Як нарешті стати мамою? (4)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Virna, 31 Грудень 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Virna

    Virna Well-Known Member

    Продовження теми "Як нарешті стати мамою? (3)"



    так, добре. та, власне, що вже знаю, що дл ядругої фази нормально? а от коли вона має знизитися, бо місячні почалися а температура тіла не дуже хоче падати
     
    Останнє редагування модератором: 31 Грудень 2012
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Дівчата, хочу написати власне тут, не знаю чому. Але я Вітаю всіх Вас з наступаючим новим роком!! І бажаю Вам всім, щоб той новий 2013 рік став для всіх вас(нас) щасливим, сповненим новими емоціями приємними, щоби всі мрії, бажання, сподівання збулися і щоби Бог благослових всіх своїм чудовим дарунком!!! Не втрачайте віри і надії!
     
  3. hitrynja

    hitrynja New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Дівчатка, можете підкажете мені щось: в минулий цикл була затримка 10 днів (цикл вийшов 38 днів), але місячні прийшли як завжди - нічим не відрізнялись. зазвичай цикл був 32 дні. і от уже цей цикл - уже 34 дні і ніяких відчуттів на місячні нема.... овуляція теж посунулась, мабуть, так? (просто відчуттів при овуляції ніяких ніколи не мала, тому не можу так зорієнтуватися). і от не знаю - чи то цикл подовжився чи що таке робиться... треба до лікаря.
     
  4. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)




    Коливання циклу в рамках тижня є варіантом норми. В мене колись було так, що мій звично короткий цикл (в околі 26 днів) пару місяців підряд видовжувався до 30-31. Потім знову назад все скотилося...
    Я би не бігла до лікарів відразу. То тільки нерви...Ну але може то моя алергія на лікарів вже дається взнаки:)

    ---------- Додано в 13:06 ---------- Попередній допис був написаний в 12:54 ----------

    Можна розрізнити затримку від довшого циклу, якщо знати, коли приблизно сталась овуляція. Якщо вона пізніше просто відбулася - то трапився довший цикл, якщо ж була як завжди, але після неї пройшло більше днів - затримка. Міряєте БТ?
     
  5. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Привіт, дівчата. Довго не писала бо щось не хотілось мені нічого. Давніше писала, що має чоловік здати аналізи на генетику все добре, аналізи хороші. Прийшли до Черепанина В., він подивився і сказав, що це дуже добре, але потрібно здати ще раз спермограму, але цей аналіз якось досліджують на комп’юторі, навіть роблять фото самого сперматозоїда (хвостика, головки). Здали ми цей аналіз і чекаємо результату. Дивився на попередні аналізи спермограми і сказав, що якщо цей буде такий самий то потрібно буде напевно йти на штучне.:d25:
     
  6. hitrynja

    hitrynja New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    БТ не міряю - не доходять до того руки мені. я також не з тих, хто бігає до лікаря як десь заколе не те... просто раніше такого не було - тому незвично якось. просто почали планувати, та й хочеться, щоб все було добре)
     
  7. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    В мене цикл подовжився власне тоді, коли почали планувати. А скільки часу плануєте?Бо коли був захищений С, то цикл був стабільний.
     
  8. hitrynja

    hitrynja New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    та власне тільки 2 цикли - і саме в цих 2 цикли щось не те) цікаво як то воно може бути пов'язано?
     
  9. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    То мабуть так має бути.Каже в мене як раз на 2-4 дні подовжився цикл, тому не хвилюйтесь.
     
  10. Fiyalka

    Fiyalka Active Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    В мене вроді 2 полосочки, одна дуже дуже світленька)))
     
  11. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    :) Що ж, у когось на новий рік подаруночок гарний :). Вітаю тихенько!
     
  12. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Дівчатка скиньте мені в приват свої ссилочки на ваші сторінки на babyplanі)

    ---------- Додано в 13:48 ---------- Попередній допис був написаний в 13:47 ----------

    будемо там дружити)
     
  13. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Дівчатка купила вчора маточне бджолине маточне молочко в меді, наразі ще не вирішила, кому приймати чи мені чи чоловікові чи взагалі обом, хотіла спитати можливо їтось його використовував, і чи комусь допомогло?
     
    Останнє редагування: 5 Січень 2013
  14. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Вітаю, то вже воно!!!
    Мій перший "уже вагітний" тест був взагалі з чимось таким блідим, думаю - привиділось. Зате через 2 дні я купила 2 найдешевших, по 3,50 грн. То там вже явно було видно, що "є контакт".
     
  15. hitrynja

    hitrynja New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Дівчатка, сьогодні лазила по інтернету і знайшла цікавий сайт. на ньому один з розділів - музика (точніше мантри) для тих, что хоче завагітніти або уже вагітні. музика трохи специфічна, але як тот кажуть " на війні всі методи підходять")))) я звісно не кажу, що прослухавщи 1 раз має щось кардинально змінитися, але судячи з відгуків тих, хто слухав - чому б не спробувати! ось власне сайт з музикою http://www.bleckt.com/audio/music/1927.html. сподіваюсь, комусь підійде, а я вже пізніше відпишусь про враження.
     
  16. Semicvetik

    Semicvetik New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Дівчата, підкажіть, хто приймав диферелін (чи якийсь його аналог від ендометріозу), коли у вас почалися місячні? В інструкції написано, що настають на 70 день після останнього уколу, але цікаво, чи насправді так є.
     
  17. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Приймала Золадекс, місячні почались вроді на 75 день (норма від 70 до 90 днів).
     
  18. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Semicvetik , tasha дівчата, а ендометріоз Вам був поставлений на основі УЗД?
     
  19. Semicvetik

    Semicvetik New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Особисто я здавала ще аналізи на гормони, АМГ у мене був дуже завищений.І звичайно УЗД (на знімку кіста темна, через що її ще називають "шоколадною"). А ще здавала кров на СА-125, при ендометріозі цей показник теж завищений (але це не основний аналіз).
     
  20. Vhita

    Vhita Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Дівчата, може хтось лікувався в Бєсєдіна О.В з медінституту. Вагаюсь чи йти до нього на консультацію, бо після того як мені сказали йти на штучне " вишу в повітрі". Підкажіть , будь ласка, чи він може щось порадити стосовно АСАТ і де його можна знайти. Може хтось телефон має?
     
    Останнє редагування: 11 Січень 2013
Статус теми:
Закрита.