Листівковий конкурс від двох кумась "Заходь у гості!"

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем Liliyah Romanova, 16 Червень 2011.

?

Мені найбільше сподобалася робота

Голосування закрито 9 Липень 2011.
  1. 1. Чай для двох

    7 голосів
    2,4%
  2. 2. Запрошення на чай...

    16 голосів
    5,5%
  3. 3. Кавуся для тебе

    2 голосів
    0,7%
  4. 4. Кавове мереживо

    10 голосів
    3,4%
  5. 5. Кавування з любов'ю

    50 голосів
    17,2%
  6. 6. 5 о'клок

    15 голосів
    5,2%
  7. 7. НезвиЧАЙний настрій

    6 голосів
    2,1%
  8. 8. Заходь на каву!

    25 голосів
    8,6%
  9. 9. Кавуся по-львівськи

    48 голосів
    16,6%
  10. 10. Вечір із запашною кавою

    13 голосів
    4,5%
  11. 11. Нова філіжанка

    6 голосів
    2,1%
  12. 12. Доторкайся, загортайся у смак густий ...

    5 голосів
    1,7%
  13. 14. Посиденьки за чайочком

    16 голосів
    5,5%
  14. 15. Порцелянове натхнення

    5 голосів
    1,7%
  15. 16. Листівка Веселкова

    8 голосів
    2,8%
  16. 17. Чайні посиденьки

    2 голосів
    0,7%
  17. 18. Кавові зерна

    1 голосів
    0,3%
  18. 19. Кавова фантазія

    2 голосів
    0,7%
  19. 20. Заходь на каву (3)

    14 голосів
    4,8%
  20. 21. Квітковий чай

    37 голосів
    12,8%
  21. 22. Чайна листівочка

    2 голосів
    0,7%
Статус теми:
Закрита.
  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Дві кумасі, котрі дуже люблять чаювати-кавувати із чимось солоденьким в кожну пору дня, сподіваються, що ви теж любите посидіти хвильку-годинку за приємною розмовою та смачним гарячим напоєм, а тому хочуть подарувати вам маленьке чайно-кавове свято - конкурс саморобних скрапових запрошень на каву або чай! Запросіть коліжанку на філіжанку в особливий вишуканий спосіб!

    Умови конкурсу:

    - учасником конкурсу може бути будь-яка форумлянка чи форумлянин, котрі мають не менше 300 дописів на момент проведення конкурсу;
    - на конкурс можна надіслати лише одну листівку;
    - надсилати фото листівки потрібно на поштову скриньку посиденьок: missposydenky2009@gmail.com;
    - роботи приймаємо до 30 червня (включно);
    - голосування триватиме з 2-го до 9-го липня;
    - нагородженими будуть троє учасників за результатами голосування, а також одна відзнака від спонсора;
    - переможці будуть оголошені 9-10-го липня 2011 року.

    Вимоги до робіт:
    - на конкурс потрібно надіслати найбільше 5 фото: перед листівки, серединка, тильна сторона, та якісь особливі деталі, які би вам хотілося підкреслити;
    - обов'язковими є фото переду, серединки та одне фото якоїсь деталі листівки зблизька; на фото має бути лише ваша робота;
    - окрім того потрібно надіслати фото із листівкою та запискою коло неї: "На конкурс "Заходь у гості", червень, 2011, ваш форумний нік";
    - розмір усіх фото 640х480пікселів, вага фотографії не повинна перевищувати 150 Кб;
    - фото має бути якісним, аби можна було чітко розгледіти й оцінити роботу;
    - оскільки конкурс анонімний, на фото не повинно бути жодних водяних знаків;
    - важливо також не "світити" листівку на просторах інтернету до завершення голосування;
    - на конкурс не приймаємо листівок у таких техніках: квілінґ, пергамано, із вкладеними вишитими частинами, панч нідл, вишиті хрестиком, вишиті стрічками;
    - для декорування листівки можна застосовувати ґудзики, стрічечки, квіточки, й усе, що дозволяє термін скрапбукінґ;
    - можна використовувати ідеї чи шаблони з інтернет-ресурсів, але не можна робити копій чужих робіт!

    Вигляд конкурсного листа:
    - у заголовку просимо написати "конкурс від кумась №1";
    - назва листівки;
    - короткий опис листівки, її настрою, виникнення ідеї, тощо;
    - посилання на фото у тегах [IMG ][/IMG], та підписи-пояснення до фото (лицева сторона, серединка, деталь тощо);
    - можете просто прикріпити всі фото до листа, але тоді напишіть пояснення до кожного фото у тексті листа;
    - ваш нік і лінк на профіль.


    Призи:
    Перше місце:



    Друге місце:


    Третє місце:


    Приз від спонсорів:


    Спонсори конкурсу: дві куми Маруся-мама та Liliyah Romanova

    ** Вид діроколів та килимка може відрізнятися від тих, що показані на фото.
     
    Останнє редагування: 7 Липень 2011
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Листівковий конкурс від двох кумась "Заходь у гості!"

    1. Чай для двох

    Довго вагалася чи брати участь у цьому конкурсі, але одної ночі мені просто приснився дизайн моєї майбутньої листівки. Тому закупившись потрібними матеріалами я приступила до створення. Зробила листівку “на одному подиху”. Хотіла її зробити такою літньою і водночас ніжною.. Надіюсь мені це вдалося.

    [​IMG]





    2. Запрошення на чай...
    Тема конкурсу надихнула мене на створення листівки у вигляді "Запрошення на чай". Якщо чесно, мені б самій було приємно отримати таке запрошення на чаювання :)
    Чомусь так склалось по життю, що сам процес чаювання асоціюється мені з моєю кумасею. Коли ми зустрічаємось - то чаюємо до самого ранку, розмовляючи про життя - буття і випиваючи в процесі балачок не одну чашечку запашного чаю... Обожнюю такі моменти та наші посиденьки ...
    Бажаю усім гарного чаювання у файній компанії. Та, звичайно ж, запрошую на чай ;)


    [​IMG]




    3. Кавуся для тебе
    Назва листівочки “кавуся для тебе”, виникла спонтанно і буде запрошенням для хорошої знайомої на каву (вона дуже любить каву).
    Для виготовлення листівочки використовувала папір та серветки.


    [​IMG]



    4. Кавове мереживо

    Листівка створювалася як запрошення для близьких подруг на посиденьки за філіжанкою кави. Задум був зробити її жіночною і вишуканою, тому основною деталлю листівки стало мереживо. Не хотілося перевантажувати цей елемент багатим декором, тому обмежилася двома невеличкими розетками і зернятками кави.
    Всередині листівочки продовжена тема мережива. Крім того, для тексту запрошення використовується зістарений клаптик паперу. Часто не вдається знайти достатньо вільного часу на зустрічі з близькими друзями, здається, що не бачилися вічність. Жовтуватий папір додає запрошенню ностальгічних ноток.

    [​IMG]



    5. Кавування з любов'ю
    Незабаром до мене у гості має приїхати дуже близька мені людина: сестра і водночас найкраща подруга. І в очікуванні нашого кавування за приємною бесідою, я зробила для неї цю листівку-запрошення.
    Це "листівка-акордеон", якщо розв'язати стрічку, то листівка
    розкладається.
    Серце зроблене з кавових зерен, квіточки виготовлені власноруч.
    [​IMG]

     
    Останнє редагування модератором: 1 Липень 2011
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Листівковий конкурс від двох кумась "Заходь у гості!"

    6. 5 о'клок

    Листівку зроблено для найкращої університетської подружки, з якою ми давно бачилися і яка, сподіваюся, прийде до мене в гості найближчими днями. Можливо, така ностальгійна вінтажність листівки навіяна саме спогадами про нашу (не таку вже й давню, на щастя) юність. Результат асоціюється в мене з англійською класикою (приглушені тони, романтичне мереживо, потертості...) , звідси й назва "5 о'клок". Папір, у тому числі ярличок (без тексту, його я вставила в Photoshop`і), роздруковано з набору для цифрового скрапу.
    Текст - невимушена гра слів, автор яких мусить бути справжнім чаєманом.


