Друзі, порадьте де можна провести весілля у Львові на 35-40максимум чоловік. Багато тем подібних в інтернеті, але переважно там про великі весілля. Важливо: смачна кухня, і красивий зал (тераса, тощо). Плануємо на літо. Сценарій: вінчання - фото - ресторан. Так як кількість гостей невеличка поки що не знаю як то все має бути. Єдине що, без тамади.
Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік вам скорже в тему : Де у кого було весілля Краще повиписувати з теми то що підходить, адже не кожна форумлянка мала весілля на 2 000 чоловік! П.С: походіть по ресторанам, може щось приглянеться!
Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік В суботу була в ресторані Статус. Враження мегапозитивні. Було 50 чоловік. Супер. Кухня смачна, зал красивий, а обслуговуваня - на вищому рівні.
Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік Кілікія на вул. Вірменській. Кум робив весілля своє на 35 чоловік. Кухня смачнісімо Там поруч багато цікавого, не потрібно далеко оператора тягати, в центрі міста. Ціни, порівняно, не кусючі. Якщо не помиляюсь, 230грн з людини+ спиртне, солодке своє. Єдине , що доробляли самі , - фаршировану рибку.
Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік Біля ювелірного заводу є науковий інститут, там невеличке кафе. Весілля роблять на 30-40 чол. - максимум. В ньому, на весіллі, були знайомі, казали, що ім сподобалось.
Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік уже переглядала ту тему. а походити не можу, бо я з києва, а зараз взагалі в лондоні ( ---------- Додано в 17:14 ---------- Попередній допис був написаний в 17:12 ---------- Питаннячко щодо самого весілля. Не відчувалось що замало людей? Я хвилююсь, що з такою кількість буде нудно ( Але не хочу тамаду, і всіх тих конкурсів. ---------- Додано в 17:18 ---------- Попередній допис був написаний в 17:14 ---------- Вони дозволяють прикрашати зал? З картинки в інтернеті ніби симпатично. )
Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік Зовсім ні. Гості гарно "бавились". Тамаду беріть обов"язково (особливо якщо староста мовчазний )! Можу дати тел. того що у нас був.
Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік в мене на них алергія ( Думаю замінити діджеєм, або хто там буде за музику відповідальний. Не зовсім розумію присутність геть чужої людини на такому маленькому весіллі, і ті відео з тамадами, що до того бачила..жарти награні і тд..не моє
Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік На рахунок цього не знаю. Але там була арка для молодят, і ікона, а сам по собі зал дуже гарний, але на тому весіллі кульок не було, але завдяки інтер"єру думаю вони там були б лишніми. Все було стримано і зі смаком. Ну а їхній стейк - це щось надзвичайне.
Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік Ми були влітку на весіллі у готелі Деліс. Столи накрили у альтанах надворі, кухня була просто люксусова, всі були дуже задоволені.
Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік Можу ще порадити глянути ресторан "Герольд" на Панча. Дуже гарний там інтер"єр і дворик. І розміщення непогане - недалеко від центру міста.
Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік В мене було 30 чол., святкували дуже файно в "Геліконі", але то було досить давно...
Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік так, не поганий, але якщо всі захочуть потанцювати, то місця точно буде бракувати!!!
Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік А як ви вважаєте, чи потрібно оплачувати гостям (більшість немісцеві) готель? Чи просто надіслати запрошення з вказаною датою і часом "дійства"?
Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік В мене весілля було в ресторані "На озері" - левандівка.Кухня смачна,зал гарний дуже. Гостей у нас було 40 чол. також,тамаду не запрошували ,відгуляли на УРА.Всім сподобалось. Готель поруч побудований до речі. А на рахунок питання,я вважаю ,ні не повинні оплачувати. Хоча з іншої сторони це Ваша ініціатива проведення весілля у іншому місті.(якщо я правильно розумію)
Відповідь: Де провести весілля на 35-40 чоловік в темі вже згадували про ресторанчик "Старий рояль". Була тьам на весіллі (30 осіб) цього літа і дуже сподобалось, все смачно, є де танцювати, фуршетні столи теж були, і що особливо зручно - шлюб молоді брали в Домініканському соборі, тобто до ресторану нам було 20 метрів!