Новорічне та Різдвяне меню

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем sofcja, 10 Січень 2008.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Ми на Нр вдома, вчотирьох..тож багато не виготовлюю...Індичку запечу, салат з креветок і авокадо, печена телятинка. все решта закуски-ікра, смачні ковбаски, сири-вонючки, морепродукти.На десерт скоріш за все щось з Вероніки, а пити будем віскі (муж) а я фраголіно
     
  2. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    можна потім вже й не вживати спиртного:)))
     
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Печена картопля з ребрами, діткам-запечена полядвичка..ще рибка в рукаві з часничком, сирна нарізка, маслинки, огірочки-нямнямки з медом, фрукти, рулет з вишнями (домашній)+горілка, шампана, соки:ed4d70def841dc74b57:girl_dance:
     
  4. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Зовсім не багато, по склянці вина і пів склянки коньяку :)

    Якби ж то.. але він весь випаровується )))) чоловік болісно дивиться на таке "марнотратство" )))))
     
  5. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А в нас буде філе лосося, ше не знаю чи то його жарити чи запікати:girl_impossible:, салат "Цезар", і напевно пюрешка, фрукти, і мартіні, компот. Все...а ше шоколадні цукерки. Отак досить небагато, але мені і готувати не хочеться шось зовсім...
     
  6. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А я сьогодні роблю лазанью, тірамісу і салат з різних видів салату, перепелиних яєць, пармезану і сьомги. За момаю пельмені, а бабця на варениках з ліверу (який я не їм). З випивки буде рожеве шампанське, яке мені вже три ночі сниться, але якого я пити не буду:girl_sad: компот з сушки і виноградний сік:)
    А... ше є манго, може порадите якийсь салат, тільки не фруктовий.
     
  7. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    в нас меню простеньке, як писала каті "все решта закуски"ггг : ікра, смердючі сири з варенням і медом для мужа, дуже смачна кримська скумбрія, оселедць,оливки, червона рибка, пармська шинка або пршутто, може ще фаршированих патісончиків чи перчиків купимо. Салат Капрезе і олів"є, бо я ще вчора його на дві сім"ї нарубала, сьогодні лиш заправити тре. Запечу мяско з травами в рукаві і картоплю альбо запечу альбо зварю. На десерт є панетон, може купимо ще щось в Вероніці чи в Фраєрці. Обов"язково хочу ананас, в мене новий рік то ікра, шампанське, ананас. Напої: узвар, сік, улюблений екстра брют для мене, файне вино для мужа. Ну і якщо що то бар в нас завжди повний мартіні, віскі, коньяк, але пити не має як ггг
     
  8. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    в нас вже все готове )
    два салатики, буженина і сирне асорті, оливки, свинні завиванці з грибами, холодець, форелька, ікра, узвар, сік, картопля пюре, чоловік віски, свекруха асті, я все решта неалкогольне.. залишилось то все лиш запхати до п"єцу - газу і все) З новим роком)
    фрукти, тортик, всякі шоколадності то само собою ) і морозивко до кави.
     
    Останнє редагування: 31 Грудень 2011
  9. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Я готую просто вечерю, бо вночі їсти не захочеться, та і зависати довго не будемо, бо діти не дадуть потім відіспатись. Отже, зробила я:
    - суші,
    - запекла карпа в листковому тісті з кунжутом,
    - дітям ще буде печена картопля,
    - салат: порей, яйця, помідори чері
    - фрукти
    та й усе.
    Усіх благ вам у Новому році, дорогі форумлянки!!!
     
  10. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

     
  11. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    а в нас цього року якесь дуже "форумне" меню (як файно, що є господиньки-посиденьки) -

    буженина від Дани з білим соусом
    тости з зеленим маслом та ікрою
    мій "фірмовий" салат з тунцем
    м'ясна книжка від Дани
    філе лосося з соусом "тисяча островів"
    печена картопля
    сирний штолєн від Касі (трохи невитриманий, але не менш смачний)
    мій улюблений кекс з маскарпоне
     
  12. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    а щото за соус?

    дівчата, порадьте якесь смачне тісто у паперові форми для кексиків))) Я завжди пекла по перепису "маково-шоколадно-горіхового пляцка", а тепер малому чоколяду-какао не можна, і я ламаю собі голову що б то таке файне покласти.... щоб і не сухе було, і різдвяне.

    З.І. а те тісто з Касіного перепису можна? так розхвалили штолень, і я теж захотіла))))
     
  13. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Вам в цю темку :girl_smile: http://posydenky.com/showthread.php?t=65968
    А штолєн, думаю, варто пекти цілим і не ділити на порції. Щось мені важко його в маленьких формочках уявити. та й тісто не вдасться накласти, бо воно не ллється.
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Дівчата, як печете щось на Свята, то не забувайте додаватись на конкурс. Ну коли ще буде така нагода, як отримати приза з рук самого спонсора. А?:girl_flirt:
     
  15. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Буду бити поклони Касі за рецепт штоллена ще довго!:girl_in_love: На НР з десертів це був хітяра, навіть на фоні тірамісу і пташиного молока. Ще один тримаю на Різдво, відганяю тріпачкою своїх.
    Дані - величезне ДЯКУЮ за м'ясну книжку - всі приглядались, як я умудрилась натикати в полядвицю грибів:i-m_so_happy: (чорнослив давати не ризикнула, додала тільки шампіньйони, а коли сир розплавився, створилось враження суцільного рулету, в середині якого якимось чудом опинились гриби :))
    Завдяки порадам Марусі-мами моя глазур цього року перший раз мала порядний вигляд.
    Дякую вам величезне, як добре, що ви всі є!
     
  16. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    а я дала, чоловік так зацінив, що казав робити йому таке частіше, і мені мясо з чорносливом сподобалось, хоча коли читала, то теж вагалася
     
  17. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А я вирішила зробити все по-італійськи. Салатик з рукколи, оливок, болгарського перцю та пармезану, капрезе, сирок маскарпоне з горгонзолою, піца (рецептик тіста від Марусі-мами просто супер, нехай піцерії сховаються), паста, курка в апельсиновому соку. Лише в десерті від своєї італійської тематики відійшла - зробила шоколадно-вафельні тістечка та кисіль із порічок, агрусу, вишень і чорносливу. Як дасть Бог дочекати до наступного року, використаю свій цьогорічний досвід готувати мало, але вишукано.
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    додавала і гриби і чорнослив разом- смакота неймовірна. Можете сміливо ризикувати
     
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    :girl_haha::girl_haha:
    а ви уявляєте, я без штоллена..

    мусіте УСІ дати мені по кавальчику. і я матиму цілого.:girl_blum:
     
  20. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Я додаю чорнослив, курагу і кілька кусочків яблучка. А часом гарбуза і синьої цибулі. Мої хлопці змітають на раз:girl_wink:
    І я:girl_emo: Треба брати себе в руки.
    Для підняття настрою.
    Дивіться які ще нові таланти я відкопала в свого чоловіка- шоколадний дракон на новорічному тортику.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 3 Січень 2012