КПК

Показати повну версію : Вибираємо ім'я для дитинки

Сторінки : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Ascorbinka
18.04.2007, 20:55
Дорогі мамусі і татусі!
Хто як назвав своїх діток або думає назвати? Я от в першу вагітність вибрала ім"я Владислав для сина. І тільки потім ми побачили, що кругом одні Владіки та Софійки. ;)

Зараз варіантів 0:confused: :confused: :confused:

Koza-Dereza
18.04.2007, 21:15
Ой класна тема!!! У вас хто? я забула :o

zet
18.04.2007, 21:16
Вообще-то есть примета, что ребенок будет удачлив в жизни, если в его имени есть часть маминого и папиного имени... :)

zet
18.04.2007, 21:18
Иван, Адам, Василий, Николай, Автондил, Агарагим.. :)

Koza-Dereza
18.04.2007, 21:18
Я хотiла сказати що Софiйка гарне iм'я ;)
Бачу що цей варiант не пiдiйде.
У нас тут всi називають дiвчаток Саша... менi це особисто не дуже подобається. Одна знайома назвала Вiкторiя дочку. I iменно ВIКТОРIЯ, не Вiка не Вiкi а ВIКТОРIЯ. Це до першого ж дня у школi, там їй надають 100 кличок одразу.
У мене якщо буде доця то назову Катерина :)
А якщо синок то Kirk, а для наших дозволю називати Кiрiл, щоб язика собi не зламали. Бо не можуть вимовити Kirk як треба, получаеться Кiрк :D

Ольга
18.04.2007, 21:19
Мене з братом називати на честь діда-баби. Гарна традиція, хоча дехто в неї вкладає надто багато змісту в стилі "передаємо енергетику поколінь" і тд.

Я переглядала церковний календар, всі імена, які були поруч з орієнтовною датою народження дитини.

Але вибрали імя виключно за вподобанням власним ще на початку вагітності, гарне імя і все :)

Koza-Dereza
18.04.2007, 21:20
Менi ще подобається iм'я Нiколь.
I ще одна родичка назвала свою дiвчинку Полiна. Теж гарно, i не складно для iноземцiв, водночас наше iм'я.

Koza-Dereza
18.04.2007, 21:21
Доречi, мiй похресник має iм'я Владислав :)

zet
18.04.2007, 21:22
А мне нравятся женские: Лейла, Лия, Лилия, Зоряна..

Ума
18.04.2007, 21:27
я якраз вчора читала один форум з обговоренням імен :)

Одна дописувачка скаржилась, що її син ходить в садочок, де є 9 дівчаток в групі - всі Насті і тільки одна Катька :)

у мене, я вже то писала, вибір великий... найлегше ми з чоловіком зійшлися щодо імені дівчинки - Катерина або Анна - як його і моя бабця (то щоб не сперечатися), а щодо сина... то навіть згадувати не буду, що він пропонував :):):) Я деякі імена затверджую "можуть бути", але маю відмовку що от народиться і глянемо яке ім"я йому пасуватиме :)

Ума
18.04.2007, 21:32
Дуже мені сподобалося, як в гостях у свекрухи - всі за столом стали обговорювати майбутнє ім"я дитинки (ще тоді не знали чи хлопчик чи дівчинка) при чому ніхто ні мене, ні чоловіка не запитав, що нам подобається :) Вони вже по два імені придумали - яке на хрещення, яке по паспорту і тп.

а потім, як виявилося, імена, які подобаються моїй свекрусі - Тимофій і Ліза були використані для кличок котів і псів :) Я щось не розумію того, як то хотіти назвати внука, як кота Тімафєя? :)

Хоча ім"я Тимофій мені сподобалось, але через того кота, я сказала "може бути" :)

а чоловікові пропозиції його мамі теж не дуже сподобались і тоді вона згадала, що як я назву так і буде, тому сказала, що якщо чоловік мій хоче назвати дитину, то повинен купити в мене це ім"я і натякнула на перстень... я скромно добавила "з діамантами" :)

Koza-Dereza
18.04.2007, 21:41
А менi завжди подобалось iм'я Юра. Просто i виразно.
Я як була мала то мрiяла бути Танею :D дуже не любила своє iм'я!
А з американських менi подобається Джейсон (розумiю що вам це не актуально) але ми вже вирiшились з iменами.

Koza-Dereza
18.04.2007, 21:44
О, а ще одна дiвчина назвала дочку Sasha-Rose...Саша-Роза. Менi особисто не дуже.
От Алексiс з другої сторони - це гарно. Це я все до моєї любимої "Династiї" дорiжки веду. Але чоловiк менi не дасть дитину назвати на честь телегероїнi. :D

Ascorbinka
18.04.2007, 21:46
Про пропозиції мого чоловіка краще промовчати.... Це був Северин в першу вагітність, і Зося тепер (він так і каже: "Іду робити чай для Зосі"-коли зранку готує сніданок:p ). Я дуже хотіла Станіслава, та пішла на компроміс... чоловікові це ім"я зовсім не подобалось.
то повинен купити в мене це ім"я і натякнула на перстень... я скромно добавила "з діамантами"
коли ближче до пологів мене почала турбувати спина і добряче дістали набряки, я попросила чоловіка погодитись на Владислава, бо коли народжу то вже точно назву як мені захочеться.... Маємо сина Владислава.

А цей раз не маю варіантів ні для сина, ні для дочки.

Ума
18.04.2007, 21:48

я чоловіка схиляю до імені Юрій, а він щось носом крутить... Платоном назвати хоче :D

а в дитинстві я мріяла називатися Ірою, хоч своє ім"я мені теж подобалось, але напевно через те, у мене кращі подруги і в садочку і у школі називалися Ірами :rolleyes:

Ascorbinka
18.04.2007, 21:50
дуже не любила своє iм'я!
а яке, якщо не секрет?
Алексiс з другої сторони - це гарно. .....Але чоловiк менi не дасть дитину назвати на честь телегероїнi.
йому треба знати про телесеріал?

Полковник
18.04.2007, 21:50
і натякнула на перстень... я скромно добавила "з діамантами" :)

А чё тут намекать? И так всем ясно, что за мальчика Ваш муж просто ОБЯЗАН подарить Вам кольцо с брюликом. И, эти, серьги, тоже с брюликами! Я всегда так делал!!!!

П.С. Ой, интересно, а у Оли то бриллиантов, наверное целые развалы - за 4-х то сыновей!:rolleyes:

П.С.2 Оля, это шутка была. Я Ваши драгоценности не считаю.

Ascorbinka
18.04.2007, 21:52
а в дитинстві я мріяла називатися Ірою
а мене так назвали, не дивлячись що на Тетяни народилась:D Тепер на кожному ДН знайдеться хтось, щоб запитати "А чого ти не Таня?":D

Liliyah Romanova
18.04.2007, 21:53
А я, як матиму дівчинку, то назву її на честь бабусь по мамах - Софія-Марія. Так мені чомусь хочеться. По татах би теж можна було взяти, але хоч мені подобається Леся, то зовсім не подобається Іванка.

Своє ім'я я завжди любила. Мого малого ім'я теж мені дуже подобається - Дарій, Дарчик, Дарко.
Дуже мені подобається ім'я Лукаш. Як будуть ще хлопці, то обов'яково буду за це боротися. Вже зараз до війни готуюся. Але мені не страшно, Дарка таки відвоювала. :cool: ВСІ були проти, крім мого чоловіка.

Щодо імен людських та кличок тварин, у нас одна подруга кота назвала Ярко, на честь одного друга з Польщі. :D:D:D

zet
18.04.2007, 21:55
http://horoscope.wmj.ru/name_secret/articles/article.html?id=12336
Практические советы по выбору имени для ребенка
1 Совет

Liliyah Romanova
18.04.2007, 21:59
Я вже писала про один спосіб на гілці для вагітних, але зараз лінь шукати. Може, пізніше. :)

Ума
18.04.2007, 21:59
А чё тут намекать? И так всем ясно, что за мальчика Ваш муж просто ОБЯЗАН подарить Вам кольцо с брюликом. И, эти, серьги, тоже с брюликами! Я всегда так делал!!!!

скромна жінка моєму чоловікові попалася... :rolleyes: :D

Ума
18.04.2007, 22:07
Я все вибираю ім"я для хлопчика, щоб букву "р" містило - воно тоді дуже співзвучно з нашим прізвищем, там теж така буква є :)

але в школі мала однокласника, в якого і ім"я і прізвище і побатькові було з "р", а він "р" не вимовляв ... тоді то виглядало мені, що батьки познущалися :)

Liliyah Romanova
18.04.2007, 22:15
Я все вибираю ім"я для хлопчика, щоб букву "р" містило - воно тоді дуже співзвучно з нашим прізвищем, там теж така буква є
У нас в прізвищі дві "р", а малий ще й Дарій Романович. Отакий весь "зариканий". :D
На разі, просто каже, що він Дацик. :)

zet
18.04.2007, 22:22
Артур - підійде?

Ума
18.04.2007, 22:24
Артур - підійде?

по буквам підходить :) а мамі не дуже... то ше треба затвердити і в тата :D

Ascorbinka
18.04.2007, 22:28
Мені з хлопчачих ще подобались Данило і В"ячеслав, але тільки на папері, коли їх вимовляєш - шось не те.....
Я б хотіла ім"я горде і м"ягке одночасно... Є жіночі такі?

Liliyah Romanova
18.04.2007, 22:39
по буквам підходить
Марко, Марчик ;)

Liliyah Romanova
18.04.2007, 22:40
Є жіночі такі?
Для мене так звучить Інна. Але я не претендую на непомильність. :)

Salata
18.04.2007, 23:06
Я все вибираю ім"я для хлопчика, щоб букву "р" містило - воно тоді дуже співзвучно з нашим прізвищем, там теж така буква є :)

Есть теория, что чем больше "р" в полном имени (Ф.И.О.), тем неуступчивей характер.
Я наоборот искала имя без "р" (в отчестве и фамилии уже есть).
Нравилось очень Тимофей (Тимка) и Матвей. Но одно - моего прадеда, не зная толком его судьбы, не решилась, а на второе меня отговорили...

Женское с детства где-то вычитала - Юстина. Софья тоже очень нравится, и Полина. У друзей Полина Леонидовна, такое не переплюнешь :)

Koza-Dereza
18.04.2007, 23:09
а яке, якщо не секрет?

йому треба знати про телесеріал?

Аскорбiнко, мене звати Нiна.

А про серiал то окрема iсторiя. Вiн менi на рiздво купив всi серiї того серiалу, бо я вже так нила що вiн нарештi здався. Менi правда один товариш подарував кiлька сезонiв на день народження. Отож видно мiй коханий ще й приревнував i вирiшив бути моїм героєм :) Я той серiал майже щодня дивлюсь по серiї. I захопллююсь Алексiс у вiдкриту, то його вже не обдуриш :D

Koza-Dereza
18.04.2007, 23:12
А чому тiльки за хлопчика? ПО чоловiчiй солiдарностi? ;)

Liliyah Romanova
18.04.2007, 23:12
Есть теория, что чем больше "р" в полном имени (Ф.И.О.), тем неуступчивей характер.
Ага, в мене то з малим вже справджується, а він ще "р" не вимовляє. Що то потім буде...
До речі, а які там теорії про "л"?? А то в мене таке враження, що я не Лілія, а так по-японськи - Рірія. :D:D:D

Ольга
18.04.2007, 23:13
Мою маму хотіли назвати на честь якоїсь героїні фільму чи то акторки. І дідусеві і бабці дуже подобалося те ім'я. Але поки дідусь дійшов аби оформити всі документи, то і забув як мав назвати :) назвав на честь своєї сестри - просто і гарно - Оксана ;) Думаю, що чоловікам іноді варто записувати не лише список покупок... :)

Мій дідо дуже радів що я народилася в травневі свята... мріяв, що буду Вікторцею :) не вийшло!

А як Вам Меланія, Ксенія, Юстина, Тереза, Параскевія, Дзвінка?-Тепер все частіше ці імена можна почути.

Ольга
18.04.2007, 23:15
Женское с детства где-то вычитала - Юстина.

то наша доця Юстя - дуже усміхнена дитина ;)

а як Ви відноситеся до теорій, що характер людини часто від імені залежить??

Liliyah Romanova
18.04.2007, 23:16
А мені з чоловічих імен ще подобається ім'я мого брата - Олесь. Дуже ніжне. І він у мене теж такий весь ніжний та пухнастий, але з характером.

Liliyah Romanova
18.04.2007, 23:17
Я чула, що саме звуки, які в імені на характер і впливають.

Salata
18.04.2007, 23:28
то наша доця Юстя - дуже усміхнена дитина ;)

Юстина, по-моему, католическое имя? Я когда-то с бабушкой поделилась своей "мечтой", она "Ты что? Устинья?" Теперь вот к тем именам возвращаются, и Устинья хорошо звучит:)

Имя обязательно влияет, это же самое часто слышимое слово. Там, где я читала про "р" :) было еще, что самыми своенравными бывают Петровичи (по мне так 100%), Николаевичи (Николаевны) капризны. Двойные имена (Александра, Валерия) дают женщинам нелегкую судьбу. Анны, по-моему, тоже не очень удачливы в браке (вообще-то кроме брака есть еще немало всего на свете :) ).

Я по ссылке Zet с толкованием имен прочитала свое ... шаманы они, точно :)

Полковник
18.04.2007, 23:29
А чому тiльки за хлопчика? ПО чоловiчiй солiдарностi? ;)

А чёрт его знает? Мне просто девок никто не рожал!
Может вообще озолотил бы!:rolleyes:

Koza-Dereza
18.04.2007, 23:36
Про мене з Зетиного лiнка дещо правда, але багато - не вгадали :-/

Salata
18.04.2007, 23:44
До речі, а які там теорії про "л"?? А то в мене таке враження, що я не Лілія, а так по-японськи - Рірія. :D:D:D

:) Со мной в классе училась Лилия. Всегда довольно тихо себя вела, но характер - кремень. Правда, она еще и Телец, для этого знака тоже характерно. (Ох, кое-кто меня на смех поднимет с моим "мракобесием")

Koza-Dereza
18.04.2007, 23:48
Я не думаю що iм'я робить людську долю, людина сама робить свою долю. Так що називайте дiтей як хочете, як подобається, а тодi виховуйте їх щоб їм було добре жити у майбутньому.

Liliyah Romanova
18.04.2007, 23:49
Я не думаю що iм'я робить людську долю, людина сама робить свою долю.
Долю точно ні. Йдеться радше про риси характеру.

Ума
18.04.2007, 23:54
Я не думаю що iм'я робить людську долю, людина сама робить свою долю. Так що називайте дiтей як хочете, як подобається, а тодi виховуйте їх щоб їм було добре жити у майбутньому.

я читала в якомусь економічному підручнику про те, що бідні думають, що якщо назвуть своїх дітей так як діти багатих, то вони зможуть змінити їм долю - діти будуть краще жити, ніж батьки. Таким чином в США відбувається круговорот імен в природі :) Кожних 20 років - одні імена модні серед багатих, а потім серед бідних і так по колу :)

ну а в самому підручнику йшла мова про те, що на фін. результати ім"я не впливало :)

Ольга
18.04.2007, 23:59
Переглянула посилання Зети. Про Юстину (тобто мою доцю) інформація однакова на всіх сайтах. Всі видно копіювали одне в іншого. Написано багато позитивного, особливо я плекаю надію про музичні схильності дитини ;)
Основне - це не надто захопляться цими описами, аби не робити вчинки згідно з написаним...

Koza-Dereza
18.04.2007, 23:59
У нас є знайомий з iменем Марк Маркарян - гарно звучить.
А ще є вiдомий мiльйонер Кiрк Кiркорян - теж звучить.

Salata
19.04.2007, 00:01
ну а в самому підручнику йшла мова про те, що на фін. результати ім"я не впливало :)

Это было бы слишком просто :)
Еще немного не по теме: есть примета, что чем больше согласных в именах мужчины и женщины совпадают, тем ближе они по характеру. Часто - две, три - уже идеальный союз.

Я, вообще-то девочку ждала и как-то задумалась, что есть женские имена, которые со многими мужскими "совпадают", а есть - почти ни с какими.

Koza-Dereza
19.04.2007, 00:04
А ще мому чоловiковi дуже подобається iм'я Iван. Каже що другого сина так назовемо (якщо буде) :)

Оля
19.04.2007, 08:45
П.С. Ой, интересно, а у Оли то бриллиантов, наверное целые развалы - за 4-х то сыновей!

Ага! Аж сейф на них довелося замовити!:D :D :D :D

Оля
19.04.2007, 08:49
Кому імена для хлопчиків? :) Роздаю свої найцінніші! ;)

Дмитро - Дмитрик, Назарій - Назарчик, Назарко, Тарас - Тарасик, Маркіян - Марчик, Марко, Марек, Мартинко. О! І ще одне на запас - Любомир, Любчик. :)

Мих
19.04.2007, 11:40
Треба не забувати три речі:

1. Імя дається з гори. Ітреба якось почути це.
2. Імя має значення.
3 Не давайте імя незрозумілого походження: воно не повинно різати вуха серед інших імен дітей.

Оля
19.04.2007, 12:03

2. Імя має значення.
3 Не давайте імя незрозумілого походження: воно не повинно різати вуха серед інших імен дітей.

Миху, а як Вам мої запропоновані імена? ;)

Мих
19.04.2007, 12:21
Миху, а як Вам мої запропоновані імена? ;)

Нормально. :)

zet
19.04.2007, 12:22
Ульяна, Юлий, Евгения, Евгений, Никита, Денис, Ольга (Оля, Олечка, Оленька)
А мою маму зовут Ася (это полное имя, только рекламой испортили). Папа и меня хотел так назвать, но в Днепропетровске не захотели регистрировать, хоть и паспорт мамин показывал. Предлагали Агнесса, Анастасия, в общем, пришел домой с Леной.

Мих
19.04.2007, 12:45
Ну от Агнесса, та ще й з дабл "с" мені зовсім не зрозуміло.

Ascorbinka
19.04.2007, 13:35
я спочатку складала список імен (які більш-менш подобаються), а потім читала їх характеристики. Імена з негативними характеристиками відсіювались зразу. Так само коли читаю ".... часто хвробливі в дитинстві, емоційно нестійкі " - насторожує. В ідеалі і ім"я подобається, і х-ка файна. Почитайте х-ку на Владислава - мрія кожної жінки:D ;)

Ascorbinka
19.04.2007, 13:37
Ну от Агнесса, та ще й з дабл "с" мені зовсім не зрозуміло.
може то аналог польського Агнешка?

Ascorbinka
19.04.2007, 13:48
Скажіть будьте добрі, чи є церковне ім"я Амелія??? Знає хто? І вам це ім"я? Нам з чоловіком сподобалось, але чи не буде дико? І в школі як діти віднесуться?

Мих
19.04.2007, 13:53
Скажіть будьте добрі, чи є церковне ім"я Амелія??? Знає хто? І вам це ім"я? Нам з чоловіком сподобалось, але чи не буде дико? І в школі як діти віднесуться?
Амелія - це є древнє германське імя. Означає "хоробра". Але я не прихильник таких імен.:)
Для мене навіть Іванка ліпчіше.

Росинка
19.04.2007, 14:00
Хотіла синочка назвати на честь тата-Олег, але тесть теж Олег.То виходить три Олеги підряд:eek: А зі всіма іншими чоловічими іменами ніяк не можемо знайти таке щоб обом подобалось.Він щось таке дивне,на мій погляд вибирає. Щоб не сваритись ми цю тему поки що залишили.
А ось дівчинку я назву сама Яночкою.Завжди з дитинства знала,що доця у мене буде Яна.:) Чоловік навіть ніщо сказати не смів,бо це не обговорювалось:D

Росинка
19.04.2007, 14:10
В мене ім'я Владислав цікаві асоціації викликає.Коли мама мене моя носила у животі,то думала,що я - хлопчик і звала Владислав. Потім я все дитинство це ім'я обожнювала .Тепер -просто подобається:)

Leopolis
19.04.2007, 14:34
Дещо, стосовно імен, які батьки надають дітям...
Старші люди, колись радили і застерігали батьків, не називати новонароджених дітей Іменами тих людей (родичів, знайомих тощо), які хворіють, прикуті до ліжка, невиліковно хворих, тих, що загинули і тих, які померли - тобто, в їх честь. Це в повній мірі може стати повязаним з видозміненням карми новонародженого і рядом невтішних наслідків. Вибір імені для дитини - це дуже серйозне рішення, тому батькам варто підійти до цього не лише з фантазією, а й з повною відповідальністю, адже майбутнє ім'я сильно впливає на характер людини.
P.S. Тривалий час у сім'ї ми обговорювали, як назвати другого сина... поки саме воно мені не приснилось під ранок... Всі, одноголосно прийняли його. Тепер, це вже Олексій :)
Цікава стаття: Що включає право на ім’я? (http://www.zib.com.ua/article/1176296778987/)

zet
19.04.2007, 15:28
Ну, не знаю... У бабушки умерла при родах дочь, хотя имя уже успели дать. Моя тётя родилась 2-й и "унаследовала" это имя. На жизнь, кажись, не жалуется...