    [​IMG]




    7. НезвиЧАЙний настрій

    У Львові часто паде дощ... І в таку погоду нема нічого кращого, ніж в теплій компанії близької людини випити горнятко гарячого чаю в затишній кухні, побалакати про своє, поділитись потаємним, поплакатись чи порадіти, і яка б не була причина чаювання, все ж віднайти душевний спокій та рівновагу. Адже чай - це не напій, це спосіб спілкування. Тому, коли надворі паде дощ, чи просто у душі дощить, чи хочеться поділитись радістю і разом потішитись, то моя кухня завжди відкрита для чаювання за гарною розмовою, і якщо ви ще сумніваєтесь чи варто, то моє запрошення, можливо, вас переконає, а я вас з нетерпінням чекатиму!
    Для виготовлення лицевої сторони листівки використано скрап-папір, широку атласну стрічку, стрічку з органзи, цвяшки, півперлинки, квіточки, декоративний шов виконано вручну.
    В серединці листівки я розмістила паперовий пакетик, в який насипала ароматного чорного чаю, тому моя листівочка ще й пахне (якщо адресату не вдасться прийти в гості, то завжди можна буде попити одного й того ж зі мною чаю, принаймні по скайпу).
    Листівка-запрошення об"ємна, тому вона закривається-закріплюється
    двома стрічечками, які зав"язуються ззаду. Текст на лицевій стороні - це ярличок, який прикріплено до банта невеличким цвяшком.
    [​IMG]




    8. Заходь на каву!

    Короткий опис: Основну ідею відображено у дизайні — запрошення прийти в гості "на каву". Листівка була виготовлена в основному з підручних матеріалів: стрічки, дизайнерський папір, зерна натуральної кави, для друку були використані власні малюнки. Допоміжні засоби: фігурні ножиці, канцелярський ніж, пробійник для отворів, двосторонній скотч та полімерний клей.

    [​IMG]




    9. Кавуся по-львівськи

    У мене ще з академії є подруга, з якою ми полюбляємо пити каву, обійшли всі кав"ярні Львові, і навіть зараз, коли ми живемо в різних містах, я приїжджаю до Львова і ми йдемо на каву. Настрій цієї листівки - львівські кав"ярні, запах кави і смаколиків, поєднання вишуканого стилю і теплоти натуральних матеріалів.
    Для листівки використала картон, дизайнерській папір, кліпси, тканину з мішечка від кави, сургуч з того мішечку, шнурочки, фігурний і звичайний діроколи, квіточку. Метою було досягти настрою улюблених львівських кав"ярень. Власноруч зроблена і затонована квітка, зкріплена кліпсою, додає романтичного настрою. Печатка гарантії якості справжньої кави, на яку я запрошую подругу. Дизайнерській папір зі штампом, кріпиться на шнурочку. На тильній стороні штамп "ручная работа, сделано с любовью".

    [​IMG]




    10. Вечір із запашною кавою

    Листівку робила, як і годиться, в останній день, поспіхом і на коліні. Використовувала все, що було вдома, лише деякі клаптики паперу докупила ще раніше. Зробила собі файної кави, задзвонила коліжанці і передала їй запрошення на словах. На тижні забіжу до неї, передам листівку.
    Використала папір різних кольорів, обрізки гофрокартону, стрічки для квілінгу. Клеїла все на двосторонній скотч. Чесно кажучи, все робила на око, без лінійки. Шкода, не мала справжніх зерен кави..
    Намагалася згадати уроки малювання. Вийшло досить смішно і по-дитячому, але зате без принтера.
    Млинок малювала і вирізала ножицями. Найважче було вирізати і приклеїти ручку. Кожне зерно теж вирізала і відмальовувала вручну, тому їх і вийшло так мало.
    "Квітка" з гофрокартону, стрічки для квілінгу і перемальований зі звичайного шрифта текст.

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 2 Липень 2011
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Листівковий конкурс від двох кумась "Заходь у гості!"

    11. Нова філіжанка

    На листівці зображено нове надбання - філіжанку з квіткою. Всі знають, що нову покупку обов’язково треба обмити, тобто треба з тої чашки випити чогось доброго.
    Отже, щоб випити з тої чашки й обмити нову покупку, я вирішила запросити свою коліжанку й обговорити за файною філіжанкою чаю всі насушні проблеми, пожалітись на докучання родичів, покритикувати чергову звізду кіно або телебачення...

