Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

 1. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  В мене багато знайомих позиціонує вагітність як найкращий стан, який в них був, і коли я відмовляюся від зустрічі відразу нагадують що я вреднічаю і що від вагітності треба отримувати насолоду. В мене інколи закладається думка що то я якась не правильна, бо кайфу не отримую від ломоти в тілі і вічної втоми.
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  Мала сьогодні дуже веселий день. Була на прийомі в гінеколона, дала мені скерування на ктг, причина живіт твердіє, мабуть тонус матки, його роблять лише в лікарнях. Ну думаю, запишусь поїду зроблю. Задзвонила, мені сказали приїжджати вже на відділення невідкладної допомоги. Ну ок, пиїхалв, почекала десь годину, акушерка, що робила ктг, була в шоці, чого це я на 29т приперлась на ктг. Каже, що на такому терміні, ще тяжко прослухати серцебиття, але навіть добре зааисалось. Лікар теж в шоці. Добре, що все добре. Одним словом "пєрєбділі". Завтра, ще нести бакпосів сечі. А після завтра на узд грудей. Я така обстеження, ще не була.
   
 3. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  Це як? Я або не все зрозуміла, але мені на 14 тижні робили навіть кардіограму дитині, включали серцебиття, визначали частоту і амплітуду. В нас на 14 тижні роблять дослідження генетичних відхилень і формування серця, на 22- УЗД органів дитини.
   
 4. WinterDog

  WinterDog Well-Known Member

  @Hermi можливо то вам узд апаратом робили. бо ктг то ж датчик на живіт чіпляють.
   
 5. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  В мене інше дослідження було, просто здивувало що на 29 тижні непрослуховується серцебиття.
   
 6. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  @Hermi ктг на живіт чіпляють, і його роблять на пізніших термінах. Я ще мала якийсь датчик, яким фіксують рухи дитини. Лежати треба було більше ніж 30 хв. Апарат друкував кардіонраму. Мені дали лише заключення з лікарні. На кожному прийомі мені лікар якимось апаратом теж слухає, і все гуд.
   
 7. Bluemchen

  Bluemchen Well-Known Member

  nackentransparenczmessung- це вимірювання комірцевого простору. У нас також , коли проводять узд між 11 і 14 тижнями вагітності, то вимірюють товщину комірцевого простору.
  А КТГ плоду в основному проводиться після 32 тижня, хоча буває і раніше.
   
  Останнє редагування: 15 Липень 2021
 8. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  Сьогодні прийшов мій третій!!! аналіз сечі. Знайшли коки. І посилають, на четвертий аналіз, бо можливо неправильний забір сечі. Читаю, що можливе запалення мочового, симптоми такі, як в мене, але не знаю, чи то запалення, чи то вагітність...
   
 9. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  Я знову сюди з вітамінами. В першому триместрі попила тиждень-почалася висипка і я припинила їх прийом (після прийому в дерматолога). Десь 2 тижні тому почало "Корчити" ноги в ночі, з кожним днем все сильніше. Сімейний лікар сказав пропити вітаміни групи В і магній. Ну і краще взяти комплекс для вагітних. Через 2 дні прийому корчі пройшли, але знову почалася алергічна реакція. Лікар сказав що мені вибирати, що краще: терпіти біль і не приймати вітаміни чи покриватися прищами, але спати вночі. Харчуюсь дуже добре і різноманітно (фрукти, овочі, мясо, риба, молочне). От і не знаю що краще...
   
 10. ZikkA

  ZikkA Well-Known Member

  То ви комплекс почали приймати чи окремо магній? Якщо комплекс, то краще все ж спробувати окремо попити. Терпіти алергію так собі варіант. Мені як ногу корчило, а це часто при вагітності, я тягнула носок ноги на себе. Вже як рукою не діставала, то задирала носок до упору, впираючи в іншу ногу. Одразу корчі відпускали. Ще чула, що можна по банану на ніч з'їдати. Декому допомагає, але сама я не практикувала.

  Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. Vyshenjka

  Vyshenjka Щаслива мамуся

  @Hermi , в мене в першому триместрі теж були корчі. Після магне б6 пройшли, ще п'ю фолієву кислоту і йодомарин. Це все. Одного разу консультувалася в ендокринолога на рахунок вітамінів, то мені не радили приймати відразу комплекс, якось наші лікарі трохи по іншому ставляться до цих комплексів.
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  Мені від судом під час вагітності допомагали банани і мигдаль.
   
