Новорічне та Різдвяне меню

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем sofcja, 10 Січень 2008.

  1. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    соус "тисяча островів" ідельно смакує до риби та морепродуктів

    якщо роблю соус власноруч, беру домашній майонез та томатний кетчуп, усе решту як в переписі, + обов'язково додаю подрібнені мариновані корнішони та каперси...
    ну і пропорції перців в мене щоразу інші...

    а як немає часу, купую готовий - але виключно німецького виробника Kuehne - дуже смачний і без штучних консервантів/емульгаторів, тощо...
     
  2. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Можна і штолєни маленькі пекти
    Я минулого року такі готувала, основне не перетримати в духовці.

    ---------- Додано в 15:06 ---------- Попередній допис був написаний в 14:50 ----------

    А я хочу Дані подякувати за популяризацію полядвиці фаршированої сухофруктами. Взяла за основу ідею, маринувала в гірчично-медовому соусі із травами, дуже смачно і виглядає красиво. На свята повторю ще раз.
     
  3. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Дівчатка, маю качку, хочу на свята запекти. Може хтось має перевірений рецепт, щоб качка не була сухою? А то в мене вічно вийде якийсь сухар, а не качка. На Різдво напевно зроблю "м"ясну книжку".
     
  4. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Недавно прочитала і занотувала собі рецепт гуски запеченої від Світлани Шептухи (може вам пригодиться):

    «Гуся промыть и высушить. Проколоть его зубочистками, чтобы при жарке лучше стекал жир. Кисло-сладкие яблоки помыть, порезать дольками, приправить молотым тмином, соевым соусом, тертым чесноком, медом, посолить и поперчить по вкусу. Начинить гуся яблоками, заправить в пакет для запекания и отправить в разогретую до 220 градусов духовку на 40 минут.
    Для маринада смешать соевый соус, свежий тертый имбирь, одно натертое яблоко, мед и молотый кориандр и чуть корицы. Соль и перец - по вкусу. Разогреть так, чтобы растворился мед. После 40 минут пакет с гуся снять и слить жир. Обмазать птицу маринадом сверху и отправить еще примерно на полчаса в духовку, настроенную на 180 градусов. Запекаем до румяной корочки».
     
  5. Laskava Kvitka

    Laskava Kvitka New Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А я планую зробити святковий м ясний рулет. Перший рецепт знайшла у журналі, але переробила його під свій смак.

    М’ясо - свинина або телятина (1-1,5 кг). Треба вибрати продовгуватий шматок, розрізати його вздовж, натерти спеціями (сіль, перець, карі, якщо подобається, у невеликі розрізи вставити маленькі шматочки часнику) наповнити фаршем та зашити.
    Фарш: десь 200 гр батона накришити, змішати з 2 збитими яйцями, 4 ст. ложки молока. Додати сіль перець, жарені гриби (200 гр). Крім цього, у м'ясо вкласти 2-3 цілі зварені яйця та тоненьку зварену моркву.

    Після зашивання рулет обсмажити з 4 сторін, та поставити у духовку на 1 г 10 хв-1 год-30 хв, 180 º, в залежності від товщини рулету. Нитки після приготування видалити.

    Смачного :)
     
  6. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Пекла сьогодні сирний штоллен вже другий раз , перший з"їли на Новий рік. То в мене він муки забирає конкретно більше, ніж в переписі зазначено, щоб до купи все зібрати і до рук щоб не прилипало. Чи я щось не так роблю?
     
  7. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Може дуже мокрий сир даєте? В мене творог був сухуватий і муки пішло чітко по рецепту.
     
  8. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Може й так. Просто в рецепті зазначено, що сир має бути не сухий, то він в мене і був такий вологий :girl_smile:. Але все рівно виходить смачний.
     
  9. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А я роблю так, щоб тісто липло до рук. Цього разу може і занадто липло, буду бачити на Різдво, що з того вийшло :)
     
  10. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    В мене теж липло, то я змастила руки олією і так викладала в форму.
     
  11. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Але я так розумію ,коли пише ,що замісити круте тісто ,то воно не повинно липнути? :confused:
     
  12. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Я завжди орієнтуюся по відчутті тіста в руках, по моїх відчуттях муки більше не потрібно було, хоча теж була спокуса додати ще бо липло (до речі мені пішло десь 700 гр. муки, в переписі 500-600)
     
  13. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Ні, не повинно. Але я одного разу замісила круте, то через тиждень воно мені не дуже сподобалося, але то як кому. Тільки розрізала свій штолен, липкий вийшов:girl_cray::girl_cray::girl_cray:. Пекла напевно разів 10, кожного разу вдавався, тісто завжди робила не зовсім липким, але і не крутим. А тут напевно залипке зробила. Попробувала другий, другий супер. Добре, що робила подвійну порцію, але двічі місила
     
  14. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    В мене один теж липкуватий а інший суперовий, при тому, що тісто одне і теж. Але в мене стара духовка, там все перегоріло вже і дуже важко "знайти" температуру - або не печеться, або горить.
     
  15. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Дівчата, хто має рецепт таких пампухів, як в Шацьку продають? ПОпробувала cтільки рецептів і все не те
     
  16. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А я от сиджу і думаю, що ще крім стандартних(куті, вушків, вареників, борщка та узвару), зробити на Різдво. Але щось зовсім би простеньке, що не займає часу багато, бо дрібнота мені часу майже не лишає.
     
  17. Koketka

    Koketka New Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Чи може хтось написати рецепт грибового соусу? Маю сушені білі гриби - хочу щоб вийшов "порядний" соус :) Буду дуже вдячна!
     
  18. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Пишу тут наше різдвяне меню на вечерю сьогодні:
    1. кутя,
    2. узвар
    3. вареники
    4. смажена риба
    5. оселедець
    6.грибна юшка
    7. грибна підлива
    8. "мімоза"
    9. вінегрет
    10. цвітна капуста смажена
    11. голубці з картоплею
    12. солодке- пампушки, маківник і яблучний бісквіт
    ще є крабові палички фаршировані сирочками і салат "оселедець під шубою", мариновані огірочки та помідори.
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    :girl_sad:
     
  20. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    ну, в принципі це все що я наготувала не на один день і не тільки конкретно на вечерю... :girl_nea: