Ця тема щоб ділитися цінами на продукти і господарські дрібниці типу ганчірок. Все решта: прокладки - в темі для прокладок, мешти в мештах, шампуні, креми, туші - в косметичних, дитячий одяг в дитячому одязі, миючі засоби - в миючих засобах, ну ви зрозуміли. Ви ж зрозуміли? Бо лавочку прикриють.
Акція на Якобс у Вопаку: 2 пачки по 250 грн - по 98 (приблизно, бо чек викинула). Пачка в 500 грн коштує 105 з копійками.
ДСТУ "Масло вершкове" чинний від 01.07.2006 року поширюється на масло, виготовлене лише з коров'ячого молока та продуктів його перероблення. Тепер масло виробляють тільки з вершків або продуктів перероблення коров'ячого молока, яке має притаманний йому смак, запах та пластичну консистенцію за температури 12±2°С, з вмістом молочного жирку не меншим ніж 51,5%, що становить однорідну емульсію типу "вода в жирі". Наведена класифікація масла залежно від масової частки жиру: Види вершкового масла % жиру Вершкове масло "екстра" 80,0–85,0 Вершкове масло "селянське" 72,5–79,9 Вершкове масло бутербродне 61,5–72,4 Топлене масло (молочний жир) Не менше 99%
Гггг. А чьом би й нє? При теперішньому курсі мені з/п скоро кілограмами або мішками видавати будуть Млже дівчата в аффтари занесуть. Але ви всі пойняли, що я мала на увазі грами, пра?
Я за 70 грн. тиждень тому купувала, от думаю навіщо мені борошно? а от без кави точно не протягну хоч не люблю її але узяла синдром хомяка спрацював
Різниця у маслі з процентовкою від 63 до 82% лише у частці жиру , вологи і сухого обезжиреного молока. Якщо у 82% маслі волога становить по ДСТУ 16 % і частка сухого обезжиреного молока- 1,5 %, то в бутербродному ( 63- волога- 35% і суха речовина 3.5% ( в Селянському 25% вологи і 2.5% сухої речовини). Тобто ціна на Бутербродне є дешевшою за рахунок того, що тут майже вдвічі ( порівняно з Вологодським) більше сухого молока, яке "змішане" з вдвічі більшою кількістю води ( так, на хлопський розум) п.с. по темі цін- в Барвінку Олейна і Чумак по 29, 59 грн, цукор фасований- 15-16 з коп.
це стосується до ДСТУ 4399:2005 я щось побудумала,що колега я можу відповісти не з уривока інтернет-видань загальні поняття,а як спеціаліст.Всі так мудро написали,але дещо я би з досвіду хотіла додати,бо ж не все ж так робиться,як ваші інтернет видання пишуть. --- дописи об"єднано, Mar 10, 2015 --- хм.. Ви знаєте ціну за кг? І чи його дійсно використовують для виробництва масла...? Треба явно тему створити,бо ті інтернет ресурси-доведуть
У "Близенько" цукор по 12,99, яйця 1,40, банани 33 грн. І помітила, що хліб дешевше, ніж у хлібних кіосках і магазинчиках.
ну в мене батько 20 років у молочній промисловості пропрацював, а дідусь- очолював свого часу молокозавод . Тато масло і не масло , "на раз" відрізняє, так само як і інші молокпродукти ( яких сам практично давно не вживає) . Інша справа, що теперішні норми ДСТУ- змінені . І вони не відповідають "ГОСТУ "колишньому. ТОму, продукція по ДСТУ_ це краще ніж, виготовлена за технічними умовами, але теперішнє ДСТУ- це не звичне колишнє. І це стосується не лише масла
пішла тему робити,бо топчемось на одному місці з цим давайте все ж таки перенеселось сюди з обговоренням http://posydenky.lvivport.com/threads/jak-navchitis-vibirati-jakisni-produkti.126202/#post-2126256
Була сьогодні там. На полках є все, до цін на ті продукти не придивлялась, бо мала дещо інший напрям покупок. Але ще раз переконалась що більшіть товарів на порядок нижче вартують в Ашані, ніж в інших супермаркетах!
я розумію, що Ви мали на увазі, та все ж поправлю - вчимося розмовляти правильно "На порядок" означає на одну цифру менше. Тобто, якщо ціна 50, то на порядок менше це 5. І по темі, в Метро аншлаг вже кілька днів як закінчився. На полицях товари є, а покупців немає. Апельсини/мандарини по 46грн це круто. Хотіла цитрусових, але за таку ціну нехай самі їдять. Дівчата на касах сидять без роботи. Навіть "допомога армії" десь поділась.
А гляньте в яку ціну рис довгий в Ашані. Я щось так вчора пройшлась по Арсені і ціна на Хуторок рис 37 грн мене вбила просто. В Фуршеті те саме. Я купила 5 пачок ще по 22 грн в Ашані. Рис у нас дуже йде з гречкою. То тепер така ціна кругом на рис? В ватсонсі купляю капрони арт джі укр.виробника то там гарна акція 3 за ціною 2. За 71 грн три пари 20 денок нормальної якості. Одна 35 грн вартує. Постійно їх беру. То офф бо темипро продукти, алеможе комусь знадобиться
Була вчора у Рукавичці у Винниках, так от кава є різна і ціна більш-менш: Галка еспресо , гердан - 40 грн., Кава по-львівськи зелена, червона, фіолетова 41-45 грн. за 250 гр. На каві вчергове хтось добре спекульнув В деяких мангазинах стоїть по 55-65 звичайна галка, але кава то не борошно чи олія її палетами не скуповують, навіть перекупщики
У "Метро" : Гречка ТМ "Aro"-19.9 Рис "Жменька"-32.5 Масло "Весела Бурьонка"-14.5 (при купівлі 2 -10,85) Олія "Стожар" рафінована-24.5