Відкриття візи у Польщу і не тільки (2)

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Megan, 17 Жовтень 2014.

 1. PERIWINKLE

  PERIWINKLE Well-Known Member

  Поясніть мені, бо я вже зовсім заплуталась. Маю два паспорта – старий звичайний і новий біометричний, другий поки що чистий. Була піврічна польська робоча віза, повністю використана. Через місяць після її закінчення - угорська віза для виконання тимчасової роботи, національна, 91 день, всі дні будуть використані. Я хочу після її закінчення в’їхати до України, і буквально через 2-3 дні знову їхати до Польщі на 2 місяці, але вже за біометричним паспортом.

  Чи не буде проблем з в’їздом, і потім з виїздом? Якщо всі попередні візи були національні, то ті дні мені не порахують як ті використані 90/180? Бо якщо так, то я не зможу в Польщі бути 2 міс., а треба:scratch_one-s_head:

  І куди писати/дзвонити, щоб дізнатись точно, чи не буде проблем з тим в'їздом і виїздом?
   
  Останнє редагування: 23 Січень 2018
 2. Magnoliya

  Magnoliya Well-Known Member

  до прикордонників
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Megan

  Megan Well-Known Member

  Можна ще лист в консульство написати. З датами, візами і використаними днями. Вони пояснять точно, бо з 1 січня всупив в дію новий закон, а там стільки нюансів, що тільки вони точно скажуть.
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. LadyEva

  LadyEva Member

  Може хтось після 3 липня 2017 року подавав документи до італійського консульства у Києві на національну візу типу D з мотивів возз'єднання сім'ї. Мене цікавить реєстрація на попередній запис- як проходить і скільки часу необхідно чекати дати подачі документів та самої візи.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 5. Energy M

  Energy M Member

  Ми також мучились таким питанням. Було багато національних віз. Минулого тижня спокійно виїхали по біометриці. Національні візи не входять до шенген підрахунку, тільки візи "С"(так пояснив прикордонник) . Правда трохи мучили, бронь готелю хотіли, страхівку хотіли, ще й запрошення (довільної форми),до друзів їхали. Так як запрошення не мали, то вимагали показати гроші.
  --- дописи об"єднано, 7 Лютий 2018 ---
  І ще,може комусь корисно буде, якщо скінчилась робоча віза а особа перебуває в Польщі "по печатці" (чекає на карту побиту), то ці дні перебування будуть враховані як Шенген, ось так.
   
  • Інформативно Інформативно x 2
 6. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  Не знаю по чому рахують дні по штампу, коли чекаєш на карту побиту, але на штампі я була 4 місяці до децизії і ще 2 місяці карту забирала. То по таких підрахунках мене мали б депортувати. Бо ж в шенген зоні модна бути до 90 днів.

  Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
   
 7. Energy M

  Energy M Member

  Я про в'їзд на територію Польщі, а не за перебування там. Ну так мені пояснював прикордонник. Якщо ти виїхала по печатці і за деякий час в'їжджаєш знову в Польщу по Шенгені, то ті дні враховуються.
   
 8. Matvijko

  Matvijko Мамуся в декреті...

  Дівчата, а чи приймають у візовому центрі запршення яке прийшло факсом, а не оригінал. Бо тепер дату встановлюють автоматично, а оригінал запрошення мав би прийти на 2 день. Чт хтось так робив поділіться досвідом.

  Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
   
 9. Megan

  Megan Well-Known Member

  Дзвоніть у візовий і питайте. Раніше таке проходило, я подавала факсову копію і отримала візу, але то минуло кілька років вже, могли щось змінити..

  Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 10. nibysh

  nibysh оптимістка з сумнівами

  @Matvijko, не памятаю точно.... але здається підходить, якщо видно отой найверхніший рядок з №тел....
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. Energy M

  Energy M Member

  Не знайшла такої теми,спробую тут. Потрапила в неприємну ситуацію. Забронювала готель в Польщі на 3.02.18р. Не для візи,реально мала там зупинитись для ночівлі,а вийшло так,що ніч пройшла на границі,в готель відповідно не заїхала, готель спробував зняти 40 злотих штрафу,на карті,но той момент, було недостатньо коштів. Скупилась швидко,вернулась,поповнила карту,а вони більше не пробують знімати. Написала і в готель і на букінг,мовчать.Як погасити той штраф?Спокою немає ніякого.
   
 12. petrywka

  petrywka Well-Known Member

  Швидше всього вже й не знімуть.
   
  • Подобається Подобається x 1
 13. Insolence

  Insolence Living The Dream


  По готелях, якщо для візи, букала будь що, з безкоштовним скасуванням до 18,00 в день заїзду. Готель заморожує на карті вартість 1 доби, але через 15-20 хв їх розморожує (бачу це по смс-банкінгу). У виписці ця операція не відображається.
  По темі - отримала нині 3-річний шенген ;) до кінця дії паспорта. Тепер можна чекати поки біометрична черга розсосеться ;)
   
  • Подобається Подобається x 1
 14. Energy M

  Energy M Member

  Для віз так і роблю. А в тому заторі на границі забула про все на світі.
   
 15. sherry

  sherry Well-Known Member

  Забрали сьогодні в чоловіка 2 паспорти у візовому центрі, робить національну візу. А йому потрібно в понеділок бути на роботі, можна якось пришвидшити? або принаймні щоб 1 віддали?
   
 16. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  треба було безпосередньо у консульство\посольство тої країни підходити. п.с. зараз вже не видають візи відразу, якщо не помиляюсь, візу роблять не скоріше ніж за 72 години (може трішки менше, я давно тим цікавилась).
  А що Вам у візовому центрі сказали?

  Маю питання також по національній візі. Маю 2 закордонних паспорти, в який варто вклеювати візу? Звичаний ще 4 роки дійсний, маю в ньому вже 2 національні візи (ну і багато інших), біометричний - один раз прокатаний.
   
  Останнє редагування: 28 Березень 2018
 17. sherry

  sherry Well-Known Member

  від 7 до 30 днів
  національні вклеюють у біометричний паспорт
   
 18. Matvijko

  Matvijko Мамуся в декреті...

  Я за порадою підкажіть, хто знає, в свекрухи є віза до 1 серпня. Вона недавно поміняла роботу і тут ій видали дозвіл на роботу від уженду до 22 вересня. Чи може воеа не виіжджати до закінчення візи, а лишитись там до 22 вересня, потім проблем на кордоні не буде? Буду дуже вдячна за відповідь.

  Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
   
 19. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  Ні. Не може. Та й взагалі не дуже легально, працювати у "нового" роботодавця по візі відкритій по запрошенню від "старого" роботодавця. По освядченю можна працювати макс 90 днів на 180 днів.

  Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 20. Matvijko

  Matvijko Мамуся в декреті...

  Та в неі запрошення робилось від нового роботодавця під діючу візу, значить має виіхати. Дуже дякую за відповідь
  Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk