Мультиварка :)

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Анута, 27 Лютий 2002.

  1. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    Не користуюсь, але розглядаю як варіант для себе на майбутнє. Є ще скороварка-мультиварка Binaton 2180.. Досить хороші відгуки.

    ---------- Додано в 20:17 ---------- Попередній допис був написаний в 20:14 ----------

    А де замовляли? :girl_flag_of_truce:Якщо можна, в пп!!:girl_yes2:
     
  2. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    Можу і я поділитись враженням від мультиварки-скороварки.
    У нас така: mirta mpc 95
    [​IMG]
    Довго вибирала, і вирішила, що мені потрібна саме скороварка і саме з режимом відкладеного старту. (Спочатку задивлялась на скороварку фірми Декс, але відкладеного старту вона не мала). Та тому, що я не була впевнена в тому, що мені такий девайс потрібен, брала недорогу (трішки більше 500грн) :) На даний час готувала пшеничну кашу (для куті) - невеличка порція, яку на плиті готую біля 40хв - за 15 хв була уже розварена (можна було й на 10хв). Плов , правда, без м"яса, вийшов нічим не кращий за той, що готую на плиті, але на смак більш дієтичний (8хв). Голубці з картоплі - 35хв (зазвичай мені йде біля години). М"ясо наразі готувала у режимі тушкування (30хв)- дуже м"яке вийшло, таке на плиті у мене ще не виходило. Треба ще враховувати час нагрівання- біля 10хв.
    Наразі задоволена.
     
    Останнє редагування: 20 Січень 2014
  3. Mawa

    Mawa Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    Дівчата підка жіть будб-ласка!!! Як мити ту нагріваючу штуку під кастрюлею?
     
  4. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    Ням-ням! А тепер ще, будь ласка, рецепт :girl_flag_of_truce:
     
  5. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    Дівчатка, на початку лютого планую купувати мультиварку. Найбільш комфортними в плані довіри (чи як то висловитися) є для мене фірми Тефаль та Мулінекс. Хто яку модель цих фірм може порадити?
     
  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Мультиварка :)

    Я маю мулінекс, задоволна дуже, але в ній нема функції смаження чи випічки. Але я всідомо таку брала. Готувала в ній купу страв - різну молочку, тушковану капусту (ото нямка), холодець (класно, що не тре пильнувати аби не сильно булькав), бульбу з м"ясом ну і на пару овочі варила.
    А в мене питання - голубці ж можна тушкувати в мульті? Скільки часу?
     
  7. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Мультиварка :)

    Я тушкувала годину. Вийшли досить навіть файні.
     
  8. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Мультиварка :)

    А чимось заливали їх?
     
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Мультиварка :)

    Дно мультиварки змазала маслом, так порядно, щоб не пригоріли, наклала голубці і залила кетчупом, попередньо розведеним водою, і довела до кипіння на сковорідці і цим полила зверху.
     
  10. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    Розглядаю таку скороварку- REDMOND RMC-PM4506.
    Питання до досвідчених користувачів:)- чи важлива можливість регулювати температури в програмах, бо в цій не можна, і чи достатньо таких програм: 1) «Жарка /Фритюр»; 2) «Пар /Десерты»; 3) «Суп /Варка»; 4) «Молочная каша /Крупы»; 5) «Выпечка /Запекание»; 6) «Тушение /Плов» ?



    .
     
  11. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    Холодець
    О, все було дуже просто
    1. в кастрюльку з мультиварки поклала 1 свинну голяшку невелику, 4 курячих стегна (завжди відриваю шкірку).Перед тим, правда, 1 год. потримала у воді, щось таке чула, що треба вимочувати м'ясо...
    2. далі в кастрюлю пішли 1 цибуля (була велика, різала навпіл), 1 морква, 10 перчиків, сіль
    3. залила водою до позначки
    4. включила на "Тушение" на 6 год. (4 год., потім додала ще + 2 год., отож, всього 6 годин "Тушение", потім 2 год. був на функції підігрів, бо ми ще спали)
    5. Потім дістала м'яско (воно таке було "стомлене", що ледве дістала, все розварене, розлізалося, свинка шкірка легесенько відділилася - так детально пишу, бо для мене це було вперше таке побачити:girl_cool:)

    6. розкидала на 6 тарілочок (дітям одну тарілочку лише з курки), шкірку голяшки для чоловіка в окрему тарілочку. Залила бульоном, прозорим як сльоза. В холодильник, і за 3 год. вже їли (точніше , з'їли :))

    Завтра буду знову робити, бо фактично 3 хвилини часу вечором - і все, на ранок готово!

