Смачніссімо! :)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Фрезія, 23 Лютий 2007.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Зорянівонько, дякую! :)
    Нам носила раніше все дрібне печиво одна кондитерка. Але потім почала рідше приносити, бо має багато заказів на весілля, інші забави. А люди просять. Тому я вирішила зробити кондитерами своїх хлопців. :) Сидять вдома, скучають від безділля, думають, де би гроші заробити на свої дрібні розходи. От мені і прийшла в голову ця ідея. Я їм тісто готуватиму, а вони з тою дрібнотою нехай бавляться. :) Побачимо, що з того вийде. Як не дав Бог доньок, то нехай хлопці то роблять. :)

    Додано через 2 хвилини
    Забула запитати. А буряком не буде нести від них? Бо вона теж такі буряковощокі приносила, але я не питала ніколи, чи то фарба кондитерська, чи буряк. ;)
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Ой, ті персики дуже цікаво робити і вони такі гарнюні виходять, всі різні. Думаю, хлопцям цікаво буде! Успіху!!!

    Додано через 48 хвилин
    ... Якщо робити 14 кульок (7 персиків), то вони будуть досить великими, можна і дрібніші робити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Зорянівонько, нині спробували робити, а вони всі потріскалися при пЕченні.:sad: Ми так всі розстроїлися. І не знаю, що ж я зробила не так. І крихкі вийшли, що при вирізуванні серединки - розсипалися. Але тісто дуже смачне. Хлопці ті шкаралупки так з"їли. Але ж хотілося персики зробити...:sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Олю, не знаю чому так... Ми завжди за тим рецептом робимо... Дуже шкода:sad:
     
  5. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    А може я порошку до печива забагато дала? :sad: Бо Ви у рецепті написали :

    А я не знала скільки і дала повну чайну ложку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Олю, думаю що просто муки було забагато - тісто засухе вийшло. Я коли беру перепис з України/Росії завжди чуть чуть зменшую муки бо вона у них інакша, а порошок до печива ви правильно дали бо вони переважно дають Др. Оеткер що в пакетиках а там якраз 7 гр, або 1 чайна ложка.

    Зараз гляну на перепис і ми вам його підкорректуємо.

    Глянула. Можна підкорректувати так, або додати сметани щоб було 100 грам або зменшити муку до 350гр.
    Я б просто зменшила муку. Тісто повинно бути дуже еластичне, навіть магковате.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)


    Марусю, [​IMG] !!!

    Я також ще про муку думала, що може її було забагато. І навіть ті кульки погано скачувалися. Бачте, як то добре, що є кому підсказати. Дякую ще раз. Про результат доповім. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    а сік буряка як ви дістали? Чавили сирий буряк?
     
  9. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    А я тут розміщу рецепт на файні горішки. Вже в реалі мені з ним допомогли. Так що і я ділюся з вами. :)

    "Горішки".

    1 пачка маргарину для печива( в нас 1 фунт - 454 г)
    2 яйця
    1 склянка цукру
    3 ст ложки майонезу
    1 повна ч л соди, загашеної оцтом
    муки, щоби аж від руки відставало тісто при замішуванні

    Маргарин перетерти, чи посікти з мукою. Додати загашену соду, розбиті з цукром яйця і майонез. Замісити тісто, підсипаючи муку за принципом, написаним вище( щоби аж від руки відставало тісто при замішуванні).
    Тісто положити в целофановий мішок, щоби не сохло.

    Крем:

    Зварити добре ( не менше 2-х годин) три банки згущеного молока, вистудити.
    1 пачку масла( знову ж таки в нас 1 фунт - 454 г)
    1 пачку cream cheese( 1/2 фунта - 227 г)
    1 склянка порізаних горіхів
    1 ложку коньяку, або рому
    Якщо крем вийде зарідкий, додавати змелене на м"ясорубці "Зоологічне печиво". Скільки - будете бачити, яка густота вам подобається.

    Для крему основне, щоби масло розтерти з cream cheese, додати холодну "згущонку", горіхи, коньяк, печиво. Поставити крем, щоби захолов. Тобто крем навіть треба робити першим. Можна ввечері, а все решта вже зранку.

    Наповнити форми для горішків тістом тоненько, бо як загрубо, то тісто виросте і не буде місця для крему. Спекти "шкаралупки". Начинити кремом - "горішки" готові". :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Я страшенно хотіла форму на горішки і мені чоловік привіз з України самопальну але там різні формочки.
    Робила власне таке тісто і вийшло дуже добре, але так як форма пресс то я мало клала, а тоді стиснула до купи і посмажила на вогні.
    Єдине що, через різні форми потім пацьканини багато аби краї пообрізати.

    А крем з сиром не пробувала але чула же файний.
     
  11. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Я формочки мамині взяла. Вона привезла восени собі зі Львова. Якісь такі бляшані і ті шкаралупки гарно відстають. Здається, що польські. Купила на Краківському.А до того мали алюмінієві, то не конче добрі були. ;)
    А в Києві сходила всі магазини і базари і не знайшла. Якась жіночка мені сказала - "нє іщітє, оні уже в прошлом". [​IMG] Видно, що їхні господині вже собі "горішками" голову не заморочують.:)

    Додано через 2 хвилини
    До соку не дійшло, бо, як я писала, все потріскалося і з"їли напівфабрикатами. [​IMG] Але я думала натерти і буряк, і моркву і витиснути з них сік через марлю. :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    ага... мені сказали що ней тіко я їдна сі така лишила в гАмериці, що сама всьо роб*ю.[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Відкривайте по тому бізнес просто з хати. :) Не будете так далеко на роботу їздити. Та кондитерка, що нам носила так скоро тут розкрутилася на тому дрібному печиві. Бере за кожну позицію по 65-85 центів. А як люди замовляють по 5 видів тої дріботи і на весілля з 500 чоловік... От навіть нам не хоче робити, бо стільки замовлень має. Думаю, що вартує пацькатися. ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Дівчата, а що з солодкого Ви печете до свят?
     
  15. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    П.яну вишню і Чорного принца :)
     
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    А ми завжди сирник пекли. А того року ні сирника ні чогось іншого не буде, бо маля не пустить надовго (це відмазка) і духовка не працює:sad: А так хочеться домашньої випічки... Королівського особливо:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Так як була м хора четвер і п*ятницю, то спекла лишень цвібак, пляцок з яблуками і трускавковий торт. Сестра зробила жидівський сирник без муки - дуже смачний.
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Олю, то треба для тіста нашу 250-грамову пачку маргарину, чи 454 г?
    Що таке cream cheese і чим його можна замінити в українських умовах?
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Пачку на один фунт. :) Тобто майже пів кг.


    Така сиркова маса. Але не знаю, чи є щось аналогічне в Україні.

    Додано через 13 хвилин
    [​IMG]

    Ось тут все про всі види cream cheese-у.

    http://www.kraftfoods.com/philly/products.htm
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Нанесли мені вчора гості купу бананів, спекла швиденько пляцок.
    Отже, 200 гр маргарини
    1 склянка цукру
    2 банани
    2 яйця
    2 склянки муки
    1 ч. л. порошку до печива
    1 пачка ванільного цукру.
    Маргарин перетерти з цукром, додати яйця. Банани почавити виделкою, з"єднати всі складники і пекти десь хвилин 40.
    Полила зверху шоколадною помадкою, а бананом пахне на всю хату.
     
    • Подобається Подобається x 10