Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ок. От так вони мені і сказали, типу, за дитину не підтягує інфо, чомусь.
    Але це ж не пояснення для сервісу, який працює на всю Україну.
    Де дивились їх тестувальники, коли випускали продукт з багами. А по-друге, як я не перша така , то прошу дуже, виправте ситуацію.
    Буду їм таке казати в четвер.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    гггг, геніальне речення. Якраз так воно і працює. При чому все працює тільки так. Ми сьогодні класно реєстрували податкові і разів 10 на гарячу лінію дзвонили з аргументацією
    і ще ліцензію на перевезення поновляємо. Ситуація аналогічна. Все так працює, точніше абсолютно нічого не працює.:suicide:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @tinkaKris
    Напишіть, будь-ласка, дату подачі, дату персоналізаціі 1. І чи терміновий, чи простий.
    Буду бабою Вангою :girl_crazy:
     
  4. octavia

    octavia Well-Known Member

    Та ні ,то не тільки у Вас. Подавала 7.09 Галицький р-н , Спочатку було 9.10 тепер стало 28.10 . В доньки така ж ситуація ,напевно, ми попали в ряди тих "щасливчиків" з бракованими номерами. Зате в малого подавали 13.10 на персоналізації 23.10 без змін . Малому робила терміновий , а собі з донькою звичайний.
     
  5. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Подали 22 серпня, дозвіл на персоналізацію з 11.09 якщо не помиляюсь (+- кілька днів) і зараз «дані відправлено до центру персоналізації», не терміновий

    Віщуйте)):girl_cool::wacko:
    Бо я вже останньо навіть на форумах не читаю як просувається, сидю і надіюсь))))
     
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Перший дозвіл на персоналізацію, мабуть, був пізніше (після 15.09), раз друга персоналізація 25.10.
    В мене і в колеги перша персоналізація 12 і 15 вересня, то переперсоналізація 24.10.
    "Своїм ходом" отримаєте, думаю, десь в середині грудня.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Бабо Ванго, прийшла мені смс, що можу отримати наші паспорти.
    Вангуйте і чекайте свій паспорт. ;-)
     
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Щиро рада за Вас!

    Мені, по ходу, більше ніц не залишаєцці :girl_crazy::rock::crazy:.
    Всі інші методи впливу я вже використала.
     
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчата, Я НЕ ВІРЮ СВОЇМ ОЧАМ!!!! :yahoo::yahoo::yahoo:
    "Документ персоналізовано та відправлено до підрозділу міграційної служби 01.11.2017. Строк доставки - 1-3 робочих дні (у разі складних погодних умов - до 7 робочих днів)."

    Мої дати:
    15.08 - подача, не терміновий
    12.09 - персоналізація 1
    24.10 - персоналізація 2
    01.11 - надрукований


    Додатково я застосовувала наступні методи прискорення:
    28.10 Лист в ФБ Максиму Соколюку (Голова ДМС України) - досі не прочитаний
    29.10 - скарга на урядовому порталі (зразок брала з теми на форумі Турправди (сподіваюсь, мене не забанять)
    31.10 - відправила новою поштою лист з копіями авіа-квитків в Головне управління ДМС (теж на тому ж форумі є зразок, адреса і дуже детальна інструкція). Станом на сьогодні ще не видно, щоб скарга моя була доставлена.

    Подивлюся по колезі, який має всі дати на 2 дні пізніше, ніж я. Якщо його паспорт за тиждень не надрукують, значить, мені допомогла скарга на урядовий портал.

    @Bulavka @tinkaKris @NataliaFed

     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  10. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    @Kroshka Enot ВІТАЮ!! Нарешті)):girl_flag_of_truce::connie_pull-pigtail
    Наші на тиждень пізніше подавались.
    То буду тепер на днях чекати, а раптом теж буде)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Kroshka Enot вітаю!). Мій також нарешті. А дитячий -ні(. Тож, я ще в очікуванні. Цікаво, наскільки ще довше можна.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Я вже з тими датами запльонталась. Повангуйте ще мені.
    Дані відправлено до центру персоналізації 01.11.17. Скільки в такому статусі ще може висіти? Я так розумію, що паспорт поданий до друку?
     
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо не терміновий, то ще десь місяць чекати.
    Я чекала 48 днів з дати відправки на персоналізацію. Але десь тиждень втрачено через той збій на Поліграфкомбінаті.
     
  14. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Мій 8.08 відданий то в такому ж самому статусі, як у вас. Дитячий 15.08 і 17.08 то ще тримається статус 2.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Louth

    Louth Well-Known Member

    Для статистики: 18.09 - подача документів на ТЕРМІНОВИЙ паспорт (в.Словацького), 31.10 - прийшло СМС про готовність, вчора забрали.
     
  16. sonnestrahl

    sonnestrahl New Member

    Я також, як і Ви подавала 8.08 на не терміновий, сьогодні статус змінився на - Документ персоналізовано та відправлено до підрозділу міграційної служби 31.10.2017.
     
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    тримай лапу : "Дані відправлено до центру персоналізації 02.11.2017. " обом.
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Сьогодні дитини паспорт вже готовий. Отже, здано 6.08, перша персоналізація 7.09, 2.11 песоналізовано і відправлено. Як кажуть "нє прошло і пол года")).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я два рази ходила в четвер до них. Зранку -тишина і пустота: у них нема зв'язку з супутником, нема інфи в системі і на компах.
    Увечері -дурдом, багато людей, усім щось треба, пускати ніхто не хотів. Та я таки запитала. Показала мою заявку на компі на дитину. У них все добре, відправлено дані, помилок нема. Тому я заспокоїлась.
    Про подальші виясняння ситуації не могло й бути мови, бо там був дурдом.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1