Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

  1. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    О-о-о, мої думки! Так вже лестять тим королевичам. Всі хто не Віндзори і хоч трохи проти них виходять карикатурними чи тупуватими, чи ще з якимось негативом. Тільки Чарльз - мілашка, а ну і коханку, теперішню дружину треба відбілити, якось позитивно примазати. То все Тетчер і Діана! За Тетчер - вбила б! Тьотка реально рівна за розумом і напором Єлизаветі, З такої ж@пи країну витягнула. З її ІРА, колоніями, шахтарями (кроти), страйками і тд. Не боялась, а робила як треба і брала удар на себе. Її і ще Олбрайт поважаю. А тут прям самодур і маразматик. Ну в кінці медаль...да...
    І Чарльз... Послати коханку консультавати наречену перед весіллям! Це додуматись треба! І там купа таких моментів в реалі була. А тут, прям жертва.., людина ТДО (тонкой душевной организации).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Milamila

    Milamila Active Member

    Дуууууууже довго шукала серіал, який би був до смаку, і нарешті натрапила на Bates Motel. З першої серії зрозуміла, що це МОЄ! без жодного сумніву. Картинка депресивна, місцями моторошна, але як на мене це крута психологічна драма з неймовірно переконливими головними героями. Актор в ролі Нормана ніби спеціально з психушки виписаний, щоб зіграти маньяка... Цікаво було б глянути на нього в інших ролях))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Легкі французькі детективні серіали. В них звичайно немає такого шарму як у британських, але мені подобаються. Це трилогія.
    Le mystère du lac (TV Series 2015– ) - IMDb
    Le tueur du lac (TV Mini-Series 2017) - IMDb
    Peur sur le lac (TV Mini-Series 2020– ) - IMDb
    І ще один французький
    Noces Rouges (TV Mini-Series 2018– ) - IMDb
    До ре, я одна така, якій не зайшов "Королівський гамбіт"? Ну тобто не можу сказати, що зовсім не сподобався. Але подивилась 2 серії і не тягне))може пізніше продовжу, але от захоплення суцільного розділити з усіма не можу.
    --- дописи об"єднано, 14 Грудень 2020 ---
    І ще з новин..."Оповідь служниці" продовжили на 5 сезон. А другий сезон "Дім з прислугою" стартує 15 січня. В перекладі вийшов новий багатообіцяючий "Ваша честь", поставила собі в закладки на локдаун)) Ваша Честь (TV Series 2020– ) - IMDb
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Гамбіт зайшов на Ура! Просто проковтнула, а Вашу Честь подивилась першу серію. Сподобався. Випадково знайшла, що це рімейк ізраільського серіалу.
    Наразі перебиваюсь цим:
    Rebecka Martinsson (TV Series 2017– ) - IMDb стандартно, без аплодисментів.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Gala

    Gala Well-Known Member

    І мені. Щоб таке ще подивитися?...:girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Як щодо:
    ZeroZeroZero (TV Series 2019– ) - IMDb мені зайшов фантастично. В головну героїню, хоча вона негативний персонаж, просто закохалась. Мій улюблений типаж :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    якщо любите щось атмосферне, легеньке, костюмоване і ретро))) то раджу отакий. він правда ще 2015 року, але про нього не часто згадують.
    Z: The Beginning of Everything (TV Series 2015–2017) - IMDb
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Забираю свої слова назад щодо Ребекки Мартінссон. Серіал мене захопив, тому із задоволенням додивляюсь. І хоча на другий сезон поміняли акторку головної ролі, що ненайкращим чином вплинуло на загальну картину, в загальному цікаво: є основна сюжетна лінія і кожні дві серії розкриття злочину. Це в плюс, бо не тягнуть довго, тому не втрачаєш цікавість. Я так і дивлюсь- по дві серії.
     
    Останнє редагування: 23 Грудень 2020
    • Подобається Подобається x 2
  9. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    "Захист Лужина" можна - це про шахи, але фільм, не серіал.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Рекомендую до перегляду цікавий динамічний британський серіал Обманутая/The Deceived. 4 серії інтриги і, хоч з самого початку можна здогадатися, напруга тримає до останнього.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Гніздо/The Nest
    Серіал на 5 серій про депресію, відчай, довіру та стосунки. Заявлений як трилер, інтригуючий, захоплює з першої серії. Британці постаралися.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Чи є Мільярди українською мовою? З першого сезону (бачила що четвертий є).
     
  13. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Іспанські серіали відкрила для себе давно Кораблем і Закритою школою. Але по справжньому зацінила лиш після Паперового будинку. Потім була Еліта. В пошуках чогось цікавого натрапила на Кімната/La Sala.
    Трилер, детектив, психологічна гра і неочікуваний, як на таку просту назву, цікавий сюжет. 8 серій хочеться передивитися підряд одна ща одною. Рекомендую!
    П. С. Дивлюся серіали на прискоренні 1. 25 або й 1.50, тому встигаю за ніч)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Я теж його дивилася ,дуже цікавий серіал.
    Зараз дивлюсь " Привид. Книга влади" ( Призрак. Книга власти) це продовження серіалу "Влада в нічному місті" - влада, кримінал, наркотики, драма, любов - я таке люблю
     
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Норвезький серіал "Додому на Різдво", 6 серій по 25 хв, 2 сезони. Дуже і дуже... Романтична комедія, такий собі аналог "Щоденника Бріджет Джонс".
    Додому на Різдво (TV Series 2019– ) - IMDb
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ну і раз я вже тут))) неочікувано для себе виявила, що пройшов повз мене серіал "Блудний син". От буквально на днях знайшла його і тепер кайфую. Абсолютно звичайний процедурал - одна серія-одне розслідування, маньяки, убивства, консультант поліції і т.д. Давненько я такого не дивилась, по суті схожий на "Менталіст", "Кості" і т.д. Ну і окраса(для мене:girl_blush2:) - актор Майкл Шин в одній з ролей. Я його фанатка, так що мені все нра.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    а можете щось з іспанського кіно порадити? іноді буває настрій щось таке подивитися, а нічого на думку не спадає...
     
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Прикольний серіал, дивилась його давніше. Справді дуже вартий уваги.
     
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    З останнього, що дивилась - "Сестра Ретчед" - психологічний триллер, який мав би бути на основі "Пролітаючи над гніздом зозулі", але продюсерів занесло трохи не в ту сторону. Незважаючи на це серіал яскравий, гарний, зірковий склад акторів, чудова гра. Як на мене, то він занадто яскравий, як на триллер. Чекаю другий сезон.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Дівчата, всім сподобався Паперовий будинок? От подивилась перший сезон і заставляю себе дивитись другий. Ну так вже мені нудно йде, актор той в окулярах бісить. Не можу зосередитись, але так його вже хвалили, то дивлюсь. Проте на скільки мене хватить не знаю, я вже на грані)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1