З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    знайшла в ЖЖ щойно!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я сподіваюсь, що знайшла той рецепт, що треба (вже раніше тут його подавала, не знаю правда, як той лінк перекидати):

    Wiener Apfelstrudel (Віденський штрудель)

    125 гр муки
    1 яйце
    2 стол. ложки олії
    1 чайна ложка оцту
    щіпка солі
    4-5 стол. ложки теплої води
    Замісити тісто зі всіх складників (місити поки тісто не буде суцільною масою і не чіпатиметься до рук). Накрити будь-якою посудиною і поставити до тепла.
    Яблука, пощищені і порізані на маленькі шматки (750 гр), подріблений мигдаль (75 гр), родзинки (25 гр) та корицю перемішати з 1-2 стол. ложками цукру.
    Дошку або рушничок посипати мукою, розкачати на ньому тоненько тісто, аж поки воно не "просвічуватиметься" і почекати 5 хв, поки воно підсохне. Помастити маслом, викласти яблучну помадку. Скрутити тісто з начинкою (як рулет). Змастити бляшку маслом і випікати при невеликій температурі 40-50 хв.
    Готовий штрудель посипати цукром-пудрою (+ згадана підлива чи морозиво чи будь-які інші творчі варіації).

    Смачного!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Василю а шарлотка у вашої мами то був цвібак(бісквіт) з яблуками чи шарлотка в класичному розумінні, з хліба?
    Цвібак я навчилася пекти буквально років зо два тому, до того часу він у мене ніяк не получався, і рецептів маю зо сто, але для моєї родини найкраща шарлотка то найпростіша:
    5 яєць збити разом на піну( можна збивати окремо білки окремо жовтки), поступово додавати по чайні ложці цукор(загальна кількість цукру 5 ст.л), коли будемо мати добру піну просіюємо на яйця 6-7 ст.л муки з верхом і 1 ч.ложку порошку до печива. Акуратно, знизу верх перемішуємо, ложкою ніби малюючи вісімку, то все треба зробити максимально обережно і максимально скоро, в мене на це йде секунд 30, виливаємо готове тісто в тортівницю, зверху викладаємо порізані яблука і в духовку на 160 градусів, на 25-30 хвилин, бісквіт має добре зарум’янитися, і пропектися, духовку не відкривати хоча б перші 20 хвилин, якщо яйця були великі, або я брала більшу кількість яєць то і час випічки збільшити, готовий бісквіт остудити порізати на шматочки і посипати цукровою пудрою з корицею.
    Ще на тому сайті що я вам давала є інший мій перепис яблучного пляцка, також досить смачного.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дівчата, я вам скажу, що форум - то є суперова річ, я от тепер нарешті збагнула :)!
    Ото поки би реально бігав і всі рецепти перечитував і думав-гадав, що то вибрати, - заходиш сюди, розповідаєш про свою "проблемку" і через хвильку-дві тобі добрі люди допомагають у її вирішенні.
    Хай живе і реальний, і віртуальний світ, скажу наостанок ;)!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    З досвіду моєї бабусі щоб жовтки давали гарний колір їх треба окремо збити міксером з додаванням щіпки солі і пару капель лимонного соку.
    Ще зверху сирник можна прикрасити полосками тіста що залишилось від основи. Або залишки тіста поставити в морозилку(щоб підмерзло) а потім потерти те замерзле тісто на терку зразу на сам сир і випікати. Також гарно виглядає.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А найголовніше, що рецепти тут перевірені. На форумі поганого не порадять. А страви з кулінарної книжки деколи виходять дуже далекі від того, що зображено на картинках :)

    Дякую всім за рецепти. Навіть не знаю, за що спочатку братися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Слухайте, а в мене тут ідея виникла. Поки хлопці на пиво собі збираються, може нам організувати зустріч куховарок-гурманок ;). Кожен якусь страву особливу принесе, рецептами поділиться і щось нове покуштує. Василя, як виняток, запросимо, якщо він сирника та яблучного пляцка спече і нам доставить ;).
    Ми так з друзями з різних країн або регіонів завжди практикували, досвід - чудовий!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я вам скажу як користувач Інтернету з солідним штажем, стільки рецептів скільки я отримала від людей з різних куточків світу, я би за все життя не назбирала. Дуже багато рецептів прижилися у мене дома, а деякі мої рідні сприймають як суто мої власні рецепти. Булочки часникові до борщу рецептом яких поділилася дівчина з Канарських островів вже три роки не сходять з нашого столу, такі рецепти як кіш, брауніз, мадленки і.т.п для мене раніше були не те що незнайомі я просто такі слова за лайку сприймала:cowboy: , і дякуючи Інтернету наш стіл дуже урізноманітнився. :radist:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дано, поки Ви ще не в декреті то діліться всіма таємницями кухні ;) але в деталях!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Так-так, Дано, рецепти в студію :)
    Мене, наприклад, зацікавили булочки з Канарських островів.
     
