Посудомийна машина: за і проти

Discussion in 'Техніка' started by VIKI, Apr 17, 2009.

?

Чи добре відмиває бруд посудомийка?

  1. Відмиває усе

    84 vote(s)
    33.5%
  2. Зрідка, щось залишається брудне

    155 vote(s)
    61.8%
  3. Погано миє

    12 vote(s)
    4.8%
  1. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Пропустили. ) Але то нічо.

    Тарілки, горнятка і прибори миються раз в день в дев’яти літрах води. Якщо додаю каструлюі і сковорідки - включаю іншу програму, з інтенсивнішим миттям і додатковим ополоскуванням, тоді 16 літрів. Є ше супер миття, на 24 літри.

    Скільки води використовувалось при митті вручну - не знаю. Але зараз в мене в воді руки хіба коли яблука мию.
     
  2. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Ну от,помили сьогодні посуд в машині,а він через один брудний :girl_cray:.
     
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    освовоюйте техніку правильного складання ;)
     
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Карапузику, ще не плачте! Я коли вперше завантажила машинку, а брудного посуду стільки не мала, то поклала чистий, то вона настільки погано помила, що той, що я думала був чистий... став якийсь... як то пояснити, чистим, але не зовсім. в мене вже певно з 15 років незмінний посуд на кухні (ну звикла я до його практичносіт) - такий коричнево-прозорий, дуже популярний. там тарілки з такими хвилястими краями. Так от, та машинка мені з "чистих" тарілок вимила ті краї... я коли дістала перший раз посуд, то він весь в темних довгих спагеті був... мені аж зле стало :)

    а тепер миє, як має бути! Машинку навіть рекомендують порожню пропустити один цикл.

    Ну, і підтримую Ануту, що дуже важливо як складати, то все питання часу, але якщо посуд зле поскладаний, то й зле помиється.

    ще може бути, що посуд з білим осадом, то треба підкрутити розхід солі і розхід ополіскувача, якщо ви там щось заливали/засипали


    Щодо розходу води. моя ( в мене арістон вбудована) на найбільший цикл бере 11 літрів. а руками я мила так... що ого-го...

    клас сушки дуже важливий був для мене (арістон то вже друга, першу через сушку не дуже добру продала знайомим - їх влаштовувало так). В мене класи ААА. То не висушує лише пластикові лоточки добре, все решту, як нове, тільки тепле :) ну, і хіба, якщо миється баняк від комбайну, то його догори ногами ставлю, але знизу є впадина така добряча - то там вода залишається, але мені то не шкодить
     
  5. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Дякую дівчатка,що розрадили,бо я щось зовсім в розпачі :girl_sad:.Так про неї мріяла,так чоловіка мучила,а тепер й не знаю,може дійсно вона мені без потреби :girl_in_dreams:.Отже,будемо пробувати знову !:girl_curtsey:
    Пи.Си Умця,у нас теж такий посуд,дещо правда я вже побила ,при чому вже як б"ється,то відразу вщент і обов"язково в мийці,потім пів години виловлюю ті дрібнусінькі шматочки :girl_crazy:.
     
  6. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Як же ж мені цікаво, як то "ого-го" виражається в літрах. Доведеться Карапуза навантажити підрахунками...хоча - пізно, навряд чи вона вже буде руками мити посуд.:girl_in_dreams:
     
  7. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    я коли мию руками - то вода тече постійно, поки мию. Годину мию, годину буде текти. А машинка на увесь цикл - 11 літрів, то трохи більше відра. Навряд чи б я вклалася у відро, щоб перемити увесь посуд, що в машинку засуну. Тому кажу, що ого-го. То хіба для тих, хто миє в мисці і потім полоче так - то по воді однаково вийде. але я в температурі 60 чи більше не помию руками, а машинка помиє... ще й коли посушить, то так як простирилізує!!! гігієнічно :)
     
  8. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    В нас лічильник води. Відколи стоїть, то миття посуду виглядає так - намилила-пошурувала-відмила - відкрила воду на полоскання.
    Щодо гігієни я не сперечаюсь, я взагалі з нічим не сперечаюсь, бо ще не знайома з людиною, яка б сказала, що даремно викинула гроші і руками мити краще.
    От тільки економія води. Чоловік мене замучив - чи справді така економія води, як пишуть виробники? А щоб це взнати - треба "засікти" скільки води витрачається на миття посуду вручну. Завтра скажу, щоб зафіксував показник - раз йому так цікаво. :)
     
  9. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Ну давай,поміркуємо :girl_in_dreams:.У нас бойлер на 80 літрів,коли мию багато посуду ,то в кінці з крану вже тече холодна вода. А далі,ти вже сама міркуй :girl_cool:.
     