    [​IMG]
    Сьогодні зранку я купила філіжанку...
    Ти тільки глянь на гарні квіточки!
    Заходь до мене в гості, коліжанко,
    Ми всім на світі перемиєм кісточки!




    12. Доторкайся, загортайся у смак густий ...

    Від часу оголошення конкурсу весь час в голові крутилася пісня Таліти Кум:
    Я - гаряча і гірка,
    Відчуй на смак, яка,
    Відчуй, як пахне каааааава ...

    а каву пити найкраще з подружками і цукерками


    [​IMG]


    13. Не призначений жодній роботі :)

    14. Посиденьки за чайочком

    Дуже люблю посиденьки за чайочком. Звідси ідея листівки і її втілення. Хотілось передати атмосферу дівочого домашнього чаювання в літній день. Запрошення в формі чайничка, всередині маленький сюрприз в вигляді пакетика чаю.
    [​IMG]




    15. Порцелянове натхнення

    Ідея цієї листівки вникла якось сама собою. Спонукало мабуть моє захоплення красивою порцеляною, адже так приємно пити ароматну, свіжозварену каву із тонкого мов папір, напівпрозорого і такого ніжного та крихкого горнятка.
    Своє горнятко я навмисно прикрасила лише квітами, адже тиснений перламутровий папір якнайкраще передає ідею. Серединка – це суміш гіркої кави та ніжного капучіно із стійкою, білосніжною піною.
    Листівка задумана для моєї кумасі, з котрою завжди приємно попліткувати, але за дітьми, роботою і рутиною нам часто банально бракує часу на якісне спілкування.
    Сподіваюся моя листівочка буде нагадувати кумасі, що тут завжди із радістю чекають її у гості.


    [​IMG]




    16. Листівка Веселкова

    Вперше, коли я прочитала про даний конкурс то засумнівалась у своїх силах і можливостях, і вирішила не брати участі, оскільки шансів у мене мінімум (я зараз хворію і сиджу вдома, тому не маю можливості купити потрібні матеріали, та й в цій справі я зовсім новачок ). Але все ж цікавість і азарт, взяли гору.
    Перше, що спало на думку -це щось «кавове», в коричневих тонах, із шнурівками, кавовими зернами, папір і картон з ефектом «поношеності»..але це трошки банально і каву я п"ю вкрай рідко…захотілось чогось оригінального, кольорового, веселого і літнього...Ідею "виношувала" дуже довго, в життя втілювала ще довше...і от що вийшло. Суть листівки (іі секрет) полягає, у так би мовити, рухомому механізмі. Саме горнятко зроблене за допомогою гудзиків і шнурочків, є об"ємним і відповідає отвору на переді листівки. Також на титулці є слова запрошення: "ЗАПРОШУЮ", при відкриванні листівки, з самого горнятка висовується пакетик чаю (марки "Дівочі посиденьки" :) ), з продовженням запрошення: "НА ЧАЙ". І для ще більшого заохочення, невеличкий власний віршик :) А кінчик скатертини, розміщеної на титулці - виконує функції кляпа для закривання запрошення.Надіюсь, що моя листівка виконала свою функцію : створити літній, веселий настрій і подаруати душевне тепло.


    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 4 Липень 2011
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Листівковий конкурс від двох кумась "Заходь у гості!"

    17. Чайні посиденьки

    Чай... Гарячий, теплий, холодний, з лимоном чи без, каркаде, трав'яний... Будь-який, але неодмінно смачний, доречний у будь-яку погоду, під будь-який настрій, але обов'язково в теплій компанії. За чашкою чаю можна просто побазікати, а можна і вирішити щось дуже важливе. Можна признатись в коханні, можна розповісти таємниці, а можна просто помовчати - за чаєм все зрозуміло без слів!

    [​IMG]




    18. Кавові зерна

    Коли вирішиила робити листівку, хотіла, щоб були справжні кавові зерна і щось гачковане, думала кружево, а потім сама собою виникла ідея гачкованої чашечки. Колір відкриточки спочатку планувався кавовий, а потім побачила срібний папір, він дуже гарно виблискує, і вирішила що це саме те що мені потрібно. Чорна вставка матова. Чашечки під кавовими зернятам - це квіточки зроблені діроколом.
    Надіюсь, що моє запрошення буде вам до вподоби.


