Як живеться без балкона?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем osobystist, 17 Серпень 2013.

 1. amaretto

  amaretto як сказала Тося: "месний повар"

  Відповідь: Як живеться без балкона?

  та то так здається
  У нас і коридор і кладова, але всеодно на одному балконі сушка для одягу, збоку цибуля в мішках та горішки в коробках
  На другому балконі іграшкииииииииииииииии, 3-4 мішка насипом
   
 2. Detektyv

  Detektyv Member

  Відповідь: Як живеться без балкона?

  А в нас перероблена суцільна кухня з балконом. Гарно, велика кухня, але дуже не практично без балкона. Плануєм знову дати перегоротку... в майбутньому))
   
 3. Dolche

  Dolche Well-Known Member

  Відповідь: Як живеться без балкона?

  ванна не дуже широка. Ставлю на краї, але тримається нормально, якщо по 100 разів не смикати за білизну. Все дрібненьке (трусики, шкарпетки) на рушникосушці сушу. По хаті нічого не розставляю, бо з моїми дітьми весь одяг по цілій хаті буде(перевірено!) та й дихати випарами порошку це теж не корисно + цвіль відразу появляється

  ---------- Додано в 21:06 ---------- Попередній допис був написаний в 21:02 ----------

  а був би ще третій балкон і там би знайшлося що поставити. Як добре, що у мене є підвал (під моєю квартирою), то набираю кульочок картопельки і всього, що треба по мінімуму і ставлю в кухні в шафу купе. На кілька днів вистачає. А з кладовки зробили гардеробну (а раніше 5 років був робочий кабінетик, а тепер ціла купа одягу, а всі папери займають одну поличку)
   
 4. dasha

  dasha Well-Known Member

  Відповідь: Як живеться без балкона?

  Якщо немає балкону, то також непогана ідея щодо електричної рушникосушилки http://mirsan.com.ua/instal-projekt-polsha-mede5040lc01-rushnikosushka-elektrichna-hrom-gre1520350-p-751.html.
  Коли нема отоплювального сезону також добре сушить одяг і швидко. (Правда ціни кусаються найдешевший здається 350 грн.)
   
 5. jylanda

  jylanda занууууда

  Відповідь: Як живеться без балкона?

  Зле живеться без балкону. Правда з сушiнням речей проблеми немаю, машинкa сушить, ну i ванна в нас велика, дещо можу досyшити на сушарцi для рушникiв. Але балкончик мати хочеться, посидiти, кавки попити, ну i квиточок насадити. Бо враховуючи специфiчнiсть квартири, пiдвiконникiв в нас теж нема :girl_crazy:, моî два вистражданi вазони "живуть" на полицях в вiтальнi :girl_in_dreams:
   
 6. Anasko

  Anasko В очікуванні чуда...

  Відповідь: Як живеться без балкона?

  Ой.....що тут казати.....як не крути..та без балкона живеться пльохо...:cry:. І яким би він не був....манюсиньким..чи велечезним...його все одно...бракує...У мене, порівняно з іншими однокімнатними , квартира досить велика. А от...бракує отого виходу на вулицю...де можна дійсно і кавусю попити...і квіточки посадити.....і перевірити погоду на вулиці:girl_cool: і навіть інколи просто подихати...чи свіжим ранком, чи сонечком,...чи запахом...після дощу....чи подивитись на зорі....чи просто послухати в нічній тишині....легкі шелести. І навіть зимою....з першим снігом...легше привітати:girl_claping: Тому....треба нам..щось думати за балкончик.....:girl_claping:
   
 7. synuchechka

  synuchechka Well-Known Member

  Відповідь: Як живеться без балкона?

  В мене орендована однокімнатна квартира, повністю північна сторона, перший поверх. Без балкона-кінець світу!!!Всі рушники смердять тухлістю, одяг сохне цілу вічність і не можу нічого з тим зробити!!!!Це жах....:girl_sad:
   
 8. tsiuma

  tsiuma Well-Known Member

  Відповідь: Як живеться без балкона?

  охо-хо! оце якраз те. заради чого і мені хочеться балкону. І я навіть пристала на вимогу (!) чоловіка, що ніяких зашклених балконів - тільки повністю відкритий, з безліччю квітів і затишним столиком з кріслами для розпивання ранкової (і не тільки) кави.
  Такий балкон скажу по секрету вже в нас є. Великий і просторий, з двома виходами - з кухні і вітальні.

  Зараз маємо лоджію, об"єднану з кухнею. Я так люблю стати собі біля вікна і попивати кавусю. Але ж то не то, що сидіти серед квітів за столиком на відкритому балконі!

  Так, проблемка з сушкою випраного одягу зараз трохи є. Сушу на тій же лоджії, і маю ще надворі прикріплені пару шнурків. Так як перу часто, то і відповідно частина лоджії майже весь час зайнята одягом, який сушиться.

  Єдине, що помітила за собою - що на тому балконі на новій квартирі (6 поверх) мені дуже страшно дивитись вниз, прямо дуже-дуже! Виявляється, я так боюсь висоти! І якщо на лоджії почуваюсь більш захищено, то на балконі з перилами - стра-а-ашно!..
   
 9. WEDLADY

  WEDLADY Well-Known Member

  Відповідь: Як живеться без балкона?

  І я от вагалась чи не бракуватиме мені балкону. В проекті квартири в нас було заплановано 2 балкони, але ми вирішили обидва зняти. Всі роверики/візочки ставимо під сходами в підізді(в нас під'їзд на три сім'ї), в квартирі є кладовочка, де можна покласти всякий дріб'язок, а на першому поверсі є кімната, де зберігаємо картоплю/закрутки і т.д. Єдине питання було в сушінні одягу, але ми купили добру сушильну машину і питання знялось. Зараз дуже задоволені таким своїм рішенням, бо з власного досвіду знаємо(на попередній квартирі було 2 балкони), що ті балкони і так завжди чимось позакладаються.