Євромайдан!(5)

Discussion in 'Що у світі чувати?' started by Siania, Feb 19, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Є ще серед них нормальні, дякувати Богу.
    http://m.youtube.com/watch?v=eAU3joxok20
     
  2. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Як би путін своїми ж руками свою ж державу не розвалив. Чого йому і бажаю.
     
  3. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Ольга Богомолець на Громадському.
    Я хочу щоб вона була нашим премьєром (президентом не важливо, бо і так у нього повноваження "весільного генерала")
    Дивовижно мудра жінка і яка точно зможе обєднати Україну.
    Хоч інтервю довге, але саме таких людей треба слухати, щоб зрозуміти хто є хто. І хто чого вартий.
    http://www.youtube.com/watch?v=3WwfMOQz604
     
  4. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

  5. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Якраз хотіла додати це інтерв'ю. Ольга Богомолець надзвичайно мудра жінка, варто усім це подивитись.
     
  6. VERO

    VERO Well-Known Member

  7. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Я принципово не поїду, хоч планувала
     
  8. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    не знаю, чи за цим посиланням попадете на цей текст, але спробую
    http://www.odnoklassniki.ru/profile/555645077090/statuses/62396289037666

    І ще одне посилання - прохання про допомогу львів'янину:
    http://www.odnoklassniki.ru/profile/156207510140/statuses/62394217483132
    ДОПОМОЖЕМО ГЕРОЮ!!!! SOS!!!Галамай Василь, з міста Львів 27 років, був поранений 20 лютого на Майдані. Потребує вашої допомоги. Поранений в живіт, пробитий мочевий міхур. Зараз у реанімації. Не транспортабельний. Повністю розтрощений таз. Потрібні дуже кваліфіковані лікарі, гроші. Допоможіть врятувати життя!Знаходиться у лікарні БСП.4405-8858-2217-0178Номер рахунку картки Привату його сестри Галамай Мар"яни.Її телефон 380979790927Будь ласка допоможіть, хто скільки може! Врятуймо нашого Героя!!!
     
  9. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Ось це було 25.02

    http://www.youtube.com/watch?v=xpVXi3kPbAs


    А це було 27.02. Скажіть, як могло статися, що того ідіота ніхто не зупинив?! Ні міліція, ні самооборона, ні Правий сектор. Він оголошує себе представником Правого сектору, весь світ на це дивиться! Ганьба!
    http://www.youtube.com/watch?v=CY0cyTjhy34
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    зараз у Києві проходить Ярмарка туроператорів. Повідомляють, що Крим не включений у жодного. Не ризикують укладати договори ( а укладаються вони у цей час) з кримською стороною на цей сезон. А ось що пише "Комерсант":
    Российские туроператоры полностью прекратили продажу туров в Украину из-за ситуации в стране.
    Из-за политической ситуации в Украине российские туроператоры полностью прекратили продажу туров в Крым. Об этом сообщает "Коммерсант-Украина".
    В феврале полностью остановились продажи туров на крымские курорты.
    Глава украинского оператора внутреннего туризма также отмечает остановку продажи путевок в Крым.
    Сейчас курорты Крыма повторяют судьбу Египта в прошлом году

    ---------- Додано в 19:38 ---------- Попередній допис був написаний в 19:38 ----------

    тому що комусь дуже вигідно, щоб він був. І щоб весь світ це бачив.Іншого пояснення не знаходжу
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    О то в Криму цього року буде безлюдно і не дорого ? )
    ----
    власне, як то людина розгулює зі зброєю, лупить хлопів по потилиці і ніхто нічого з того на робить. А потім докажи шо ти не верблюд .
    -----