    [​IMG]




    19. Кавова фантазія

    От я і вирішила взяти участь у конкурсі, але ідеї щодо створення листівки вирішили мене ігнорувати. І от за годину до завершення подання заявок натхнення таки прийшло і я зробила дуже простеньку, але в одночас таку милу для душі листівочку-запрошення. Настрій під час роботи був чудесний, так як я повністю поринула у процес. Так що чекаю дівчат-форумлянок до мене на найсмачнішу кавусю.
    [​IMG]





    20. Заходь на каву (3)

    Немає нічого кращого за філіжаночку запашної кави. Сидиш собі в затишному затемненому приміщенні, з приглушеною релаксуючою музикою і насолоджуєшся цим запашним, насиченим і неповторним ароматом. І дуже хочеться запросити близьку людину розділити цю мить.

    [​IMG]





    21. Квітковий чай

    Дуже люблю різні види чаю, а ще більше - частувати ними дорогих гостей, особливо свою кумасю. А оскільки вона дуже любить красивий посуд і взагалі красиві речі, то на листівочці для неї наскладала гарненьких горнят. Із таких горнят чай краще смакує, особливо зелений із жасмином або трояндами...
    Всередині написала символічного віршика, а два кексики - як символ дружби, коли разом завжди солодко, навіть якщо розмова йде про гіркі речі...

    Коли проб'є на сміх або на сльози
    Чи треба виговорити печаль
    Поплачемо разом і похіхочем
    П'ючи удвох смачний фруктовий чай

    [​IMG]




    22. Чайна листівочка
    Виявляється запрошення-листівки можуть бути призначені не тільки з нагоди весілля чи день народження, можна змайструвати щось солодко-веселе просто для того, щоб запросити почаювати з близьких коліжанок...Прочитавши про конкурс "від кумась", захотілось своїх бойових подруг запросити саме в такий спосіб )))... Ось що з того вийшло.
    Кексик по центру виконує функцію застібки, при закриванні листівки верхня частинка заходить за нижню.

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 1 Липень 2011
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Листівковий конкурс від двох кумась "Заходь у гості!"

    Вітаємо всіх із завершенням голосування!
    Результати ми оголосимо з Марусею дуже скоро, а наразі розкрию вам таємницю авторства робіт.
    Отже, чудові роботи нам надіслали наші прекрасні форумляночки і форумлянин: :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:


    MILITARIYA - чай для двох
    Птася - Кавуся по-львівськи
    Velana - Запрошення на чай...
    dimalozz - Заходь на каву!
    вишиванка - кавуся для тебе
    Haidee - Кавове мереживо
    La Esposa - Вечір із запашною кавою
    Olena-m - Кавування з любов'ю
    JuniorSkeptic - 5 о’клок
    Mariasia - незвиЧАЙний настрій
    Маруся-мама - Нова філіжанка
    Orman - Доторкайся, загортайся у смак густий ..."
    Пупсик - Посиденьки за чайочком
    Nata - Порцелянове натхнення
    kristas - Листівка Веселкова
    Oduvashka - Чайні посиденьки
    Rostuslavchuk - Кавові зерна
    Zvzida - Кавова фантазія
    mamulja - Заходь на каву
    Liliyah Romanova - Квітковий чай
    Fleshka - Чайна листівочка


    Щиро усім учасникам дякуємо за чудовий настрій, які ви принесли зі своїми роботами!! :give_rose: :give_rose: :give_rose: Сподіваємося, що цей конкурс дасть натхнення на ще не один такий конкурс! :girl_in_love:

    Особливі вітання нашим переможцям!! Ми дуже за всіх вболівали! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
    Останнє редагування: 9 Липень 2011
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Листівковий конкурс від двох кумась "Заходь у гості!"

    Отже переможцями конкурсу від Кумась стали наступні форумлянки:

    Перше місце - Olena-m - Кавування з любов'ю

    Друге місце - Птася - Кавуся по-львівськи

    Третє місце - Liliyah Romanova - Квітковий чай

    Особливо хочемо відзначити призом від спонсора роботу:
    Mariasia - незвиЧАЙний настрій
     
Статус теми:
Закрита.