Швейна машинка

Discussion in 'Техніка' started by Oduvashka, May 6, 2011.

  1. Amaranta

    Amaranta Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Якщо ще актуально:
    Мені також подобається горизонтальний човник - досить просто і швидко заправляється. Петля в мене автомат - зручно: сидиш собі, притримуєш тканинку і дивишся як машинка сама то все "витворяє")) Автоматичний нитковдягач (тепер вияснила, що в мене саме такий, а не напівавтомат) зручний тим, що можна досить швидко і легко змінювати нитки, ненадовго відволікаючись від самого процесу шиття:girl_in_love: ... але вдягати нитку в голку 70 розміру і менше, всеодно доведеться руцями - я вже мала необережність так поламати нитковдягач:girl_mad:

    В мене простоюють декоративні шви - ну не маю я їх куди ліпити. Якщо Ви любите шити постільну білизну, то, можливо, вони Вам згодяться. А от трикотажні шви, шви, що імітують оверлок, потайні мені дійсно стали в пригоді і полегшили шиття, а також покращили вигляд пошитого одягу))) А ще згадала, що простоює в мене функція пришивання гудзиків - спочатку побавилась, а потім набридло міняти лапку, виставляти той гудзик заради того, щоб пришити їх три штуки:8:

    Та мені здається, що пересівши з "Чайки" на нову сучасну машинку, Ви точно відчуєте різницю - в кращу сторону))) Щодо тоненьких тканин, то все залежить не тільки від вибору машинки, але й від голок, ниток, швейної лапки. А маленькі речі, напевно, здатна шити будь-яка нова машинка - це вже залежить від вміння кравчині ІМХО))):girl_curtsey:
     
  2. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Була вчора в двох магазинах Brother, сьогоні в магазині на Франка і в двох Singer. Вчора думала, що вже визначилася, сьогодні ще вибираю.
    Вагаюся між такою такою і такою
    На скільки потрібною є функція регулювання натиску лапки?
     
  3. Amaranta

    Amaranta Member

    Відповідь: Швейна машинка

    От мене цікавить як цю функцію взагалі застосувати, зокрема в Бразері??? В мене вона є, але прочитавши інструкцію, я так і не зрозуміла що і де там треба натиснути, щоб змінився натиск - в мене нічого не міняється. Просвітіть мене, хто в курсі:girl_blush2:
    А Ви спробуйте на них шити, і тоді зрозумієте яка для Вас ергономічніша)))
     
  4. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    мені показували лише в Janome. Підіть в фірмовий магазин (краще в Новому цумі), як потенційний покупець, і попросіть, щоб показали.
     
  5. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Спитала в мами. Вони на роботі активно користуються функцією регулювання натиску лапки: для тонких, слизьких тканин натиск збільшують, для цупких - послаблюють.
     
  6. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    В мене Janome My Excel W23U.
    Користуюся нею від випадку до випадку, оскільки особливо шити не вмію.
    Але перед тим як купити дуже довго вибирала.
    Мені подобається тим, що можна поставити навіть мінімальну швидкість ( особливо це корисно для початківців), або ж зробити максимум - і гнати по прямій.
    з купою лапок ще не розібралася, але там і шви гарні, і петлі машинка вшиває сама, і навіть щось типу оверлоку є.
    Дуже легка в управлінні, на кришці -інформативна панель, все схематично зображено, до кожного стібка - своя лапка, натяг нитки. А ще знімається рукав для пришивання по колу вузьких деталей.
    Може таких серйозних швейних ньюансів я і не знаю, але загалом я задоволена.
     
  7. Lingerie

    Lingerie New Member

    Відповідь: Швейна машинка

    і моя мрія про швейну машинку має здійснитися цього місяця:girl_tender:
    але от з вибором дуже тяжко.Зацікавила мене модель TOYOTA JSА 21 jeans - тим,що шиє грубшу тканину,але от думаю: чи не буде псувати тоненьку тканину? і чи взагалі,ця марка швейн.машинок користується попитом?(а ще там човник вертикальний) Ще модель BROTHER XL-2600 - до якої я найбільш схиляюсь. І ще ось така MINERVA M190-але вперше чую про таку фірму:girl_flag_of_truce:
    Я так зрозуміла,що човник має бути горизонтальний?
     
  8. Amaranta

    Amaranta Member

    Відповідь: Швейна машинка

    В нас найпопулярніші Brother, Janome та Singer. Toyot'у теж бачила в нас, але нічого не можу сказати про якість цих машинок. На рахунок човника, то, особисто мені, більше подобається горизонтальний: нікуди не треба лізти, щоб його заправити, та ще й кришечка зверху прозора - зручно слідкувати за тим, скільки нитки залишилось.
     
  9. Мальва

    Мальва Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Маю машинку Brother Star-50. Купували ще в 2007 році, на Франка 16. Шию рідко, не маю до того таланту, так дрібний ремонт одягу, пошиття штор, постіль, одяг лялькам. Задоволена, якщо порівнювати з тими ще радянськими ручною і ножною з тумбою.
    Вся інформація про шви, як вдягати нитку, перемотувати шпульку нанесена на корпусі машинки. Автоматичний нитковдягач, збоку пристосування для обрізання нитки. Горизонтальний човник, дійсно зручно бачити кількість нитки в шпульці. Для пошиття дрібних деталей знімаю платформу-приставку (в ній ще зберігаються інструменти, шпульки), тоді робоча поверхня звужується. Декоративні шви використовувала лише при пошитті лялькового одягу.
     
  10. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Дівчата, я сьогодны шила на машинці за 20 000....ОЦЕ БУВ КАЙФ! Електронне управління як по маслу, можливість створення власних декоративних швів...вишивка двома шрифтами - латинка і кирилиця...Звичайно собі таку дозволити не можу, але тепер хочу електронну.
    Є такі від Brother в районі 3 000. Тому подумую продати свою і купити Brother'ку електроніку...Відговоріть мене, будь ласка!:girl_cray:
     
  11. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Нєа!!! Не відговорю..:girl_blum:
    Бо це дійсно суперово зручно, гарно і цікаво...
     
  12. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Сперчатися не буду, Бразерська електроніка виграє в багатьох позиціях - функції, управління, якість і малюнок швів, причому це стосується як простих (типу RS-240 і т.д.так і вишивалок ( окрема тема))))
    Якщо обирати механіку, то краще дійсно зупинити вибір на Janome: комплектації і функції дуже різноманітні, Бразер нажаль такого забезпечити не зміг.
    Бразерські механічні є непогані - серія Star. Оце дійсно звірі - і мотор потужний, і тканинами не перебирає.
    Singer-и як на мене трохи кострубаті, але теж на "любітєля".

    Цікавить, в кого є машинки Ягуар? Що можете сказати хорошого/поганого?
     
  13. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Дівчатка-допоможіть зорієнтуватися,будь ласка. Я в шитті повний чайник- освоїти навіть ножну подолку-для мене виявилося недосяжною вершиною. Мама трохи вміє строчити-постіль колись шила нам. І дуже великий інтерес до шиття в мене проявляє малий, але подолка для нього- то явно непосильний предмет. І от назріло питання- що б для таких початківців купити? Щоб і я попробувала щось построчити (листівки наприклад). І малий починав щось зшивати докупи і мама могла покористати. Чи купити б/в-шну для початку. Чи якусь за 800 грн бразер, але нову. Хтось може конкретне щось порадити? Хтось користався міні-швейними машинками? Вартує на них взагалі дивитися?
     
  14. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Скажу про свої враження і досвід.
    Я першу свою машинку вибирала між простеньким Пффафом і Жаноме ,в останній момент вибрала Жаноме "май ексель 18" , від чого дуже щаслива, ніразу не було нарікань , і доречі дуже багатьох знаю що задоволені саме цією машинкою, і взагалі я дуже полюбила саме цю фірму.Оверлок також їхній.
    Шиє чудово і шифон і шофк...до джинсу в кілька слоїв і шкіру.

    А взагалі коли в мене особисто питають пораду яку купити машинку,то я раджу купити ту яка Вам до душі припала коли Ви просто зайшли в магазин і вибирали))
    Про бразери чула що ламаються інколи.(не кажу за всі звичайно,а те що чула від знайомих).
    І ще б Вам порадила купувати не найпростішу модель ,що там лиш 5 строчок ...а краще чуть доплатити і за 1500 можна взяти хорошу машинку, бо зараз Ви просто хочете щось там спробувати прострочити,а потім захочете щось і пошити собі хороше..захочеться краще машинку, а стару не буде куди діти))
    Машинка швейна завжди знадобиться в дома.
    Тому я від себе Вам радила б звернути увагу на Janome My Excel 18W ,Janome MyExcel W23U ,Janome 90A...