  • Подобається Подобається x 1
 13. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  Почала приймати комплекс, зараз алергія пройшла і корчі також. Радилася зі сімейним - сказав що якщо далі не висипає, то краще пийте комплекс і не партеся.
  Мені ті вітаміні комплекси дають (безплатно) на всіх консультація, різних фірм і у різних формах.
  Їм багато, а також різні види горішків- не помагає.
  Оскільки їм багато різноманітних фруктів, ягід і горішків (окрім звичайної їжі), тому трохи переживаю чи варто вітаміни. Але після вітамінів вже тиждень сплю без корчів... Сімейний каже вживати, якщо вам з вітамінами краще. В понеділок отримаю результати аналізів і будемо корегувати, бо є підозра що низький гемоглубін.
   
 14. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  Чи можна видаляти зуб мудрості після 27 тижня?
  Вже тиждень мучаюсь від болю. Була у 2 стоматологів, відповідь така собі- не бажано, але якщо буде критично то доведеться.
  На зуб місця немає і йде зміщення зубного ряду. Біль дикий, сказали що будуть видаляти, якщо не зможу терпіти. Обезболююче (мексален) можна лише 2 рази на добу.
  Лякає те що після видалення мені не можна буде жодного лікування. + не роблять рентген і невідомо в якому положені зуб...
   
 15. WinterDog

  WinterDog Well-Known Member

  @Hermi я під час першої вагітності двічі видаляла зуб мудрості, бо на фоні вагітності вони дуже швидко зіпсувались. Обезболююче для видалення вкололи, а після я ніби і не дуже приймала, принаймі мене до видалення мучило гірше ніж після.
   
 16. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  Дякую за досвід.
  В мене він не прорізався і невідомо що там відбувається. Рентген не рекомендовано робити. +лікар сказав що після операції призначають антибіотик.
  +невідомо за яким сценарієм то все піде: можуть просто розрізати ясна (мало ймовірно, бо для зуба місця немає) або повноцінна операція і подальше загоєння/лікування яке поки спрогнозувати не можуть. Рекомендували чекати, якщо можу терпіти... Але з кожним днем гірше.
   
 17. Arapeta

  Arapeta Well-Known Member

  Я б подумала про видалення. Імхо, краще зараз антибіотик, ніж під час грудного годування. І терпіти вагітною біль то теж нічого хорошого, постійна напруга, змучений організм, дійсно не знати, що там робиться, ще сепсис чи що піде далі...
  Краще зараз, чим на більшому терміні і, тим більше, після родів.
   
 18. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  Зараз стоматолог прийняв рішення лікувати антибіотиком (узгодили з гінеколог ом і сімейним лікарем) .
  Після заспокоєння і змістовної розмови, зрозуміла що до чого і всі ризики. Саме видалення не є небезпечне, проблема в тому що мені не можна робити рентген, а розміщення зуба невідоме . В сліпу різати ясна лікар не буде. Приймати антибіотик можна до 35 тижня, тому зараз спостерігаємо і чекаємо. Після першої таблетки стало краще. За вчора проконсультувалась в трьох різних стоматологів,всі сказали чекати родів. в середу знову до стоматолога.
   
 19. Козенятко

  Козенятко Well-Known Member

  мені не можна робити рентген, а розміщення зуба невідоме
  А чому не можна, там вроді йде допустима норма облучення, тим більше, що новітні технології, вроді зовсім безпечно)
   
 20. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  Не можу відповісти. Сьогодні буде ще одна консультація. Антибіотик помагає на певний час, а останні години перед наступним прийомом просто нестерпні.
  Консультувалася з українськими лікарями і з декількома австрійськими: видаляти лише у випадку підвищення температури, загноєнню і т. п.(всі не залежно один від одного) Українські медики не стільки рентген бояться, на скільки післяопераційні ускладнення і передчасні роди.
  Австрійські-ми на такому терміні не можемо різати в сліпу, рентген відмовляються робити (завтра буду питати про узд... Теоретично ж така діагностика має бути ж?).
  Українські лікарі кажуть, що цей антибіотик має помогти на 3 день лише... Чи на довго, все залежить на якому етапі росту зуб.
  Австрійські:це єдине що вам зараз можна зробити, терпіть і чекайте родів.