Що у світі чувати?

Євромайдан (10)

Posted by gava on 14 Лютий 2015 відповідей - 1.082
 1. Supernatural

  Supernatural Well-Known Member

  Ось такі новини :girl_in_dreams:
  Україна приготувалася до наступу російських військ
  Україна приготувалася до наступу російських військ
  Не слідкувала за тим всім, а що там ще в Криму змінилось? Чула по радіо заклики влади утриматись українцям від поїздок в Крим. І на Сході щодня обстріли. Коли то може зупинитись, як думаєте?
   
 2. olerusya

  olerusya sweet candy ;)

  Я, відколи кілька днів тому прочитала статтю, яку опублікувала польська газета що Росія готується до масштабної війни з Україною, вночі прокидаюсь і не можу заснути, часом майже плачу від тих думок, які рояться в голові... найбільше шкода діток, які живуть в цей нелегкий час.

  Мені здається що Росія настільки обізлена на весь світ, що захоче тепер хоча б на Україні відірватись:sad:
   
 3. Supernatural

  Supernatural Well-Known Member

  І це страшно :girl_sad: От то ж треба щоб нам така "сусідка" попалась. Але та ж Фінляндія має з Рашкою теж кордон, і ситуація у них вроді нормальна. Прада вони вже колись воювали, там криваві бої були. Зато дали рашці відсіч, ну і політика державна у них не така як наших продажних політиканів і олігархів.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 4. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  якби ж то справа була в одній Росії. Світ змінився за ці останні роки.

  Взагалі є така чернівецька диломована астролог Наталя Нестеренко. Вона дає досить чіткі прогнози відповідно до астрологічних карт на певний період. Наприклад, ще у січні цього року при прогнозуванні вона попереджувала про можливість погіршення ситуації аж до загострень і конфліктів у серпні- вересні і наприкінці 2016 р.І вона одна з небагатьох, яка давніше ще зазначала, що "Еще в конце 2014-начале 2015 года, в то время, когда многие прогнозировали, что вот-вот Украина вернет себе Крым и Донбасс, я писала, что решение территориальных вопросов растянется до 2018-19 гг., а то и дольше"

  Зокрема у неї виділені два періоди 10-26 серпня і 14-20 вересня як "шкідливі" періоди. Це періоди підвищеної небезпеки як у плані техногенних чи природніх катаклізмів, так і політичних ( ну, зокрема,вчора було 7 серпня, але вчора невеликий землетрус силою 4.5 бали відчутно потрусив південний схід України- в Запоріжжі, Донецьку вчора людей встиг налякати).

  Крім того, на цей період ( зачіпає +- і сусідні періоди) у неї вказано, що загалом зміни і потрясіння будуть зачіпати наступні регіони: Схід, Південь, південний-Захід України, Середня частина Росії, Турція та США. Власне Туреччина цьогоріч уже проявилася. Але вона не виключає, що ще буде продовження. США- ну тут відомо- з їх виборами можлива зміна устрою цілого світу, не те що США.

  Серед її прогнозів на 2017 рік для України:

  -Главные вопросы 26-го года Независимой Украины


  "Ситуация в делах, связанных с неподконтрольными территориями будет стабильно напряженной и в 2017 году может даже обостриться, но при этом никаких новых угроз масштаба 2014-15 годов нет, как и нет каких-либо кардинальных изменений в этой ситуации. Ключевые периоды, когда возможны кризисы и изменения в структурах власти, в отношениях с неподконтрольными территориями — вторая половина августа 2016- начало октября 2016, январь-февраль, май-июнь, октябрь-ноябрь 2017"

  На її довгостроговий астропрогноз для України є власне нестабільність до 2020 року. В 2018 -2019 р. прогнозуються серйозні політичні зміни, вплоть до нової революції . Критичні радикальні зміни ( як територіальні, так і політичні, власне пройдуть у 2018-2019 р р.)Але цей період- це період мутації цілого світу, який власне активно почався уже. І у найближчі 3-4 роки будуть іти глобальні структурні зміни у світі, що призведе до 2020-22 р.р. до встановлення нового світового порядку.

  Територіальні питання України «будут решены в результате напряженных спорных ситуаций и сложных процессов и вряд ли однозначно положительно. Показателей на полное единение в результате безоговорочного возвращения под юрисдикцию центральной власти я не вижу». Вероятно, что ключевые события в этом направлении произойдут в рамках периода июнь 2018 — сентябрь 2019. В 2018-19 годах, вероятно, в связи с этим так же есть вероятность изменения территориального устройства, переопределения границ.
   
  • Інформативно Інформативно x 3
  • Подобається Подобається x 2
 5. olerusya

  olerusya sweet candy ;)

  Загалом дуже сумно ці всі прогнози виглядають, єдине що тішить
  :sad:
   
 6. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  на жаль, вона не виключає можливості якось особливого положення ( надзвичайного чи навіть військового). Тобто кардинальних територіальних змін не передбачається, загострення- так, і цілком можливо- непопулярні політичні рішення на фоні цього

  Взагалі вона остаточний прогноз по Україна на 2017 рік дасть трішки пізніше, оскільки оцей- це попередній і так "згрубша" зроблений ( як вона каже- наспіх. І вона "так что еще буду над ним думать и редактировать") І от власне сьогодні на запитання у її обговоренні даєще таке:  Тобто загалом, більшої загрози територіальній цілісності України- не видно. Але власне усе, що буде відбуватися- це все у сфері політичної площини і політичних ігор. І це на фоні- загальної політичної перестановки у світі ( вибори США, що потягнуть зміни у виборах у Європі+ у Росії у 2018 президентські вибори... А Україна попри те все має окрім загальної політичної гри ще і свої внутрішні політичні ігри. Цілком можливо, що щось замутять, на кшлат того, щоб на фоні того зробити неможливим будь які акції протесту ( вірніше мати законні підстави на корню їх присікати, власне як незаконні, в т.ч. і із застосуванням сили)


   
  Останнє редагування: 8 Серпень 2016
 7. Supernatural

  Supernatural Well-Known Member

  Ось з тим що всі йде до "розділеня" я поки що згідна, на те вонот й виглядає. А загалом всі ті віщуни-астрологи то таке можуть понапрогнозовувати))
   
 8. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  астрологія, то не віщунство :). Це математизована техніка складання прогнозів. Хоча, звичайно, як наука - є неточною також :), оскільки складається із точної частини- складання астрономічних карт і вільної- інтерпритації їх . Тому тут як і в будь-якій інакшій сфері- багато залежить від практичного досвіду та уміння спеціаліста ( це як медик-теоретик і медик-практик). Суб єктивна сторона не виключена . Відповідно, не може бути 100% вірною.
   
 9. Supernatural

  Supernatural Well-Known Member

  Та власне що просто астрологи (не віщуни!) часто помиляються, і такого буває наплетуть, і показують то по телеканалах, таке враження що людям голови тим задурюють. Хоча те що зірки на нас впливають то так, але щоб щось спрогнозувати, ще й в масштабах держав, то звичайно ще те завдання :girl_in_dreams:
  --- дописи об"єднано, 8 Серпень 2016 ---
  І це теж схоже не правду :girl_yes2:
   
  Останнє редагування: 8 Серпень 2016
 10. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 11. KAPUCHINKA

  KAPUCHINKA Well-Known Member

  Дівчата, та я вас прошу з тими прогнозами. Частково очевидні речі, я вам і без диплому можу сказати, що крим не повернуть добровільно, і з Донецьком ще довго штормитиме, ой як довго, навіть після того як його повернуть,а все решта пальцем в небо. Ви подивіться скільки там ьих прогнозів є на сторінках цієі теми, і що, хоч один був хоча б наближено вірним?
  --- дописи об"єднано, 8 Серпень 2016 ---
  Ну то тоді краще на факти опиратися, або, принаймні , думки політологів почитувати, бо аналізувати прогнози астрологів чи екстрасенсів справа невдячна і провальна.
   
  • Подобається Подобається x 2
 12. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  це само собою зрозуміло :) Мало того- думки політологів- це точно таке суб єктивне. Точно таке саме джерело інформації пальцем у небо. Оскільки точно так само базуються на суб єктивному аналізі на підставі отриманих власних знань, лише у галузі політології ( тобто суб єктивне на теоретичній основі). Тому- власна голова- ваше "все". Вся інша інфо- просто для загального кругозору :).
   
 13. Almariel

  Almariel Well-Known Member


  вибачте, не стрималась))
   
  • Подобається Подобається x 3
 14. Supernatural

  Supernatural Well-Known Member

  Щось з Туреччиною робиться, такі різкі зміни? Так принципово ворогували з Рашкою, після інцидента з літкаком. А тепер Ердоган поїхав до Путіна і заявив що "вони друзі". Що у багатьох викликало неоднозначні емоції. Він ще пктлєру подякував "за підтримку в дні спроби перевороту". І що для України нового - вони почали переговори про газовий "турецький потік" в обхід України. Отакі пироги. Хтось пише що то "США заставило Ердогана з путлєром миритись" (взагалі неправдоподібно), різні є версії.
   
 15. Milena

  Milena Member

  У пуйло загострення шизофренії. І як ця хвора істота себе поведе не можливо спрогнозувати жодним астрологом, навіть "димломованому":bomb:
   
 16. Supernatural

  Supernatural Well-Known Member

  Шокуюче:girl_yes2: Отак виглядають українці на кордоні :girl_impossible: Рвуться в Європу.
   
 17. Kohaju

  Kohaju Well-Known Member

 18. Supernatural

  Supernatural Well-Known Member


  А ось про можливі шляхи ровитку ситуації в Україні
  Последствия крымской "диверсии": Украину ждут четыре сценария развития событий
  Последствия крымской "диверсии": Украину ждут четыре сценария развития событий
   
 19. Kohaju

  Kohaju Well-Known Member

  Ну брєд не брєд, але справді кожен знаходить для себе виправдання своїх кривд, мотивуючи це якоюсь ідеєю. Тобто, якщо поляки наших вбивали - то вони погані, а якщо наші - ну то на те були причини. Я про це.
  По статті, аж нічого нового. Більше того, вже давно там такий сценарій як на мене. Ще я вчилась в Донецьку, то історію вони інакше вчать, мова російська, свята інші поважають. То хіба в правове поле то вмістять. Як на мене, то ця війна вигідна обом сторон, відмивання грошей зараз йде таке, що Янику й не снилось. Вони приторговують вугіллям звідти, бо маю друзів в ЛНР, і хабарі беруть на нашому кордоні, аж гай шумить, в ЛНР трохи бояться, бо багатьох залякують або й на 10 діб саджають. Але це поки так, думаю і вони трохи освояться, і знов будуть красти. Захврченко націоналізує все і вся там, судиться з ним Кличко, бо вже прибрав Метро склади, на черзі вугіллядобувний завод, металургійний, всі ринки. Азметова звісно не чіпають. Це все закінчиться, коли вони відтяпають кожен своє. Знаєте читала про Бокассу, це тиран ЦАР, поки він був вігілний Франції то ніхто його не чіпав, як тільки вони щось там планували з Лівією підписати, а це було не на руку всім, то французька розвідка усунула його за 48 годин. Робіть висновки. Хтось казав не пам'ятаю, що поки можна щось висмоктати з конфлікту, він буде вигідний двом сторонам.


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 20. Supernatural

  Supernatural Well-Known Member

  @Kohaju та висновки постійно робити треба, головне правильні :girl_yes2: