З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    І самі приходьте і бригаду беріць...коняки та вина в помпанії обожнюю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дякую усім, за відгуки, я давно не поновлювала журнал, зараз нема такого натхнення, або ліньки фотографувати.
    Пане Василю мені шкода але хлібної шарлотки не маю, вірніше перепис є але у мене вона не дуже смачна получилася і більше я не робила таких спроб.
     
  4. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Знаєте п. Дана шарлотка то може таке, ну незовсім гурманна по суті страва...ви так гарно записали рецепти у той во журнал, що на мій погляд там чудові практичні рецепти, перекриють бажаннячко їсти ту "шарлотку" у мене та моїх їдаків.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Dana K

    Dana K Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    На тижні готувала фаршировані кабачки (це для тих хто їх любить...) Було дуже смачно!!!! :o
    Для начинки:
    склянку рису - відварити;
    300-400 гр. м'ясного фаршу (кому як смакує), я просто різала м'яско на кубики дрібні - я так більше люблю.
    4 варених яйця брібно порізані,
    велика цибулина і морквина - пасеровані, і приправи до смаку.
    Все це вимішуєм і начиняєм кабачки. Для цього їх (я брала тонкі кабачки і довгі, або ще зовсім маленькі, штук 8) ріжемо впоперек на однакової висоти куски, виймаєм середину залишивши трошки на дні. Таким чином утворюються "стаканчики" які ми і начиняємо. Ставимо їх в кастрюлю, наливаємо води на піввисоти наших кабачків (щоб коли кипітиме не вимивало начинку), і тушкуємо хвилин 35-40.

    Смачного!!! :radist:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Там є рецепти і з інтернету. і з мого блокноту. Головне що усі я пробувала і можу підказати з власного досвіду, якщо щось не получиться. А ще є купу рецептів які я часто готую. але руки не доходять розмістити в журналі. Самі рецепти не складні, тільки з першого разу здається що вони важкі, але попробуйте приготувати, думаю вам сподобається. З тих рецептів у нас дома дуже люблять зупку(та що зветься казезупе) назва складна, але зупка легше готується за борщ, картопляники, кремові зупки у нас йдуть на ура капуста з пшоном.
    Думаю що в суботу щось смачненьке приготую і поділюся з вами усіма рецептом.
     
  7. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    О ще одна страва яку я часто намагаюся приготувати і не виходить в мене, але по вашому рецепті бачу свою помилку, я начинені кабачки запікала,і вони були сухі, а ви тушкуєте, от тут як кажуть "собака зарита". Треба не запікати а як ви -тушкувати.
     
  8. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    п.Дана у нас теж люблять зупу, особливо мені спам"яталось з старих часів я коштував зупку білу. Інгредіенти: булйон курячий, молоко, корінці,зелена цибуля,приправа. Смак запам"ятався але от повторити ні як не маю можливості...шкода ви зрозуміли,що як маєте цей рецепт то я вас щиро прошу поділитись.
     
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    моя свекруха готує зупку з кабачків, я спершу була шокована, але потім як розсмакувала :)
    потерти кабачки, посолити і добре стиснути, а потім поставити на вогонь тушитися (варитися) в молоці. Виходить супер пюре зупка! ;)
    До неї вже можна придумати додатки - може і шкварки...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А де ви куштували таку зупку? Я постараюся знайти щось подібне- сама страшенно люблю перші страви, і думаю таку зупку я би приготувала. Має бути щось подібне до грецькоголимонного супу.
    Оля моя мама готує таку зупу, до неї ще додаємо в тарілку пару капель соєвого соусу і тертого гострого сиру(російський і т.п) інколи сухарики, а для гостей з готовго слойоного тіста печу палички, посипаю грубою сілью, і такі палички до зупи кабачкової дуже підходять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    В дома в Ч. готували то в Мітітейній.
    Думаю там ше борошно було піджарене, забув дописати.
    Переконений, шо це з південно-східної Европи, Балкан прийшло.
     
  12. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Мясо дракона
    Рецепт мій, у вересні буде три роки як цей рецепт гуляє теренами Інтернету, подібні рецепти є, але під такою назвою він пішов від мене. Цей рецепт дуже популярний, і настояща палочка-виручалочка для зайнятих господинь, 15 хвилин приготування дозволяє вам мати гарячий обід або вечерю на протязі пару днів.

    Приготовление
    Мясо свинина, говядина, курица любое на ваш выбор, или смесь из разных сортов.
    На каждый 0,5кг мяса идёт
    3ст. ложки крахмала
    3ст.л майонеза
    3 яйца (сырые)
    1ст.л горчицы.
    соль, перец, и любые любимые травы.
    Мясо режем длинными полосками где-то 2см ширины и 4 в длину(всё приблизительно, курицу и индюшатину можно крупнее , свинину и говядину тоньше.)
    К порезанному мясу добавляем крахмал, майонез, яйца, горчицу, и специи. Всё хорошенько перемешать. Оставить мариновать минимум на 1,5часа ( но лучше сделать вечером, а кушать утром). Мясо жарим на растительном масле выкладывая его ложкой на сковородку.
    Всё
    Почему мясо дракона? Потому что когда сделать из двух разных сортов мяса(курица и свинина и т.п ), трудно определить из чего сделано. Заготовка из маринованного мяса у меня в холодильнике стоит 2-3 дня(больше не стояло). По мере надобности я жарю несколько штук. Так у меня всегда есть свежо приготовленное мясо (очень удобно, если учесть что я работаю и время для готовки только выходные).
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Фото старе.:shy:
    [​IMG]
    По цьому рецепту дівчата готували дракона з печінки, з риби, з креветок. Як варіант, 25% мяса можна замінити на такі додатки -порізані на палички перець болгарський, твердий голландський сир, гриби, цвітну капусту. Замість крохмалю можна добавити сухий порошок зупи з грибів, печериць, цибулева зупа ( Маггі, Кнор і.т.п)
    Для дитини я робила курячого «дракона» і добавила до фаршу порізану свіжу капусту(на 50 курятини/25 капусти) дитина їла з великим задоволенням. :radist:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А моя дружина готує найкраще різотто:p
     
  15. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Рецепт - в студію! :)
     
  16. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Як тілько знайде час (а то маля монополістом росте - весь мамин час собі забирає :) ) - відпишу.
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дали мені кусень м"яса (свинини здається). В мене щось ніяких ідей, як його запекти. Може, хтось що порадить цікавого? Буду дуже вдячна. :)
     
  18. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Зробіть з нього Даниного "дракона". :) Я вже робила і дуже сподобалося. А печене м"ясо, як не крути і не присмачуй, все одно буде сухе. ;)
     
  19. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    1.Кто дал?
    2.Сколько щас дают...в килограммах?
    3.Какая часть тела свинины?Биток?Ошеек?Лопаточная часть?Или окорок?
    4.Какая степень жирности?
    5.Свежесть после освежевания в часах?
    6.Возраст свинюшки?
    7.Пол?Может это был хряк?:shutup:
    8.Чем кормили?
    9.Что любят в семье.... ну типа.... вареное-пареное....или жареное-острое?
    10.(придумайте сами,для ровного количества :) )
    Ответите на все вопросы...и я может посоветую..что из него приготовить!:cowboy:
    Позвольте с Вами не согласится...пани Олю:sad:
    Даже если взять..постную говядину...достаточной степени жирности...приготовить ее в духовке..в фольге..с добавлением частнока...морковки...и майонеза с луком....можно получить достаточно вкусный продукт..и даже очень не сухой!:cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Salata

    Salata Active Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Нашпиговать салом, чесноком и морковью, запечь в фольге или в специальном рукаве (будет сочнее).

    Можно схитрить: порезать на кусочки, их отбить, сложить горкой, перемазав майонезом (для сочности), перемотать нитками потуже, чтобы не рассыпалось и не высохло, в фольгу, в духовку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Но я же..первый этот рецепт написал....:sad: :sad: :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2