Росинка
19.04.2007, 15:33
А у меня с муже м интересная история.При рождении дали имя погибшего в войну родственика,а мать его не знала,что он погиб.Когда узнала, подняла крик и переименовала сына,назвав в честь мужа.Так мой муж по паспорту одно имя носит(и по всем документам соответсвенно),а в жизни другое. Смеется,что мать ему судьбу поменяла:rolleyes:

Тетянка
19.04.2007, 15:56
А моїй мамі дуже подобалось ім"я Олександр, в результаті мені теж......Навіть моє перше кохання звали Олександром....Хочу так назвати свого синочка......Чоловіку подобається петро, павло, Іван, а мені ні....

Росинка
19.04.2007, 16:02
А моїй мамі дуже подобалось ім"я Олександр, в результаті мені теж......Навіть моє перше кохання звали Олександром

В мене теж перше кохання звали Олександром і синочка я теж так хотіла назвати завжди:) Але чоловік знає,що то на честь іншого буде і,думаю ,образиться.ТОМУ МОВЧУ:D

Тетянка
19.04.2007, 16:05
Але чоловік знає,що то на честь іншого буде і,думаю ,образиться
Перше кохання мого тата звали Таня.....От і я Таня. Але мамі теж це ім"я подобалось, тому вроді все було без образ. А бабуся дуже хотіла, щоб я була Марією, бо народилась на церковне свято........Або Терезою. Але мама обидва варіанти забракувала :)

Ascorbinka
19.04.2007, 18:13
Олександром....Хочу так назвати свого синочка.
гарне ім"я, правда мені зутрічались тільки розбишаки-забіяки Олександри.

Тетянка
19.04.2007, 18:23
а на дівчинку ніяк визначтитсь не можем. Мені подобається Яна, Єва, Аліна, Дарія, Діана, Катерина, Юлія......Чоловіку - Наталка, Оксана......

Ksani
20.04.2007, 00:42
мої улюблені хлоп"ячі імена: Марко, Матвій, Лука, Іван.
Марко у нас уже є:)

Мих
20.04.2007, 01:30
мої улюблені хлоп"ячі імена: Марко, Матвій, Лука, Іван.
Марко у нас уже є
Очікуєте ще трьох?

duncan
20.04.2007, 01:58
я якраз вчора читала один форум з обговоренням імен :)
Одна дописувачка скаржилась, що її син ходить в садочок, де є 9 дівчаток в групі - всі Насті і тільки одна Катька :)

ми теж спершу думали назвати настя, але як подивиоися скільки насть — назвали тамара!... хороше ім’я, та й бабця у мене була тамара...

ганна — теж класне ім’я, у мене була прабабця....
якщо буде у мене ще колись дівчинка то, мабуть, так назву...

duncan
20.04.2007, 01:58
А з американських менi подобається Джейсон (розумiю що вам це не актуально) але ми вже вирiшились з iменами.
ясон — грецька міфологія....

duncan
20.04.2007, 02:00
я чоловіка схиляю до імені Юрій, а він щось носом крутить... Платоном назвати хоче :D

а в дитинстві я мріяла називатися Ірою, хоч своє ім"я мені теж подобалось, але напевно через те, у мене кращі подруги і в садочку і у школі називалися Ірами :rolleyes:
а скільки у мене різних ір!!!
мама іра, найближча (кузина), троюрідні...
дівчата переважно були іри...

duncan
20.04.2007, 02:02
не можу погодитися....
було достатньо прикладів, щоб міг у цьому переконатися....
ім’я і характер — одне ціле...

duncan
20.04.2007, 02:03
У нас є знайомий з iменем Марк Маркарян - гарно звучить.
А ще є вiдомий мiльйонер Кiрк Кiркорян - теж звучить.
декс декстер... :) :) :) іван іванов, петро петров.... :) :) :)

duncan
20.04.2007, 02:05

2. Імя має значення.
часи змінюються і імена теж...
сильвестрами і калістратами зараз нікого не називають....

Koza-Dereza
20.04.2007, 02:49
декс декстер...
Ну всьо пупер - ви мiй друг навiки за то що згадали Декса Декстера!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D
Я у нього просто по вуха закохана!!!! :rolleyes:
Ви надали менi хорошого настрою!!!!!! :)

duncan
20.04.2007, 03:01
Ну всьо пупер - ви мiй друг навiки за то що згадали Декса Декстера!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D
Я у нього просто по вуха закохана!!!! :rolleyes:
Ви надали менi хорошого настрою!!!!!! :)
якби ж я знав раніше.....
:)
я вам заздрю....
(білою заздрістю)....
вам так мало для щастя треба....

Ольга
20.04.2007, 10:30
Марко, Матвій, Лука, Іван.
ми з чоловіком ледь не сварилися! Він казав що Матей буде, а казала, що Яків! :) добре, що у нас дівчинка ;)
Якщо народжувати кожні 3 роки, то можна всі імена використати ;)

Мих
20.04.2007, 11:09
часи змінюються і імена теж...
сильвестрами і калістратами зараз нікого не називають....

сельвестр я зустрічав, але квітка, квіткослав теж відійшли....

Оля
20.04.2007, 11:10
але квітка, квіткослав теж відійшли....

Ніколи не чула таких чоловічих імен! :eek:

Мих
20.04.2007, 11:21
Ніколи не чула таких чоловічих імен! :eek:
Поцікавтесь іменами язичників - там ще не таке знайдете, ну правда квітка жіноче, Ви мене вже так не соромте! :D

Оля
20.04.2007, 11:46
Поцікавтесь іменами язичників - там ще не таке знайдете, ну правда квітка жіноче, Ви мене вже так не соромте! :D

Нє, ну Квітослава чула, але не Квітослав! ;) А Квітка - гарне ім"я. Квітка Цісик от була. ;)

Мих
20.04.2007, 12:29
Тре християнські імена вибирати - я так мислю.

Наприклад Ярослав - язичницьке імя. Той, що прославляє сонце. Ярило - це сонце.

Leopolis
20.04.2007, 12:47
А Квітка - гарне ім"я. Квітка Цісик от була...Насправді, це Кейсі Цісик. Варто подякувати Квітці за її україномовні альбоми і за ту насолоду, яку ми зараз маємо ))

duncan
21.04.2007, 06:13
подякуємо....
але вже немає з нами квітки....
маю збірку її пісень....
однієї тільки немає, яку дуже хотів послухати....

Полковник
21.04.2007, 12:51
Я все вибираю ім"я для хлопчика, щоб букву "р" містило - воно тоді дуже співзвучно з нашим прізвищем, там теж така буква є :) :)

РАБИНДРАНАТ! Не? :cool:

Оля
21.04.2007, 13:05

А я й не задумувалася над тим.:eek: І стільки Ярославів у нас було. Не В"ячеславів, а саме Ярославів. А ще які язичеські імена? :confused:

Liliyah Romanova
23.04.2007, 19:15
однієї тільки немає, яку дуже хотів послухати....
Якої? Може, зможу в тому допомогти.

Liliyah Romanova
23.04.2007, 19:18
А я й не задумувалася над тим. І стільки Ярославів у нас було. Не В"ячеславів, а саме Ярославів. А ще які язичеські імена?
Олю, усі імена, котрі ми можемо зрозуміти, є нашими, хоч і язичницькими. А всі, котрі можна зрозуміти лише зі словником - ненашими. От наприклад Ксенія гарне ім'я, а означає що? А Роман - римлянин. Ну який же він римлянин.
Щодо Ярослав, то не знаю, може, там і про Ярила йшлося, я завжди знала, що то Яра - велика себто - слава. Зоряна, Квітослава - все наше.

Мих
23.04.2007, 23:22
А Роман - римлянин. Ну який же він римлянин.

Ну як нє?

duncan
24.04.2007, 03:03
РАБИНДРАНАТ! Не? :cool:
... тагор?..

Zoryanazirka
24.04.2007, 17:21
У моєї бабці було 11 дітей ну і внуків відповідно більше 20ти, то я коли не приїздила баба мене перепитувала як мене звати :)

Zoryanazirka
24.04.2007, 17:23
А взагалі я вже писала один вислів - дати ім"я, значить дати життя.

Ви називаєте людину, і це ім"я вона носитиме ціле життя.

Liliyah Romanova
24.04.2007, 19:46
У моєї бабці було 11 дітей ну і внуків відповідно більше 20ти, то я коли не приїздила баба мене перепитувала як мене звати
У моєї бабці не так багато дітей та внуків - двоє доньок, троє внуків, два правнуки. Аля я все жартую, що вона знає загальний набір імен, але вживає їх як у лотереї - що випаде. :D Відповідно, я буваю в неї Лілею тільки кожний четвертий раз, бо ще є моя двоюрідна сестра, моя мама і хресна.

Ascorbinka
24.05.2007, 10:52
Не встигло мені сподобалось дівчаче ім"я (завдяки Liliyah Romanova :p - Лілія ), як вже треба вибирати хлопчаче:rolleyes:

KabMiner
24.05.2007, 11:53

А я все ж за те щоб вибирати свої імена, а не вишукувати їх в історії євреїв.
Тому пропоную здійснити вибір, ну наприклад тут:
http://www.kurgan.kiev.ua/runvira10.htm

Я назвав сина Станіслав, хоча думав і про Владислава і навіть про Всеволода.

Liliyah Romanova
25.05.2007, 02:12
Я теж за рідні імена. А християнські імена можна як другі вибирати.
Треба розуміти, що ім'я означає.
Та й не всі імена богів прославляють.

Ольга
25.05.2007, 11:02
Всеволода
приємні асоціації з цим іменем, згадуються відразу казки українського казкаря Всеволода Нестайка :)

Оля
25.05.2007, 11:22
А я все ж за те щоб вибирати свої імена, а не вишукувати їх в історії євреїв.
Тому пропоную здійснити вибір, ну наприклад тут:
http://www.kurgan.kiev.ua/runvira10.htm

Я назвав сина Станіслав, хоча думав і про Владислава і навіть про Всеволода.

Глянула на дівочі імена. Гаїна! :eek: Та це ж в англійській означає "шакал". От би ім"я було для дівчинки! :D А що воно таке в українській хоч? :confused: Від слова "гай"?

Ascorbinka
25.05.2007, 12:43
Глянула на дівочі імена. Гаїна! Та це ж в англійській означає "шакал". От би ім"я було для дівчинки! А що воно таке в українській хоч? Від слова "гай"?
там багато чудернацьких імен.....:D

KabMiner
25.05.2007, 12:46
Ну, не всі ж імена є вдалими. Треба вибирати ті які подобаються.
А на іншій мові багато що може виглядати не зовсім приємно. Ну наприклад такий нормальний вислів як who is who? Здавалось би, що тут може бути незрозумілого - нормальне питання, а от по-українські воно звучить все ж з підтекстом, погодьтеся?;)

Всеволодом назву 2-го, або 3-го сина, бо мені Нестайко також дуже подобався. А взагалі-то імя князівське, якщо говорити серйозно.

Liliyah Romanova
25.05.2007, 16:54
Та це ж в англійській означає "шакал". От би ім"я було для дівчинки! А що воно таке в українській хоч?
Олю, тут один побожний чоловік вибрав якесь жидівське слово на ім'я для свого сина. Згодом виявили, що те слово означає "пес". Отаке. Хоча звучить гарно, а канадці ніколи не здогадаються, що воно означає.

Зрештою, от гарне ім'я Ксенія знаєте, що означає? Чужинка. Мені наприклад, не надто значення подобається. І взагалі неслов'янські імена ми не розуміємо. Отак даємо, бо за звучанням сподобалося, а що означає, то часто самі не знаємо.

Оля
25.05.2007, 18:37
Олю, тут один побожний чоловік вибрав якесь жидівське слово на ім'я для свого сина. Згодом виявили, що те слово означає "пес". Отаке. Хоча звучить гарно, а канадці ніколи не здогадаються, що воно означає.

У нас теж пішла мода на Біблійні імена, але я не думаю, що в Біблії імена з поганим значенням.:eek:
А якщо неважко сказати, то яке то ім"я, що Ваш знайомий дав синові? ;)

Liliyah Romanova
25.05.2007, 18:58
А якщо неважко сказати, то яке то ім"я, що Ваш знайомий дав синові?
Ви знаєте, я не впевнена, щось типу Алка, але я навіть не знаю, як то пишеться. Мушу перепитати чоловіка, то він мені то розказував.
Вони не ім'я взяли, просто якесь слово.

Оля
25.05.2007, 19:03
Ви знаєте, я не впевнена, щось типу Алка, але я навіть не знаю, як то пишеться. Мушу перепитати чоловіка, то він мені то розказував.
Вони не ім'я взяли, просто якесь слово.

А! Тоді ясно. :) Невже готових імен нема, щоб просто слова використовувати? А у нас зараз пішла мода на Дейвідів, Деніелів,Джейкобів,Нейтенів, Елайжів, Бенджамінів! :D Я зі сміху падаю, уявляючи, як вони їх в хаті кличуть! :D Або при сполученні з прізвищем:Гульчук Джейкоб, Орєхов Елайжа! ;)

Koza-Dereza
25.05.2007, 19:38
Гульчук Джейкоб, Орєхов Елайжа!

А зрештою це незвично звчучить тiльки спершу, є ж багато американцiв якi носять славянськi прiзвища але вже є 4-5 поколiнням i мають американiзованi iмена. Я знаю на роботi Мiшель Федунишин. Це тiльки до прикладу.

Koza-Dereza
25.05.2007, 19:41
I ще, батьки вже думають як полегшити дитинi життя у школi i наперед не наражати дитину на глузування зi сторони однокласникiв, якщо iм'я буде викликати недорозумiння. Дiти можуть бути дуже жорстокими, затюкають так що мало не покажеться.
Хоча якщо я чую iм'я Бен чи Елайжа - то я думаю що людина єврейского походження :D А тут, як ви кажете - українцi :D

Liliyah Romanova
25.05.2007, 19:44
Тут наші часом називають доньок Ivan, а вдома кличуть Іванка. :)

Оля
25.05.2007, 19:59
I ще, батьки вже думають як полегшити дитинi життя у школi i наперед не наражати дитину на глузування зi сторони однокласникiв, якщо iм'я буде викликати недорозумiння. Дiти можуть бути дуже жорстокими, затюкають так що мало не покажеться.
Хоча якщо я чую iм'я Бен чи Елайжа - то я думаю що людина єврейского походження :D А тут, як ви кажете - українцi :D

Краще вибирати нейтральні імена - Ендрю(Андрійко), Майкл(Михайлик), Пітр(Петрик),Алекс(Олександр), ДЕніс)Дениско), Марк (Марко), Джулія (Юля), Марта, Катеприна, Емілія, Марія, Наталія, Христина і т.д.
А як наші називають Джесіками, Дженіферами,Рейчелами, Кевинам, Остинами - то мене трафляє! :rolleyes:

Оля
25.05.2007, 20:01
Тут наші часом називають доньок Ivan, а вдома кличуть Іванка. :)

А кличуть вони Івон. ;)

Liliyah Romanova
25.05.2007, 20:36
А кличуть вони Івон.
Не знаю, як її у школі кличуть, але родичі тільки Івань (з наголосом на і), або Іванко.

Liliyah Romanova
25.05.2007, 20:36
Краще вибирати нейтральні імена - Ендрю(Андрійко), Майкл(Михайлик), Пітр(Петрик),Алекс(Олександр), ДЕніс)Дениско), Марк (Марко), Джулія (Юля), Марта, Катеприна, Емілія, Марія, Наталія, Христина і т.д.
:D:D:D

Капітан
25.05.2007, 20:42
Саме краще це Тарас... Правда, Олю? :rolleyes:

Liliyah Romanova
25.05.2007, 20:50
Саме краще це Тарас...
Ну, і що воно означає? :)

Капітан
25.05.2007, 20:52
Ну, і що воно означає?
Воно означає: "класний пацан, який якогось біса замість того щоб перти додому на маршрутці без кондиціонера, сидить на Львівському форумі і мріє про холодне пиво..." :)

tenia
31.05.2007, 16:36
Олександра, Олеся, Ося, Алекс :p .... насправді й не сподівалася, що так назвемо крихітку....але, поспілкувашись з дідусями, бабцями та татом :) назвали саме так..., моя прабабця Коножевська Олександра та в чоловіка бабця Саша :)...ось так і вирішили, іще роль зіграло, те, що за два дні день янгола Александри

Капітан
31.05.2007, 17:10
Коли я хрестив свою малу, то в церкві було крім нас ще десь 5 дівчаток... Всі до одної мали подвійні імена :) Найбільш поширені - Софія, Анна, Валерія.

Тетянка
31.05.2007, 17:32
http://horoscope.wmj.ru/name_secret/ - значення імені

Оксана
06.06.2007, 14:59
Наша малеча - Анна, а називаємо її вже зараз тільки Анничка... Ніяких там Ань і Гань. Головне, щоб всі називали однаково в родині і дитина себе ідентифікувала з іменем.
В мене сестра Ольга, але з дитинства - Олюня або Олюнька. І всі друзі її також так називають, хоч їй вже 24 роки :)

Romeo1256
06.06.2007, 15:27
Народ!
Зачим придумувати велосипед? можна назвати ім*ям яке найближче до дня покровителя( тобіш іменин). Ну і шо що ім*я поширине, зато дитина не буде мучитись потім за викрутаси батьків, наприклад:
- Чєльнальдіна - "чєлюскінци на льду"
- Даздрасперма -"да здраствуєт пєрвоє мая"
- Шила - дочка Піта І Джолі
- Модем - явно син якогось сисадміна
- і тому подібне....

Такшо оті всякі Лайзочки, Майкли нам не потрібні

Ольга
06.06.2007, 16:07
... якби був син, то може б і назвали одним з "травневих" імен. А у нас доця. У травні є велике свято - "Ірини іменини", але НЕ ЛЮБЛЮ ні я, ані чоловік це імя!
Тому ця традиція є прекрасною, якщо співпадає вона з смаками батьків :)

Romeo1256
06.06.2007, 16:10
добре! А взагалі з літніх імен?

Мих
06.06.2007, 16:17
А я не так давно зустрів імя - Християн. Напевно від Христина.

Ольга
06.06.2007, 16:29
А взагалі з літніх імен?
у мене особлива любов до липневих імен :)
маю дуже близьких людей Петра, Павла (12 липня) та Івана (7 липня)... а сама я Олька (24 липня)! ;)

Мих
06.06.2007, 16:32
а сама я Олька (24 липня

За Ольку +1

Черешенька
07.06.2007, 01:25
А як вам Магдалина? Нещодавно одні мої знайомі назвали дочку свою так. Рідкісне досить, але гарне, як на мене. І Магдалинкою кликати можна, і Магдою, і Магдусею. Хоча швидше за все, польського походження.
А з чоловічих імен мені Дем"ян подобається, знаю одного хлопчика - просто золотко!

lotr_an
07.06.2007, 02:58
Хлопчачі: Андрій, Роман, Орест от халепа інші не подобаються :)

Дівчачі: Марія, Ірина, Софія, Ореста, Анна.

З неймовірних: Корвін, Кріс, Лотр :D , Келвін

Мені всі єврейські і російські неподобаються :(

Ума
14.06.2007, 12:28
В мене сестра Ольга, але з дитинства - Олюня або Олюнька. І всі друзі її також так називають, хоч їй вже 24 роки :)

маю дядька, якому вже 43 роки, а він і досі для всіх Василько :)
мені аж незручно якось...:shy:

Nadin
14.06.2007, 14:32
Абажаю імя Юра. ЇХ так багато.А мої найближчі люди Юри і взагалі: чую Юра
і зразу симпатія до людини авансом.(Просто в моєму житті всі Юри класні).:naci:

Черешенька
14.06.2007, 18:41
Просто в моєму житті всі Юри класні
І в моєму теж! В мене в житті навіть є категорія людей, які є моїми сонечками - коли поганий настрій, піднімають його лише усмішкою чи просто зустріччю, коли думаю про них, стає світліше на душі. Отож-бо, моє найпершіше і найважливіше сонечко - то мій друг, "брат", колега (можу цілий синонімічний ряд навести) Юрчик. От зараз пишу про нього і серце наповнюється теплом :).

Дана
14.06.2007, 18:53
Я давно хотіла доцю і в мріях вона в мене була або Зоя, або Поліна або Катруся, думала подивлюся на дитятко, тоді вирішу остаточно. а зараз доця планує з"явитися на цей світ 30 вересня - Віри, Надії, Любові і Софії. Я буду вибирати з цих імен, дитятко прийде зі своїм анелом охоронцем, і я не хочу в неї його забирати.

Natalka
21.07.2007, 19:33
А як вам Богдан? Я коли ходила вагітна знала зі самого початку, що буде хлопчик Богданчик. Тому коли тільки народився, то так і покликала, а він крихітка мені усміхнувся. Уявляєте!!!
А з дівочих Марта, Юлія, Марія, Тамара, Надійка.

Полковник
21.07.2007, 19:47
Абажаю імя Юра. ЇХ так багато.А мої найближчі люди Юри і взагалі: чую Юра
і зразу симпатія до людини авансом.(Просто в моєму житті всі Юри класні).:naci:
И почему я не Юра?
Но, у меня есть Киевский Друг - его зовут Юра! :)

Nadin
21.07.2007, 20:00
И почему я не Юра?
Но, у меня есть Киевский Друг - его зовут Юра!
А я Вас и так за джентельменство заметила, хотя Полковник - тоже неплохо звучит.

Полковник
21.07.2007, 20:05
Спасибо, Надин, взаимно!

RU., конечно, но может пригодится кому?
http://www.nameinfo.ru/consult.htm

Полковник
21.07.2007, 20:11
маю дядька, якому вже 43 роки, а він і досі для всіх Василько :)
мені аж незручно якось...:shy:
Однако. От Вас не ожидал!:cowboy:

dArt
21.07.2007, 22:09
Сошлись с женой на одном имени, назависимо от того кто родится: мальчик или девочка - Александр. Сын родился, наш Санька. Если будет еще дочь будет Саночка.

Мих
22.07.2007, 03:19
у мене особлива любов до липневих імен
маю дуже близьких людей Петра, Павла (12 липня) та Івана (7 липня)... а сама я Олька (24 липня)!
Пилип?

KabMiner
23.07.2007, 10:30
А як вам Магдалина? Нещодавно одні мої знайомі назвали дочку свою так. Рідкісне досить, але гарне, як на мене. І Магдалинкою кликати можна, і Магдою, і Магдусею. Хоча швидше за все, польського походження.

АГА, майже польського походження. Ну де ви бачили польське імя Магдалина, коли місто Магдалла знаходиться в Ізраілі?!
Магдалина означає "з Магдалли". Знаєте, була така відома проститутка Марія Магдалина (Марія з Магдалли)? Потім вона стала святою. Ото воно і є. Гарно назвали дочку ваші знайомі, нічого не скажеш.
Сошлись с женой на одном имени, назависимо от того кто родится: мальчик или девочка - Александр. Сын родился, наш Санька. Если будет еще дочь будет Саночка.
Головне щоб не народилася двійня, бо тоді будете напевно називати Саночками :-))

bora
24.07.2007, 17:27

Може краще Оксана?))
Але то суб"єктив певно. Уникала б у іменах хлопців - дівчачого, і навпаки. Не спостерігали ніколи такої статевої залежності? Шур знала чомусь виключно з мужицькими недоліками.

Melody
24.07.2007, 17:33
Уникала б у іменах хлопців - дівчачого, і навпаки.

От жіночих імен, утворених від чоловічих, є багато. А навпаки? Я спробувала згадати, які є чоловічі імена, утворені від жіночих, і щось не можу багато згадати. Мар'ян - це похідне від Марія?

bora
24.07.2007, 17:41
От жіночих імен, утворених від чоловічих, є багато. А навпаки? Я спробувала згадати, які є чоловічі імена, утворені від жіночих, і щось не можу багато згадати. Мар'ян - це похідне від Марія?

Мар"ян, то випадково не польське? Теж складно сказати.
Особисто мені не подобається Юліан.

Melody
24.07.2007, 17:48
Мар"ян, то випадково не польське? Теж складно сказати.

В польській я зустрічала і Мар'ян, і Мар'юш.

KabMiner
24.07.2007, 18:46
Мар"ян, то випадково не польське
Ні, випадково, латинське.

Liliyah Romanova
24.07.2007, 19:51
Польські, тобто саме польські імена, це такі ж, як усі слов"янські. Їх ми можемо розуміти без словника. Мєчислав, наприклад. :)
Хай хтось каже, що то язичницькі (і матиме рацію, в принципі), але я їх вважаю просто нашими рідними. Можна подумати, що усі, які ми не розуміємо, лише християнські. Але тут принаймні зрозуміло, що ім"я означає. :)

Meg
25.07.2007, 15:29
Мені подобаються імена Маргарита (але Марго,а не Ріта),Делія(дуже якесь не наше),Анна,Лідія,Елізабет
З хлопчачих це певно Модест,Теодор,Деміан (Дем"ян)
А ше мене денервує,коли називають,наприклад, Діана Петрівна чи Анжеліка Іванівна.Це якось нікуди не годиться

Мишка
30.07.2007, 11:24
Привіт! Цікаво наскільки зараз популярне ім’я Нестор? Нам з чоловіком воно подобається, але щоб не було так як з Даринками, Софійками, Настями і Сашами :)

Ольга
30.07.2007, 13:39
наскільки зараз популярне ім’я Нестор?
здається, ще не дуже це поширилося серед новонароджених.

В мене тепер нові уподобання на хлопчачі імена - Теодор і Климентій. Цікаво чи назву так колись своїх синів?

Ksani
30.07.2007, 14:14
В мене тепер нові уподобання на хлопчачі імена - Теодор і Климентій. Цікаво чи назву так колись своїх синів?
Якраз на нашій зустрічі з візочками Марчика стукнув лопаткою інший хлопчик. Це була трагедія, малого ще ніхто ніколи не стукав :(
Мама покликала того хлопчика "Теодорчик", тож теодорчиком я точно не назву :)

Ольга
30.07.2007, 17:27
Теодорчик", тож теодорчиком я точно не назву
:D сподіваюся це не всі Теодори такі ;)

у мене теж є певні застереження щодо деяких імен та певне як і у всіх людей, у кожного є свої сформовані асоціації з іменами.
Хоча тепер повертаються давні імена - мало є знайомих Никифорів, Никонорів і тд...

Танюха
30.07.2007, 17:42
Цікаво це все з іменами. Всі шукають щось нове або щось давно забуте, головне щоб не таке як інші. Я теж цим керувалась у виборі імені, правда хотілось щей інтернаціональне. Тобто як всі решта. Але смішно потім виходить, що не видумуй, з'являється купа людей, які, до тебе чи після, зробили такий же вибір. Мені от цікаво чи Юстин багато у Львові?

Ольга
30.07.2007, 17:48
Мені от цікаво чи Юстин багато у Львові?
у мене така от Юстинка 1 рік і 2 місяці
http://bp0.blogger.com/_E7Q7IZPxG44/RoisBrxIDHI/AAAAAAAAA5Y/aTv7ne95EM4/s320/P7013847.JPG

і ще на форумі є одна Юстинка маленька ;)

загалом здається, що Юстиночок мало!

Танюха
30.07.2007, 18:08
у мене така от Юстинка 1 рік і 2 місяці

і ще на форумі є одна Юстинка маленька ;)

Гарненька дівчинка, оченятка гарні.
А чи можна створити гілку "Фото діточок", так щоб всі могли і себе показати, і на чужих подивитись? Чи може вже щось таке є?

Melody
30.07.2007, 18:13
А чи можна створити гілку "Фото діточок", так щоб всі могли і себе показати, і на чужих подивитись? Чи може вже щось таке є?

Є така гілка. Ось тут. http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=25235

Ascorbinka
30.07.2007, 18:22
Виявляється на форумі вже 2 Марчика є (у Ксані і Зорянизірки) ... скоріш за все буде ще один, у нас :o :o :o ... Марк Миколайович .. не дуже жостко? М і К не забагато?

Танюха
30.07.2007, 18:24
Дякую, Melody. Тільки щось не зрозуміло де чиє дитя. Та й список мамусь на форумі значно більший.

Melody
30.07.2007, 18:30
Дякую, Melody. Тільки щось не зрозуміло де чиє дитя. Та й список мамусь на форумі значно більший.

Танюхо, є ще багато інших фотографій, але вони розкидані по інших гілках.

Melody
30.07.2007, 18:31
Виявляється на форумі вже 2 Марчика є (у Ксані і Зорянизірки) ... скоріш за все буде ще один, у нас :o :o :o ... Марк Миколайович .. не дуже жостко? М і К не забагато?

А чому Марк, а не Марко? ;)

Танюха
30.07.2007, 18:38
Танюхо, є ще багато інших фотографій, але вони розкидані по інших гілках.

Тобто ідею з новою гілкою не підтримуєте?

Melody
30.07.2007, 18:42
Тобто ідею з новою гілкою не підтримуєте?

Підтримую! :)
Якраз добре було б, якби всі розміщували фотографії на одній гілці.

Танюха
30.07.2007, 18:46
Будь-ласочка, поможіть створити, бо я тут ще довго буду шукати як це зробити.

Ольга
30.07.2007, 18:48
ой... я вже і так всюди своє дитя пхаю, може комусь набридло вже?

Melody
30.07.2007, 18:54
ой... я вже і так всюди своє дитя пхаю, може комусь набридло вже?

Давайте ще. Забагато фотографій не буває :)

Ascorbinka
30.07.2007, 18:54
А чому Марк, а не Марко?
може і Марко, я щось не знаю як то воно повне ім"я правильно звучить ... в неті пишуть Марк

Melody
30.07.2007, 19:02
може і Марко, я щось не знаю як то воно повне ім"я правильно звучить ... в неті пишуть Марк

По-українськи - Марко. (Марко Кропивницький, Марко Черемшина)

Ksani
30.07.2007, 22:57
Виявляється на форумі вже 2 Марчика є (у Ксані і Зорянизірки) ... скоріш за все буде ще один, у нас
;) Отут у нас шість Марчиків (один незареєстрований:) http://community.livejournal.com/ja_mamusia/6155.html
Сподіваюсь на поповнення струнких рядів:)

То я
22.08.2007, 13:03
http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2007/08/21/25718/ - статистика імен від Львівської газети.

А мені подобається ім"я Дем"ян або Даміан, або Деміан. Воно по-різному пишеться. Та й в церковному календарі в очікуваний день воно є.. А от чоловіку не подобається :(.

dArt
22.08.2007, 14:15
По-українськи - Марко. (Марко Кропивницький, Марко Черемшина)
А мені здається, Марко - клична форма від Марк. Треба в філологів запитатись.

http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2007/08/21/25718/ - статистика імен від Львівської газети.

А мені подобається ім"я Дем"ян або Даміан, або Деміан. Воно по-різному пишеться. Та й в церковному календарі в очікуваний день воно є.. А от чоловіку не подобається :(.

Все рівно однолітки Дімоном кликати будуть. :)

syavych
22.08.2007, 14:45
А мені подобається ім"я Дем"ян або Даміан, або Деміан.
Ну прямо як в фільмі "Омен" :)

Ljolik
22.08.2007, 15:03
А мені подобається ім"я Дем"ян

Я теж звернула увагу на це ім"я, але недавно в магазині чула вже рази 2-3 це ім"я - назвали так хлопчиків десь 3-4 річних. Теж за кілька років не таким вже й рідкісним це ім"я буде.
Мене от переклинило на імені Мирон, але чоловік категорично проти :(

Ascorbinka
22.08.2007, 15:55
Мене от переклинило на імені Мирон, але чоловік категорично проти
в нас так було зі Станіславом...

Мих
22.08.2007, 16:00
Імя добре просте, не варто шукати ексклюзив... не варто.

Ljolik
22.08.2007, 16:04
Імя добре просте, не варто шукати ексклюзив... не варто.
Ексклюзив знайти важко, зараз всі стараються назвати особливо, а виходить як у всіх. Ми на подвір"ї бавимось з Маркіяном, Мар"яном,Захаром, Матвієм, Артемом.... ще років 5 тому - ексклюзив, а зараз звичне ім"я.

Melody
22.08.2007, 21:34
А мені здається, Марко - клична форма від Марк. Треба в філологів запитатись.

Я і є філолог :)

То я
26.08.2007, 15:03
В мене в хресних син Марко. Десь вже років 13 має. Це в нього повне ім"я, а не клична форма.

А відносно ексклюзиву, звичайно ж не варто називати якось неймовірно, але і не хочеться, щоб на одне ім"я кілька діток відгукувалося. Мене в школі чомусь часто дратувало, коли викликали до дошки Світлану, а потім казали:"ні не ти".:aggressive:

Liliyah Romanova
26.08.2007, 17:03
А мені здається, Марко - клична форма від Марк.
В українській немає такого імені як Марк. Буде саме Марко.
Кликати треба Марку, Марчику.
І це не форма, а кличний відмінок!

Мих
26.08.2007, 17:40
Ну а як Вам імя Християн? То від жіночого певно - Христина, нє?

Melody
27.08.2007, 21:40
Ну а як Вам імя Християн? То від жіночого певно - Христина, нє?

То, напевно, від західного імені Крістіан.

New Shrek
28.08.2007, 09:54
Я і є філолог :)
Вашого полку прибуло,а чого так довго мовчали...

Melody
28.08.2007, 16:46
Вашого полку прибуло,а чого так довго мовчали...

Та Ви не питали :)

Зорянівонька
18.04.2008, 14:38
А чи ніхто не має посилання на якийсь хороший церковний календар з іменами. Ми от дитинку назвали Левком, а не знаємо, коли іменини...

Nadijka
18.04.2008, 14:39
Ми от дитинку назвали Левком, а не знаємо, коли іменини...
Зорянівонько, а вам в церкві не казали? Бо нам зразу сказали...

Олька
18.04.2008, 15:02
А чи ніхто не має посилання на якийсь хороший церковний календар з іменами. Ми от дитинку назвали Левком, а не знаємо, коли іменини...
Тільки що прочитала в інтернеті, що 27 грудня!

Уляна
04.05.2008, 22:35
А я свою донечку назвала Христинкою. Так хотів чоловік, а так як вона дуже схожа на нього я погодилася. А потім дізналися що її день іменин 6 серпня на день народження чоловіка. Хоча коли ходила вагітна мені приснився сон. Жінка із фотографіями церкви святого Йосафата і сказала щоб я там хрестила свою доню. І родилися ми на св. Йосафата.

KabMiner
05.05.2008, 01:19
в нас так було зі Станіславом...
Нормальне імя. Назвав от сина- не шкодую. Стасік! Солідно і імя словянське :naci:

viltis
06.05.2008, 11:37
я вже десь писала про імена для своїх діток. Єдине, зважаючи на те, що тут стільки філологів хотіла б спитати як правельніше Яремія чи Єремія? а доця буде Ксеня.
Ксенія Тарасівна і Яремія Тарасович ...ніби не зле?

syavych
06.05.2008, 12:04
Яремія
А чому не Ярема? Яремія якось більше на жіноче ім'я схоже.

Nata
06.05.2008, 12:50
А у мене хлопці, Петрик і Дмитрик. Імена довго не вибирали, бо хотіли дівчинку, тому придумували дівочі. Всі питають вчесть кого Петром назвала, так ніби ім"я якесь рідкісне :). А малому подобається, він на жодні похідні від імені не відгукується, ще й злиться :"я Петрусь!".

viltis
06.05.2008, 12:57
та кликати всерівно будемо Яремою, мо" навіть і Ярчиком:))) Просто повне ым"я звучить так

syavych
06.05.2008, 13:11
Просто повне ым"я звучить так
Не думаю...
ЯРЕМА, ВЕРЕМІЙ (ЄРЕМІЯ) давньоєврейське ім'я Ірміяху — Ягве (бог) піднесе; від „рум” — бути високим. Яремко, Яремонько, Яремочко, Яремочка, Яремчик, Ярко.
Єремія є варіант, Яремія - не зустрічав.

Alias
06.05.2008, 13:15
А я точно знаю тепер, що коли народиться дівчинка. то назвемо її Хрестинкою.Ну не може ж сон Максиму просто так приснитися, що тримав на руках нашу доню на ім"я Хрестина?.Щось в цьому є...

Ljolik
06.05.2008, 13:22
та кликати всерівно будемо Яремою, мо" навіть і Ярчиком)) Просто повне ым"я звучить так
Наскільки знаю ім"я Ярема є, інша справа що дитину так не похрестять, хіба Єремія. Сестра двоюрідна малого в неділю хрестила - назвали Данило (повне ж ім"я), а хрестили Даниїл, бо в церковному календарі Данила немає.

nirvanka
06.05.2008, 18:54
Хрестинкою
А не Христинкою? ;)

Alias
06.05.2008, 19:06
А не Христинкою? :shy: :shy: :shy: угу..ХрИстинкою

Маруся-мама
06.05.2008, 19:14
Сина я зразу хотіла кликати Данком але щоб не був Богдан, он і вирішила назвати Данилом а кличемо Данко.
А он з дівчатами то було дуже тяжко...
першу доньку я якось на Анни стояла в церкві і мені прийшло в голову назвати дитину Анна Марія. Ну то вона так і є Анна Марія.
другу доньку дозволила називати чоловіку. Він хотів Юля а по-церковному правильно Юліанія, ось вона і Юліана Софія.
а третю в честь моїх улюблених чоловіків...

Вибирала ім*я з календаря і більш менш до того як вони народились. Анна народилась в Квітні, отже друге ім*я Марія. Юліана в вересні, то приплела собі Софію. Хоча, якщо чесно то вона мусіла називатись Христина, бо народилась на самого Чесного Хреста... але моя двойорідна сестра в мене нагло то ім*я вкрала, а я завжди мріяла що моя доня буде називатись Христинка. А так як ми живемо разом (майже) то аби дітей не плютати назвали інакше.

А ще я про імена дуже багато читала на цьому сайті: http://taina.aib.ru/chast_ob/oglavl.htm

Додано через 4 хвилини
Наскільки знаю ім"я Ярема є, інша справа що дитину так не похрестять, хіба Єремія. Сестра двоюрідна малого в неділю хрестила - назвали Данило (повне ж ім"я), а хрестили Даниїл, бо в церковному календарі Данила немає.
Цікава справа...

В церковному календарі нема ім*я Ярина але ми племінницю/плимінницю як хрестили в 1990 році в церкві на Кайзервальді то просто додали друге Марія, аби не казали що язическим ім*ям дитину нарекли.

Моїх хрестили так як я сказала і записали - Данило Андрій, Анна Марія, Юліана Софія і Андріана Михайлина (хоча Андріана також ніби "не правильне", має бути Адріана, ну бо нема такої святої Андріани ;))

Ljolik
06.05.2008, 19:39
В церковному календарі нема ім*я Ярина але ми племінницю/плимінницю як хрестили в 1990 році в церкві на Кайзервальді то просто додали друге Марія, аби не казали що язическим ім*ям дитину нарекли.
Назвала молодшу Злата, але як хрестили то додали ще Ксенія і хрестили двійним ім"ям.

Zoryanazirka
06.05.2008, 21:08
А ми як в пологовий їхали перебирали всі чоловічі імена в родині. Виявилося що Марка в нас немає, от і вийшов Марко.

egoistka
06.05.2008, 23:57
А я дуже хотіла б , якщо в нас буде дівчинка, назвати ії Аліса, або Маргарітка... але чоловік поки що:) проти... а чоловіче і"мя дуже подобається Матвєй... але і тут підтримки чоловіка не знайшла:) але в нас ще є час

Уляночка
07.05.2008, 00:24
Ну Любомирчика називала я, бо придумала імя спершу для дівчинки, але після походу на УЗД довелося ще раз потурбувати свій головний мозок:cowboy: . А тепер, плануючи другу дитинку, знаю точно, що, якщо Бог дасть нам ще і дівчинку, то назву її в Його честь - БОГДАНОЮ (Богданка, Дануся, Даночка, Дана).Ну якщо знову народжу хлопчика, то навіть зможу вислухати варіанти своїх рідних (то буває дуже рідко):) :shutup: :) :shutup: :) :shutup:

egoistka
07.05.2008, 01:34
Знаю, що на сході України популярне жіноче ім"я Аріна.
Ще чула, що дівчат бажано не називати іменами чоловічого похождення ( Богдана, Євгенія, Саша). Ще не можна називати на честь родича, який ще живий.

Уляночка
07.05.2008, 01:42
Ще чула, що дівчат бажано не називати іменами чоловічого похождення ( Богдана, Євгенія, Саша).
А чим це аргументують?:mad: :ninja: :mad: :ninja: :mad: :ninja:
І як тоді з власне українськими жіночими іменами, бо українськими є лише імена-композити (ВОЛОДИ-МИР, БОГ-ДАН, СВЯТО-СЛАВ, ЯРО-СЛАВА, ВОЛОДИ-МИРА, БОГ-ДАНА і т.д.)

карапуз
07.05.2008, 01:46
А чим це аргументують
Кажуть,що буде мати чоловічий характер :cowboy: і навпаки.:)

Уляночка
07.05.2008, 01:55
Кажуть,що буде мати чоловічий характер і навпаки.
А, якщо тільки "кажуть", то...

Nadijka
07.05.2008, 02:21
а Вікторія походить від чоловічого чи навпаки???

Liliyah Romanova
07.05.2008, 04:58
а Вікторія походить від чоловічого чи навпаки???
Надійко, не переймайтеся дурницями. Мало що люди собі не придумають. Вони ж пояснити того, що "кажуть", не можуть. Вікторія чудове ім'я! Воно має своє значення, а походить від чоловічого, чи ні, то не так уже й важливо.
І справджується?
Ще не можна називати на честь родича, який ще живий.
Вже цю тему зачіпали десь у мамівській гілці. Це все дурниці.

Ірена
07.05.2008, 08:40
коли мені було... зовсім мало років, мені чисто візувально подобався один хлопчик. ну був він просто жахливо !!!! (якщо так буває) гаринй. його звали Остап. і я тоді подумала, якщо в мене буде син, то матиме таке ім"я.
того Остапа я більше ніколи не бачила, але якимсь чудом мій малий також русявий, синьоокий і гарний-гарний:radist:

мамочка
07.05.2008, 09:56
я завжди мріяла мати донечку Яну.
коли ходила вагітною і ще не знала хто там в животику, то чомусь думала що синочок.
імя сину ніяк придумати не могли, от і називали дитинку Агамємноном))) (то десь в міфології таке імя є). Дитинка напевно подумала що з таким іменем жити не хоче тому і стала дівчинкою . Це все жарти звичайно, ніхто б так дитину не обізвав....
Донечка народилася на Щедрий вечір, тобто між Марією і Іваном, тому назвали Яна-Марія. Так і похрестили.
Яна означає "милість Божа"

карапуз
07.05.2008, 10:21
Цитата:
Допис від карапуз Переглянути допис
І справджується?
В мене сестра Руслана. Характер в неї дуже жіночний.:) А яка красуня...:rolleyes:
А взагалі кажу не я,тому запитання не до мене.
P.S.У мене синочок Мартин.:)

nirvanka
07.05.2008, 12:03
А хіба то зле? ;) :shy: У мене на половину (а може і повністю) чоловічий характер, хоч і ім'я не похідне від чоловічого..
Та і на кожне ім'я можна знайти тисячу різних за характером людей..
Йой, в житті все так відносно, навіщо таким перейматись? Головне, щоб здоров'ячко було..

Про себе скажу. Так як ми з чоловіком ще дітей не плануємо, я навіть не пробую уявити яке ім'я буде в дитини (навіть не знаю чи будемо вибирати з українських, чи може з польських..). Якось нема відчуття імені, яке б хотілось дати дитині.. Мабуть це відчуття прийде під час вагітності..

Андріана
07.05.2008, 12:44
Якось нема відчуття імені, яке б хотілось дати дитині.. Мабуть це відчуття прийде під час вагітності..

ага, в мене теж не було такого, "якщо народиться хлопчик(дівчинка), то назвем ...", тобто варіантів ніяких не було, а як тільки вийшла з кабінету УЗД,де сказали,що буде дівчинка, відразу з"явилася думка,що буде Юля і більше навіть не перебирали інших варіантів:)

dream
07.05.2008, 13:10
а я десь уже писала, що мені завжди подобалось чоловіче ім’я Руслан, думала, як буде синочок - так і назву, а тепер у мене чоловік це ім’я вкрав, хіба може Руслан Русланович, а вже як буде дівчинка, то безсумнівно Анастасія :)

мамочка
07.05.2008, 15:27
як буде дівчинка, то безсумнівно Анастасія
мені теж дуже подобається це імя, але після того як прочитала на одному з форумів що в приватному дитячому садку з восьми дітей був один хлопчик і сім Настусь передумала так називати другу доньку))

Nadijka
07.05.2008, 15:43
Надійко, не переймайтеся дурницями. Мало що люди собі не придумають. Вони ж пояснити того, що "кажуть", не можуть. Вікторія чудове ім'я! Воно має своє значення, а походить від чоловічого, чи ні, то не так уже й важливо.
А мені взагалі байдуже...ну не буду ж я переназивати дитину на другому році життя??? просто стало цікаво, тому що мені чомусь здається шо спочатку була Вікторія (перемога - вона!), а потім вже з'явився Віктор (переможець - він!)... Ні в чию честь не називали дитину, просто я подала на розгляд чоловікові декілька імен, а він вже вибрав....ну я ж не винна шо це ім'я зівпало з ім'ям мого тата...Правда дідусь думає шо то в його честь(ну і хай)!!! А щодо характеру, то він в Кусі насправді не дуже жіночий...забіяка, командир,непосидючка і т.д. але я не думаю шо то від імені залежить...
P.S. дуже хотіла назвати доцьку Дзвениславою(Дзвінкою), а ще подобається Меланія і Анничка

dream
07.05.2008, 15:47
в приватному дитячому садку з восьми дітей був один хлопчик і сім Настусь

допоки я завагітнію, плюс ще дев’ять місяців то вже будуть модні інші імена

Ірена
07.05.2008, 16:57
а в нас буде Сашка!
незалежно від статі. то вже точно знаю:)

Nata
07.05.2008, 17:48
дуже хотіла назвати доцьку Дзвениславою(Дзвінкою)
І я так хотіла назвати доцю, а маю двох розбишак :(.

Маруся-мама
07.05.2008, 18:28
А щодо характеру, то він в Кусі насправді не дуже жіночий...забіяка, командир,непосидючка і т.д. але я не думаю шо то від імені залежить...
А моя донечка Юліана точно така сама - непосидюча, командир страшнючий і дуже добрий маніпулятор. Може бо її ім*я також похідне від чоловічого - Юлій. :radist:

Nata
07.05.2008, 18:33
Не знаю чи дуже характер від імені залежить. Маю похресницю Світлану, справжня дзига, а керує як всіма файно, певно в хресну вдалася :). А у друзів донечка Вероніка, росте справжнім хлопчиськом...

zara
07.05.2008, 18:39
Якось нема відчуття імені, яке б хотілось дати дитині.. Мабуть це відчуття прийде під час вагітності..
Якраз підчас вагітності приходить відчуття, що твоя дитинка настільки прекрасна, що просто ще не вигадали ім'я, яке би їй підійшло!)))

Олька
07.05.2008, 21:21
А я коли завагітніла, чомусь відразу знала, що буде дівчинка, спочатку я дуже хотіла Настю, але всі знайомі, сусіди так поназивали і я почала думати.... Так як в мене сім'я двомовна, шукала варіанти, щоб було красиво на обох мовах, от і придумала Катерина (Катруся, Катюша), і вийшло так, що ми її хрестили на Катерини, їй тоді 3 тиждні було (хрестили до речі і доцю і папу разом).

христуся
08.05.2008, 00:39
мого синочка звати Марко, так ми з чоловіком хотіли ще до вагітності, мені це імя дуже подобається, але є приказка "товчеться як Марко по пеклі" - так от це про мого Марка - чиста правда. Наша педіатр так і каже нам, як назвали так і маєте. та ми не скаржимся, такого Живчика ще треба пошукати.

а дівоче імя мені подобається Меланія, як буде друга дівчинка обовязково так назву

KabMiner
08.05.2008, 15:15
Наскільки знаю ім"я Ярема є, інша справа що дитину так не похрестять, хіба Єремія.
Здається мені, що має бути Ієремія (знаєте такого Ієремію Вишневецького?- герой польського народу, точніше герой польської аристократії).

Liliyah Romanova
09.05.2008, 04:53
"товчеться як Марко по пеклі" - так от це про мого Марка - чиста правда.
Гм... Шкода, що про Дарка ніц такого немає, бо нема чим пояснити, чого воно таке шило. І ще й воді би жило. Іхтіандром треба було називати, мабуть. Тільки додому прийдемо, починає за мною бігати і "мама, пусти воду, мама, час купатися, мама, я брудний..." http://s8.rimg.info/f83566858dee5b317376ee8f6778ee64.gif

А мій тато тільки повторював, як ми ім'я вибрали, що Дарій програв скіфам і безславно закінчив кар'єру полководця...

Додано через 5 хвилин
А у друзів донечка Вероніка, росте справжнім хлопчиськом...
А маму Вероніки часом не Оленкою звуть?
То так, подумалося, якщо Львів - то велике село...

