Україна має талант

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем kristina, 19 Травень 2009.

  1. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    У вчорашньому півфіналі мене особливо не вразив ніхто, тобто так, щоб на мільйон. Тому й не голосувала ні за кого. Трошки сподобалась та що "крутюся" і "Орфей". Хоча не думаю, що вони вартують мільйона.
     
  2. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    Ну тоді вам видніше,а мені простому люду сподобалось))))но не на 1млн. конешно)))
    І ще,прості люди,що сидять в залі і багато з них не знають про акорди,мажори і мінори і т.д...то для тих людей вони супер,бо це шоу і як тут вже було написано сама їх енергетика і вдало підібрана відома музика,хіти,які є своєрідною класикою,от це все і порвало людей.Звичайно,що для любителів класичної музики це примітив,напевно багато викладачів з конси навіть таке шоу і не дивиться,бо для них це не показник,так,якісь там попсовики і вискочки,чи як там вони про таке і таких висловлюються,приблизно як ви.Це шоу розраховане,як на мене на просту аудиторію.
    От хлопець на скрипці,Божик,якщо не помилюсь теж зашарив,а от чи на млн.?
    Ми просто вже всі такі розбещені такими шоу,що нам подавай щось на зразок....сама не знаю чого,от так і в дійсності))))
     
    Останнє редагування: 17 Квітень 2010
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    в тому той справа, що якби то аматори грали, то було б круто!а це ж ніби студенти вищихмузичних закладів!
     
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Україна має таланти

    Я теж більше люблю відбіркові, щомь в цьому півфіналі не надто і вразили. правильно казав Кондратюк, ми тепер багато порівнюємо з Ксенією (та що виграла перший талант) .
    Гуморист по-моєму взагалі провалився! шкода сестричок!орфей лише наприкінці номеру сподобався, початок щось не дуже!
     
  5. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Україна має таланти

    а мені сподобався бандурист і той акордіоніст, прості веселі люди і насмішили і порадвали і заграли гарно, навіть той супер-пупер Орфей мене не вразив, того що їх перший виступ мені сподобався більше.
    Дівчата Петрик не вразили, тим паче, що старша вже співала із Тіною Кароль на якомусь концерті, і там було ліпше значно.
    Сподобався мені ілюзіоніст я аж рот відкрила і та шо крутилась на Грації гарне шоу їй зробили.
     
  6. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Україна має таланти

    А мені чомусь здалося, що отих сестричок спеціально витягнули і протянули далі - вони на відборі просто супер виглядали, а на виступі залажали і пісню їм не ту підібрали-думаю батьки вирішили і меншу вже до слави готувати.
    Мені і малим мої сподобався МІМ - він якось дуже по доброму та дуже по дитячому виступив - я особисто на це купилась. Орфей чогось мені ну вже зовсім не сподобався - така реклама, а така лажа (не у виконанні, а у підборі репертуару) - все таке заїжджене - особливо та Бель - ну скільки можна - я цю пісню просто ненавиджу.
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    та і у виконанні теж..:girl_sad:
    але вибір точно не вдалий, мюзикл вже досить старий,його вже всі і як завгодно переспівали.
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    це не бандура була,це балалайка!
     
  9. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти


    оскільки знаю Павла, минулого тижня вболівала за Орфей, як львівянка-патрійотка-галичанка:), смс чесно відправила, хоча вважаю, що це направду їм не було потрібне (участь в тім конкурсі) Хоча, ліпше б все ж вони, аніж оті баскетболісти, бо баскетболісти не були яскравими.

    а цього тижня вболіваю за бандуриста, гарно виспупив в відбірковому турі і Скорик нині йому вдався. Оскільки я закінчила сама музичну школу по класу скрипки і бандури, то мені ці інструменти дуже рідні, володіє він бандурою гарно і як на мене - талановитий.
    хлопчик маленький гарно малює піском, але я все-таки за ценз віку в такого роду конкурсах, бо от дивилась минулого разу на тих двох малявок і все ж очі в них вже мокруваті були наприкінці, ну і все-таки діти на сцені в першу чергу часто викликають долю співчуттєпереживанія чи як то правильно описати...але ценз віку мав би бути, або тоді поділ на категорії:)
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    якої? то ,що колектив Орфей заспівав на диво фальшиво? Правди ніде діти.. Я знаю і поважаю Павла, але я таки за справедливість. А тим більше там усі професійні музиканти, колектив їхнього рівня не мав би собі позволяти таких помарок... Коли неможливо слухати, бо все,все фальшиво...не знаю.. може в мене вуха дивні...
     
  11. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    слухайте - хто ту *ведучу* одягає??? сама певно
    шо то за плаття? хіба пасує такі короткі сукні на сцені? зачіска - випускний в сєльській школі
    ужас

    бандурист - то мій фаворит.
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    я аж спеціально пішла включила телевізор.мда... плаття явно їй не пасує..
     
  13. SOSKA

    SOSKA Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    мені дуже сподобався бандурист,оце і гарно грав!!!
     
  14. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    Мені також в другому півфіналі сподобався бандурист, а також хлопці-акробати-настільки в них це все легко виходить, аж дух захоплює!
    На рахунок плаття ведучої, теж мала бажання сьогодні тут висловитись з цього приводу, що в минулій программі, що цього разу сукні якісь невдалі, і хоча її фігура дозволяє таку довжину, але щось я взагалі не сприймаю таке МІНІ в вечірньому варіанті. В минулому сезоні довгі вечірні сукні пасували ведучій набагато більше.
    В цій сьогоднішній сукні вона мені нагадувала страуса з мультиків:girl_haha:
     
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    та навіть не в пасує справа. то не є дрескод для такого шоу

    ІМНО
     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    а мені Казимир, акробати і бандурист :). За цих трьох вболіваю. Правда, моя мама каже, що в Казимира щось не так з очима - дуже розширені зрачки...
     
  17. stira

    stira New Member

    Відповідь: Україна має таланти

    Я в захваті від бандуриста, дуже загадковий хлопчина, також сподобались акробати та останній хлопчик,- має супер вокал.
     
  18. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    Я - за акробатів :girl_claping: !
     
  19. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    і вони аткож супер були. шось судді загнались в критиці їх
     
  20. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    Дівчата, хто дивиться, напишете хто попаде сьогодні у фінал:girl_in_dreams: