Продукти: що, де, за якою ціною

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Orman, 21 Грудень 2014.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ця тема щоб ділитися цінами на продукти і господарські дрібниці типу ганчірок. Все решта: прокладки - в темі для прокладок, мешти в мештах, шампуні, креми, туші - в косметичних, дитячий одяг в дитячому одязі, миючі засоби - в миючих засобах, ну ви зрозуміли. Ви ж зрозуміли?
    Бо лавочку прикриють.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Лютий 2015
  2. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    В метро фасована була по 19,90. Було багато. Але мене власне цікавить мішок 50 кг. До Винник далеко їхати((. І олії теж було багато
     
  3. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member


    Вчора купила тушки хека за ціною 50 грн. (ціна вихідного дня) в Рукавичці. В Арсені ціни мене просто вбили. Будемо переходити на річкову рибу..
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Nikolia

    Nikolia Active Member

    Дівчатка може хтось має номер контактний в магазин "Шуварко" П.С. я не знаю як офтопити!!! не сваріть мене
     
  5. Diana

    Diana мрійниця

     
  6. AilataN

    AilataN жива

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Я восени ще по 56 брала(((
    добре хоч ще одну пару на виріст хапнула, от якраз доношує.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    гарні тут ціни. Доставка із Виноградова Закарпаття, так що цілком можливо, що в угорців мають можливість легко брати.
     
  10. Diana

    Diana мрійниця

    відзвонили мені, ток що ціни на даний час також зросли та багато чого нема, однак шампунь напр. плацента 1 л. - 63,14 грн.
     
    • Корисно Корисно x 2
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    не знаю, чи ще є сьогодні, але в суботу він ще був в наявності біля ЦУМу- по 55 грн. З водоростями- по 52 грн. Але в будь-якому випадку- з цього сайту виходить дешевше, як у нас в темці на форумі ( різниця в 18 грн на баночці)
     
    Останнє редагування: 23 Лютий 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Але де та точка я не знаю. Вона мені пробувала двічі пояснити,але я той-во топограічний кретинізм,певно,з переляку заробила:girl_blush2:Десь біля Нового Цуму.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    на зупинці маршруток , де продуктовий базар є лінія залізних павільйонів -магазинів. Якщо стояти до них обличчям, це буде десь 3-4 магазинчик зліва. Ще тиждень тому там був широкий асортимент, в суботу- вже на третину менший. Цього тижня має бути новий завіз, але по яким то вже буде цінам- ?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

     
    Останнє редагування: 23 Лютий 2015
    • Подобається Подобається x 1
  15. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Останнє редагування: 23 Лютий 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Зранку цукор в магазин завезли по 11,50грн, після обіду він став 12,90грн((
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Тут за тапочки писали, власне цього виробника не купували, зетпол не купую, бо в малого ніжка в них потіє, і ноги потім льодяні як в жаби. На Провесні купую нашого виробництва тапочки - метерія зверху під вельвет зроблена, ними задоволена -на пальцях не протираються, ніжки сухі і теплі. Колись купувала за 60 грн -це плюс шкіряні устилки з супінатором.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  18. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відносно дитячих тапок - вже писала, рекомендую українські Берегиня (то для менших діток, певне, не знаю, який розмір найбільший). Купувала ще раніше в Чобітку, цін не згадаю, тоненька підошва, верх-льон, дизайн-радянський)) Але нога не пітніє, легенькі, зручні, мали вже кілька пар. Правда, вони не є теплими

    Борошно Богумила В Рукавичці Рудно сьогодні 21 грн з копійками

    Відносно дитячих курток з Краківського за 800 грн - навіть не знаю, як це назвати(( Ніколи там речей не купувала, але дуже сумніваюсь відносно якості. Імхо, краще купити бу (типу Нексту, НМ тощо) в ідеальному стані в рази дешевше. Рідко попадаю на стоки/секонд, тому і нове, і бу купую через нет, проколів майже не було
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Була в цю суботу - купила весняні ботильони, шкіряні, ціна 750 грн. Вроді-би на всі весняні черевички така ціна, вибір нормальний, зовнішній вигляд також. Але я була на Патона, а не на Ярославенка.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    то де?
    --- дописи об"єднано, 23 Лютий 2015 ---
    купила сьогодні тут останній шампунь 1 л. за 43 грн., якраз такий як хотіла,
    і дійсно казали шо чекають новий привіз, але ціни точно будуть вищі
     
  21. pokytyanka

    pokytyanka Active Member