    Хвилинка позитиву. Тарас Ільків: ну не все так погано.
    - якщо татари доволі спокійно завадили помутити воду на темі сепаратизму
    - якщо овоча демонстративно не пропустили через кордон в рідному Донецьку
    - якщо Львів тягається в недолугій мовній ввічливості з Одесою і Донецьком
    - якщо найбільше де Свободу не люблять - це захід України
    - якщо простий чувак уже вдруге виходить і поносить владу на всю країну
    - якщо люди стояли три місяці на морозі і вогні, і все одно не розходяться
    - якщо кияни привезли на Майдан стільки ліків і їдла, що вистачить до другого пришестя
    - якщо тимоха сциканула і почала відмазуватися про свої слова годинної давності
    - якщо голова мзс польщі 10 годин говорить з овочем, каже що всіх перебють, а потім фоткається довольний на фоні поваленого вождя
    - якщо російські фанати кричать Слава Україні, а художники палять шини в Пітері
    - якщо люди одразу після втечі золотобатонного шапкокрада-вбивці нанаступний день приходять і прибирають Маріїнку
    - якщо сочі-ботоксмен навіть і не думає якось виправдовувати свою шавку овоча, готовий давати кредити далі і наскільки сцикає, що не вживає вголос слово Майдан
    - якщо журналісти уже перемили по кісточкам кожного ще не назначених міністрів
    - якщо нова влада читає фейсбук
    - якщо чуваки ходять по дачам упирів спокійно, поки ті барижать в раді
    - якщо западенські чинуші роздають назад хабарі, які вони зібрали
    - якщо топаза зловили через пару днів на Русанівці
    - якщо простий чувак зупиняє на перевірку в Жулянах тачки бюторастів, а потім і мерс Сені з Косою
    -якщо люди на своїх майданах заставляють упирів навколішки просити вибачення
    - якщо мама героя пише, щоб не слати більше грошей, бо уже забагато
    - якщо в Дніпропетровську валять Леніна, а потім чи не першими в Україні називають площу на честь Героїв Майдану
    - якщо перший гамніціональний починає в поспіху транслювати громадське
    - якщо в Севасі тисячі людей стоять з російськими прапорами, кричать щоб їх віддали Росії, а їх ніхто не чіпає
    - якщо рф, сша і єс думали, що порішали, а Майдан їх порубав
    - якщо ця країна ніколи не забуде героїв Небесної сотні
    то значить все-таки ми потрішки змінюємося. ніхто не казав, що буде просто і швидко. головне що ми уже далеко не такі, як були в 2005. вірю, що процес пішов
     
  12. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Абхазія - поганий приклад) Абхази на своїй землі, відстоювали незалежність від грузинів. З Кримом можна було б порівнювати, якби кримські татари за сепарацію виступали, а не понаєхавші. Так що, по-моєму , це різні речі.
     
  13. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

  14. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Трохи оффтопу. Нехай Крим відпочине, а всіх, хто туди хотів, велкам ту Карпати!

    І дякую дівчата за відео з Богомолець. Надзвичайно розумна жінка. Про виступ на Майдані, це якраз було 15,12,13р. Тоді було віче, Ольга Богомолець якраз говорила, що віче має бути кожного року, звітуватися перед Майданом. Така собі рада Запорізькоі Січі. Я тоді дуже добре запам'ятала цю промову. І говорила вона від Бога. Не кричала як Яценюк і не запльовувала мікрофон як Тягнибок, а говорила дуже мудро і впевненно.
    Я не вірю в пророцтва, але хтось там казав, що наст.президентом має бути жінка. Чого всі зразу на Юлю думають?
     
  15. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    а я б занеї проголосувала ,досить розумна жінка
     
  16. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Якбиж вона подала свою кандидатуру...що навряд. Крісла і портфелі її не цікавлять, і в цей бруд вона не думаю що полізе.
     
  17. Teamanca

    Teamanca New Member

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Не знаю, хто пише статті на Еправді, як на мене виглядає на повну провокацію або щоб "засвітитися". Остання стаття як Кубів за один день обвалив курс гривні цьому доказ (хто хоча б поверхнево вивчав економіку зрозуміє).
    Помітила, що дуже багато людей продовжує "воювати" проти всіх і всього. Можливо це таких посттравматичний шок, стрес. Не знаю. Насправді загроза зараз зовсім в іншому, ми самі можемо зруйнувати те, до чого прагнули.
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    В 2008 году у Абхазии - страны, которую в итоге признали только такие государства как Венесуэла, Никарагуа, Науру и Тувалу - были большие надежды на будущее с Россией.

    Москва обещала многое, но единственное, что сделала – возобновила поезд, который несколько раз в неделю ходит по ржавым рельсам из Москвы в Сухуми. Обычно он полупустой - в Абхазию после войны никто не ездит.

    На ремонт железной дороги Россия выделила Абхазии 2 миллиарда. Правда, рублей и в кредит. Причем получила эти деньги не сама Абхазия, а РЖД под ремонт абхазский путей. Россия не дала шанс Сухуми отмыть ни копейки - сделала это сама и, к слову, еще и получила в свое распоряжение Абхазскую железную дорогу.Москва не только не выполнила гарантий "процветания" Абхазии, данных ей перед получением независимости, - все пошло еще хуже.

    Еще перед войной, в 2008 году, Абхазия договорилась о поставках щебня на объекты Олимпиады в Сочи. Кроме этого, в Россию на стройку должны были трудоустроиться и многие рабочие из Абхазии. Также Россия пообещала обеспечить приток туристов на абхазские курорты, а аэропорт Сухуми сделать чуть ли не вторыми воздушными вратами Олимпийских игр.

    С щебнем Россия погорячилась. Сначала уменьшила, затем отказалась от его закупок, а в итоге "Олимпстрой" просто не расплатился с абхазскими поставщиками.

    Абхазские рабочие, по словам абхазцев, были уволены с работы на стройках, и со многими опять-таки не расплатились.

    Аэропорт Сухуми выглядит сейчас как украинский город Припять в Чернобыльской зоне.

    Но перед самой Олимпиадой в Сочи Абхазия получила настоящую пощечину от братского народа. Россия ввела ограничение на количество абхазских автомобилей, которые могли пересекать границу в месяцы Олимпиады. Это всего 500 автомобилей по предварительной аккредитации. 500 на целую страну.

    Как так случилось, что богатая природой Абхазия дала себя так легко превратить из туристической Мекки Кавказа в плац для российских войск?

    Почему абхазы решили пойти путем разрухи, отделившись от медленно, но все же процветающей Грузии?

    И ведь это не такая уж и давняя история - она произошла всего 6 лет назад, которую должны были бы усвоить сепаратисты в Крыму, Одессе и Донецке.

    К сожалению, идеальных государств нет, как и идеального государственного устройства. Рай в Крыму просто так не случится - нужно будет работать и работать много.

    Но работать с уверенностью, что у вас не заберут бизнес, не закроют ему границы или вообще вас самих не закроют в стране как абхазцев.



    ---------- Додано в 20:59 ---------- Попередній допис був написаний в 20:43 ----------

    Хочу запостити ще сьогоднішні слова Валерії Новодворської:



    п.с. нарешті Ярема проголосив те, щоб зняли маски, оскільки під ними маскуються всі, кому не лінь. Я весь час не розуміла: чому до цих пір дозволено ходити в масках чи балаклавах.
     
  19. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Не зрозуміла посилу)
    Я писала, що порівнювати Крим з Абхазією дивно - бо там автохтони відокремилися. Звинувачувати Росію в допомозі, знаючи, що саме в колабораціонізмі з німцями звинувачує Росія українців та кримських татар, смішно) Народ заради самостійності може з ким хочеш об"єднатися, аби вийшло)) А те, що там тяжко - ну, то може в них "технічний уряд" і перехідний період)) Про який багато хто тут зараз пише, що можуть його пережити) На гречці))
     
  20. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Євромайдан!(5)

    Дівчата, Крим належить татарам. Росіяни там - гості.

    Яке право мають гості вирішувати куди йти господарям? Ну але гості наглі - що тут зробиш. Пусти порося під стіл - то на стіл вилізе.

    Захочуть татари відєднатись - тоді будем відєднувати, зараз і говорити нема про що.

    Зараз татари нам більші побратими ніж деякі росіяни (тобто швидше москалі).
     
    Last edited: Feb 28, 2014
Thread Status:
Not open for further replies.