Ось хороша автошкола. та що на Хуторівці і Ліській. Я у них навчалася. Мені сподобалось. Це про них писала раніше. Програма навчання - Нова автошкола - курси водіння в Львові
Підкажіть, чи можна пройти психолога (на Коциловсткого), нарколога і мед комісію (на Лепкого), якщо приписка не Львівська?
--- дописи об"єднано, 4 Грудень 2015 --- А вам не простіше зробити медичну довідку на місці в автошколі? --- дописи об"єднано, 4 Грудень 2015 --- так ви пішли на Хуторівку навчатись?
Та щось мене з автошколи направили туди, і не пропонували, що можна в них... А хіба можна в автошколі зробити?
Точно не знаю, в моєї сестри львівська прописка. Я робила дуже давно - більше 10-ти років тому на Чорновола. Також зі мною робили мої одногрупниці, деякі точно не зі Львова. Тому, думаю, можна і без прописки.
Ціна 2300 грн , якість незнаю яка бо донька була лиш 2 рази. Не сподобалась що в минулу пятницю занять не було бо свято . Навчання з 18 до 20 ,але закінчується о 19.30 в понеділок середа пятниця. Машина з механікою при потребі може бути автомат. Як на мене то не справа в школі а інструкторі ,як навчить їздити .
Я з Вами не згодна. Від школи залежить 80 % здачі в ГАЇ. Якщо викладач теорії був поганий, то рахуйте що екзамен з теорії в ГАЇ Ви завалили.
Мене більше всього цікавить,щоб донька навчилась керувати авто по правилам , а не те чи вона здасть теорію в ДАЇ. Бо я інколи бачу як вчать їздити на учбових машинах , якщо інструктор не професійно навчить ті навички залишаться на все життя. Не буду спорити що від школи залежить чи здаш екзамен в ДАЇ , але то швидше корупційна складова , кому належить школа і які в неї зв'язки ?!
Я до них телефонувала минулого тижня. Враження - негативні. Говорила зі мною дівчина роздратованим голосом, за 5 хв. намагалася 3 рази покласти слухавку, доводилось випрошувати відповіді на запитання. Які авто в них в школі не знає. Питаю, чи тільки ті, що на сайті - каже ні, ще є, а які - дати відповідь не може. Мені дуже підходить їх розташування - живу на Хуторівці, але до них, мабуть, не піду.
Дивно. Вона завжди з нами була дуже тактична і привітна. Можливо ви не правильно сприйняли. Таке буває. Ви позвоніть іще раз - наче в перше )Все одно вам же не в неї навчатися. Ідіть не пожалкуєте. Мені дуже сподобалось. Якщо все таки підете то попросіться до інструктора - Василя Дмитровича. Розкажете чи телефонували цікаво.
Я ходила на курси в автошколу "Світлофор", на Вагоновій. Ну, лектор теорію викладає досить детально, розтлумачує нюанси, але трохи монотонно. Інструктором був Ігор Михайлович (знаю, що вже не працює) - навчив і показав багато всього, по місту їздили постійно, не оминаючи проблемні місця. Загалом, я задоволена.