Рідко щось виграю... Хіба колись кілька гривень і тостер виграла в лотерею. Кілька днів тому дивилася огляд смартфону, вихід якого я дуже чекала... Але ціна на нього виявилась вища ніж я надіялась... А в кінці цього огляду був анонс розіграшу цього смартфону. Я звісно кинула заявку і дуже хочу його виграти! Побажайте мені удачі. Все ж буває , пра?
Мені в таких конкурсах рідко щастить. Лише раз виграла безкоштовну весільну фотосесію. Завжди беру участь у розіграші орхідей, поки що безрезультатно Надіслано від мого LG-D686, використовуючи Tapatalk
Я виграла колись в магазині "Обнова" знижку на класне плаття - 90% То коли була акція "колесо знижок", отак вдало я його покрутила
У всяких гівевеях виграю часами, особливо лачки для нігтів ) Раніше на скрапові цукерки щастило регулярно, але скрап я закинула.
Ніколи не брала участі в подібних заходах, але якось-таки зберусь і куплю кілька лотерейних квитків на пробу)
Виграла один лиш раз - фотосесію в роздачі на інстаграмі. Використала за призначенням і дуже тому тішилась!
А у нас удома (смт) проходить передноворічна вікторина то у 2008році найбільшим подарунком було поповнення рахунку на 30грн - і я його виграла., а у 2009році по моєму білетіку визвали тай показують коробочку та й ведучий каже:" даю тобі 50 грн - і ти НЕ береш те що в ній" - кажу йому "НІ-НІ" він:"даю - 70грн" "Ні кажу йомуі" та й показує ту коробочку, а там якась масінька відкриточка, я не встигла розстроїтись, як він каже "Ось і переможець", і показує мені на відкритці поросятко, а потім ще й живого до рук вручили. Ось так ми, з новим поповненням, святкували новий рік.
Чоловік на Хіт фм, перед Новим роком, виграв набір від Хлібного дару, там був конкурс "Чоловік. Ялинка. Новий рік." (треба було фото прислати), але сам прикол в тому, що його треба забирати в Києві до кінця січня (горілка + рюмки). Ми забрати не зможем - то точно, якщо хтось має друзів в Києві чи буде там до кінця місяця і вам треба, то заберіть собі, просто так (ми дзвонили, нам сказали, що може будь-хто знайомий забрати, тільки треба сказати номер тел. мого чоловіка ну і прізвище, я в пп дам)
А мені цікаво чи хтось вигравав у конкурсах типу пошир, лайкни та виграй вечерю на двох, подорож на вікенд і т. д.? Бо зараз щось дуже багато того всього, і всім зрозуміло, що то є безкоштовна реклама для тих, хто проводить такі конкурси. Але чи то реально виграти, чи "виграють" якраз підставні особи?
Я якраз одного разу виграла дещо з розряду ітд В ФБ виграла набір для новонародженої дівчинки - щітку і гребінець. Намьок кагбе поняла, але віддала набір сестрі, вона десь його пристроїла вже. А, і в ІГ виграла набір з 7 пар шкарпеток, вартістю близько 800 грн. Сиджу зараз перед компом в них і нема кому похвалитись які в мене дорогі шкарпетки
нам похвалилась)))) А я виграла блиск від Мері Кей, але не підійшов мені, то я подружці віддала. Потім сумку від бренду Пуговіца, нещодавно 50 % знижки на позолочену біжутерію. То все в ФБ. Але хочеться щось таке типу сережок, парфумів, але поки що не щастить(( --- дописи об"єднано, Feb 15, 2016 --- А, ще дівніше знижку на такі цікаві лампи, але вони нам не пасували по інтер"єру, то й не скористались.
То певно з вплетенням золотої нитки --- дописи об"єднано, Feb 15, 2016 --- А я щось ні разу в таких конкурсах на ФБ ніц не виграла, тепер щось навіть не хочеться робити комусь рекламу задурно...
Ніби ніде не блястить Насправді не дуже якісні, в чоловіка порвалась одна пара досить швидко. В комплекті були чоловічі і жіночі. О, а ще я виграла колись блокнот на ФБ, ручної роботи. Але він є в Наполеони. @napoleona, віддай мій блокнот! шутю
Та то певно були звичайнісінькі шкарпетки, може й залежані якісь...А може решта ціни оплата за рекламу От би від такого блокноту я не відмовилась, але певно такі конкурси то не моє...
Довго нила, що ніколи ні в яких розіграшах не виграю, аж тут на мене звалилась удача - на Миколая виграла піцу. Ну і з'їла її (з чоловіком поділилась )))
В дитячі роки вигравала канцелярку, книги, періодику. Зараз нічого не виграю. Якось з подругою купували лотарейки, то всі квитки були програшні.
Я за все життя виграла: чорнильну ручку в шкільній лотереї, 2 кепки від Мальборо (що досі є, тато на дачі одягає) і недавно - безкоштовний обід на "Шипшині". Усьо.