З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Сирна запіканка потребує найменше зусиль. 1 кг доброго сиру, цукор, 3-4 яйця, ізюм, 3-4 ст.л. манки, за бажанням лимон. Все файно перемішати і викласти в змазану маргарином форму. Випікати в духовці, поки не підрум"яниться.

    Маю рецепт дуже смачного сирника, але потребує багато часу і зусиль, давати?
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А манку спеціально якось підготувати?
    і за складом робіт 1. Сир через блендер, так туди яйця, цукор, поташ+сода, сахарин, сущені фрукти, а манку як змішати з суміщю...
     
  4. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Давате!...дайте будьласка?:)
     
  5. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: З особистих рецептів.

    ні в якому разі:scare: :shutup: Сир в миску, туди яйця, сиру манку ну і т.д. все мішаєм ложкою. Кажу ж - простий рецепт. Блендером якщо збивати сир, то тоді і яйця тре бити на піну, і то вже буде сирник. Соди не треба!!!

    Рецепт сирника напишу як Влад засне після обіду, бо там довго писати.
     
  6. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Загалом думаю так, сирна запіканка і сирники - то на кожен день, нашвидкоруч, до чаю і для дітей в руку поласувати, а сирник - то вже і перед гостями поставити не сором. Сирник вже до пляцків/тортиків відноситься))) отака собі класифікація... правильно?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Правильно :clapping:
     
  8. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Вельми правельно, мамка моя колись робила до переїзду, такі смачні страви з сиру, такий періг був сирний а но поверхні його такі з тіста стрічки були на вхрест, а сусідка колись пригощала мене пирогом сирним день та ніч. Ніч сир з шоколадом, а день сир з чимось таким ну але смачнущим...а зарез сестра приїзджає ні чо не робить, тіке готове купляє...надоїло, тре шось думашнє їсти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    За це +1 :)

    Зайшла в нас мова про такі смачнющі сирні страви, і мені пригадалися бабусині пиріжки з сиром. Такі тільки в селі печуть - зі свіжого домашнього сиру, а ЯК вони пахнуть, коли їх вийняти з печі :)

    А на щодень люблю звичайні налисники з сиром. До сиру можна додавати родзинки, фрукти. Швидко, смачно і поживно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Тут є мій перепис сирника, але на російській мові.
    http://lotoos.livejournal.com/4384.html
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    п. Дана щиро дякую за рецепт, а ви йогосамі робили, бо як писав вище теж маю купу мукулятури...Але тект вже смачний та інтелігентний.
    Ще внас кажуть сир, зустрічався колись з дівчиною з Керчі, то вона мене спитала якшо ми творог називаєм сир, то як сир (голандський), ми називаєм теж сир. Я тоді відповісти не міг. А то тільке на західій на надністрянській Україні, така любов до сиру...
     
  12. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Звичайно робила, там і моє фото є.
    А про сир так він колись і у нас і в Росії називався сиром, то вже значно пізніше пішов розділ на сир і творог.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А ну тоді я за маргарином ні думаю масло вершкове та родзинками, шматок вам до кави залишу там.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Василю, як там сирник? :)
     
  15. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    В холодильнику останны два шматка залишилось 0,000144м3 чи 150 грамм. Смачно але як завше перший блін комом і ще тре буде наступний раз жовтків більше дати та змазати поверхню.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Шукаю перепису смачного (і бажано швидкого в приготуванні) пляцка/пирога/тортика з яблуками. Бо ті, що маю, вже приїлися. Хочеться чогось нового. :)
    Тут, здається, вже були такі переписи на форумі, але щось я їх не можу знайти.
     
  17. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Мамка моя робила мені колись пиріг з яблучками називалато "Шарлотка", теж хтів би мати рецептик з повареної книжки.
     
  18. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Добрий початок - половина справи. З кожним наступним разом буде вдаватися все краще і краще. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Мені теж так оптимістично здається, ні я переконений.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Melody, а штруделя спекти не хочеш? Потім до нього ванільну підливу зробити і з морозим смакувати ;).

    Василю, для кого пік, до речі? Що-що, а сирників робити зовсім не вмію. Колись, десь у 8-9 класі захоплювалася випічкою, торти - різних видів і ступенів складності, - то було моє хоббі. А потім розлінилася щось дуже...
    Пригадую, як на Новий 1999 рік, хотілося шоколадом привітання на тортику розписати і як мені то тяжко вдавалося і я з нервів всю роботу закинути хотіла, а сестра мене розраджувала і заспокоювала. Врешті-решт, все супер вийшло, і дотепер маю знимку з тим "шедевром" :).
    Тепер печу і готую досить рідко, але коли маю гостей, то для них стараюсь і викладаюсь завжди.

    P.S. Якщо відверто: на всі 200% переконана, що найкращі кухарі - це чоловіки ;)!
     
    • Подобається Подобається x 2
  21. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Ще й як хочу. Тільки перепис треба добрий знайти :)