    ---------- Додано в 10:54 ---------- Попередній допис був написаний в 10:25 ----------

    А взагалі, я така безмежно задоволена мультей ( і завдяки порадам форумляночок обраною моделлю Декс 60), аж обідно, що люди нею користуються вже з 2002 року, а я перший раз на форумі прочитала що саме це таке - 2 січня 2014 року!!! Бо чула, в магазинах бачила, але навіть уявити не могла, що може робити цей чудо-баняк: і пекти, і варити, і тушити і все-все-все.
    От вчора, легко, як ніколи, приготувала знову борщик (від функції смаження овочів до "тушение" на 1 год.) - чоловік прийшов з роботи, і їсти не хотів, а як відкрила мультю, то запаххххх.... З'їв цілу тарілку. Поки їв, закинула сирну запіканку з родзинками та курагою, і пішла спати. А зранку смачнючий у всіх сніданок (в дітей сніданки, зрозуміло, що були, а от в батьків - кава і погнав, а тут: запіканка!!! Ах, люблю того Декстера страшенно!, ледве стримуюсь, щоби ще одну не купити.:girl_cool:

    ---------- Додано в 12:37 ---------- Попередній допис був написаний в 10:54 ----------

    маю на увазі "прообрази" мультиварки
     
  12. Відповідь: Мультиварка :)

    Підкажить,будь-ласка,як приготувати різотто в мульті з сумішшю заморожених овочів?Кидати все разом чи окремо протушкувати овочі?
     
  13. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Мультиварка :)

    у мене мультиварка Redmond RMC-M70. Сказати, що це моя помічниця на кухні це не сказати нічого! Шалено задоволена цією мультиваркою!

    Я готую за рецептами з книги рецептів або з сайту саме для мультиварок цієї серії. Можу інші рецепти підлаштувати під свою. Все з досвідом приходить. Мені підходить ;)
    Більше чим достатньо :)
     
  14. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Мультиварка :)

    І я чуть зі своїми думками і вихвалялками. Купив чоловік мені мультю. Взяли Мулінекс. Готували картоплб і парові котлети, рис і парову рибу, курячий плов з карі. Ой, яка то ням-нямка! І все таке ідеальне, що в кастрюлі так не зробиш.
    Зараз от маю в морозилці морський коктейль. Хотілось би щось зробити з ним в мульті. Щось порадите?
     
  15. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    Ну й я мультиварку захотiла :) декс 60. Пiшов мiй муж до знайомого, котрий мае магазин технiки, а знайомий сказав, що декс - то ужос, й вiн навiть возити на продаж то не буде.
    Звичайно, що моi аргументи, що вiдгуки за декс хорошi для чоловiка пустi. Знову стою перед вибором.
     
  16. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Мультиварка :)

    ось є цілий розділ з морепродуктами, шукайте, можливо, щось та й приглянеться.
    http://www.multivarka.ru/forum/viewforum.php?f=303
     
  17. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Мультиварка :)

    Орієнтуйтесь по часу готування.
    Різотто не робила, але тушкувала м*ясо з замороженою овочевою сумішшю, то щось мене попутало і я закинула все разом на 1 год, режим "тушкування". На виході з овочів була каша.:girl_crazy:
     
  18. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Мультиварка :)

    Знайшла гарний сайт з рецептами для мультиварки, поділюсь, можливо і вам стане у нагоді. http://www.multivarim.com.ua
     
  19. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Мультиварка :)

    Дівчата, а Декс 55 вже хтось набув? Цікавлять враження і можливо порівняння з Дек 50 чи 60 :)
     
  20. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    теж робила в мульті, дуже смачний вийшов :girl_in_love: і класно що не википає, а то все бракувало рідини...
    Сьогодні робила куряче філе. Порізала філе, посипати карі, сіль, перець і поставити на Тушенія на 30хв.

    [​IMG]

    СМАКОТА :y: