Пральні машинки

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем poputochka, 7 Листопад 2009.

 1. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  В нас трохи інша ситуація, ми користуємося "промисловою" сушаркою, в нас в підвалі будинку стоять пралки та сушарки(нові, лише минулого року поміняли) . Сушити декілька футболок не вигідно, там завантаження 6 кг :) хоч погоджуюсь, раз закинула 6 футболок (2 були дитячими), то витягли сухими і не помятами.
  В нас є режим сухий для прасування, сушить при температурі 30 градусів, але одяг після закінчення сушіння вологий. Хоч зі сушарки витягую зіжмакані речі, але якщо розвісити то вони досихають (максимум ще 1 годину взимку) і непомяті, але для мене це додаткова робота.
   
 2. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  В мене після цього режиму теж вологі речі. Я сушу на режимі - одразу в шафу і виходить добре, за вийнятком кількох речей. Але то і від самої тканини залежить.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 3. Luchik

  Luchik Well-Known Member

  Привіт дівчата! Терміново потрібна пральна машинка з сушкою(окремо не розглядаю, нема місця) Порадьте перевірені моделі, якими користуєтесь. Можна і б/у, але у перевірених продавців. Надіюсь на вашу допомогу, бо на 1 вересня треба вже купити. Всім дякую за відповідь!
   
 4. rununkulos

  rununkulos Well-Known Member

  Придбав чоловік мені пралко-сушарку самсунг на 9 кг/7кг. Хоч треба було пралку, але вирішив зробити сюрприз.
  Почитала я трохи відгуків за і проти, але вони вже ні до чого. Покупка зроблена. Функція сушки так мене заманила, що лише пранням користувалась один раз
  Маєм нічний тариф на електроенергію , то ж дуже великим + є те, що одяг поклала на ніч і витягаю сухим.
  Чи може хтось має теж 2 в 1? Як правильно очищувати резинове кільце у віконці, де власне збирається весь пил?
  Поки збираю вологою серветкою або губкою, але щоразу думаю що ще трохи і порветься вся та гума від постійного розтягування.
   
 5. ViktoriaR

  ViktoriaR New Member

  У нас індезіт, працює вже 10 років, вирішили не економити. Краще заплатити більше і спокійно користуватись.