  12. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Буду писати, але більшість рецептів в мене на російській мові. То не буде проблем?
    Булочки можу скопіювати навіть зараз, кулінарний блокнот(програмка така) в мне є і на роботі і дома.
     
  13. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Нема проблем. Пишіть :)
     
  14. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дана, та за кого Ви тут нас приймаєте :)? Тут однозначна більшість - поліглоти (і космополіти, до того ж ;))!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    ЗАКУСОЧНЫЕ БУЛОЧКИ Carina
    так вони мають у вас виглядати
    http://kuking.net/my/viewtopic.php?p=690160#690160
    Состав
    ТЕСТО
    - 500 г муки
    - 250 мл теплой воды
    - 7 г сухих дрожжей ( 20 г свежих)
    - 3 ст л растительного масла ( 50 г свиного жира)
    - 2 ч л патоки ( мед, сахар)
    - 2 ч л соли

    ОБСЫПКА
    - рубленная петрушка
    - мелко рубленный чеснок
    - растительное масло
    - перец чили
    Приготовление
    - Замесить эластичное тесто, выложить в посуду смазанную маслом, наркыть и поставить подходить в теплое место на 30 минут
    - Налить в миску 70- 100 мл растительного масла..и смешатьс рубленной зеленью, чесноком и перцем
    - Разделить тесто на 16 частей..
    - Каждую часть раскатать в жгут ( колбаску) длинной около 25 см..и завязать узелком
    - Выложить плюшки на бумагу , накрыть и поставить подходить в теплое место пока не увеличатся вдвое
    - Выпекать в предварительно нагретой до 210 С духовке 15 минут.. до золотистого цвета
    - ГОРЯЧИЕ плюшки.. смазать кистской маслянной смесью.. или прямо в миске обвалять в масле..

    P.S. Девчоки.. это чудо а не плюшки.. тесто НЕЖНЕЙШЕЕ.. но после пропитки в масле повляется НЕОБЫКНОВЕННАЯ корочка..
    Кисточкой я ничего не мазала..я прямо в миску выложила плюшки.. и тщательно " выкупала" в смеси.. дала даже полежать пору минут..
    Добавила немного тимьяна.. и розмарина.. Думаю что травы можно класть по своему вкусу
    Кто любить маленькие ( я делала не 16 а 32 штуки)... то жгутики надо раскатывать тонкими.. тогда плюшки получаются действительно Закусочные.. на один укус..
    Делала с патокой их кукурузы..и на свином жире..
    Подходили в теплой духовке.. ( 50 С) чуть меньше часа думаю.. не засекала
    Я роблю все по рецепту, булочки ще гарячі купаю в олії з гострим перцем, свіжим часником, і зеленью(петрушка і кріп). Перший раз я зробила замало тої оліїї, то не на усі булочки хватило обмазки, зараз я роблю таку олію наперед, беру пів літри олії рослинної без запаху, туди дрібно ріжу(можна через прес) часник, перець гострий червоний, зелень, сіль, і залишаю в холодильнику. Така олія може дуже довго стояти в холодильнику. Печу при 180 градусах хвилин 15.Тісто в мене підходить в духовці(у мене електро) на 50градусах, для першого разу якраз однієї порції достатньо, так сказати розпробувати, а я зараз замішую зразу трійну порцію, дуже пасують до борщу.
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Чому питалася за мову, я маю свою сторінку в ЖЖ, яку читають багато моїх інтернет-подружок, і рецепти я викладала для них на російській мові, то мені наші патріоти закидали чого це я львів’янка і українка рецепти пишу на російській мові.
    До речі рецепти яблучного пляцка є тут
    http://lotoos.livejournal.com/
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    я щойно перечитала і просто нема слів! неймовірно гарно зробили Ви свій журнал!
    Лизень в торбі - точно зроблю на вікриття своєї кухні нової після ремонту ;)
     
  18. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Для сестри Наталки яка приїхала до мене на навакації, мусив чимось порадувати, бо внеї невиходить мені шось приготувати...шо зробиш вони там в столиці такі всі зайняті.
    П. Дана точно з білого хлібу, переважно який вже підсихав...пам"ятаю днище тої шарлотки воно мало грані та рельєфф від шматочків хлібу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    п. Черешенька коли до Ч. прийдеш то посмакуємо Б. ласощів.... після Баноша на десерт буде сирник....
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    П. Дана це чудово! Ви молодець!
     
  21. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    І сама приїду, і бригаду привезу ;).
    Що ж, від мене тобі тоді точно, як мінімум, кон"як добрий або терпке сухе вино перепаде ;)!