Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @KUSJ підкажіть, а ви реєструвалися в цнапі онлайн чи на місці?за скільки часу там виготовляють паспорт? Квитанцію ви платили на місці в день подачі?
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ні.
    20 робочих днів звичайний і 7 робочих терміновий
    оплачуєте іншу суму
     
  3. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    зараз в цнапі не приймають документи на паспорт(вони навіть онлайн чергу на паспорта зняли), а так то онлайн реєструвалася, квитанцію на місці оплачувала, там допоможуть якщо попросити. Зараз старшому ще треба зробити паспорт, то записалися онлайн на завтра в дмс, хапнула любе місце, йдем в личаківський район.
     
  4. yusha

    yusha New Member

    Від цнапу лише розчарування - згаяли 3 дні! вони на людину тратять годину і більше часу. на сайті міграційної служби є електронна черга, правда, її пильнувати треба з 12 ночі (тоді відкривають вільні години), на оформлення 10-15 хв максимум.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Може хто пiдкаже в чому справа. Вчора намагалася зареэструватися на подачу. Вже все заповнила залишилося ввести код СМС. СМС так i не дочекалася.Дзвонила по вказаних телефонах щоб дали тимчасовий код. Код дали. Я ввожу, менi пише,що помилка. Так i не зареэструвалася. В чому моя помилка?
     
  6. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @KUSJ тобто можна в будь-якому оформляти?а реєструватись, щоб забирати паспорт треба?чи просто приходиш в зазначений термін?
     
  7. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    так, закордонний в будь якому відділенні можна робити, але і оплачувати там де робите, забирати не знаю, вроді треба також реєструватися, завтра будем подавати то і запитаюся як забирати
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Щоб забрати паспорт в дмс, не потрібно реєструватися. Сьогодні при подачі уточнювала.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  9. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    В мене таке питання, за новою транслітерацією, деякі імена змінили своє написання наприклад Olga - Olha, Igor- Ihor. Чи якось ці зміни на щось впливають, якщо на старих документах і в базі даних посольства через g, а в новому паспорті через h. Чи не виникне проблем через зміну написання імені?Хтось знає щось?
     
  10. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    В чоловіка було Iaroslav, зараз Yaroslav. В турагенстві перепитували при здачі документів, то казали, що все нормально.. І дійсно, ніхто ніде не домахувався..
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Добрий вечір,дівчата. Може хтось в курсі. Маю ділему.
    Зареєструвала сина на подачу документів на закордонний паспорт на кінець травня. В середині червня йому виповниться 16 років, а сьогодні прочитала,що після 16 паспорт видають на 10 років, а до 16 - на 4 роки. І ось питання- вік буде рахуватись на момент подачі документів, чи на момент видачі паспорта ( бо віддадуть паспорт, коли йому вже буде 16)?
     
  12. Energy M

    Energy M Member

    Плануємо подати на зокордонний паспорт у Львові(ми зі Стрия). Чому у Львові? Бо тут траго-комедія. Черги від шостої, а то й раніше, години, штовханини, каламбур. Це щось невиносиме.. Підкажіть де оплачувати за паспорт. На місці є каси, чи потрібно оплатити наперед і приходити на здачу уже з квитанціями? І чи справді терміновий буде за 10 днів?
    --- дописи об"єднано, 27 Квітень 2017 ---
    Ого..і щоб зараєструватись вільних дат немає. Та за інфу буду вдячна
     
  13. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    подзвоніть в дмс і уточніть
    --- дописи об"єднано, 27 Квітень 2017 ---
    писали вище що за 7
    є
    дати є вночі або вранці, так дівчата писали, але вони мінімум за 2 тижні вроді.
    Їдьте в паспортний сервіс на Б.Хмельницького чи може ще де є , там без реєстрації жива черга, і оплата послуг паспортного сервізу(суми незнаю)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    А Ви пробували додзвонитись в ДМС? Там ніколи не беруть трубку. Прийдеться зайти .
     
  15. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я дзвонила на гарячу лінію дмс, додзвонилася з першого разу)
     
  17. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Підкажіть, я ніби зловила дату, і написали га екрані в зеленому вікні, що я зареєстрована вказали день і годину, але смс підтвердження не прийшло. Воно може прийти пізніше, бо зареєструвалась після опівночі? як знати чи дійсно реєстрація пройшла успішно?
     
    Останнє редагування: 28 Квітень 2017
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    на момент подачі
    паспортні сервси ще не відновили роботу. Видача уже зроблених паспортів іде або через міграційну службу або пропонують чекати. Точної дати відновлення роботи не знають, але на Словацького уже повернули обладнання цього тижня. Можливо тут за тиждень-два відновлять роботу. Поки відновили роботу лиш 3 відділення у Києві і 1 у Харкові.
    терміновий 7 робочих днів. Справді за цей час роблять. Точно так само, як дотримуються строки у нетермінових за 20.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @KUSJ чи вам приходило смс про реєстрацію?
    Чи в когось була така ситуація?
     
  20. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    В мене була. Я трохи вище описувала. Нема СМС- нема реiстрацii (так менi пояснили). Вчора пришла СМС, але коли стала вводити, то написали, вибачте, цей час вже зайнятий.Знов не вийшло зареэструватися.