Смачніссімо! :)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Фрезія, 23 Лютий 2007.

  1. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Якщо закусувати, то краще просто бісквітами :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ermana

    ermana Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А що саме закусувати? ;)
     
  3. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Мабуть, амаретто :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ermana

    ermana Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    От щойно співробітниця підказала де в Чікаґо можна купити маскарпоне... В Італійській околиці....:) Як я сама не додумалась... :D
     
  5. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Тепер буде справжнє італійське Тірамісу :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Для Тіраміссу, дійсно потрібен сир Маскарпоне у нас у Львові його можна придбати в Метро, в ВАМі на Південному є. Це сир з натуральних вершків, жирність його поза 60%, по консистенції як дуже густа сметана, на смак дуже ніжна маса. Маю рецепт приготування цього сиру, але потрібні натуральні не пастеризовані вершки. Варто брати маскарпоне і вершки 70/30 маса буде ніжніша. І не забувайте в Тіраммісу потрібно брати тільки дуже свіжі яйця у провірених продавців, бо вони не проходять ніякої теплової обробки.
    Савоярді або дамські пальчики - це бісквітні палички з однієї сторони посипані цукром. Також продаються в Метро і коштують десь в районі -10-12 грн за упаковку( упаковки вам хватить на два торта). Можна також і самому приготувати ці пальчики, якщо треба рецепт найду, але як на мене краще все таки магазинні.
    В оригінальний варіант пальчики мачають в суміш еспрессо і марсали (солодке італійське вино) можна замінити на ром, коньяк або амаретто. Правда з мого досвіду амаретто дає дуже сильний аромат, краще вже коньяк і дрібку цукру.
    Печиво дуже крихке і варто його не мочити в пунш, а викласти шаром у форму і пензликом на одну сторону нанести пунш, тоді печиво не розлізеться у вас в руках. Ще дуже смачно про слоїти тіраміссу свіжою полуницею. Як маєте натхнення і час, то варто приготувати цей торт-десерт, моїм домашнім він дуже до вподоби.
    Ось рецепт полуничного Тіраміссу який я готувала, рецепт Айни, фото також її
    [​IMG]
    Клубничное тирамису
    Когда хочется сделать вкусный десерт, а времени на выпечку нет - на помощь приходит тирамису - традиционный итальянский десерт. Существует большое множество разновидностей тирамису. Мой рецепт хоть и не классический, но очень вкусный.


    на 9 порций
    бисквитное печенье дамские пальчики (savoiardi), 24 штуки
    330 гр (12 оz/1 1/2 чашки) сыра маскарпоне (mascarpone cheese)
    3 ст л сахарной пудры
    1 ст л апельсинового ликёра
    360 мл (1 1/2 чашки) густых сливок
    2 стакана клубники
    2 ст л апельсинового ликёра
    50 гр (1/4 чашки) сахара
    60 мл (1/4 чашки) апельсинового сока
    Украшение
    порошок какао, шоколад, клубника
    В небольшой миске смешать сыр маскарпоне, сахарную пудру, и 1 ст л апельсинового ликёра.
    Миксером взбить сливки, смешать с сырной массой.
    В блендере или комбайне сделать гладкое пюре из клубники, апельсинового ликёра, сахара, и апельсинового сока. Переложить в неглубокую посуду.

    Обмакнуть 12 печеней в клубничное пюре и выложить на дно формы. Полить сверху 120 мл/1/2 чашки клубничного пюре и 1/2 сливочного крема. Повторить с оставшимися печеньем, пюре, и кремом (должно получить 2 слоя).
    Разровнять верхний слой лопаточкой. Накрыть форму и поставить в холодильник на 8-12 часов, для пропитки печенья.

    Перед подачей посыпать какао или тёртым шоколадом, украсить порезанной веером клубникой.
     
    • Подобається Подобається x 9
  7. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Сирник ІЗАУРА

    Тісто з какао:
    - 1 пачка маргарину
    - 1 ст. цукру
    - 7 ст. л. води
    - 2 ст. л. какао
    Заварити в каструльці, охолодити. До холодного додати:
    - 2 збитих яйця
    - 2 ч. л. порошку до печива
    - 1.5 ст. муки (можна більше, дивитись по консистенції, тісто має бути рідке)

    Сирна маса:
    - 1.0 – 1.2кг. сиру
    - 5 яєць
    - 2 ст. л. крохмалю
    - 1 ст. цукру
    - 2 п. ванільного цукру
    - 1-2 тертих лимони.
    Білки збити міксером з цукром на круту піну, додати жовтки. Окремо блендером збити сир до утворення однорідної маси. До сиру додати збиті яйця, крохмаль, ваніль, лимони, все ретельно перемішати.