    ---------- Додано в 13:15 ---------- Попередній допис був написаний в 13:12 ----------

    Нераджу Вам купувати машинку б\у ! Ліпше нову з гарантією однозначно.
    І на подолці я сама не вмію шити)) недавно пробувала..
     
  15. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Та що там тої подолки, ну тупа звичайно))) А мені здається, що вам краще відкрити газету Ваш Магазин і пошукати б-у німецьку, механічну машинку. Бо- вони недорогі, надійні, металеві і вчитись на них, самоє оно. В мене в мами в засланні зараз стоять Келлєр-зіг заг, Зінгер і Верітас...всі віку моєї бабусі покійної і працюють на ура.
     
  16. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Механічну- то як? з тою тумбою і педаллю? я таке не осилю.... Там тільки голку завправити- то вже цілий процесище
     
  17. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Не обов"язково. До Верітасів йде електрична педаль і тумби нема, як такої, а переноситься куди треба. Але з механічною педаллю легше вчитись, нема такого ризику прострочити пальці. Хоча, я колись і на механіці умудрилась:girl_crazy:
     
  18. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Швейна машинка

    гммм. щось ви мене настрашили- а як там можна прострочити палець, якщо там лапка є??? в мене ж малий хоче шити, а він прострочить все,що можна прострочити. Чи я зовсім зовсім чайник?
     
  19. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Те на що я звертала увагу коли вибирала свою машинку:
    1.Країна виробник і час гарантії (в моєї 3 роки, і думаю чим більший термін гарантії дають на машинку тим продавці впевненіші що вона не поламається,бо їм ремонтувати безкоштовно не хочеться)))Виробник краще Тайвань чи Японія (ну або звичайно з Європи,але там випускають дуже мало і ціна набагато більша.)
    2.Наявність рукавної платформи(це коли знімається частина столика під лапкою ,для того щоб можна було легше прострочити рукав або щось таке трубчастої форми).
    3.Комплектація (чим більша тим краща) кожна лапка коштує в районі 50-100 грн ,тому потім ще тратитись на них буде потрібно ,якщо нема в наборі).
    4.Горизонтальний чи вертикальний човник (для мене особисто краще горизонтальний, мороки менше ...під прозорою кришечкою видно остаток ниток,щоб вона не закінчилась на середині строчки).
    5.Регуляція швидкості (на початках краще шити на малих швидкостях, або коли шиєте важке місце , звичайно можна навчитись просто легше нажимати на педальку, але то треба приноровитись))).
    6.Петля автомат чи напівавтомат (я вибрала автомат, бо знову ж менше мороки).
    7.Нитковдягач(є майже у всіх машинках, я ним не користуюсь взагалі і вважаю його наявність не суттєвою тепер).
    8.Наявність трикотажних швів(бажано щоб було кілька ,якщо будете шити еластичні дуже тканини).
    9.Наявність збільшеного підйому лапки від звичайного(наприклад у звичайому стані лапка підіймаються на 6 мм,а максимально можливо 12 мм -це для шиття грубих тканин).
    10.Ну і ще така дрібничка але мені більше подобається коли чохол твердий на машинку,а не м,ягкий.
    11.Шов "імітація оверлочного" , пригодиться для обробки країв тканин, поки нема оверлоку.
    12.Регулятор натиску лапки (при роботі з тонкими тканинами потрібен).

    Це для простих електро-механічних машинок,бо в комп,ютерних вже це все зазвичай є.
    Подумайте для чого Вам в першу чергу потрібна машинка і що Ви від неї хочете..
     
  20. RADYGA

    RADYGA New Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Я би радила піти в магазин та спробувати пошити на механічній машині та на комп'ютерній, відчуєте зразу різницю. Сама довго обирала, але коли мені продавець дала спробувати всі питання відпали. Купила собі Бразер ML-750 дууууууууже задоволена. Вона звичайно трохи дорожча, але машина того варта.