Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 27 Лютий 2008.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тут пишемо ВІДГУКИ про роботу тамадів, операторів, музикантів
    Запитання "Чи чув хтось про лабуха Васю? Розкажіт мині,
    і дайте ціну з номерами телефону..." видаляються без обговорення!
    Прохання "порадьте когось" - аналогічно.

    Не знаєте - читайте попередні сторінки. Знаєте - поділіться.

    Нагадую, що гілка не ДЛЯ тамадів/операторів/музикантів, а про їх роботу, яку Ви бачили, чули.

    -------------- р е к л а м а ---------------
    -------------- р е к л а м а ---------------
     
    Останнє редагування модератором: 25 Липень 2017
  2. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Головне щоб молодим сподобалось.Коли обирається тамада, молодята з ним обговорюють, які конкурси проводити і чи взагалі проводити,кого більше бавити- молодят чи гостей,яку музику ставити,кому давати слово(для привітання).Тобто все-все обговорюється.Тоді і не буде виникати фраз
     
  3. Sveklyandiya

    Sveklyandiya New Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    А я про то і казала, що не сподобалося, що молоді були збоку. Можливо для них вибирали все без їхньої згоди. Там все так робиться, нажаль. Але всім серцем вболіваю за ту пару,і мені так хочеться, щоб все в них склалось суперово, починаючи з весілля))))
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    а як ви знаєте? Я от би хтіла якраз ,щоб тамада більше на гостей зверав увагу, а мене щоб не рухав, не люблю того. Хай публіку забавляє.Смаки у всіх різні!
     
  5. Sveklyandiya

    Sveklyandiya New Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    ну, мабуть)))) може і так правильно)
     
  6. bridshut

    bridshut New Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Скажіть, а де ви таких знайшли, бо я такеж хочу на власне весілля:girl_tender:, скиньте будь-ласка якщо можна їхні контакти в ПП.
     
  7. vedmedyk

    vedmedyk New Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Їх і не треба любити. Пластинку можна і самому собі прокрутити
     
  8. pruzhynka

    pruzhynka Active Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Підкажіть, будь ласка, ті, в кого на весіллі був ді-джей, чи хто був на такому весіллі: як це виглядає - він просто запускає треки з ноут-бука, чи як??? Для чого він тоді, можна просто собі трек-лист тоді зробити і хай грає підряд:)))
    Чи він там ще якусь функцію виконує?:)
    Як такого музиканта сприймають старші гості весілля?
    І які приблизно ціни на ді-джеїв?
     
  9. domino

    domino Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Дівчата, може хтось з вас має інформацію про музик зі Святославу( той шо в Винниках), як вони? чи добре гостей забавляють??? дуже цікаво було б взнати!!
     
  10. hothope

    hothope Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Ді-джеї, як ви розумієте, бувають різні, але зачасту вони ще й виконують функції тамади, причому доволі активно, але це все обговорюється при особистій розмові з людиною.
     
  11. panna

    panna New Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Я теж більше схиляюсь до ді-джеїв.

     
    Останнє редагування модератором: 19 Травень 2010
  12. zhabusya

    zhabusya New Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    була у суботу на весіллі і там грав гурт "Друзі" (4 молодих хлопці і соліст старший )))) дуже професійно. А тамада був з Тернополя Гриць Драпак так за весіллля не було ні одного конкурсу ні за столом ні коли танцювали,але люди дуже класно бавились.Фуршет був у іншому залі так більша половина гостей пропустила перший танець) так як фуршет був просто суперовий))))))
     
  13. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    він народний артист України, і бере він відповідно - дорого. Розсмішити - поговорити він вміє, але, як на мене, він більше на старшу публіку.
     
  14. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    добре забавляють і добре грають. Дівчинка-солістка взагалі так речі видає...Вони мають свій диск з уривками з різних весіль , на яких грали, тож можете в них взяти і подивитись, тоді складеться більш точне уявлення.
     
  15. zhabusya

    zhabusya New Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Згідна з Вами про старшу публіку, хоча від деяких його жартів сміялися всі 300 чоловік. А про народного артиста тут напевне була справа у престижі:girl_curtsey:
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Дівчата, хтось щось чув про відеооператора - Михайло Хомів, може є якісь відгуки?
     
  17. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Відгуляла я і своє весілля))) Хочу поділитися враженнями роботи музик,тамади,фото...
    Музикантами у нас були ті,що грають в пабі в Мі100,не памятаю назву гурту,але там в складі жінка Валерія з прекрасним голосом! і Ігор Хомин з таким самим прекрасним голосом і репертуаром! Було супер весело,грають все ,що попросиш, в нас були і хіти 60, і весільні і всяке Сексбомб і шіс а лейді...ну кароче задоволені на 200%.

    Тамада---плачевно, чоловік не знаю як звати, але порадив мені музикант, я подумала,що погане щось не порадить,але вийшло не так! Тамада не то,що поганий, він просто як тушений баклажан...шось таке якби не їв, і такі старі приколи мочив,що фу.....взагалі гості більше брали інітіативу в свої руки! Але танцульки веселі все компенсували!

    оооооо!!!!!і нарешті фото!!! Фотограф у мене був Андрій Мананніков----це просто людина своєї справи,настільки легко находить контакт і підхід до пари,вловлює думки і бажання,сам багато чого радить пропонує,якщо ми в якихось моментах вже тормозили.І взагалі досвідчена в цій справі людина...не так що....хочу стати фотографом...пішов купив, повчився і все!!! Напевно в нього це всередині.І фотки супер кльові,нема нічого заїждженого! Він мені як під час прогулянки показував час від часу кадри, то мене млоїло, уявіть ,що зі мною було після всіх фоток))))

    Всім успіхів у пошуках, і радості на весіллі...адже то Ваш день і його треба жити кожну секунду, бо так швиденько проходить)
    Викладу фоток пару!
    [​IMG]
    [​IMG]

    ---------- Додано в 18:42 ---------- Попередній допис був написаний в 18:35 ----------

    вперше фотки загружала,вибачте,що такі великі(((( я неук(((
     
    Останнє редагування: 25 Травень 2010
  18. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Не читала усі дописи. Пишу лише свою інформацію.
    Ми весілля святкували 2008. Музики у нас були перевірені попередніми весіллями у родичів, друзів. Два досвідчених мужчини та дружина одного з них. Грають у трьох тематиках: суто український репертуар, хіти іноземні та хіти 80х. Відповідно й костюм тричі змінювали. Жодного тамади не потрібно. Справжні МУЗИКИ. Ми з ними не обговорювали сценарій. Сподобалась їх робота на весіллі, де ми були присутні. Грають доти, доки Ви попросите )))Головне -вони кайфують від своєї роботи. Люблять молодят та гостей. Принаймі так склалось на нашому весіллі.
    Їх можна побачити на початку Тургенєва у кафе "Юнга".Заклад не приглядний та Ви не зважайте-варто поспілкуватися особисто. Успіхів.
    Фото та відео також замовляли побачивши результати роботи. Виявилось, що "офіс" у них в центральному РАГСі. Мегаполіс-Захід. На момент, коли ми робили замовлення - якість фото у них була одна з найкращих, новизна образів на той час також цікава. Стиль зйомок раджу обговорити заздалегіть ДЕТАЛЬНО. Замовляйте альбом. Це варто грошей)))
     
  19. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Хочу також поділитись власним досвідом замовленням тамади і музикантів. Не дуже добре памятаю як звали музиків, бо було то більше 4 років назад. Ми тоді спочатку були замовили тамаду, потім нам порадили музиків (2 мужчини і одна жінка) і вони нам сказали, шо мають самі дуже багато різних конкурсів і з радістю будуть за тамаду і на ціну це не впливає, бо самі люблять бавитись:girl_claping::girl_claping:
    Довелося відмовити тамаді і нітрошки про це не шкодую. :girl_cool: Бо музиканти так веселили народ, що наше весілля усі згадують до тепер: були і пісні, і безліч таких конкурсів, шо можна було від сміху по підлозі лазити, і різні грамоти і тости, і переспівування і..... ще безліч всього:girl_in_dreams: Одним словом важливо, які музиканти. Бо саме від тих, хто бавить гостей залежить і саме весілля. Ми були на кількох весіллях після нашого, ну чесно скажу, не запамяталось нічого особливого, крім того, що красиві молодята і багато смачної їжі:girl_cool: а головне - це не заснути на весіллі і не сумувати:girl_cool:
     
  20. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    в нас музики були СУПЕРОВІ! гурт "Зорепад",їх там троє: 2 чол. і жінка,вона ж за потреби трохи тамадує,дуже делікатно і ненав"язливо:) грають те,що узгодили наперед. ми,наприклад,не хотіли російських пісень зовсім,то коли гості нам замовляли щось рос.,то вони дуже гарно переконували,що таки не треба і пропонували альтернативу з укр.репертуару чи закордонного,так,що ніхто й не ображався:)
     
  21. Klava

    Klava Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Morryson76, якщо ще актуально - . Бачила Блистіва роботу "вживу" - ненав"язливо і легко знаходить з гостями спільну мову, не "грузить" зайвими конкурсами. Добре для молодіжного весілля.
     
    Останнє редагування модератором: 13 Липень 2010