловік вдома - стійка "струнко"?

     
  14. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Чоловік вдома - стійка "струнко"?

    Ну чого ж загадка? В Радянському союзі ж сексу не було, і відношення жінок було відповідне.

    Я свого завжди зустрічаю з дитиною на руках, правда без фартуха і банта, хоча він би був не проти, особливо якщо до цих аксесуарів додати панчохи та взуття на високих підборах.
     
  15. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Чоловік вдома - стійка "струнко"?

    Чьой то?:d23: То файно вечеря перетравиться і прес накачається...та й взагалі треба насміятись, бо потім по-плану тра плакати в ванной...
    У книзі написано!
     
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чоловік вдома - стійка "струнко"?

    А я ту книжечку давно бачила) Ні, не вдома)) Також в неті:girl_wink:
    Не українська книжонція. В нас - якщо прийшов з роботи а в мене руки в боки, то все одно на якому боці тюбетейка і ще не знати хто на собі бант в"язатиме:)
     
  17. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Чоловік вдома - стійка "струнко"?

    А для мене ця книжка сумна. Бо справді жінки плакали. В багатьох не було нормального уявлення про інтим, з роками все перетворювалось на "лиш би перетерпіти". А ви думаєте, чому є такі злі бабки, які чіпляються до молоді, котра цілується відкрито? Вони ж у молодості статевим актом лише при вимкненому світлі і без єдиного звуку займались..
    А щодо того, щоб красиво зустрічати чоловіка з роботи.. думаю це правильно. В гарному фартушку, з зачіскою, гарні діти, від такого виду чоловік і про підробіток подумає, і про шубку для такої господиньки. Оцього нам ще повчитись потрібно.
     
  18. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Чоловік вдома - стійка "струнко"?

    :girl_haha: - ви мене тим бАнтом убили..... ржу :).....
     
  19. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Чоловік вдома - стійка "струнко"?

    ага,
    , як у тій рекламі:)

    Тепер може і подумає, але я не думаю, що тоді хтось з простих робочих думав про шубку для жінки...
     
  20. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Чоловік вдома - стійка "струнко"?

    Ця книга не для простих робочих. ТА і я писала про сьогодення.