Ця тема щоб ділитися цінами на продукти і господарські дрібниці типу ганчірок. Все решта: прокладки - в темі для прокладок, мешти в мештах, шампуні, креми, туші - в косметичних, дитячий одяг в дитячому одязі, миючі засоби - в миючих засобах, ну ви зрозуміли. Ви ж зрозуміли? Бо лавочку прикриють.
і що? то нормальна ціна? за годину нехай 2 л максимум (!) можна назбирати - при дуже хороших ягодах. 50 грн за годину важкої фізичної праці. і це без добирання до лісу і назад. а час ще, щоб продати, а гроші, щоб доїхати до базару і назад.
То нормально. Більшість людей працює за +- 20 (якщо не за 15) грн/год на різних роботах, в т.ч. і фізичних
Ну то ж я по максимуму рахувала. Повіднімати треба всі додаткові витрати. Думаю якась 20-ка може вийде. І думаю, якщо таки купують чорницю за таку ціну, а не ідуть самі збирати, то зароблябть таки більше за годину.
І то дуже добрі гроші за роботу яка не потребує ні освіти, ні спеціальних навичок. А купують, так багато чого купують - і хліб можна самому пекти, і курей розводити, але чогось більшість людей все одно іде в магазин за яйцями. Не ідуть самі збирати, бо пертися в ліс за 1 літром чорниці точно не вигідно, а ті хто тим займається збирають чорницю відрами.
Та можна. Але я собі порахувала, що хліб дешевше пекти і купила хлібопічку. Дешевше полуницю самому зібрати, а не купити готову, хоча по часу не дуже вигідно - але всеодно з дітьми десь треба прогулятися, тому ходимо збирати. Кури тримати - треба мати місце на то. І чорницю я теж збирала багато. З метою заробляння (ну бо де ще дитина заробить). То адський труд. Тому я так жалію людей, що по 25 грн продають ту чорницю. То не так легко іі відрами збирати.
Так, не легко, але де ще у селі заробити грошей? А тут якась сотня-друга в день, зароблена на чорницях - рятує!
Так отож. Маючи зараз заробіток - мені не жаль віддати ті гроші за чорниці, бо то не легко. Та і в принципі за будь-який інший с/г продукт.
за годину нехай 2 л максимум (!) можна назбирати - при дуже хороших ягодах. 1 л ягід при нинішньому врожаї я збирала 1,5год.
Я щось не розумію... Тиждень назад брала огірки по 5 грн (не довгі) Зараз чоловіка просила купити, то сказав, що у бабок по 18, а так - по 15. То я щось наплутала і не були огірки по 5 чи дійсно ціна виросла ? На кабачок так само...
А де зараз можна купити чорницю закарпатську за найдешевшою ціною? Хочу заморозити, але не знаю куди вигідніше їхати. Чи вона ще подешевшає пізніше? (в нас на районі - 50 грн./кг.)
на Шуварі оптовому карпатська (чи закарпатська?) по 40 грн 1л лише у двох людей, а волинська і бродівська по 24-25 за 1 л --- дописи об"єднано, Jun 24, 2015 --- в нас на дачі вже є в теплиці на ринку Привокзальному по 10 грн 1 кг
Так і я ціну з привокзального називаю... (Сьогодні 13-15 грн) То в мене якісь глюки про ціну у 5 грн.... Мабуть, щось плутаю ... Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
ціни з Шувару на сьогодні а за Привокзальний - на вчора... ціни зрозстають можливо через похолодання і дощову погоду
Я збирала 3 л - за 1 годину. Нормальний врожай був) Але це не руками - а спеціальним "гаджетом" яким всі збирають
ага я теж помітила , що ціни наче трохи більші... кабачки на краківському 7-8 грн. ,помідори 15 грн , картопля 3-8 грн, залежить від величини.Черешні 20.
так вона завше була дорожче , коли їздимо в Карпати, місцеві розповідають, що є відповідні місця, де вона "кучкується" , потрібно затратити багато часу, здоров"я і терпіння. Підкажіть знаючі в цьому питанні можливо інші причини))