А мені щось останнім часом дуже подобається Маґдалина і польський пестливий варіянт Мадзя. http://s6.rimg.info/90536adc7c37631a39920d48e3d6e515.gif

Inkiss
09.05.2008, 05:30
А ми з чоловіком довго думали над Євпраксією, але так і не наважились... Тому маємо Дарину і Соломію :)

Nata
09.05.2008, 12:40
А маму Вероніки часом не Оленкою звуть?
На жаль ні. Це просто Веронік у Львові тепер дуже багато :).
А ще у нас є знайомі, котрі мого старшого називають Пєтька. Мене аж передьоргує, але маю мудру дитину, він ображається сильно і виправляє, що він Петрусик.

Руда Лисиця
09.05.2008, 13:59
а мені от страшенно подабаються імена Марічка (саме отак,а не Марія) і Калина.

Loyal
09.05.2008, 15:40
Остапа я більше ніколи не бачила, але якимсь чудом мій малий також русявий, синьоокий і гарний-гарний

І я так хочу!!! Недавно були в гостях і запитали як ми називати будем мальоту. Я скромно мовчу, а чоловік мол жінка хоче Остапом. Якась жіночка як завелася, що то вже відійшло, то вже минула "мода" на те ім"я... А я люблю українську класику і з дитинства (тобто з того часу як прочитала) знала, що в мене має бути син Остап і донечка Соломійка http://fun.nashcat.ru/smiles/tsmile/mama/t6208.gif

Додано через 8 хвилин
Ще не можна називати на честь родича, який ще живий.

А ще тих, хто вже помер... І ще маса забобонів!

Nastyusha
09.05.2008, 17:43
Ми синочка назвали Святослав, ніколи в житті б не подумала, що так назву, а як завагітніла то відразу таке ім"я спало на думку, а як вродився то зразу побачила : на ньому так і було написано "Святік і ніяк інакше" :)
Зараз нам прогнозують дівчинку, то ім"я вже майже підібрали:) Буде Яночка або Анічка :) Ось так.

Liliyah Romanova
09.05.2008, 17:43
Пєтька

передьоргує
http://s6.rimg.info/90536adc7c37631a39920d48e3d6e515.gif

Женічка
09.05.2008, 17:50
ми довго думали, як назвати доцю.
але знали, що тільки не Настя.
всі наші знйомі Насті такі вперті, непосидючі, вредні.
а потім, коли почали помічати поведінку донечки у животику, то якось одночасно кожен для себе вирішив, що то 100% Настя.
а потім щей народилась 4 січня, на самої Анастасії.
Насть звичайно тепер дууууже багато, але мені то якось так все одно.
кожна з них все одно неповторна.

Маруся-мама
09.05.2008, 17:53
Я як вибирала ім*я то в першу чергу думала аби його не можна було змоскалити і по-англійськи зіпсувати. Від деяких впливів совка на те як називають і кличуть дітей сьогодні мене підкидає, особливо по-селах.

Я краще піду працювати.

Loyal
09.05.2008, 18:00
Я як вибирала ім*я то в першу чергу думала аби його не можна було змоскалити і по-англійськи зіпсувати.
От за що я люблю своє ім"я (Леся, але не Олександра, бо мама категорично вдома не хотіла Шуру мати). Його і змоскалити не вдається (в них таки язик не повертається правильно вимовити, хіба Лєся, від чого мене підкидає!)
А щодо своєї мальоти, то я ще не кричу, що саме так і назву. Раптом народиться і я скажу- не то!

Ljolik
09.05.2008, 18:10
Я як вибирала ім*я то в першу чергу думала аби його не можна було змоскалити
Немає нічого неможливого. От як можна змоскалити Соломія? А свекруха додумалась - Сооолюшка , бе. А Злату називають Златушка, мене підкидає як чую.

Nastyusha
09.05.2008, 18:16
Насть звичайно тепер дууууже багато, але мені то якось так все одно.
кожна з них все одно неповторна.
Ага, правда, тепер то ім"я №1 в Україні по популярності. А от моя мама казала як мене з татом називали, що то було одне з найнепопулярніших імен в той час :)

Loyal
09.05.2008, 18:51
От як можна змоскалити Соломія? А свекруха додумалась - Сооолюшка

Йой людоньки! По писку http://fun.nashcat.ru/smiles/tsmile/rtfm/t1921.gif Хай вже ліпше би Соля і Злата кликала... (але файні імена)

Xomka
09.05.2008, 20:59
Може хтось підкаже як буде зменшувальна форма від імені Олексій, а то на думку крім Лесик нічого не спадає, а це якось дуже по дівчачому звучить:ninja: , а Олексійко - якось букв багато...

Руда Лисиця
09.05.2008, 21:27
а то на думку крім Лесик нічого не спадає
а чим Лесик погано? на мою думку досить навіть гарно.

маюнка
09.05.2008, 21:48
люблю імена Зоряна, Андрій, Іван, Назар, Маруся.

галичанка
09.05.2008, 21:50
Може хтось підкаже як буде зменшувальна форма від імені Олексій, а то на думку крім Лесик нічого не спадає, а це якось дуже по дівчачому звучить:ninja: , а Олексійко - якось букв багато...
Олексійчик, Олекса, Олько

Xomka
09.05.2008, 21:55
Дякую, Галичанко, але щось мені це не до душі:( знову ж таки Олексійчик - задовге, Олекса - засерйозне, а Олько - дівчаче якесь... не догодиш мені:8: зате дорослий варіант - Олексій - ну дууууже подобається:shy:

nirvanka
09.05.2008, 22:45
Дякую, Галичанко, але щось мені це не до душі знову ж таки Олексійчик - задовге, Олекса - засерйозне, а Олько - дівчаче якесь... не догодиш мені зате дорослий варіант - Олексій - ну дууууже подобається
Як на мене, краще Лесик. Воно таке ніжне, приємне.. Тільки б не Льоша..
А "Олесь" Вам не подобається?

Liliyah Romanova
09.05.2008, 22:54
а Олько - дівчаче якесь...
Та ну, це якісь вигадки.
Ні Олько, ні Лесик не звучать як дівочі. Мого тата все життя кличуть то Олько, то Ольчик.

Додано через 1 хвилину
А "Олесь" Вам не подобається?
А так мого брата кличуть. Олесь, Олесик.

Туся
09.05.2008, 22:56
А ми назвали доцю Віталією.
Я навчалася в Ужгороді і там зустріла таке ім"я. Дуже сподобалося. І ім"я, і його власниця. І як вона представилася при знайомстві - "Віталія", я ще відтоді виділила це ім"я. А ще подобалися ужгородські імена Еріка і Ванда. Та тут в нашому Червонограді таких імен не поймуть :)
На наших теренах переважно Віталіни, а мені до вподоби саме Віталія. Віталія Володимирівна :y:
Називаємо її Вітуся

Loyal
09.05.2008, 23:18
а то на думку крім Лесик нічого не спадає, а це якось дуже по дівчачому звучить

Ой я згадала як мене класна керівничка кликала - Лесино! (то вона так від Лесі викрутила) От вже ті філологи!

Додано через 5 хвилин
Я чогось не розумію... Олексій дуже гарне ім"я! І, як на мене, то Олесь - зовсім інша парафія, так само як і Ольчик (від Олега ж правильно?). Він же в вас мужчина! Так і кличте Олексієм! Чи Олексою!

nirvanka
09.05.2008, 23:35
Я чогось не розумію... Олексій дуже гарне ім"я! І як на мене, то Олесь - зовсім інша парафія
Думаю, що кликати Олексія Олесем - це нормально, зустрічала таких знайомих.
От Маркіянів називають Марками, хоч Марко - це інше ім'я. Ярославів кличуть і Ярками, і Славіками - кому як подобається! На мою цьоцю кажуть Леся, а вона взагалі Олена по паспорту (це її сестрі не подобалось, як її кликали Лєною і вона почала називати її Лесею, так і прижилось). А чоловіка мого (Піотра) в нас взагалі всі кличуть кожен-як-собі-придумає і нічо :D

Xomka
10.05.2008, 01:11
Я чогось не розумію... Олексій дуже гарне ім"я! І, як на мене, то Олесь - зовсім інша парафія, так само як і Ольчик (від Олега ж правильно?). Він же в вас мужчина! Так і кличте Олексієм! Чи Олексою!

Справа в тому що цей мужчина ще не народився:D а як же я мацьопку такого буду кликати Олексій?:) мені треба щось ніжніше на перших кілька років хоча б:shy: певно буду привчати себе до думки про Олька:) оце буде сміху, якщо в пузіку дівчинка:crazy: :eek: :crazy:

Додано через 4 хвилини
Тільки б не Льоша..

оце точно - ніяких Льош!:mad: :aggressive:

карапуз
10.05.2008, 01:42
Тільки б не Льоша..
Не можу промовчати.http://fun.nashcat.ru/smiles/rsmile/quarrel/p0509.gif:)
В мене чоловік Олексій.
Для своєї мами він Олексійчик,для сестри -Олексійко,а я його кличу -Льоша або Льошенька .
В нас на роботі було три Олексії,але завжди всі знали про кого мова.Шеф у нас -Олекса,інший колега -Олексій,ну і моє щастя -Льоша .Я вже так звикла,що для мене така форма імені НАЙКРАЩА,щоби мені хто не говорив.:beee: :)
Як то кажуть,що кому...:agree:

Liona
10.05.2008, 02:24
Не можу промовчати.http://fun.nashcat.ru/smiles/rsmile/quarrel/p0509.gif:)
В мене чоловік Олексій.
Для своєї мами він Олексійчик,для сестри -Олексійко,а я його кличу -Льоша або Льошенька .
В нас на роботі було три Олексії,але завжди всі знали про кого мова.Шеф у нас -Олекса,інший колега -Олексій,ну і моє щастя -Льоша .Я вже так звикла,що для мене така форма імені НАЙКРАЩА,щоби мені хто не говорив.:beee: :)
Як то кажуть,що кому...:agree:

ото справді, наїхали на Льошу :mad: Як на мене, дуже красиве ім"я, в будь-якому варіанті (Олексій, Льоша, Альоша...), а для маленького хлопчика Льоша - то взагалі суперово - лагідно так, по-материнськи :)
І Олексій - ніякий не Олько, не Олесь і не Олекса, це зовсім інші імена :mad: Мене завжди обурює, як перекручують зовсім різні імена :( Особливо коли Марій називають Маринами (і навпаки), Олександрів - Олесями і Олексами, Олен Олесями і т.д.

:beee: