Мої улюблені парфуми...

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliya, 15 Жовтень 2007.

 1. Vinnytska

  Vinnytska люблю....

  @катенок Вам щастить тестувати Родрігези)) В Тернополі їх просто нема. Ще минулого року був в одній парфумерній крамниці білий кубик і все)))Летуаль теж не розповсюджує)) В яких містах поблизу є колекція Родрігезів? Тестувала в європейському Дугласі чорний і пудровий кубик. Якийсь мені дуже припав до душі. І годен знати який саме?))А відливантами принципово не бавлюсь. Не моє. Вибирати парфум-цілий ритуал. Атмосфера,місце і наявність поруч рідної людини - ось що впливає на вибір. Один аромат на декілька років. Щоб тим, хто поруч, врізався в пам'ять та почувши десь запах, подумали :" Це вона", шукаючи мене очима)) Шерше ля фам)
   
  • Подобається Подобається x 4
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 2. diankaUA

  diankaUA New Member

  Coco Chanel Mademoiselle
  --- дописи об"єднано, 26 Січень 2018 ---
  улюблені
   
 3. Нікуся

  Нікуся постою послухаю...

  дівчата, чи є по львову групи розпиву нішевих парфумів?
   
 4. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  Чи замовляв хтось на "кремчику"?....
   
 5. Materynka

  Materynka Well-Known Member

  Так, я замовляю періодично
  Все влаштовує, можна виловити хороші ціни, і на пробу по 1 мл взяти чогось , чого в Брокарді нема понюхати
   
  • Подобається Подобається x 1
 6. New look

  New look Well-Known Member

  Я часто замовляла цього року. Все супер. Вибирала продавців по рейтингу. Останній раз вихопила вінтажний флакон Дюни діорівської:girl_dance:, щаслива безмежно. :girl_claping:
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. Judice

  Judice Закохана в гори ))

  Знавці і любителі парфумів, хелп!!! Який стосунок інтернет-магазин Брокард має до оффлайн магазинів?? Мене завжди дивувало, чому в інтернет-магазині вічні знижки, яких нема в магазині реальному. Вчора зайшла понюхати аромат, а мені кажуть, що магазин Брокард немає відношення до однойменного інтернет-сайту. Де шукати, блін, тих оригінальних парфумів??
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 8. Козенятко

  Козенятко Well-Known Member

  В мене, особисто, таке враження, що звиклих для нас оригіналів, просто не існує. Є назва, і стійкість аромату +ціна. Якось так я розумію.
  В мене, чоловік купує мені парфуми, знає, що мені подобається. Купує в посередника, жодного разу не було претензій. Для мене це запах, заявлений в описі, стійкість аромату. Щодо оригінальності, ХТЗ))
   
 9. New look

  New look Well-Known Member

  Вам точно саме сказали, що це інший магазин онлайн? Бо на скільки я знаю і лету.юа і брокарди онлайн+офлайн це одна мережа, одні власники, але різні склади. На сайтах часто знижки, так вони розвивають онлайн магазини, при чому на сайті броку і лету різні ціни можливі і акції, такий маркетинг у них.
  Мені продавці казали, що все одна мережа. Я особисто весь люкс купую у них, ніразу не попадала на підробку. На мейкапі попадала на підробки.
  У броці були раз сумніви щодо діор пойзон, через флакон, на слідуючий день прийшов офіційний лист від діору, що вони недавно оновили флакон.
  Можливо Вам в магазині сказали що ціни не мають відношення до інтернетних, а не взагалі магазин?

  Аж самій цікаво, спитаю у них теж.
   
 10. Louth

  Louth Well-Known Member

  Мені при покупці крему в "Брокард" в "Вікторії Гарденс" запакували його в пакет, на якому була надрукована реклама brocard.ua. Так що це таки їхній магазин
   
 11. Insolence

  Insolence Living The Dream

  Від неділі у мене улюблені Jo Malon English Pear & Freesia, який видали у мініатюрі 9 мл у Дугласі :girl_in_love: