Як засклити балкон!?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Анютка, 22 Вересень 2010.

 1. Raven

  Raven Мама малятка

  Ррзсувні дужже проблемно помити.
   
 2. Cybulynka

  Cybulynka Well-Known Member

  Дякую. А ще щодо шумоізоляції - хто що скаже? Бо направду дуже актуально. Навіть при двокамерному склопакеті іноді чути воплі пияків, особливо, якщо бійки.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 3. bora

  bora Well-Known Member

  В нас балкон і лоджія на 9 метрівв. Відповідно хочемо замовити розсувні + металопластикові. Хто ставив і знає компанію, яка ставить обидва види і якісно? Буду вдячна за рекомендації.
   
 4. bora

  bora Well-Known Member

  Нема активності то я поділюсь. )) Металопластикові - дуже грубі. А алюмінієві тепер не ставлять і все чомусь кажуть, що це через погану якість. Натомість друзі дуже задоволені поставленими раніше. Нарешті докопалися до істини - їх не ставлять, бо ті конструкції всі везли з Донецька. А тепер - хіба імпортувати з-за кордону, що виходить в рази дорожче, коштує більше навіть, ніж металопластикові конструкції.
  Але металопластикові на 8-метровий панорамний балкон, це так щоб зіпсувати увесь вигляд. Тож ми вирішити склити безрамковим способом - тільки гартоване скло, щоб не було ніяких перемичок. Зараз виробник рахує нам цю радість - але якщо хтось має досвід - поділіться, будь ласка. Що вони холодні - ми знаємо, це очевидно. Але нам і не треба з лоджії робити чергову кімнату.
   
 5. cristalia

  cristalia New Member

  Ми нещодавно влітку також вирішили засклити балкон, довго вагались та вирішили зробити все таки розсувні системи, не пошкодували, дуже гарно але потрібно деколи, раз на рік робити вікнам як у авто тео, викликати майстра щоб він дивився за станом прокладок, змащував їх!
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 6. Suzi

  Suzi Moderator Команда форуму

  C8067328-4DD8-40DD-8B52-EAC88A13DA46.jpeg FC61BFA0-980F-4314-9568-02895A34FAB9.jpeg Дівчата, це пеларгонія хворіє чимось, шкідник якийсь є чи це варіант норми, коли на листочках таке в вони сохнуть?
   
 7. галичанка

  галичанка Well-Known Member

  Чи знає хтось,де можна у Львові замовити склопакети із звукоізоляцією, чи то триплексом,чи іншими технологіями?