    Яблука:
    Яблука почистити і нарізати невеликими дольками. Посипати корицею і цукром (перед самим викладанням у форму, щоб не пустили сік).
    В добре промащену, високу форму викласти 2/3 тіста з какао, потім всю сирну масу, яблука і залити рештками тіста.
    Випікати в добре розігрітій духовці на невеликому вогні приблизно годину.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Конвертики (швидкі пиріжки)

    Тісто:
    - 200 гр маргарину
    - 4 ст. муки
    - 1 ст. молока
    - 1 яйце
    - 0.5 п. дріжджів
    - 3 ст. л. цукру

    Маргарин потерти в муку і посікти ножем.
    Збити міксером яйце, поступово додаючи цукор, молоко і дріжджі. Перемішати з мукою і маргарином, замісити.

    Начинка:
    Яблука почистити і порізати маленькими кубиками, не солодити!

    Тісто розкачати, порізати квадратиками. В центр квадратика викласти яблука, згорнути конвертиком (зчепивши 4 кінці посередині) викласти на змащену форму і 15 хв. дати підрости в теплі.

    Готові пиріжки посипати пудрою.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Василю, я відразу подумала, що вона тобі спати не давала, а тримала тебе, щоб ти вдень і вночі їв.:):D Потім аж дійшло, що то сирник "День і ніч" звався. :p

    Всім,всім дякую за чудові власні рецепти.Що то значить наші господиньки - кожна майстриня.:y: А Дану хочу особливо виділити. :) МОЛОДЕЦЬ!!!! Пишіть ще! :clapping:

    П.С. І Василь - молодець.:) Хвалю тих мужчин, що кухні не цураються....;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Запитання.
    Аскорбінко, якщо какаове тісто буде рідке, то чи не "втопиться" сирна маса в ньому, як зразу на те какаове тісто її виложувати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: З особистих рецептів.

    ви ж спочатку охолодите заварне тісто (тобто маргарин не буде дуже рідким), а потім додасте ще трохи муки ... Не рідке/тверде виходить тісто, а таке як на бісквіт (приблизно) ... та й сирна маса получається гарно взбита, легша, ніж звичайний сир. Одним словом - весь сир не втопиться. Виходить в самий раз, по краях маса трохи "обійме" сир, а в основному - рівномірно розприділяється.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.


    Вже все приготувала. :) Завтра хочу спекти. Давно шукала таку комбінацію сирника, щоб і шоколадне тісто, і сир, і яблука. Доповім, що вийшло. :)
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Привітик солодкоїжкам)))
    хочу поділитись рецептом простенького в приготуванні і смачненького тортика, який в народі називають ПИЯКИ.
    спочатку печемо 2 макові коржі з таких інгредієнтів:
    2 яїчка, 1 ст.цукру, 1ст.жирної сметани, 1 ст. меленого маку, 1,5 ст.муки вимішаної з 1 стол.лож амонію.
    тісто має бути як густа сметана.
    Крем. варена згущонка + 250-300 г.масла,

    перемащуємо в такій послідовності
    маковий корж
    крем.
    крекер намочений в коньяку чи вині
    крем
    крекер намочений в коньяку чи вині
    крем
    маковий корж
    шоколад
    Крекер беру вершковий або львівський шоколадний, можна і чергувати)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Bavarlok

    Bavarlok Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    це просто чудо!! моя мама таке робила...:no:

    а від себе ще додам один простенький рецептик:
    купуєте пачку львівського кавового крекеру і пачку (200гр) шоколадного масла. крекер дрібно кришите валком, але простіше через мясорубку. шоколадне масло розтоплюєте в кімнатній температурі (не плавте на вогні, смак не той вийде) до майже рідкого стану. тоді крихти (не всі, трохи залишіть - потім скажу для чого:)) змішуєте з тим, що вийшло з масла і (чистими!;)) долонями розкатуєте кульки. в кульку можна покласти мигдалик, родзинку і т.д. - хто що любить. а можна у кожну щось інше - нехай гості вгадують що буде у наступній;) у крекерових крихтах, які ми передбачливо залишили;) обвалюємо наші кульки.
    Вам сподобається!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Bavarlok

    Bavarlok Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Буквально минулого тижня робив oтаку смакоту:

    Беремо банку маринованих персиків, 5-6 бананів, 2-3 апельсини, 1 ківі, 1 яблуко і грамів 200 вагового шоколаду. Плоди нарізаємо і вкладаємо у мисочки з рівними краями (у які будемо подавати на стіл) на свій смак - можна дольками чи кубиками, вкладати можна шарами чи вперемішку. Пропорції зрештою також на ваш смак

