Робота вдома

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Юкола, 27 Травень 2009.

 1. lilochok

  lilochok Well-Known Member

  Трохи не в тему:girl_blush2:

  Є готовий виріб (кофтина), потрібно пошити таку ж або декілька з мого матеріалу
  Яка орієнтовна ціна даної послуги?

  Хтось шиє на дому?
   
 2. ZORRO WEST

  ZORRO WEST Active Member

  Дякую але до вишивання в мене маленький талант.До того ж маю проблеми з нервовою системою:часом руки зовсім мене не слухають....:nea:
  --- дописи об"єднано, 15 Листопад 2019 ---
  Колись на хвилі натхнення,років 5 тому узялась до вишивання,ще й багато ниток бабінами накупила.Нитки лежать,а руки не можуть...
   
 3. Evynya

  Evynya Member

  непоганий варіант освоїти нову професію - майстрам анікюру, масажиста і т.д. Якщо є 10-15 тис гривень в запасі на курси та матеріали. Бровки малювати і т.п. Одне діло - це в інтернеті спамити, а інша справа - реальні живі, як кажуть, гроші. І хто знає, чи потім на роботу захочете вийти. Ще варіант - вивчити як робити іграшки новорічні і ляльки-мотанки і дати оголошення по школах. Але реально навчитись а н ещо-небудь. Не кожен зуміє час та сили вкласти в таку річ і наважитись. Успіху вам. Вірю - все буде добре! Все у вас вийде! Головне - почати і не відступати зі шляху!
   
  • Корисно Корисно x 1
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 4. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 10
  • Подобається Подобається x 5
  • Смішно Смішно x 3
  • Зе бест! Зе бест! x 2
 5. Evynya

  Evynya Member

  про лекала з сертифікатом - Ви мене розмішили. Я теж не люблю трафаретів на бровах. А от про майстра маніюру суджу із власного досвіду. Бо виходячи з декрету втратила роботу. В міру того як влаштувалась на підробіток дозволила собі лампу і матеріали. Професійні, звичайно. А ще - у вільний від роботи (підробіток на пару год вдень) та дітей час (двоє ходили у садок) - переглядала багато відео і попросилась до майстрині подивитись як вона працює. І все. понеслась. По подружках тестувати дрібну моторику. Спершу на собі, на мамі, на кумі. Згодом вирішила підзаробляти майстром але так і не змогла. Бо не кожній жінці приємно було робити манікюр і пускати її додому де твої діти. Це вже інше питання. Але скажу одне - тримаю набір і докуповую досі гель-лаки для себе. Сама собі роблю вже три роки салонного рівня нігті. Покриття робити з гель-лаками не так важко наловчитись як от нарощування. Тут вже без курсів ніяк. Але знімати та малювати професійно нігті цілуком посильна справа. Особливо якщо справа подобається і є бажання розвиватись. Тоді і можливості для цього знаходяться. Зараз працюю в іншій сфері але собі і мамі люблю красиві нігтики робити. А майстрів багато справді. Різних. Це вже таке... Як пощастить..Я сама багато від чого у фейсбуці виставляють то в шоці як таке можна наляпати:))
   
  • Подобається Подобається x 2
 6. lula

  lula New Member

  Косметолог, майстер манікюру, нарощування вій, автор текстів, контент-менеджер - перелік великий, дивлячись на ваші пріоритети
   
 7. Іспанка

  Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

  Перші три перелічені професії точно не для роботи на дому, як на мене. Такий косметолог/майстер манікюру/майстер по нарощуванню вій навряд чи зможе забезпечити відповідний рівень чистоти, дезінфекції інструментів, комфорту для клієнта.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 6
 8. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  100% якщо із рівнем чистоти і дезинфекціі може бути все гаразд- тут виключно залежить від того.наскільки майстер готови витатитися на професійні засоби та устаткування для дезинфекціі . то і власне з комфортом вдома точно напряжно. Навіть якщо там є виділена окрема кімната. То хтось подзвонить. то дитина прибіжить. то кіт зайде. то ще щось.. Косметолог вдома- то взагалі анріал. Я б до домашнього ніколи не пішла. Зрештою. домашній косметолог обмежений процедурами чистки і простого пілінгу. На цьому клієнтів не набереш.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
 9. Evynya

  Evynya Member

  у мене сусідка з декрету так і не вийшла та закінчила одн курс, потім інший, потім ще кілька. Закупила апаратів та косметики. І обладнала кімнату у приватному будинку. Була у неї - все там дуже стерильно. Причому вона себе непогано почуває - за два роки вже машину купила собі. Хай б/у, проте відносно нестару та у гарному стані. А на звичайній роботі, скажімо, в банку - утримуючи себе та дитину, сильно назбираєш 7 тис доларів на машинку таку? Навряд чи... Та й таке. Думки вголос, як то кажуть
   
 10. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

   
  Останнє редагування: 8 Січень 2020
  • Погоджуюся Погоджуюся x 6
 11. Evynya

  Evynya Member

  курси були з декретних грошей. А кімнату в батьківській хаті їй тато віддав. І вона паше з 8 до 21 як коняка - і нарощує вії, і чистку, і депіляцію робить, і ще антицелюлітні з обгортуванням масажі вивчилась. Так що з неба їй це не впало і ні з якого іншого місця. До неї запис за 3 тижні тепер. Так от.
   
 12. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

   
  Останнє редагування: 9 Січень 2020
  • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  • Подобається Подобається x 2