Ремонт

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Ремонт

    можете спробувати звернутись до дизайнера, але перед тим подивіться його роботи, чи його смак співпадає з вашим.
    ми малювали всю квартиру в світлобежевий колір, темний паркет в кімнатах, світлобежева плитка в коридорі, кухні, ванні і туалеті, всюди однакова, двері і плінтуси теж темно коричневі, як і паркет. Я просто балдію від того як це все виглядає:girl_yes:
     
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    А не знаєте скільки послуги дизайнера коштують?
    Я сперечаюсь з коханим відносно коидору, я хочу плитку з підігрівом, а він ні, але ще не визначився, що хоче...а коридор в нас 22 м...
    може то якось на дві зони розділити? як би то виглядало...(в мене якось не дуже просторова уява працює..). Думала підглянути ідеї на цьому сайті : http://www.peredelka.tv/. Але там якось непрактично то все...
    Siania, а якого кольору меблі у вас?
     
  3. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Ремонт

    Ні, в нас не було потреби користувались, так як не робимо нічого екстра-особливого.
    А вартість - знаю що хороший дизайнер бере не мало.
    В нас їх ще нема :)
    Але от кухню зараз замовляємо, то буде теж коричнева, така як двері і плінтуси, навіть трохи темніша, а стільниця приблизно як плитка на підлозі, бежева.
    Спальня і вітальня думаю будеш теж в таких тонах.
     
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Підкажіть де роблять гарні вітражі, можна в карму))
     
  5. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    ми скористались послугами дизайнера. Це наш добрий знайомий, тому звісно і ціна була відповідна. Найбільш болючою проблемою було перепланування. Оскільки тут треба враховувати комфорт, площу і технічні різні штуки (де знаходяться стоки, димарі тощо), то тут без професіонала ніяк. Пізніше дизайнер намалював нам приблизний проект, враховуючи наші побажання - сучасність обовязкова! і спальня має бути фіолетова ))))) Цей проект перекочував до наших майстрів, які за ним робили вже все. Дуже багато дрібниць вилазило під час ремонту. Поки дійшли до оздоблення, то прошов довший час (весь ремонт зайняв півроку). Трохи намучились зі шпалерами (то не було тих шо хотіли, то довго чекали, то майстри спортили нам кілька рулонів і довелось замовляти вже інші, бо попередніх не було). Але саме шпалери зробили нашу квартиру такою як ми хотіли, сучасною і затишною.
     
  6. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Сянь, фото пліз!!! поки ще нічим не заставили. хіба відразу з кухнею можна
     
  7. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Я щось боюсь шпалерів, після того, як минулої зими після морозів вони нам повідвалювались по всій квартирі...(але квартира зйомна і шпалери жахливі, клеєні напевно ще до нашої ери...)
    Enigma, а що у вас на підлозі?
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Ремонт

    Ок, з дому викладу :)
    Кухня ще скоро не буде :sad:
     
  9. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Ми в принципі купляли не найдорожчі. Тільки в кухні дорогі по 50 євро рулон, але там їх мало дуже треба було. То ті, що у вітальні, виглядають як шкіра - дуже класно! Тобто я маю на увазі, що тепер такі шпалери, що вони зовсім не паперові і мабуть не скоро відклеються, якщо добре зробити. В спальні два види шпалер - однотонні і з малюнком. Так мені особисто затишніше, коли є шпалери. Плюс з побілкою не розгуляєшся з малюнком. У тій частині вітальні, де побілка, мені затишно тільки за рахунок того, що побілка тепло-жовта-майже-оранжева.
    На підлозі паркетна дошка, світла досить, бо меблі будуть дуже темні і стеля в одній половині кімнати натяжна чорна ))))
    В коридорі, кухні і ванні на підлозі плитка, з підігрівом. Ну а як же для такого змерзлюка як я? )))))) Тим більше, батареї там втиснути не мали де.
     
  10. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    А як ви доглядаєте за натяжною стелею? Чи не "чіпляється" до неї пил? Ми також надумали натяжну стелю в дитячій.
     
  11. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Живем там 3 місяці, не доглядаєм ніяк, пил не збирається, а на чорній точно було б видно, якби був. Єдиний негатив тої стелі, що трохи видно шов посередині, але то власне через те, що темна. В разі якби була потреба забрати пил, то скористалась би такою штукою, як в американських фільмах пил домогосподарки знімають - пухнаста така штука на паличці.
    І ше плюс натяжної стелі, це те що вона візуально видовжує доверху приміщення (хоча з нашою висотою в 3.50, чи навіть більше, то нам не дуже потрібно було )))))). А також туди можна дати оригінальне освітлення (вбудувати в саму стелю).
     
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Дуже хочу побачити фото!!! Може зробите?:girl_yes2::girl_wink: Нам якраз актуально, теж висота під 4 метри
     
  13. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    В мене коридор 20 кв.м. розділила його на дві частини, меншу і більшу, на більшій (та що йде від вхідних дверей) поставила плитку великих розмірів глянцеву, "під мрамор", під низ дала підігрів, меншу відділила аркою, але прямокутною, з підставкою і на на підлогу зараз ставлю паркет,плитку і паркет відділяє маленька сходинка, мені дуже подобається. Поки що зробила ремонт тільки в коридорі, кухні і ванні, мені дуже подобається, затишно і комфортно, думаю це головне в будинку, зараз розпочала ремонт в кімнатах, ідей дуже багато, головне, щоб грошей вистачило:girl_smile:.
     
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    А де фото? Діліться:)
     
  15. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    До фото ніяк руки не доходять, все нема часу, може на вихідні зроблю і закину.
     
  16. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

     
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Я також ЗА шпалери!.
    Якраз зараз майстри клеють шпалери , і хоч ще то все кусками поки що, але мені вже подобається.
    Єдине, мабуть таки не дуже практичні шпалери ми вибрали( в спальню і вітальню), тьреба з ними дуже обережно, з серіі еко вельвет, на основі вельветовий візерунок, який дуже ніжний.

    Отакі в нас будуть в вітальні( насправді там складається візерунок у великі ромби з квітів)
    [​IMG]

    а такі в спальні( на малюнку колір зовсім не то...насправді основа сріблясто-бузкова, а велюрова хвилька молочна)

    [​IMG]
     
  18. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    А той вельвет не збирає пилюку? тобто наскільки практично?
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    незнаю)) ми тільки робимо ремонт. Ну суха чистка підходить до таких шпалер, тобто пилюку почистити думаю буде не проблема.

    Правда ми такі шапелери не клеїмо на всю площу, тільки як декор. Основна частина фактурна штукатурка
     
  20. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

     
Статус теми:
Закрита.