Покритикуйте, будь ласка!

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Liliyah Romanova, 25 Лютий 2012.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Говорили ми, що така тема би придалася, а мені от випала нагода її розпочати. :girl_crazy:
    Прохання до тих, хто буде в темі дописувати:
    - якщо ви виставляєте роботу до критики, то на себе дуже не нарікайте
    - якщо ви критикуєте чужу роботу, пам'ятайте, що людина вклала в неї свої зусилля й час

    Сюди викладаємо листівки, які вже готові зроблені, в яких нічого не можна змінити.
    Тема створена для того, щоби навчитися чогось нового для себе, назбирати корисні думки, тому ПРОШУ в карму відповіді не писати, а в дописах!!


    Якщо листівка незавершена й ви ще можете щось на ній змінити, пишіть у цю тему.
     
    Останнє редагування: 5 Березень 2012
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Покритикуйте будь ласка!

    Ну що...
    До "радості" буття дизайнером належить також імовірність, що цифрові штампи чергового спонсора будуть такими, що не те, що не промовлять до вас, а взагалі відіб'ють бажання робити з ними хоч щось. Отак у мене було цього разу. Як я до того малюнка не підходила, ну жахливий він мені й усе.
    Як вважаєте, є можливість якось врятувати цю листівку (соромно її на блозі показувати)?
    [​IMG]
    Покажу, ще інші роботи. Не для порівняння, а для ознайомлення з малюнками.
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

     
    Останнє редагування: 25 Лютий 2012
  4. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    дуже чудернацькі штампи, направду:)
    я б на таке дерево додала чи листочків, чи квіточок типу "цвіт вишні/яблуні" чи пташку, чи гніздечко, бо дуже вже воно голеньке таке
     
  5. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Згідна з Терезкою на 100% - те ж саме хотіла написати:) А вуглуватість тої дівчини вже ніхто не виправить:girl_crazy: Та й інші зразки штампів дуже специфічні...
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Дуже дякую! Спробую квіточки додати. Гніздо не маю з чого зробити, а чужий малюнок додавати якось не пасує.
    Штамп у мене місяць лежав, думала щось придумаю, але натхнення так і не прийшло. Дякую за поради!!
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    І не дивно. Жахливий штамп.
    Тільки заміною штампу на приємний

    Жодні квіти не приховають сокирної прорисовки голови, кострубатого тіла і дерева. Не мучтеся.
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Я й сама бачу, що якби інший штамп, то би зовсім інакше виглядала листівка, бо решта мені подобається. Однак вибору в мене не було. :sad: Наступного разу зіпхаю на вагітну втому й не робитиму. :girl_crazy:
    Але то ж треба такого нефортунного спонсора вибрати на завдання "листівки з людьми".
    Бути дизайнером сайту, де можна використовувати власні штампи, набагато приємніше. :girl_yes:
     
  9. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    я би пробувала розмальовувати в чорно-біло сірих тонах і тонувати так фон, щоб це було ніби в тумані. і Якщо оформлення листівки було б монохромним з використанням якогось кольору- наприклад -чорно білий з рожевим...це б виглядало як сон чи спогад... Ну я так думаю це б трохи порятувало той дилетантський штамп
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Я, на жаль, не доросла ще до такого рівня розмальовування маркерами, щоби робити чорно-білі зображення та сепію.
     
  11. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Мені здається що врятувати можна. Картинка мені нагадує малюнки на старих листівках, отже можна її остаточно "завінтажити". Навколо картинки можна мереживо причіпити (призбиране), а саму картинку і всю листівку трошки зістарити, затерти.... ту дівчинку на картинці підмалювати під вінтажні листівки (кольори трошки змінити, якщо це можливо)....
     
  12. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Лілю, якщо вже мусово аби був саме цей штамп, то я б віддрела замалдьовану дівчину, ще раз роздрукувала і розмалювала її однотонно з надаванням часткового об*єму додаванням тіней.
    А якщо з тим штампом робити гіншу листівку (на салатове то шо є я б замість того штампу цвітуйочки які причепила ну шось таке). Я гадаю цьому штампу би личили сепійні чиколядові тони і напис "Солодкий спогад дитинства"... шось у такому стилі. Але той жахливий штамп таки потребує однотонності, занадто багато дрібних деталей у ньому аби робити кольорові акценти...
    То я десь так бачу. А салатову листівку можна врятувати, як казав Левандівка, лише заміною штампу....
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Дуже дякую за всі поради. Буду на майбутнє ширше думати.
    Щодо цього штампу, то я таки віддеру його й заміню на інший. Іншу листівку робити можна, але я навряд чи би комусь її подарувала, тому цю просто "відзвітую" й заміню зображення. Часу на нову можу не мати просто, хоча спробую, звичайно.
     
  14. xdusia

    xdusia New Member

    Відповідь: Листівки власноруч (папір та різні підручні матеріяли)

    Ось зробила листівку, і щось сиджу вже скільки на неї дивлюсь, щось мені хочеться ще додати, а що не можу зрозуміти, може щось порадите?

    [​IMG]
     
  15. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    вийшло у мене вчора таке чудо:
    [​IMG]
    планувала лівий верхній кутик квіткою відтінити, оскільки в усіх інших кутиках на папері йде такий малюночок-завиточки.
    а тепер сиджу, дивлюсь і не можу дійти до висновку, щось наче не так. Ще й штамп першу літеру не дуже добре проштампував:girl_impossible:
    Покритикуйте, можливо загалом ідея була з самого початку не вірна
     
  16. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Терезко, ракурс такий що не дуже добре видно розташування елементів на листівці по відношенню один до одного((
    Якщо можливо, я б відліпила всі півперлинки, не треба ставити акценти на всіх чотирьох кутах листівки. Завиточки чудово видно і без півперлинок.
    Що робити зі штампом, не наю. В самої часто таке трапляється(( А якщо акуратно навести першу літеру чимось?
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Щиро кажучи, якщо листівка не вінтажна й таке стається, то я або вирізаю щось, аби прикрити невдале штампування, або просто переробляю листівку. Паперу, може, й шкода, але мені чомусь спокійніше викинути й переробити, ніж переживати за невдале штампування.
    Ще одне. Якщо штамп новий, я спершу штампую на чернетці кілька разів, аби відчути, якого натиску потребує блок і де саме.
    Задум непоганий, але поєднання кольорів трохи кусається. Мені більше проситься бежевий колір туди, або слонової кості. Саме в тому кольорі я би додавала квіточку й мереживо.
    Погоджуюся з Хомкою щодо півперлинок. Мені взагалі тло листівки більше таке вінтажне або шебі, тому блискучого я би нічого не давала.
     
  18. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Я довго думала чи вставляти свої 5 копійок, але таки вставлю, бо експерт з мене явно початківець, але спробую. Терезко, ви молодець, що починаєте відкривати для себе нове заняття! І дуже надіюсь, що зможете відкрити його для себе в всій красі! Але з приводу листівки маю кілька зауважень, які спробую розписати по пунктах:
    1. Коли підбираєте матеріали для листівки, то в першу чергу пам"ятайте, про те, аби вони були співставними, тобто папір, елементи декору мають відповідати і одному стилю, і певній кольоровій гамі. Тобто в даному випадку квіточки виглядають дещо з іншої опери, бо вони є більш модерновими, в той час як папір і мереживо більш строгими та класичними, а мереживо по кольору дещо вибивається з загальної кольорової гами.
    2. Коли обираєте папір для основи, то пильнуйте, аби він не сильно вибивався на фоні листівки і не перебирав акцент на себе. Плюс до того ж (тут на фото трохи зле видно,, можливо й все в порядку), коли наклеюєте все на основу, то пильнуйте, аби було гарно відцентровано і відстань до всіх країв була рівною.
    3. Що ж до штампу, то пробуйте відштамповувати спершу на якомусь клаптику, аби відчути чорнило, сам штамп, навчитись той штамп відчувати. Також коли хочете робити косий відбиток, а на листівці вже є такі елементи, то пильнуйте, аби зберігалась між ними паралельність. Сама теж поки навчилась робити гарні відбитки, то багато паперу попсула.

    Ну і ще раз похвалю за бажання зробити свою роботу кращою, бо то дійсно важко винести свою роботу на суд інших.
     
  19. moderndress

    moderndress New Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Дуже вже захопила мене тема ізонитки. Почала вишивати листівочки, але потребую погляду "зі сторони", чи тільки вишитий малюнок не дивиться бідненько на листівці, чи варто доповнювати ще іншими елементами.
    [​IMG]
     
  20. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    листівка прямо (фото вечірнє, тому кольори трохи не такі)
    [​IMG]

    зрозуміла і про акценти, буду знімати
    штамп можна поправити, то ж дістрес, з ним набагато легше

    квіти і стрічечка - спробую щось змінити в кольорах, дякую за підказку в кольорах, щось таки намудрувала

    гм, от стосовно класики і модерну не врахувала, тому мабуть і такий дисонанс. А мереживо просилось туди, проте в мене було лише таке, тому і.... зрозуміла, не варто пхати лише тому, що маєш

    оце перефотографувала, і помітила що тут з кожного боку вліпила досить криво, так ще й зверху відклеїлось нині до вечора.

    з тим доведеться задуматись, аби не помилятись:girl_blush2:

    дякую за підказки і за віру в мене, буду вчитись далі і пробувати, практикуватись :kiss: