а ми як робили запрошення, то папір купували в Світі паперу і в Арт-Деко (вул. Стефаника і коло Стрийського ринку). Щодо цін в Новому Цумі - незгідна. Як на мене, то дорого, давати по 2-3грн за метр стрічки, а якщо то рапсова - то ще більше. Моя Вам порада - їдьте на Шувар. Там де продають живі квіти є і мотки стрічок і купа всяких страз і узорів. Я там так закупилася, що ми і свічку декорували, і бокали, і кошик і, звичайно, запрошення.
А я хочу такі запрошення. Але біда в тому що друк на кульках хочуть від 500 штук, а мені треба максимум 50. Можливо хтось знає де можна таке замовити?
На наше весілля купувала самі звичайні запрошення, на кракові. Просто тоді не мала стільки часу. Та недавно дуже мені сподобалось запрошення яке нам вручили друзі. На шоколадці написане запрошення. Дуже як на мене оригінально і класно.
Зробила макет сама в фотошопі, потім здала в друкарню. Мені вони вийшли по 3грн, дешевше чим запрошення з Краківського
а в нас більшість родичів закордоном, але декілька на весілля може приїдуть, то ми їм запошення будемо електронні робити)) співробітниця художник-ілюстратор, дуже круто малює на планшеті, тому вийдуть нам за чоколядку)))
Гарна ідея! Щось мені фантазії не вистарчило на електронні запрошеня. У нас було не традиційне весілля, а не велика вечірка для найблищих друзів. Тому запрошень неробили взагалі. Шкода, що тоді не знала про електронні.
Стільки гарних ідей,мені перед весіллям навіть в голову не приходило подібне. Запрошення купили,простенькі,але дуже ніжні,нічого лишнього - салатова відкриточка,на кожному запрошенню була приклеєна невеличка біленька квіточка калли,дуже красиво виглядало,на жаль не маю вже запрошень щоб показати(
А як по етикету правильно написати текст запрошення, якщо наприклад, коліжанка наразі не має пари, але ми даємо "вікно" на те, що вона когось приведе? Написати просто "Дорога Марійко" і в кінці вказати, що будемо раді бачити поруч з нею бойфренда?