  10. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Ну ти і оперативна баришня! Я знала, що можу на тебе розраховувати. :)
    Пішла будити чоловіка... :girl_crazy:
     
  11. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Ура,тільки, що зрозуміли,чи вірніше вичитали ,свою помилку.Ми загрузили у машину небагато посуду,(поки чоловік підключав ,я майже все помила руками ,погана звичка- намагаюсь позбутись :girl_haha:),але розклали її по обох полицях і вирішили включити на пів мийки (бо ж посуду небагато).Виявляється, пів мийки включаєш тоді,коли загружена лише одна з полиць .Вже закрили воду,завтра спробуємо знову :girl_claping:.
     
  12. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Погана звичка? То маніакальний синдром!
     
  13. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Е-е-ех! Нагнали мені тут апетиту... А я колись, дурна, думала, що то неекономно на рахунок води і енергії, дорога сама машинка, та й місце в кухні займе... - Це я так міркувала, коли цілими днями на роботі бігала, відповідно харчувалась там же, і з чоловіком по-черзі посуд мили. А тепер, вдома з дитиною, яка вже їсть з тарілочок та ще й чоловік додому обідати - то ой як пожаліла.
     
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    а маєте відкладений старт в машинці? це дуже зручно, коли вода не постійно. В нас стояв насос і бак на воду, і я тим відкладеним стартом (в мене до 24годин) не користувалася. Але раз насос згорів, і вода по графіку як у всіх, то я потім наставляла на 6-ту ранку, машинка собі включалася і поки я просипалася, то діставала вже чистий посуд. :) Тося помила вже :)
     
  15. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Маємо,але воду в нас перекривають коли хочуть ,ось і зараз закрили :girl_cray:,а баку в нас немає.
     
  16. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    дякую, дякую, дякую стрийській владі, яка не дає нам спробувати всіх "прєлєстєй" відключеної води.
    коли жила закордоном, користувалась посудомийкою постійно.
    все відмивала, сушила, ну жодного мінусу. оооо,як згадаю цей приємний скрегіт і тепло щойно підсушеного посуду... мммм :girl_in_love:
     
  17. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Галя спокій, і тілько спокій, всеодно посудомийна машина то супер, такщо ти всьо навчишся, до речі банальна порада, купи собі тарілок і столових приборів так, щоб ти не мусіла залежати від того чи є вода, чи ні, реально - часто ратує нас принаймні. Я часто ставлю старт на 06.30 ранку, бо вночі не знаю як є вода, а ще - у нас машинка коли нема води сама виключається, а циклу нічого, тобто (таке рідко бувало, але...), якщо навіть цикл миття по середині перервався то включається автоматично пауза і коли вода з'являється і я вдома то я автоматично натискаю ще раз пуск і воно миє від моменту на якому зупинилось.
     
  18. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    В мене пральна машина така мудра. Так зручно, правда?
     
  19. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    Ми теж плануємо ставити. Я може і не ставила би, але чоловік, знаючи мою любов до миття посуду (і взагалі кухні) переконав поставити:) За що йому вдячна. Перед покупкою хочу порадитися. Яку брати? На що звернути увагу? Якщо нас будежити троє, то на скільки наборів?
    І ще , а машинка коли працює шумить? Чи не чути зовсім? Дякую
     
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Посудомийна машинка. За і проти

    тут я не порадиник, нажаль. самі ще в пошуках...

    на класи миття, сушіння, функцію Аква-стоп (в разі протікання)

    особисто я би брала не менше 9. Завжди можна поставити половинну загрузку, а от якщо більше, то доведеться 2 рази ганяти.

    практично не чути. Вона ж не пральна, яка віджимає ;) чути її при заборі і відкачуванні води. Ну і коли в крані вода закінчилась пишить безбожно! (принаймі той електролюкс, який стоїть в свекрухи)