Очі діточі

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем zylia, 28 Січень 2010.

1. raspberry

raspberry Well-Known Member

Лінзи підбираються індивідуально. Сину виробляли під його заміри, бо стандартні не підходили до його рогівки. Ми чекали 2 міс. на них. Взагалі, це жорсткі лінзи, які носяться 1 рік, періодично проходячи ультразвукову чистку. Ціна біля 10 тис. грн. на рік. Ці лінзи за ніч міняють форму рогівки, тому вдень підвищується гострота зору. Гарний зір зберігається протягом цілого дня, може ефект триматись і два дні. Але їх потрібно все ж одягати щоночі для стабільно хорошого зору. В нас це ввійшло в рутину, типу перед сном душ, зуби почистити і лінзи одягти. Зранку тільки прокинувся, одразу мене кличе, щоб зняла.

• Подобається Подобається x 1
  2. MalvinkaLv

MalvinkaLv Well-Known Member

@raspberry а який у малого мінус? Хто Ваш лікар?
    Були в суботу в Параскеви в Ольги Токар, то вона не дуже оптимістично налаштована щодо нічних лінз, особливо щодо їх принципу дії - механічне здавлювання рогівки… каже, що при невеликому мінусі результат хороший, а при більшому - погано тримається… наразі відправила на обстеження, будемо підбирати окуляри і думати про лінзи (денні/нічні)

3. raspberry

raspberry Well-Known Member

Я не пам’ятаю, з яким мінусом син почав носити лінзи. Хіба дома підніму документи. В процентному відношенні він мав 30% зору. При першому обстеженні зір з 30% піднявся на одному оці до 90%, на другому до 100%. Через тиждень в нас плановий огляд. Буду знати, який тепер рівень, напишу.
    --- дописи об"єднано, 22 Листопад 2021 ---
    Сандак Віра Ігорівна. Вона сина веде в Веселці з народження. Поки зір тримався на одному рівні ми нічого не робили, лише контроль кожних 3 міс. Навесні цього року міопія почала прогресувати, тому додали лінзи. Вони зупиняють прогрес, не дають зору падати нижче, ну і підвищують гостроту вдень.

• Подобається Подобається x 1