Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    на Чупринки є термінал для оплати? чи треба приходити вже з квитанціями?
    --- дописи об"єднано, 6 Листопад 2017 ---
    і ще чи можу я оплатити за паспорт дитини на Чупринки, а подавати на Зеленій (бо сюди зареєструвалися)?
    чи краще на місці?
     
  2. sherry

    sherry Well-Known Member

    Який пакет документів необхідно для подачі документів на дит. закордонний паспорт? На сайті паспортного сервіс у написано - фото, паспорта батьків, ідентиф. код. Коли я здавала 3 роки тому просили ще згоду батька/матері нотаріальну завірену і довідку з жеку форму 2, але то в районному ДМС
     
  3. Melian

    Melian Well-Known Member

    Здавала в Дмс в Миколаєві. Для подачі на дит закордонний паспорт треба було мій укр паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження дитини. Також потрібні копіи паспорта та свідоцтва. Якщо дитині ще не виповнилось 12 років і її на подачі з вами не буде, то потрібні фото дитини - 1 шт 10*15 і 2 шт 3*4 (вроді так, це можна в фотосалонах точніше запитати). Від чоловіка нічого не треба було.

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Незаконно. вони бува люблять щось зайве попросити, хз навіщо.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчатка, хто знає, чи є якийсь визначений час для забору паспортів? Власне, цікавить районний підрозділ ДМС на Залізничній, 16.
    Не маю можливості ходити просто так, а додзвонитися до них неможливо (не відповідають на дзвінки).
     
  6. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    а то дійсно треба мати будинкову книгу при подачі документів для дитини?
     
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    мені потрібно було свій укр.паспорт, код, свідоцтво про народження і саму дитину(бажано). Дозволу від батька і будинкової книги не було потрібно. Як і копій документів. Ну і + проплата.
    Уточнили - з ким прописана дитина ще.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Були в дмс :sad:
    Нема наших і ніц не знають...
    Видавали за 10 серпня
    Буду теж писати в Київ листа.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Сама собі відповідаю.
    Графік роботи ВЦОД номер 2 (Львів, Залізнична, 16):
    IMG_0435.JPG IMG_0434.JPG
     
  10. Online

    Online Well-Known Member

    Дівчата, хто подавав документи через відділи ДМС. Реально подати разом з собою документи на малолітню дитину, якщо принести фото і зробити вдома всі ксерокопії? В мене за майже тиждень щоночних бдєній в системі електронної черги вже немає ні сил, ні цензурних слів. Зареєструвала двох і все, в наступні дні "перевищено ліміт допустимих операцій".
     
  11. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Щойно подала документи в ДМС на Руданського вiдразу на обох дiтей. Записаний був один. Другий- на п'ятницю. Вмовили дозволити подати двом. Але ми вписалися в вiдведенi нам 15 хвилин.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    подавали вчора документи,
    чоловік був зареєстрований на 14-05 на Чупринки, викликали вчасно, все тривало хвилин 10, бо зависала база, а так би було швидше
    якщо оплачувати в терміналі на місці, то тільки там де подаєш документи,
    з малою подавали на Зеленій, 20, також викликали вчасно, був батько присутній також, взяли мій паспорт і код, і малої свідоцтво,
    запитали з ким прописана диина і все.
    база не зависала то справилися за 5 хв.
    сказали орієнтуватися на середину січня, але я думаю, що швидше лютого не будуть готові
    всюди видавали не термінові за 9-10 серпня, термінові за 27 вересня.
     
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Для інформації: ВЦОД № 2 (Залізнична, 16), 09.11.2017
    Забрала свій паспорт.
    Далі - багато букв, більша частина з яких - лірика.

    Сьогодні приїхали нетермінові паспорти з датою подачі 11.08.2017.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Читаю це все і в шоці! Чоловіку на лютий треба біометричний паспорт, а він ще і не зареєструвався, це реально встигнути? І може є якісь відділення що роблять швидше?
     
  15. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    та ті що зараз подають, наче видають більш менш нормально.
    То та чарівна партія вилетіла і літає невідомо де.

    Дівчата, питала вже але трохи інша ситуація тепер.
    Маю реєстрацію на малу, але не виходить нам і хочу щоб зареєструвалась інша людина. Реально ?? Чи просто пропаде??
     
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Терміновий паспорт зараз роблять за півтора місяці плюс мінус
    найкраще дати собі 2 місяці для підстраховки.
    анітрохи не нормально.
    Ту "чарівну" партію затягнули просто ще довше через збій, бо тиждень розрулювали.
    А затримка видачі буде зростати в геометричній прогресії аж до запуску нового обладнання на Поліграфкомбінаті, яке анонсують на грудень-січень. Після встановлення ще з 2 місяці треба буде на друк вже поданих паспортів.
    Стабілізацію ситуації очікують не раніше лютого (тобто для тих, хто подаватиме документи в лютому, строки будуть дотримані, при умові, що встановлення обладнання пройде успішно і у заявлені терміни).
     
  17. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Я здавала влітку, то мене прийняли разом з донькою в один час. Навіть і не просила - самі запропонували . Хоча ми мали талон на малу через годину. Встигли все зробити за той час, що належиться на одного. Може просто дівчата були в хорошому гуморі.
    Думаю Вам варто спробувати. Сподіваюсь повезе.:girl_smile:
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. Olga Benassi

    Olga Benassi New Member

    Дівчата, хто знає який графік роботи ДМСУ Шевченківського району (Донецька, 3), щоб забрати паспорт? Дякую!
     
  19. Online

    Online Well-Known Member

    А де робили?
     
  20. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Дівчатка в мене на завтра пропадає година вранці.
    Кому треба здати документи може йдіть спробуйте чи так приймуть?
    Кому терміново пишіть, віддаю безвозмєздно номерок))))
    Нам не виходить, то хоч не пропаде