    Отже накладаємо повні мисочки (тут пропорції на 4 порції) і заливаємо соком з маринованих персиків, що лишився у банці. Тоді тремо шоколад на дрібній тертці і щедро розсипаємо по мисочках так, щоб шоколад покрив все по вінця. Ножем акуратно вирівнюємо так, щоб крім шоколаду нічого не було видно. Звершу можна прикрасити волоськими горішками мигдалем. На добу ставимо в холодне місце (бажано не в холодильник, а на балкон). Поїдаємо наступного дня у приємному товаристві :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    м-м-м-м-м-м спогади дитинства!...
    Мені таку солодку ковбасу мама колись готувала. Це було свято!
     
  17. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    А що, якби сік з персика змішати з желатином, або персиковою галяреткою і тоді залити фрукти? ;)
     
  18. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    теж думаю, що це хороша ідея :)

    Додано через 8 хвилин
    Простий торт може бути вафельний. Там тільки начинку готуєш і перекладаєш.
    В мене є різні рецепти для начинок вафельного торта. Можу поділитись, якщо цікаво.
    1.
    Ванильный крем

    4 яичных желтка, 4 ст. ложки сахарного песка, 3 чайные ложки желатина, 1 стакан молока, 1 стакан сливок, щепотка ванилина.

    Желатин замочить в воде для набухания. Яичные желтки растереть с сахаром, долить горячее молоко, помешивая, все прогреть, добавить желатин и закончить нагревание. Крем охладить до загустения, затем вмешать в него взбитые сливки. Наполнить кремом стеклянные бокалы или вазочки, гарнировать фруктами. Подавать с шоколадным соусом.

    2.
    МАКОВАЯ HАЧИHКА С МЕДОМ
    400 гр молотого мака, 20 гр меда, тертую цедру 1 лимона, 1 пакетик ванилина, 200 мл молока варить до густого состояния, снять с огня и добавить 50 гр изюма, 1 ст.л рома и крепкую пену 2 белков.


    3.
    Медовая
    На 250 г вафельных листов
    200 г масла
    200 г меду
    цедра 1/2 лимона

    Взбить мягкое масло до воздушной массы, тонкой струйкой влить мед и положить цедру, взбить. Прослоить, под груз, украсить молотыми орехами (лучше миндалем)

    Залишила в російському варіанті, так як воно в мене і записано.

    Додано через 17 хвилин
    Торт з халви і мармеладу
    200 г халви, 100 г масла, 2 жовтки, 1/2 ст. цукру, 3 ст.л. сметани, 200 г печива (я беру "Марію"), 10- 12 кусочків мармеладу (не знаю як сказати, це не зовсім кусочки. Мармелад такими ніби квіточками і кружечками продається, я це маю на увазі, 12 таких кружечків), 1 ст.л. ізюму.
    Халву нарізати, потім розім.яти вилкою. Додати масло (перед тим його треба чуть потримати в теплі, щоб стало м.яке), жовтки, сметану, подрібнене печиво. Все це добре перемішати.
    Мармелад нарізати маленькими кусочками, додати ізюм і все решта.
    Форму для торта викласти папером для випічки. Викласти масу в форму і трошки втрамбувати ложкою.
    Поставити в холодильник. Маса стане досить твердою.
    Тоді нарізати цей торт і подавати на стіл :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    А я сирники (cheesecake) люблю. :)
    Поділіться хтось цікавими переписами.
     
  20. Flamingo

    Flamingo Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Я це люблю - все, що ви тут описали :p особливо сподобався рецепт вітамінних кульок з курагою, горішками і кокосом.

    Це звичайно, не зовсім солодощі, але хочу поділитись рецептом махіто :o Я цей коктейль пробувала в Криму цього року - супер, такий тонізуючий і смачний :)

    Знайшла в неті рецептик:

    Білий ром – 30-40 мл
    Цукор – 1-2 ч.л.
    Лайм - половинка
    М`ята – 3 гілочки

    1. В високій склянці роздавити гілочку м`яти з цукром
    2. Руками витиснути в склянку солодкий лайм, шкірку покласти у склянку і також трохи потовкти. Можна порізати лайм на дольки.
    3. Наповнити склянку кубиками льоду
    4. Влити ром
    5. Перемішувати до запотівання склянки.
    6. Наповнити склянку до верху содовою (дехто використовує спрайт, але я би не псувала хімією цей напій).
    7. Прикрасити м`яткою і подавати з соломинкою.

    Ось що у вас вийде:
    [​IMG]

    Смачного!
     
    • Подобається Подобається x 1