"103" Хворіє дитина. Поради. (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Т@нюшк@, 30 Листопад 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    В Іри ентеровірусна інфекція. В когось таке було? Чи важко переноситься? Бо я нічого про це не чула раніше.

    Надіслано від мого Lenovo S650, використовуючи Tapatalk
     
  2. Mojito

    Mojito New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Допоможіть, будь ласка, порадою. Малій 1.9, мала температуру, кашель, соплі, горло червоне, весь комплект. Написали, гострий трахеїт, сказали, що вірусне. За два дні лікування майже пройшло, але відкашлює і соплі стали зелені, плюс до всього, прокинулася вранці із закислими очками. Температури нема, лікар сказала нічого не давати, тільки промивати очі ромашкою, чистити ніс і багато пити. Так от, мала постійно щось хлебче, а тут як на зло нічого пити взагалі не хоче. Ми ще на ГВ ,то я сумніваюся, чи зараховується те, що вона висмоктує за день, як пиття? Чи було в когось схоже? Як швидко пройшло? Бо попри відсутність температури і загальну активність, вона така збідована, очки сльозяться, схоже, що голова болить. Як можна ще допомогти, може народними методами?
     
  3. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Грудного цілком достатньо, навіть якщо нічого не п"є протягом дня, а смокче тільки груди.
    А очка за 2-3 дні пройдуть. Лікарка добре порадила.
     
  4. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    це і є ентеровіруска, один з видів.


    можете показати дитину ЛОру, якщо не мине закисання очей. то може бути від нежитю, там же всі ті протоки між собою взаємопов"язані.



    там є кілька видів тої ентеровіруски, у вас напевно "руки-ноги-рот". на кідстаффі було кілька темок про цю віруску, можете там почитати.
    зараз щось бачу якась епідемія того діла, щось багато малят хворіють.
     
  5. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

     
  6. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

     
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Навіть не знаю, в яку тему написати.
    Помітила, що в малої одна ареола соска нещодавно стала трошки більша за другу. Нічого не болить, не турбує. То може починатися статеве дозрівання і груди починають розвиватися, але трошки нерівномірно, може так бути? Хтось з таким стикався?
    Бо в мене вже нерви не на місці.
     
  8. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    в мене таке було)))))))))
    Думала, що вмираю))))))))))
     
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    теж у підлітковому віці?
    і все гуд? :connie_pull-pigtail
     
  10. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    І в мене. Все гуд. Не жаліюся. А от перелякалася тоді теж дуже.
     
  11. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    В мене в старшого хлопця таке було, але ще під ореолою була невеличка гуля. Я їздила до гематолога в Чорнобильську. На аналіз не посилала, сказала, що це статеве дозрівання, з часом все стане на свої місця, набряк зійде, просто гормони "грають" ))) Підлітки...
    Я спитала, якщо ні? Сказала, тоді прийти, дорогу знаємо)
    Але все було добре.
     
  12. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    І в мене, років в 11. Я думал ашо вмираю, батьки думали везти мене до лікаря, поки до мами не дійшло шо то груди рости зібралися)
    В мене правда ше один зразу збільшився.
     
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Дякую, дівчатка, ви мене трохи заспокоїли)
    Наразі будемо спостерігати.
     
  14. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Дівчата, мала кашляє, даю тепле молоко з какао-маслом, але не знаю яка доза його має бути, в аптеці сказали давати на кінчику ножа, то щось дуже мало, яка орієнтовно доза має бути на 250 мл молока?
     
  15. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Дівчата, мав малий температуру високу 2 дні, температура спала, почались соплі і кашель. Кашляє не часто, швидше закашлюється сопельками. Ніс промиваємо соляним розчином.
    Мене турбує, що при натисканні на вушко малий починає кашляти. Я переживаю, щоб через ті соплі ще якогось отиту не заробити. Бо вже вичитала, що зараз такий вірус, що дає ускладнення у вигляді отитів і пневмоній. Лікар була ще в п'ятницю. Слухала, все ок. І на вушко натискала і він кашлянув, вона нічого не сказала.

    Якщо вушка дитину турбують, він би плакав при натисканні? Чи як?
     
  16. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    так,якщо болитьвухо, то при натисканні біля вушки дитина плакатиме чи якось інакше себе може поводитиме(в мене починає "йойкати"), але ви зрозумієте що їй боляче чи дискомфортно. якщо ж реакції нема, то значить не болить.
     
  17. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Я так бачу, що то зараз всі поголовно хворіють. В нас малий вже майже здоровий. 5 днів подавала противірусне і промивала ніс. Тепер вже тиждень мокрий кашель. За сьогодні тільки 2 рази кашлянув. Маємо ще сопельки. Тому це радує. Зробила висновок, що і без шкідливих лікарств можливо дитину вилікувати, хоч доля сумніву мене не залишала, чи не нароблю своїй дитині гірше.
     
  18. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    А те, що кашляє, я так розумію, подразнюється рецептори кашлю?

    ---------- Додано в 22:24 ---------- Попередній допис був написаний в 22:21 ----------

    Так, то якась вірусяка конкретна ... купа знайомих хворіють, при чому цілими сім`ями...
    Малий двічі в житті мав ГРВІ (хоча, вперше то була розеола таки...). То крім Аквамарісу нічого не використовувала.
    Я в противірусні препарати взагалі мало вірю. Природою все продумано;)
     
  19. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Нормально вам сказали, масло какао дають трошки. Я давала четвертинку кофейної ложки.
     
  20. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    В Матвія то саме. Температура була три дні (піднялась в понеділок ввечері), не падала і не збивалась. В суботу прокинулась від його "хрюкання" - соплі відкашлював.
    Ще і Віталік хворий, але в нього без температури - відразу соплі. Горло червоне. Відкашлювати вже теж став.
    Ніс промиваю обидвом, синупрет, гербіон від кашлю, умкалор.
    ****************************************************************
    Продовження теми http://posydenky.lvivport.com/threads/103-xvorije-ditina-poradi-4.125144/
     
    Останнє редагування модератором: 13 Лютий 2015
Статус теми:
Закрита.